» »

Modem 56k

Modem 56k

capitanoss ::

Zakaj sploh ti modemi ko se povezuješ na net cvilijo ?:\
Kje ste zdaj vsi ?

krucymucy ::

Sej ga lohk das potihem!!!!
:P

Sam s tem si jest pomagam, da slisim kwa dela

bastadu ::

Modemi se tako sporazumevajo, lahko pa daš potihem sam pol neveš kaj se dogaja, vsaj jest nevem...

bosstjann ::

a se da narest povezavo bol stabilno

mam us rob. 56k v90 voice inter pci

pa mi povezavo prekine na 5min poveže se itak sam z 26400 Byte

na tastarmu računalniku sem mel 33600 pa je bla povezava stabilna pa še hitrejš je delal

bosstjann ::

sori

abcde7 ::

To cviljo sam zato, ker se povezujejo na omrežej (arnes, siol...)!

Sej ne mot preveč, ane!:D

VASkO ::

nabavi hardwerski modem, danasnji (vecina) so softverski, to pomeni, da proizvajalec prihrani na izdelavi, ker gor nalota samo en DSP procesor, pa se ta je totalno brezvezen, ker je modem prakticno tvoj procesor (glavni ala Duron, Celeron...). Ti softverski modemi ponavadi niso sploh do peta hardwerskim. Sem mel prej USR 56K ISA hardw. pa sem ga menjal za motorolo 56k, ker sem rabil denar pa mi je malo zal.

srale ::

kaj imaš slučajno premago mgz v kompu??če je to potem ni modem kriu..je pa res da je naš ljubi arnes odkar je prešaltau na ugodnejšo tarifo narediu iz povezau zares norišnico..čeprau po moje je za vse skriu telekom...
drugač pa so hardverski modemi res šli skoraj v pozabu zaradi isa vodil ter jumpejeu..ti so bili veliko breme za večino nedelskih uporabnikou...ups..zdele je nedela...
drugač pa za švohnejši prenos skoraj sigurno ni kriva razlika med soft in hard modemi...

mirne sanje vam želim..

Jst ::

Jst sm mel Jaton Modulatorja V.90 ISA hardwerski modem. Povezava je bila okloli 45000 prenos 4-5k. Pol se mi je pa skuru. Kupim neko motorolo pci za 6000, pridem domov dam not in....povezava 38000, prenos je bil obup - sm 2-3k. Pol mi je pa en reku, da se je njemu tud modem skuru, pa da ga je odnesu na servis in so mu ga zrihtali za 3000. jst nardim isto, dobim modem nazaj in dam not in povezava je spet 45000 z 4-5k na sek.
To so moje izkusnje z PCI vs ISA modemi.

bosstjann ::

prej sem imel P120 48mb rama in modem na isa nodilu no name delov je na standardnih driverjih

zdej pa kupim novo mašino tb900mzh 256 mb rama madem us rob. (kao dober) 56k v90 voice pci in zdejle ko tole pišem sem se že trikrat nazaj priklopu

nevem kaj nej naredim

Koci ::

bostja: a maš notranjega? Ker ponavadi tko ven pri notranjih modemih meče. Kar se pa povzave tiče pa poglej kakšno hitrost maš naštimano na portih (prestavi na najvišjo)



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri hardverski modem?

Oddelek: Kaj kupiti
231285 (981) JP
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191435 (1197) Koci
»

MODEM 56k v90

Oddelek: Strojna oprema
231536 (1334) Evil|One
»

Motorola 56k V.90

Oddelek: Pomoč in nasveti
301422 (1113) Lith
»

Kter modem nabavt.

Oddelek: Kaj kupiti
9923 (772) Mate

Več podobnih tem