» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
85 / 117
»»

sMeeXii ::

Http://www.youtube.com/watch?v=ftlpqrqx... zanima me naslov komada, nej bi bil tole za evroviziski ples 2010... Hvala! Če bo kdo vedu naslov, nej napise pod tale video na youtube link al pa tle sam tle bl nebom vidu kolkr bom prej na youtube! Hvala za pomoč!

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: STASI ()

Blum ::

Kateri je že tisti komad od Ferry-ja Corsten-a (star komad) ko je v komadu en arabski speach pa not so zvoki taki kot da bi ti recimo hteu mobi zvonit ob kakmu zvočniku al pa TV-ju pa pol un zvočnik začne un rezek zvok spuščat... Se komu sanja? :S

Primzl ::

Živjo,

a kdo mogoče ve, kuko je naslov komada in ime izvajalca/ke, ki poje en komad, k ma refren: i love you so, never let you go (pa mislm da je baby še vmes)

pojejo pa ta refren eni ženski glasovi

Primzl ::

Pa še za en komad me zanima. Je slovenski, v refrenu se pa sliš nekak takole: aaaaaaaaaaaaaaa ljubezni, aaaaaaaaaaaaaaaaa ljubezni

jnzavrl ::

Na belviju sem že parkrat slišal nek disco komad z močnimi beati z besedilom: now put your hands up in the air and wave them like you dont care, put your hand up to the ceiling..
Google mi nič ne najde, pravtako tudi ne Youtube. Pomoč prosim:)

urkov ::

@jnzavrl
Kar navajaš je v naslednjih pesmih
Flo Rida - In The Ayer
Danzel- Put Your Hands Up In The Air
Dj Bobo Somebody Dance With Me

sarpi ::

Za vse privržence;

zanima me naslov tele plate:

edit - fixed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sarpi ()

pubi1 ::

Lep pozdrav!

Ne vem skoraj nič besedila slo funky pesmi ;) ampak bom vseeno poskusil srečo, če kdo pozna komad. Slišal sem ga na radiu SI. V refrenu pesmi je FUNK YOU(moški glas) ... v tvoji glavi...(ženksi glas), nato zopet funk you... pa naprej zopet ženska ...

Če kdo mogoče ve, super, če ne, pa ni super ;)

Hvala za pomoč!

Alexius Heristalski ::

Ugibam: Funk You - Funk You

Samo tega verjetno ni na netu, pa tudi v trgovinah ne.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

M@73Y ::

Pozdrav.

Po neuspešnem iskanju se obračam na vas, in sicer iščem besedilo in video MZ HEKTOR - maksimalno dober dan ...( danes je, maksimalno dober dan, ker danes je maksimalno dober dan, ...).
Upam da je pravi naslov.
Hvala že v naprej.

Matej
..jump into psytrance tunnel..

pubi1 ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Ugibam: Funk You - Funk You

Samo tega verjetno ni na netu, pa tudi v trgovinah ne.



Imaš kakšno idejo kje bi lahko dobil?

st0jko ::

Pozdravljeni.

Kolega me prosi če mu lahko zrihtam naslov tega komada. Nekajkrat ga je že slišal ko lokalih, a nikakor ne uspe ugotoviti izvajalca/naslova.

Po mojem nasvetu je komad posnel na telefon, ampak meni ne uspe ugotoviti, ker je posnetek precej slab. Morda komu uspe.

klik

Hvala..
keks?

urkov ::

Podobno je temu??

st0jko ::

Ja no.. Je dost podobno, ampak ni to to...

@ edit

Mislim da sem našel. Hvala urkov. Prek tvojega linka sem prišel do tega.



Verjetno bo to to?
keks?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: st0jko ()

Alexius Heristalski ::

pubi1 je izjavil:

Imaš kakšno idejo kje bi lahko dobil?

Mogoče kakšna knjižnica, pobrskaj po Cobissu.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mikimisek ::

Mogoce kdo ve kateri komad se predvaja za podlago pri reklami za majske premiere na poptv?

Hvala za trud

sarpi ::

Našel kar iskal

Hardcell & Grindvik - Square

jzgorisek ::

mam težavo z iskanjem nekega spota. nekaj let nazaj se je vrtel na slovenski verziji non stop music(a kanal se mi zdi) izvaja jo neka bejba, žanr je hiphop, poznam samo naslow, RAW(komad je v angleškem jeziku). zaradi narave besede raw, si lahko predstavljate da na googlu nimam šans:)

spomnim se še podrobnosti spota, dogaja se v neki mali pografitani okrogli areni, kjer se izvajalka z nenormalno dolgimi trepalnicami gunca na viseči gugalnici. na vsake toliko se pokaže še dj in pa neko utripajoče srce(verjetno v povezavi z naslovom)

če se lahko kdo spomni naj mi prosim pomaga saj mi ta komad že dva tedna para živce ker ga sploh ne morem najti... please help :)

jizzer ::

Iščem naslov ene presmi ki sem jo slišal na radiu NET FM gre pa nekako takole in poje Ženski glas...

"Cuz I oh I" pa se full ponavlja to pol pa taka melodija je da bi kar plesat šo :)

Okapi ::

Tega komada ne poznam, me je pa spomnilo na en star hitič od Sladeov. Če je off-topic, bo že kdo zbrisal:-)



O.

dukedl ::

no mam še jz enga, k ne vem kaj je...če se komu da... tukaj http://dl.kibla.org/dl.php?filename=zvo...

hvala
lp dukedl

rdecaluc ::

Jz pa iščem en komad. Bil je na radiu expres nekak ob 1ih zjutri nekaj dni nazaj.

Del besedila gre nekako tako.. " Poslal bom vse nekam.. in bom odšel na počitnice.."

Poje pa samo 1 in igra kitaro zravn se mi zdi.. Sumim Adi Smolarja.. sam nism zihr. Če kdo ve?
Est modus in rebus. ,typos

dukedl ::

rdecaluc..mogoče Čuki: Poletna ?
lp dukedl

rdecaluc ::

Ej taprau je! Res ti hvala :P
Est modus in rebus. ,typos

libreus ::

Adam - Otroci brzine

Mislim, da je bila ta pesem prejšnji teden popevka na Val202.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: libreus ()

z3ro ::

kk je naslov komada na katerega je Domen shufflal v oddaji slovenija ima talent?
še link: http://talent.24ur.com/clanek/novice/ta...
spodaj je treba kliknt na video kjer je nastop..
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()

xCore ::

mene pa zanima katera je pesem med napovednikom za nove filme na pop tv. slisi se kot Mick Jagger oz. Rolling Stones... ve kdo mogoce za katero pesem gre?

Vsi samo Discovery gledate? :P
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xCore ()

amacar ::

z3ro je izjavil:

kk je naslov komada na katerega je Domen shufflal v oddaji slovenija ima talent?
še link: http://talent.24ur.com/clanek/novice/ta...
spodaj je treba kliknt na video kjer je nastop..
Lp


Evo tole si mislil?

z3ro ::

amacar: res si car! :D ja tega sm mislil;)
hvala..

mkonci ::

Jst pa iščem enga izvajalce, mislim da je britanc, k ma skos en klobuček na glavi, pa lani je mel en hit. V spotu je hodil nekje po divjem zahodu al neki tazga, pa zraven je imel enga črnce.
A kdo ve kako mu je ime/priimek. Mislim da je neki na W...

lojzal ::

@ xCore
Old Habits Die Hard - Mick Jagger iz filma Alfie
Sem iskal na Youtube, pa nobenega pametnega linka za originalno izvedbo iz filma.
Probaj še kje drugje kaj izbrskat.


LP

echo ::

mkonci ::

echo je izjavil:

@ mkonci
Tole mogoče?
Charlie Winston
http://www.dailymotion.com/video/x9jq3k...



Ja hvala to je to!

LP,M

xCore ::

lojzal je izjavil:

@ xCore
Old Habits Die Hard - Mick Jagger iz filma Alfie
Sem iskal na Youtube, pa nobenega pametnega linka za originalno izvedbo iz filma.
Probaj še kje drugje kaj izbrskat.


LP


Najlepša hvala!
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

west92 ::

a mogoče gdo ve kako je naslov pesmi z nove reklame za ZA vodo? :D

jnzavrl ::

Na belviju sem zaslišal nek nov komad od Guette ampak ga nikjer ne najdem. Vem da je v besedilu nekaj takšnega: what about what about us... ive left myself go. Pojeta pa ženska in tip.

Steinkauz ::



Besedilo sicer ni, baba+tip pa je

Zgodovina sprememb…

amacar ::

To je edina muzika ko jo js poznam, pa da reče i've left my self go. Poje tip in ženska, pa še mal nabija, mogoče je pa prava :-)

jnzavrl ::

Amacar pravi je ja hvala ti.

mp3pesmi ::

Bi mi znal pomagat kdo pri pesmi, kjer gre refren nekako takole:

..."tu lamore" broke my heart, now i'm waiting for you,

"tu lamore"...

ocenjujem, da gre za pesem nekje iz 80 oz. 90. ih - bolj elektro disko stil

Hvala

čeminem ::

hellooo :)

a mogoče kdo ve kera pesem je v reklami, ki se predvaja na pop tv in kanalu A - kino romantika (napoved za romantične filme) al neki podobnega??

Alexius Heristalski ::

jzgorisek je izjavil:

mam težavo z iskanjem nekega spota. nekaj let nazaj se je vrtel na slovenski verziji non stop music(a kanal se mi zdi) izvaja jo neka bejba, žanr je hiphop, poznam samo naslow, RAW(komad je v angleškem jeziku). zaradi narave besede raw, si lahko predstavljate da na googlu nimam šans:)

spomnim se še podrobnosti spota, dogaja se v neki mali pografitani okrogli areni, kjer se izvajalka z nenormalno dolgimi trepalnicami gunca na viseči gugalnici. na vsake toliko se pokaže še dj in pa neko utripajoče srce(verjetno v povezavi z naslovom)

če se lahko kdo spomni naj mi prosim pomaga saj mi ta komad že dva tedna para živce ker ga sploh ne morem najti... please help :)

Diyala - Raw

Hrvaška raperka, spot pa je režiral Mitja Okorn.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

urkov ::

@mp3pesmi

Erasure - Oh L'Amour
Oh l'amour Broke my heart Now I'm aching for you...

jzgorisek ::

alexius i fuckin love you :) zadeva mi je že povzročala zaresne probleme :)

Alexius Heristalski ::

Me veseli. Če bi prej opazil, bi ti prej napisal, ker sem vedel na pamet.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mkonci ::

Iščem en komad, ki se je letos pozimi vrtel v vseh lokalih, ko sem bil v bosni na smučanju. Šlo je za nek disco komad nekaj balkan manija... disco... al neki tazga.

Morda kdo ve naslov komada, ki ga iščem?

amacar ::

Sicer ne zanima mene, pa vseeno.

Mogoče kdo pozna naslov in izvajalca tega komada: http://dl.dropbox.com/u/3502111/preview...


Hvala,
Lp

kozjakovec ::

Zadnič v nočni sem poslušal komad (lahko bi bi naslov)One love,izvajalec pa je po mojem Bono iz U2 ter še ena pevka.Njena izvedba pesmi me je "vrgla na rit".Še to izvedba je v živo in je priredba.Mogoče ve kdo o tej pesmi več?

urkov ::


Morda tale verzija?

kozjakovec ::

To.Hvala
««
85 / 117
»»