» »

Kolk prvit vijake?

Kolk prvit vijake?

The B ::

Torej:
1. Kolk loh zategnem vijake na vodnem bloku?
Pa še eno ne povezano vprašanje:
2. Kako narest da bi mel loh blok na grafični IN rebra na ramih? Ker zdej sm rebra na spodnji strani dol dal da sm blok gor dubu.
B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Vesoljc ::

na 10 kg 8-)

če pa ne znaš zmert kolk je to, pa zategen tolk, da se blok ne more nikakor in nikamor premikat.

dont blame me, če ti plata poči :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tugo ::

TheB:
1.) predvidevam, da imaš gor vzemt... potem zategni tolk, da bo med ovoji vzmeti še vedno malenkost zraka, lahko pa končaš že malo prej z zategovanjem.
če pa nimaš vzmeti, potem pa zategni tolk, kokr lahko z roko največ zategneš, pa upam, da te ni preveč skupi in si preveč močan.
2.) nimam izkušenj s tem.

lp, T.

The B ::

Tud sanja se mi ne kako bi zmeru 10 kg. Drgač je pa blok od Eddy-ja in ma vzmeti (une k jih dobis zraven) in sm zdele zmeru vzmet in je dolga prbližn 1.8 cm. A je to dost? A loh še?
B

P.S.: Pa čist prvič vidm vodno hlajenje v živo pa še tega sm sam sestavu. Tko da ne zamert neumnim vprašanjem. Ne bi pa rad kej uniču.
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Tugo ::

model tut jst sm samo enkrat sestavlu vodno in takrat prvič. mene je blo tut strah. Če boš tolk zategnu, da boš pri vzmeti dobil med dvema ovojema vmes še kkšn list papirja, bo ok. kaj to pomeni: da vzmet NI zategnjena do konca! to je vse. če boš pa nehu prej, pa tut ne bo tolk razlike. bistvo je, ko boš zategoval vijake, da jih lepo počasi in enakomerno. pol obrata prvi, pa pol drugi, pa pol tretji,... ampak že ko boš zategoval boš čutil, da se določen zategne bolj v prazno :) to je zato, ker jih že ostali šponajo. pazi samo to, da ne bo kater zategnjen do konca! ostalo se nimaš kej bat. kolk jih zateguje Eddy, bi pa najboljš blo, če bi on tole odgovoril. po mojem ne bo čist nč hud, če mu napišeš PM, mail, ga pokličeš, al pa kakorl drugega. Če imaš možnost, pa probi na matični brez procesorja, pa dej pod podnožje še kkšno stvar, da boš skapiral zakaj se zateguje tolk. šele ko sm zategoval vzmet sem videl o čem mi je Morphling razlagal in zakaj jo je treba tolk zategnit :)
v glavnem skrbi stran, po pameti in ne bo problemov!
če boš pa karkoli rabil, pa kar veselo napiši. pa če tudi 100x!

lp, T.

Eddy ::

The B...

KLIK...
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekateri hladilniki ukrivljajo Intelove Skylake (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
7718018 (12948) PrimozR
»

Blok za GF6800 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1157766 (5223) bajker
»

Kolko zatisnit bloke?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6778 (677) tiborrr
»

vodno hlajenje by overman

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301385 (1031) Fury
»

Agoia 1600+ flash oc. na 2111 MHz

Oddelek: Navijanje
261402 (939) Boško

Več podobnih tem