» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
73 / 118
»»

sugarland ::

Zdravo!:D

Jaz pa že kar nekaj časa iščem eno pesem pa je nikakor ne morem najti.:'( Problem je to da nevem niti malo besedila, vem le da v video spotu pesmi nastopata starejša gospa in starejši gospod, ki izvajata "akrobatike", bend pa igra v ozadju (kot nekakšen nastop). Pesem je že kar stara (2005-07), vendar so jo zelo pogosto vrteli na mtvju.

Pomagajte mi! :(

JanezC ::

Sugarland, mislim, da vem kateri komad iščeš: Coldplay - The hardest part.
Gospa je res starejša, poba je pa mlajši.
Link:

Lp

PrimozR ::

iscem en dance/trance komad k so ga vcer vrtel na gospodarcu na maturancu, en razred ga je meu v filmcku, gre pa nekak tko: WILL IT AKES OVER...WILL IT TAKES OVER...


In kolk folka misliš da je bilo tam? :P Če poveš šolo in razred oz. celo dobiš filmček, bo lažje. SIcer pa Winner takes it all?

sugarland ::

Sugarland, mislim, da vem kateri komad iščeš: Coldplay - The hardest part.
Gospa je res starejša, poba je pa mlajši.
Link:

Lp


O naajleša hvala!! :D:D

SaNDeK` ::

Lep pozdrav.. iščem naslov pesmi sem slišal 1x na radiu in gre nekako takole..

love me, love me more and more say im your number one before..

LP

JanezC ::

Pozdravljni, kdo ve kateri komad teče v odjavni špici Studia city?
Hvala za info!


Če še koga zanima, komad je:

Hercules and love affair - blind

(info posredovan iz uredništva Studia city - hvala)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JanezC ()

urkov ::

Mogoče tole sicer besedilo se ne ujema čisto Princess - Say I'm your Number 1?

SaNDeK` ::

Mogoče tole sicer besedilo se ne ujema čisto Princess - Say I'm your Number 1?


ne ni to... sem že slišo to.. hvala vseeno ;)

Srachko ::

Mogoče kdo pozna katere pesmi vrtijo v Murski Soboti v Starmax-u (kino) pred začetkom predvajanja filmov ? Če kdo ve, se toplo priporočam :D
I can see clearly now, the brain has gone...

iNooby ::

iscem en dance/trance komad k so ga vcer vrtel na gospodarcu na maturancu, en razred ga je meu v filmcku, gre pa nekak tko: WILL IT AKES OVER...WILL IT TAKES OVER...


mogoče Armin Van Buuren feat. Jaren - Unforgivable

Haters gonna hate...

mat3jc3k ::

Iščem komad s trobento, gre se za house muziko, je zelo razgibana melodija, iščem že celo večnost.
Ni pa Fiesta electronica - Alp vs. Outwork

Ve kdo? Tnx

PrimozR ::

Poznaš mogoče videospot? Če so v njem črne bejbe s trobentami je lahko to to. Niti pod razno se ne spomnim naslova in izvajalca, a je bil že omenjen v tej temi.

echo ::

Iščem komad s trobento, gre se za house muziko, je zelo razgibana melodija


Premalo natančno za resno ugotavljanje naslova.
Ponavadi se pa išče Destination Calabrio
Poglej še kakšno Gaudinovo muziko, ima velik trobent not...

mat3jc3k ::

Ne ni destination calabria, se spoznam na house in pred gaudinotom je že bil ta komad ;) Kaner - Calabria
Videospota tud ne najdem, včeraj sem ga 2x slišal po TV in se ne spomnem več :(



EDIT: Destination Calabria je saksofon in ni trobenta ;))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat3jc3k ()

mat3jc3k ::

Iščem komad s trobento, gre se za house muziko, je zelo razgibana melodija, iščem že celo večnost.
Ni pa Fiesta electronica - Alp vs. Outwork

Ni Destination calabria, ni E-sabma Junior Jack, Ni Samba de Janeiro

Ve kdo? Tnx


Gre za house komad, samba melodije ki jih odigra trobenta! Catchy tune!

Sadida ::

Komad iz nove reklame za Megane?

PrimozR ::

The Caesars - Jerk It Out

schnobel ::

reklama od mobitela(tista k rdeč avion leti pa eni rdeči paketi dol letijo)
ker komad je v ozadju??
hvala za pomoč

MKC00 ::

ve kdo naslov skladbe, ki jo uporablja A Kanal pri 'oglaševanju' serije Tretja izmena?
Hvala in Lp

echo ::

http://hotfile.com/links/1513733/198e0a...

Vrtela se je v lloretu vsak večer, zdej jo slišim pa še v Portmanovem promo mixu. Ziher nekdo pozna -_-

Sadida ::

The Caesars - Jerk It Out


Hvala, polepšal si mi dan :P

PrimozR ::

Z veseljem :)

user427615 ::

Danes je bil okol 19:30 na Radiu Krka tale komad, pa si nism uspel zapisat besedila, ker sem bil v avtu, sem pa zalavfal diktafon na telefonu -> posnetek... Anyone?

urkov ::

To si tako zanič posnel da bo pravi čudež če bo kdo to ugotovu...8-O

user427615 ::

od začetka je obup, proti koncu pa se sliši besedilo.

urkov ::

Sorry jaz ne slišim ne refrena ne nč...zelo slabo pa brez zamere če ti slišiš napiši sem pa ti bomo najdl.

mat3jc3k ::

Če koga zanima, reklama na Discovery-u za WHALE WARS ( Shots fired, shots fired. Captain was shot.) je Komad: MUSE - Knights Of Cydonia

333333 ::

Pozna kdo mogoče izvajalca in nalov komada v ozadju.
Spiritual

PrimozR ::

Iščem komad s trobento, gre se za house muziko, je zelo razgibana melodija, iščem že celo večnost.
Ni pa Fiesta electronica - Alp vs. Outwork

Ni Destination calabria, ni E-sabma Junior Jack, Ni Samba de Janeiro

Ve kdo? Tnx


Gre za house komad, samba melodije ki jih odigra trobenta! Catchy tune!


Če je samba, Let me think about it verjetno ni taprav ane?

@nny ::

Živ!

Kdo izvaja pesem "Parlament po cesti gre"? Hudo besedilo in parodija na Regiment po cesti gre :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

user427615 ::

Živ!

Kdo izvaja pesem "Parlament po cesti gre"? Hudo besedilo in parodija na Regiment po cesti gre :)


Agropop

B & O ::

Mene pa zanima če kdo ve naslov komada ki se je par let nazaj vrtel po MTV-ju. Šlo pa se je v videospotu za en parček ki sta se nekaj spogledovala al sta šla na zmenek (ne vem točno), v glavnem ženska je imela na začetku čisto majhen srček, do zvečera pa je srček tolko zrasel da ga je komaj okrog nosila?

urkov ::

Mene pa zanima če kdo ve naslov komada ki se je par let nazaj vrtel po MTV-ju. Šlo pa se je v videospotu za en parček ki sta se nekaj spogledovala al sta šla na zmenek (ne vem točno), v glavnem ženska je imela na začetku čisto majhen srček, do zvečera pa je srček tolko zrasel da ga je komaj okrog nosila?


Roger Sanchez - another chance

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

B & O ::

Hvala to je ta ja =)

Chuu ::

Hej, a kdo pozna komad iz nove Simobil reklame za peket ZAME (ko na koncu reklame s poročne torte padeta figurici), izvajalec je moški, spomnim pa se le beede BEFORE na koncu reklame..

alsb ::

Simobil: Frankie Valli & the Four Seasons - Night

Chuu ::

Hvala :)

jezo18 ::

Živjo jest pa že dlje časa iščem en komad ki je odpet od večih izvajalcev. V njem poje neka indijka s ful dobrim glasom in nek country pevec, ter še ene par pevcen. Mi je žal da se kej več ne spomnim ker sm jo slišov samo enkrat. Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jezo18 ()

mat3jc3k ::

Iščem komad s trobento, gre se za house muziko, je zelo razgibana melodija, iščem že celo večnost.
Ni pa Fiesta electronica - Alp vs. Outwork

Ni Destination calabria, ni E-sabma Junior Jack, Ni Samba de Janeiro, Ni Ida Corr & FLG - let me think about it

Ve kdo? Tnx


Gre za house komad, samba melodije ki jih odigra trobenta! Catchy tune!


Če je samba, Let me think about it verjetno ni taprav ane?



Ne ni :)

Help please, zdej sem ze melodijo pozabil

thexfale ::

Najdu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thexfale ()

Pery ::

thexfale: jaz tudi iščem komad iz konca Studia City (Now that I'm older, stars...) please help me! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pery ()

thexfale ::

thexfale: jaz tudi iščem komad iz konca Studia City (Now that I'm older, stars...) please help me! :)

Hercules and love affair - blind :)

Pery ::

Najlepša hvala! :)

echo ::

http://hotfile.com/links/1513733/198e0a...

Prosim. Sej ni neka rare-groove zadeva...

QuickShot ::

Jaz bi pa rad naslov komada, ki se vrti v novi rekalmi za Cockto "vedno pravi odgovor".

Hvala ;)

thexfale ::

Morda kdo ve za komad ki se vrti v reklami ko iz torte padeta tisti lutki kao poročenca?

lele ::

iščem musko ki so je predvajali kar dougo nazaj (5 let)umes med refreni je bilo nekaj takega
come on come on come come on come on oooo ooo oooo...nekaj v tem smislu,samo da se je pri come on višal glas
pel ga je neki moški,potem v ozdaju pa je bla tud neka punca

Manchy007 ::

že odkar so začeli predvajat najnoveješo reklamo za Renault Scenic iščem komad iz nje. Besedila nisem še zasledila ampk skoz pojejo nekak "tarara tarara rarararara" neki tacga, pač po melodiji v komadu. Mogoče kdo ve ker komad je to?

Blum ::

Kdo v originalu poje pesem "Zlati časi kam hitite se gotovo spremenite. Star sem dvajset let, pa moram it po svet, domovina hoče me imet..." ?

jeggybl ::

iščem musko ki so je predvajali kar dougo nazaj (5 let)umes med refreni je bilo nekaj takega
come on come on come come on come on oooo ooo oooo...nekaj v tem smislu,samo da se je pri come on višal glas
pel ga je neki moški,potem v ozdaju pa je bla tud neka punca


Mogoče tole:

edit: vstavljanje linkov mi ne dela.
««
73 / 118
»»