» »

dekadenca ali izguba moralnosti

dekadenca ali izguba moralnosti

mirator ::

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...
Očitno nekteri ljudje kar na slepo sprejemajo, kar jim kulturniki servirajo pod pretvezo, da bodo in.

Bud_Bundy ::

Sicer je dekadenca vseprisotna, ampak sam nudizem(magari v muzeju) jaz nimam za dekadenco. Če so tile nudisti zvesti partnerji in skrbni starši, potem za mene niso nujno dekadentni.

NuMaN ::

Sam sem raje nudist kot ne na plaži, ampak mi je čisto mimo, ko je folk nag ali v kopalkah v restavraciji ali obmorskem kafiču.

Enkrat je bil celo prispevek, kako nudisti nagi nakupujejo fasungo v nudist marketu: banane, hrenovke in drugo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

NuMaN ::

Sicer ne vem kaj ima golota skupnega z dekadenco ali moralnostjo.

To, da se ne smemo nagi kopati v morju, rekah in jezerih, je skregano z zdravo pametjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

kow ::

Marketing muzeja. Druge razlage ne vidim.

tikitoki ::

NuMaN je izjavil:

Sicer ne vem kaj ima golota skupnega z dekadenco ali moralnostjo.

To, da se ne smemo nagi kopati v morju, rekah in jezerih, je skregano z zdravo pametjo.


Z izjemo nekaj tock, kjer ni preganjano.

NuMaN ::

Dober opis si zbral: "točk".

Potem še oblečeni hodijo tam učke past ...

Miki N ::

Tisti ki leta 2023 hodi "učke past" na FKK je pa res bolan madafaka - na nudo plažah ni bilo dobre robe že od osemdesetih, pa že takrat je bila scena dokaj nagubana in povešena.

NuMaN ::

Res skrbi ta konzervativizem pri mlajših.

Če smo že pri osemdesetih - še na navadnih plažah je začel prevladovati toples, potem se je trend naglo obrnil.

Scaramouche3 ::

Miki N je izjavil:

Tisti ki leta 2023 hodi "učke past" na FKK je pa res bolan madafaka - na nudo plažah ni bilo dobre robe že od osemdesetih, pa že takrat je bila scena dokaj nagubana in povešena.

Kot otrok hodil in potrjujem, ne boš našel hude bejbe tam, tiste,ki imajo geštel se sončijo nage same..

kow ::

Fotoaparati + internet (enostavna distribucija fotk). Edini razlog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

kdo ve za kakšno slovenko na only fan (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12119613 (15683) Meiniken
»

Koversada

Oddelek: Loža
162165 (1409) m0LN4r
»

Plaže v Sloveniji

Oddelek: Loža
4310599 (8045) hr_natakar
»

kazanje oprsja med sestrami... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12529899 (24452) jype

Več podobnih tem