» »

Virus - problem!!!

Virus - problem!!!

BloodyMan ::

Zivjo!
Imam en velik problem in sicer task manager se mi odpre samo za sekundo in se potem zapre (sploh ne morem z njim upravljat) in drugo pa je to, da mi norton antivirus najde virus in ne more nicesar storiti. Napise pa naslednje:
C:\windows\system32\wuauq.exe

is infected with the W32.Spybot.Worm virus. Would you like to repair this
file? This process cannot be undone.

To mi napise se preden instaliram protivirusni, ker ko ga mam pol gor mi ga pa sloh noce odpret. Probal sem tud z protivirusnim Avg Pro pa ga sploh ne morem instalirat.
Ugotovil sem tudi, da mi igrce stekajo, saj ne bi smele, glede na prejsne delovanje! Mislim da je to posledica virusa!!

Mi lahko kako pomagate!

DMouse ::

Tlele poišči navodila za odstranitev. Sicer so pa antivirusni programi najbolj uporabni za preventivo ne kurativo.

BloodyMan ::

Ja kaj naj naredim, ce pa mi noce odpret nobenga protivirusnega programa niti v varnem nacinu. Zgleda da ga je virus zablokiru!

damirez ::

Jaz tudi ta virus fasal in jaz mogoce znoril mogoce jaz racunalnik TOTALNO V KU...

Jaz nic vec ne dala jaz tudi smileta ne morm dati na post jaz jokam!

damirez ::

OK! Dost je! Mal gnojim ze.

Resno bi rabil en online najbolsi program, ki bi lahko zbrisal vse te grde viruse, saj tako ali tako mislim formatirat racunalnik samo me zanima, ce bi lahko kako obdrzal podatke ki jih imam na drugi particiji, ker tisti so te ki jih rabim.

Moram pa priznat da nikol se nism mel nalozenega antivirusnega programa, ampak od sedaj naprej pa bom, ker to je prvic da imam celo nekaj pomembnih podatkov gor, kateri bi mi utegnili prinesti SLAVO! ok spet se mal zajebavam :)

BaRtMaN ::

Panda AntiVirus ActiveScan - pregleda ti računalnik preko interneta. Nič se bat za kakšne security leake. :)

damirez ::

Ej bartman res THANKS, ker zdaj moj racunalnik res bolje deluje;) pa se smajlije lahko pritisnem. Sj sm drugac ze najdu na netu tega panda sam sm si mislu ja da nau PANDA kj najdu!

BaRtMaN ::

Pa še kdaj. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2492627402 (1572) MrStein
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339845 (14827) brainiac20
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711410 (8773) frikihamster
»

Brskalnik crkne, ko zagleda besedo "v-i-r-u-s"

Oddelek: Pomoč in nasveti
241827 (1433) K0K0
»

kateri antivirusnik

Oddelek: Programska oprema
361882 (1486) HerrBaron

Več podobnih tem