» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
82 / 117
»»

urkov ::

Kdo ve kater je ta komad, ki se zadnje čase občasno zavrti na radiu in ga poje neko dekle - sem mislil da je refren "singing on my radio" vendar mi guglanje z le-tem ali variaciami le-tega ne vrne oprijemljivih rezultatov...


mogoče reče Sing it on the radio?
Marit Larsen - If A Song Could Get Me You

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

root987 ::

Jap, ta :)

Hvala :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

aleksander11 ::

Pozdravljeni!

Po kar precejšnjem trudu deskanja po Net-u se vseeno obračam na vašo pomoč.
Iščem pesem,ki je že starejšega datuma ( okrog 80-tih ) poje jo ženska,slišal pa sem jo
nekajkrat po radiu Slovenija.
Del besedila oz.refem pa gre takole:

Nihče ne ve,da v meni ogenj si prižgal.
nihče ne sluti,da si to morje vzvaloval,
nihče ne ve odkod je ta vihar,ki v meni spi,
nihče ne ve ,še najmanj ti.

Že v naprej Hvala za morebitno pomoč.

Bor H ::

Jst sem pa nekaj mesecev nazaj našel na youtube video ene kitaritke in ga ne najdem več. Mislim da je precej izrazito "trkanje" po trupu akustične kitare in mislim da nima besedila. Vizualno je pa bila v razmeroma belem okolju in sama na ekranu. Žal sem že čist obupan ker ne vem več kako iskat.

geek93 ::

Danes zjutraj sem na poti v šolo na avtobusu slišal zelo dober komad in nevem naslova.
Pevec je imel zelo podoben glas kot ga ima pevec iz rock skupine Coldplay.
Komad je tudi zelo znan.. kakšni predlogi?

Hvala.

iNooby ::

LP iščem naslov komada ki sem ga slišal včeraj na radiju.

refren gre nakak takole, " Vrni mi ljubezen,ljubezen ki s seboj si jo uzel, vrni mi poletje, vrni mi poletje to " nekak tako gre, poje pa ženska.

Hvala!
Haters gonna hate...

urkov ::

@iNooby Sound Attack - Vrni Mi LJubezen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

iNooby ::

Hvala urkov :)
Haters gonna hate...

asPeteR ::

A pozna mogoce kdo komad, ki ga poje ena slovenska izvajalka (Morda Alenka Godec), kjer gre refren "Samo dve besedi ..." A bi kdo vedel kateri komad mislim?
http://blog.stegnar.com

set20 ::

iščem en komad ampak vem samo refren gre pa tako tam tararam tara taram taratata

urkov ::

@ set20
mogoče tole : Loona - Parapapapapa

Timmah ::

iščem en komad ampak vem samo refren gre pa tako tam tararam tara taram taratata

mogoce ta:
donde esta francesca

denzo ::

za law&order
Okapi mislm d je pršlo do nesporazuma. Jst iščm komad, ki se predvaja v našem napovedniku za nanizanko(nek klavirski komad) ne pa uvodne pesmi :D


a ste našli kej ??

js bi tud rad mel :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: denzo ()

SaXsIm ::

iščem komad iz generalijeve reklame, gre pa takole: Today, it's a good day. You will take the freeway...
SaXsIm

Ciklamen ::

Jaz pa iščem komad, ki sem ga zadnjič slišal po TVju, sicer pa gre nekako tako:

Don't walk away, the lights are (nevem kaj), don't walk away, pa spet nekakšno besedilo...

Pa tak bolj abstrakten video je zraven, nekakšni ljudje-ptiči, pa tak je kot pri igrici Mario, ko ena stvar stalno potuje-se kotali...

Ne poznam besedila dobro, če bo komu morda kapnilo na pamet katera je :)
- End of the Post ->

M@73Y ::

ciklamen
mogoče tale:
..jump into psytrance tunnel..

Ciklamen ::

Ne, ni tale, je malo hitrejša od te, pa pravim da je bolj abstrakten Video kot sem ga opisal zgoraj :)
- End of the Post ->

west92 ::

jas pa iščem naslov komada, ki se zavrti v nekem spotu ( včasih ga pokažejo na sloTV 2, med premorom kakšnih tekem ), kjer žonglirajo z raznimi stvarmi in še vliko drugo..ta komad je drugače rap zvrsti

Ciklamen ::

Aja, pa če še povem, da se je ta muzika predvajala včeraj, torej v Četrtek 28.1., nekaj minut pred 7 uro zjutraj na Slovenija 2 :D
- End of the Post ->

Ciklamen ::

A se res nikomu ne sanja katera skladba bi bla to? :D
- End of the Post ->

Manchy007 ::

mogoče kdo ve ker komad se špila v reklami za oddajo "na lepše" na TVS1? :) slište jo lahko tut klele http://tvslo.si/predvajaj/na-lepse-odda... na začetku epizode ;) mislm d je iz enga filma sam nkukr ne najdm kerga :) mogoče ker ve?

groby ::

ali kdo ve kateri komad se vrti na evropskem prvenstvu v rokometu, komad je brez besedila bolj navijaški, vrtel pa se je tudi na tekmi francija:islandija okrog dvajsete minute tekme

set20 ::

Timmah je izjavil:

iščem en komad ampak vem samo refren gre pa tako tam tararam tara taram taratata

mogoce ta:

ne mal hitrejši refren bi mogu bit tak mal bl energičen

PrimozR ::

Dance komad?

blank3 ::

Iščem izvajalca in naslov komada

Gre za ženski vokal, ki prepeva v house/funky slovenskem komadu.

Besedilo gre pa po delčkih takole:
*...greva kam drugam...
*...greva daleč stran...
*...naj bom jaz tvoj kažipot...

Upam da bo dost :)

Hvala!

Radio Center pravi:

Skladba se imenuje Daleč Stran, zasedba pa je Xequtifz! Sicer je to en slovenski cover-band, ki je pred kratkim izdal avtorsko skladbo, drugače pa izvajajo predvsem priredbe glasbe iz osemdestih.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blank3 ()

whatever55 ::

Iščem en komad ki ga je pel Andrej Šifer skupej z Biljano Krstic na svoji videokaseti (ki je mogla izzit še pred dost leti), ni nujno da je njegov komad gre pa besedilo priblizno tako:

ovo je pjesma za sve ljudi, tko cesto misl da sami su u noci, hej ti ne gubi nadu, i do tebe ce ova pjesma doci


hvala za pomoc

geek93 ::

blank3 je izjavil:

Iščem izvajalca in naslov komada

Gre za ženski vokal, ki prepeva v house/funky slovenskem komadu.

Besedilo gre pa po delčkih takole:
*...greva kam drugam...
*...greva daleč stran...
*...naj bom jaz tvoj kažipot...

Upam da bo dost :)

Hvala!

Radio Center pravi:

Skladba se imenuje Daleč Stran, zasedba pa je Xequtifz! Sicer je to en slovenski cover-band, ki je pred kratkim izdal avtorsko skladbo, drugače pa izvajajo predvsem priredbe glasbe iz osemdestih.




Sicer pa si že vse sam napisal. Xequtifz je izvajaelec, Daleč stran pa je naslov komada. :D

whatever ::

Iščem en (verjetno star?) slovenski komad, in niti google niti najdi.si mi nič ne pomagata...
gre pa takle (moški vokal, v ozadju se mi zdi da je nek instrument podoben sintetizatorju zvoka in bobni):

življenje je paač, vse kar imaaš, zato ga izkoriisti kakor veš in znaš...
kaj bi sploh deelal, če tega ne bi blo, najbrž bi šlii brez (beseda manjka) v nebo

hvala, če kdo ve...
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

whatever55 ::

Iščem en komad, ki sem ga slišal včeraj okoli šestih na radio slovenia 1. Komad je pel en slovenski pevec, po glasu ga ne poznam in komad je zalostna balada, besedilo gre nekako tako: zvezdnato nebo...kar rekel si mi v svoji zalosti


hvala za pomoč

borealisx ::

vcer so v bachusu vrtel en house komad, ma mal melodije od Infinity komada, pozna kdo??

Manchy007 ::

mogoče kdo pozna komad k se vrti v reklami za Peugeot, kjer se vsak avto razstavi in sestavi v novega?

rdecaluc ::

Živjo.

Ne vem točno kje bi prašu.. ampak mene zanima če kdo pozna katerega izvajalca oz. pač naslove dobrih tematskih pesmi iz filmov kot je King Arthur in pa LOTR..

V mislih imam kaj podobnega kot ima Hans Zimmer (tole)

Lep pozdrav
Est modus in rebus. ,typos

nodrim ::

Vneseš naslov filma oz. skladatelja in soundtrack oz. discography v Google.

rdecaluc ::

Sprašujem po podobnih, ker te že imam.. imam jih kar nekaj, vendar iščem nove. Torej pozna kdo kak film itd. ki ima tako glasbo v ozadju.

Lp
Est modus in rebus. ,typos

urkov ::

Mogoče kaj takega?
Nara by E.S. Posthumus

rdecaluc ::

Všeč mi je.. Drugače pa, a pozna slučajno še kdo glasbo v stilu ERA (klik)? Ali pa da so klasični inštrumenti notri?

Lp
edit_mal popravu
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

morke ::

rdecaluc je izjavil:



zanima če kdo pozna katerega izvajalca oz. pač naslove dobrih tematskih pesmi iz filmov kot je King Arthur in pa LOTR..



probaj warhammer online glasbo (meni se dopade saj je podoben stil, vendar ima cca.7 komadov samo), vedno zapaše tudi star wars glasba :))

urkov ::

Ennio Morricone- Chi Mai

Kaj takega?

rdecaluc ::

Ta mi je tudi všeč, vendar je preveč "umirjena".. ne vem kako bi povedu. Recmo pri vsakem komadu od King Arthur filma je tisti občutek kot da veš da se bo nekaj zgodilo.
Hvala za pomoč, vprašal bi še samo če kdo pozna slučajno kakšnega izvajalca podobnega Apocalyptiki? (typo)

lep pozdrav
Est modus in rebus. ,typos

urkov ::

Galaxy ::

Alo folk iščem en komad, in sicer mislim da poje francosko. Muzika ni starejša od 3 leta, zvrst bi dau house. Mislim da je malo harmonike not. V videospotu je baba naslonjena na zid in poje. Če bi kdo vedo, plis sporoči :)

Okapi ::

Tale?


O.

Galaxy ::

Nep. Ni to tale. V videospotu se ženska naslanja na zid (bolj temno je).

borealisx ::

pozna kdo ime tega komada od guru josha?

PineApple ::

whatever je izjavil:

Iščem en (verjetno star?) slovenski komad, in niti google niti najdi.si mi nič ne pomagata...
gre pa takle (moški vokal, v ozadju se mi zdi da je nek instrument podoben sintetizatorju zvoka in bobni):

življenje je paač, vse kar imaaš, zato ga izkoriisti kakor veš in znaš...
kaj bi sploh deelal, če tega ne bi blo, najbrž bi šlii brez (beseda manjka) v nebo

hvala, če kdo ve...

Don Mentony band - Občutek je važen

ZGI ::

borealisx je izjavil:

pozna kdo ime tega komada od guru josha?


guru josh - infinity
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

Golden eye ::

animal planet reklama - kter komad?

Potegni si komad s tukaj

OK.d ::

a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx
LPOK.d

Golden eye ::

v veliko pomoč vam bo mobilna symbian aplikacija Shazam ID

Program 10 sekund posname komad, potem se poveže na internet ter vam vrne izvajalca in naslov komada. Super zadeva

Zgodovina sprememb…

amacar ::

ja, vendar sedaj ni več free
saj ko ti poteče trial, se lahko j***

Trenutno zato uporabljam midomi, ki pa ni tako natančen, je pa vsaj zastonj
««
82 / 117
»»