» »

Klepetajte preko interneta bolj kvalitetno kot preko telefona!

Klepetajte preko interneta bolj kvalitetno kot preko telefona!

1
2
»

T0RN4D0 ::

Hmm... mali taplavi, a je velik za prevajat? A samo besde prevajaš (funkcije) al je kej bol kompliciranga? Če maš kej prevedenga, se lahko zmenma da mi pošleš, pa gremo vsak iz ene strani ;) PA če še koga dobimo bi mogl bit hitr narjen. 8-)

Skype tud jst uporablam... in sm zadovoln z njim. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Sloviper ::

thx sem ze zrihtal

plavko61 ::

Kako pa ste kupili kredit na skype? Ste plačali z kreditno kartico ali pa kako drugače?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

plavko61 ::

Prevod skypa sem najdel na www.odprta-scena.com. Prevedeno je skoraj vse.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bradek ::

Kreditna kartica, ja.

K0K0 ::

Katere slušalke z mikrofonom (lohka tud brez) bi mi priporočali tko za ene 5k ker trenutno imam ene za jurja pa mi kvaliteta zvoka ni glih všeč. Pe če mogoče kdo ve kako se obnese Zalmano zm-mic microfon?
lp

c00L3r ::

SKYPE uporabljam malo več kot mesec dni in zadeva je super. Robotski zvok se mi pojavi samo v priemru če mam upload zafilan, drugač pa laufa brez problemov.

Pa za konferenčni pogovor je dobro, da ima tisti ki ima konferenco prek prost upload.

Pa dosti bolši zvok je kot recimo pri pogovoru prek MSN Messenger-a.

DominusSLO ::

sloviper
meni vse sam naredi... celo prilagodi glasnost, glede na zvok, ki prihaja v mikrofon.

T0RN4D0 ::

Modri zob, jst bi ti priporoču recimo od speedlinka Triton, jih ma ful folka ko poznam (z mano vred) dobiš jih pa za 4k s poštnino vred.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

K0K0 ::

Tornado Boy kje si jih to gledal?

T0RN4D0 ::

www.rodocomp.si

al pa v celju vem dajih majo še v seba netu :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

K0K0 ::

Hvala sem že naročil :D.

T0RN4D0 ::

hehe te slušalke prodajajo v nemčiji po 12k, v angliji 10k... k sm gledu linke mal... v glavnem smo naročil vsi ko poznam menda ko smo jih odkril :P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

K0K0 ::

Čudno da so v tujini dražje si ziher da ni to kak ponaredek?

Tilen ::

Skype je dalec od tega da bi bil kul. Za kvaliteto zvoka 1:1 pri neobremenjeni liniji je ok. Ko pa so v konferenci trije ali celo stirje pa mora tisti ki hosta konferenco ze z 20 uljat kar pa se mi ne zdi vec tako nedolzno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T0RN4D0 ::

jah da se špilat tud če jih maš 5 v konferenci, kvaliteta je cool, edin kar problem rata je pol k eni majo zvočnike, eni majo sfukane mike pa tko... jst take ponavad kr po hitrem postopku ven vržem pa jim povem naj si mike kupjo pol pa naprej >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gandalfar ::

Tornado Boy: ne mors kr ven vrzt folka s katerim bi se rad kej zmenil.

Mene najbolj moti, da dobivam feedback nazaj skozi njegov mic :/

T0RN4D0 ::

ja no če špilamo kej... pa se mal zejbavamo pa uleti kak glupan ko pol vse moti ko mu vse hrešči pa bobni... ga pač ven vržeš. >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

svejk ::

ja kakor je meni jasno deluje skype pri mic na mute varianti...v tem primeru ne pride do mikrofonije ali pa se motim

Gandalfar ::

nisem stekal. Lahko malo bolj razlozis?

svejk ::

torej skype zna delati tudi, če imaš mikrofon na mute funkciji, dočim MSN zahteva mikrofon vključen. V kolikor imaš velike boxe in mikrofon v bližini prihaja do mikrofonije....

Gandalfar ::

Aha. Samo tezko reces sogovorniku naj sproti muta mikrofon :/

svejk ::

očitno me nisi razumel, ves čas imaš mikrofon na mute in zadeva ravno tako deluje, štekaš :)

Gandalfar ::

Ja. Sam pol te sogovornik ne slisi :>

Zgodovina sprememb…

svejk ::

pri skypu te sliši, ker skype deluje malce drugče kot msn. Glej jaz mam ves čas mute na majku, pa mi kar precej časa stvar deluje v redu....

Tilen ::

Js mam mute tut na msnju. Ne rabis met mic on za MSN. Men worka mute.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Mute je misljen tisti mute ko ti sam sebe slisis. Ce das mute pa sebe ne slisis, da nebo pomote. itk da ce je on drugi mute da ne slisijo oni nic. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Upam da nism prevec zabluzo. Pač tisti k poznajo sistem vejo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

DominusSLO ::

Hehe..ste pa zakomplicirali... dajmo še malo>:D
Pri nastavitvah mikrofona v mixerju imamo 2 možnosti. Ena je za "live" predvajanje mikrofonovega vhoda na naših zvočnikih(ta je ponavadi vedno na mute), druga možnost pa je nastavitev vhoda mikrofona(če je mute je mikrofon izklopljen).

Če se pa z nekom pogovarjaš in ima ta zvočnike zelo na glas(tudi blizu mikrofona), je normalno slišati svoj odmev.. Rešitev je , da te ta osebek posluša na slušalke..:\

Pri normalni glasnosti se pri skype-u tega ne opazi(danes sem bil v zvezi 6ur neprekinjeno)..
BTW mikrofon deluje odlično tisti iz big banga za 690 SIT 8-)

Gandalfar ::

Če se pa z nekom pogovarjaš in ima ta zvočnike zelo na glas(tudi blizu mikrofona), je normalno slišati svoj odmev.. Rešitev je , da te ta osebek posluša na slušalke..[:\\]


Aha. No to mene moti.

To da sam sebe slisim iz mojega mikrofona se mi pa zdi kul.

Tilen ::

To da sam sebe slisim iz mojega mikrofona se mi pa zdi kul.

Mene pa ravno to moti. :8)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Lol, zj formatiram pa nalozim spet skype gor pa ni vec mojih kontaktov. Naj grejo nekam s tem programom.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

T0RN4D0 ::

ja to tud mene ful moti ;((
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

V-i-p ::

Jaz pa formatiram win2000, pa po ponovni inštalaciji ni več Svetega Petra za ozadje... :\ :D Logiš, da jih ni, ker jih skype ne shranjuje na net, prej si jih shrani, pa bo :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gandalfar ::

To je sicer res. Po drugi strani pa 'konkurencni' programi shranjujejo. Zmedenost uporabnikov je upravicena.

Drugace pa jaz nisem nasel nekega prijaznega sistema za backupiranje liste uporabnikov znotraj samega programa.

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa skypu//?

Oddelek: Programska oprema
82452 (2330) Bass0
»

pogovor med igro

Oddelek: Igre
241866 (1410) Tilen
»

chat prek neta

Oddelek: Loža
121512 (1376) ahac
»

Pogovori preko interneta - skupinsko

Oddelek: Omrežja in internet
232144 (1768) cryptozaver
»

Voice chat

Oddelek: Igre
91229 (1079) gruntar

Več podobnih tem