» »

MSN 6.1 problem

MSN 6.1 problem

PhotoBlaz ::

Hej folk!
Uporabljam MSN 6.1 ....problem pa je sledec:
vsakic ko se se kdo drug na mrezi prijavi na MSN na svojem racunalniku meni vrze povezavo MSN-ja ven, drug problem je pa tak, da vakic ko prizgem racunalnik se mi najprej konekta MSN 6.1 ,..potem par sekund za tem pa se integriran Windows Messenger in s tem MSN 6.1 zgubi povezavo,.......se rpavi skos morm konektat na novo tele MSN-je,...nikol ni online kej prav dolgo :-(
Ima kdo resitev?
Cau

DMouse ::

Za prvi problem je rešitev da ima vsak svoj računalnik svoj account, ne moreš biti na istega prijavljen večkrat. Drugi problem sem mel tudi sam in ga rešil tako, da sem odstranil vgrajeni Windows Messenger (navodila poišči z google)

PhotoBlaz ::

hjehe...sm pozabu napisat, da ma vsak svoj Account na MSN-ju,.....sam ga vseen disconnecta :-(
any ideas?

Arkadij ::

Navodila kako odstraniti windows messenger najdeš v tem članku: klik

karmy ::

jzt pa glih nimam 6.1. ampak sm mela enga strejšega in 6.0 .. in vsakič k sm se prjavla na net mi je prvotno starejšega prjavl...( ni mi ga hotl nadgradit z 6.0 ampak sta bila kot dva različna programa ) ...in kar je bilo čez čas zelo nadležno....

kako to da se mi ni hotl nadgradit ta starga msn - ja...? sm slišala da jzt nism mela edina takih problemov...

@ljash ::

no jst mam pa sledeč problem.

Imam MSN Messenger 6.1 in Winse 2000 PRO. Dam jih v standby in jih zbudim in se MSN začenja povezovati, mi komp zmrzne. Isto je, če ga pred standbyem izklopim (MSN) in ga potem zaženem - isto frizne.

PROSIM POMOČ!


LP,
bmw-f1

DJ-DUST ::

DMouse, MSN Messenger deluje preko porta, to pomeni da program uporablja svoj port, enako kot mIRC, ko se connectas na 6667 naprimer. Jest zadevo laufam preko routerja in ima na dveh rac. MSN z razlicnimi passporti, tako da ne dela problemov nobenemu. Je pa tud eden error glede teh MSN Messengerjev, ce imas firewall, mu mores port odpret, drugace te mece ven, to sem pa bral na njihovi strani. :\

DMouse ::

Kaj si mislil s tem, da gre MSN preko porta? Saj se lahko več različnih programov poveže na isti (oddaljeni) port brez najmanjšega problema. Problem je le v tem, da Microsoftov strežnik ne dovoli istočasne prijave istega uporabnika... zato moraš najprej odstranit Windows Messenger in šele nato inštalirat MSN Messenger, v nasprotnem primeru en drugega mečeta dol.

DJ-DUST ::

Ne, tisti MSN Messenger ko je posnet direkt z windowsi samo zbrisi iz Program files: mapa Messenger in problem mas resen. To pa da MSN uporablja port, ti pa povem, zato ker nemorem imet dva pognana MSN-a, ker se porti skregajo, imas pa dodatke za to da jih lahko laufas 10 se treba na 1 rac. [seveda vsak drug account] in ima vsak svoj port. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675531 (16172) tilinho20
»

Windows messenger + MSN messenger?

Oddelek: Programska oprema
51293 (1174) Shankana

Nadomestek za M$M Me$$enger

Oddelek: Programska oprema
311885 (1671) OwcA
»

MSN problem

Oddelek: Programska oprema
71248 (1177) JOKER
»

messenger in zivcni zlom!!!!

Oddelek: Programska oprema
201833 (1351) KTr1sk

Več podobnih tem