» »

Brisanje compress old files ??

Brisanje compress old files ??

Juda ::

Ko zalaufam disk cleanup v winxp mi pravi, da je cca 1GB compress old files na disku, katere lahko zbrišem.
Zanima me kaj so to zaeni podatki ?
Bulš taku ku drgače

BaRtMaN ::

To ti ne zbriše podatkov, ampak ti stisne (ntfs kompresija) stare podatke.

Zanima pa me, kaj XPji smatrajo kot stare podatke.

Dead_Eye ::

hmm, xp-ji so ful čudni: se mi je že zgodilo da ko sem štartal windowsxp, mi on veselo napiše da so nekatere ikone na namizju, ki jih ne uporabljam in če jih hočem zbrisat....

vse lepo in prav če ne bi bile v seznamu VSE ikone razen my computer....

toliko o unused/starih podatkih





p.s. še nekaj ki me moti: vse kar instaliraš xp shrani v documents...\Username\Local Settings\Temp tako da imaš čez en cajt lahko par GB podatkov/setup fajlov - + Local settigs mapa je po defaultu skrita, tako da....
The one and only

Trinitron ::

Kar se tiče compress old files. Windows omogoča tistim, ki imajo na svojem računalniku polno navlake, ki je niso uporabljali že en mesec, da to stisnejo in s tem prihranijo prostor na disku ampak podaljšajo čas odpiranja teh datotek (ampak to se pri hitrih procesorjih ne opazi.) Vsekakor uporabna zadeva.

Kar se pa tiče čarovnika za čiščenje namizja. Windows ugotovi katere bližnice na namizju že dolgo (okoli dva meseca) niso bile uporabljene in ponuja možnost čiščenja namizja, da le to postane bolj pregledno. Vsekakor uporabna zadeva.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314648 (3841) AC_DC
»

Posodobitev Firefoxa - ostala brez vsega

Oddelek: Pomoč in nasveti
71078 (962) AC_DC
»

Windows 8 izbrisal datoteko

Oddelek: Operacijski sistemi
131549 (1190) MrStein
»

Pri urejanju ne pokaže vseh particij

Oddelek: Operacijski sistemi
303372 (2853) Malajlo
»

Težave računalnika, ne najdem vzroka

Oddelek: Pomoč in nasveti
171550 (1550) solatko

Več podobnih tem