» »

Imigrantski val 2.0

Imigrantski val 2.0

««
45 / 47
»»

WizzardOfOZ ::

Ja, pesmico se da zaenkrat še obračat. Če pride hitler 2.0 na oblast, jo bo pa težko še kaj obračat, če se ne boš podredil idiotom. Leva in desna skrajnost sta pač kup idiotov, ki delata probleme vsem ostalim.

Tako da zadeve z ahmedi bo treba zdaj poštimat, pa potem preprečit še prihod hitlerja 2.0.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

darksamurai ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ja, pesmico se da zaenkrat še obračat. Če pride hitler 2.0 na oblast, jo bo pa težko še kaj obračat, če se ne boš podredil idiotom. Leva in desna skrajnost sta pač kup idiotov, ki delata probleme vsem ostalim.

Tako da zadeve z ahmedi bo treba zdaj poštimat, pa potem preprečit še prihod hitlerja 2.0.

Tako je. Ampak z levo politiko (s cenzuro in še več posiljevalci) gradimo avtocesto proti Hitler 2.0.

WizzardOfOZ ::

Na žalost. Ampak to so ljudje volili in to so si želeli. Upam, da naslednjič malo premislijo preden volijo debile, ki uničujejo državo in narod.

Problem je da imamo na oblasti ene in iste ljudi že zadnjih 30 let, menja se samo "glavna" faca, ki še vedno izhaja iz iste srenje, ki že 30 let dela škodo državi.
To je pa zato, ker imajo ljudje spomin zlate ribice in vedno nasedejo na ene in iste trike.

Večina normalnih gre samo enkrat na led, pri nas pa vsake volitve, tako da se je za vprašat, koliko neumnih imamo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Miki N ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Ja, pesmico se da zaenkrat še obračat. Če pride hitler 2.0 na oblast, jo bo pa težko še kaj obračat, če se ne boš podredil idiotom. Leva in desna skrajnost sta pač kup idiotov, ki delata probleme vsem ostalim.

Tako da zadeve z ahmedi bo treba zdaj poštimat, pa potem preprečit še prihod hitlerja 2.0.


Mogoče sem črnogled ... samo kaj če je dejansko prepozno?

Tukaj se eni ... ja v bistvu tolažite ... da ko bodo stvari dosti daleč, bo "pravim Evropejcem" počil živec in "vzela se bo pravica v svoje roke".

Bo ja. Kot je že šla tista šala: kaj vzklikne Pravi Evropejec, ko mu dokončno dopizdi? Allahu Akbar.

Še bolj žalostno naivna je tista o politični rešitivi. Govorimo o projektu, ki traja že desetletja in si je naredil določeno "podlago" še ko nihče ni gledal- je neizvoljen in je odporen proti raznim političnim pretresom - ena od zvitih so ravno razne pomirilne "nacionalistične in populistične" opcije, ki se zdijo bolj sredstvo za mirjenje stare ovčadi, ko gre v zakol.

Po mojem se je treba počasi zavesti ... da smo že za frontno linijo, nas je že prišla in sedaj delujemo na okupiranem področju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

AgJ1 ::

Tinki je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

Stvar je taka, da trenutno še nimamo problemov. Če se bojo problemi začeli povečavati, se bo pritisk na oblast povečal. Če no bo pravih rešitev, bo prišlo do spremembe oblasti na volitvah.

Kak se bo spremenil če je 1/4 volilcev slovensko negovorečih.


Pozabljaš da priseljenci niso homogena skupina in tisti, ki trenutno (zadnja desetletja) imajo v Sloveniji nesorazmerno moč, morda ne marajo tistih, ki prihajajo zdaj v večjem številu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

dronyx ::

Nekoč se bo Izrael lahko smejal Evropi in njeni naivnosti! In takrat bodo morda ljudje v Evropi lažje razumeli, s čim se srečuje Izrael že dolga desetletja.

Malidelničar ::

dronyx je izjavil:

Nekoč se bo Izrael lahko smejal Evropi in njeni naivnosti! In takrat bodo morda ljudje v Evropi lažje razumeli, s čim se srečuje Izrael že dolga desetletja.

Veliko je bilo naivnosti in iz daljave pussy Evropejci lahko obsojajo Izraelce. Eno je hoditi na odpuste v Šarm-el-Šejk in gledat piramide v Gizo in hoditi na last-minute počitnice v Turčijo, drugo je pa pozmati območje.
Zdaj je na X-u zelo znan posnetek zunanjega minstra ZAE izpred let v katerem Evropejce obsoja, da so bili preveč polni sami sebe s svojimi družboslovno-kulturnimi-post-modernističnimi študijami, ko so menili, da "poznajo" Bližnji Vzhod in niso poslušali opozoril številnih Zalivskih držav, pred uvažanjem radikalizirane arabske populacije v Evropo ...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

dronyx ::

Ne moreš od tu poznati Bližnji vzhod. Na tak način lahko izpadeš zelo naiven, ker ti kaže slike ubitih otrok v Gazi, pozabili pa so slike ubitih v raznih terorističnih napadih po Izraelu. Države Bližnjega vzhoda niso demokracije, ampak države, kjer ima glavno besedo še vedno religija - islam. Razni hipiji, ki protestirajo v podpor Palestincem tega seveda ne razumejo. Evropo sigurno čakajo v prihodnosti še valovi nasilja in to kljub temu, da je tem ljudem tako velikodušno odprla meje. Če kdo, so to Švedi, ki razumejo, kaj pomeni neizmerna naivnost.

Jaz ne bom nikdar pozabil otrok v vzhodnem Jeruzalemu leta 2003. Sem slučajno odšel predaleč na Palestinsko ozemlje. Otroci iz vrtca so se držali za roke in delali neke kretnje z rokami in ustmi. Vsi, navadna mularija iz vrtca, ki me je verjetno zamenjala za Izraelca. To mularijo od vrtca dalje učijo nestrpnosti do "nevernikov" in ko pridejo v Evropo, tega seveda ne pozabijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Malidelničar ::

dronyx: no, če si bil v Izraelu in na palestinskih ozemljih potem imaš nedvomno več znanja od nas, ki tam še nismo bili. Recimo na rtv-ju so za komentar skenslali novinarja Nejca Krevsa, ki poza regijo iz številnih obiskov v preteklosti, je bil tam na terenu, ampak situacijo komentirajo "mirovniki" iz Ljubljane. Poročevalka Karmen Švegl, ki je ena redkih, ki je bila dolgo časa na Bližnjem Vzhodu, je pa trenutno na 'assigmentu' v Aziji, tako da nam bodo politiko na tem področju očitno krojili ljubljanski I8M ...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Ja, zmeraj ko slišim tistega Žitnika, začnem googlat za obrazcem za odjavo rtvja. Eno je da nimaš pojma, ampak da se kljub temu 20 let rineš v nekaj o čemur nimaš pojma, to mora bit pa že neka bolezen. Pa jebemu, ta čas bi se vsak bedak naučil vsaj nekaj osnovnih stvari. On ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

dronyx ::

Malidelničar je izjavil:

dronyx: no, če si bil v Izraelu in na palestinskih ozemljih potem imaš nedvomno več znanja od nas, ki tam še nismo bili.

Jaz sem bil tam samo en teden, kar je seveda premalo. Ampak povsem dovolj, da lahko razumem kompleksnost problema teh krajev. Jaz se vedno poskušam postaviti v vlogo nekoga. Kaj bi naredil, če bi bil sam v enaki situaciji. Iz tega vidika razumem Izraelce, saj je cilj Arabcev uničiti Izrael od vsega nastanka te države. Palestinci so tu samo orodje v rokah muslimanskih držav Bližnjega vzhoda. Se mi pa po svoje smilijo tudi Palestinci oziroma Arabci, ki tam živijo. Sovraštvo do Izraela pri teh ljudeh je pa nepredstavljivo. Tega jih učijo od otroštva dalje. In seveda so pogoji naravnost idealni za razna ekstremna gibanja, kot je Hamas. Z novačenjem pripadnikov ti sigurno nimajo težav. Zahodni breg se mi zdi, da si je po drugi Intifadi nekako opomogel. Življenje v Ramali in še kje na Zahodnem bregu je bilo videti kolikor toliko normalno. Škoda bi bilo, da se ti kraji po zadnjem napadu Hamasa zopet zapletejo v krvav spopad z Izraelom, ker na koncu se bo izkazalo, da samo izgubljajo.

Kar pri nas tudi številni ne razumejo je, da je Palestina dejansko geografski pojem za pokrajino, kjer so živeli tako Judi, kot tudi Arabci, da se področju Palestine reče Palestina pa so zaslužni Rimljani. Poskušajo pa nekateri vse skupaj prikazati kot da je nekim Palestincem nekdo vzel Palestino in jo dal nekomu drugemu. To ne drži. Britanska oblast je poskušala razdeliti ozemlje na dve državi in sicer Izrael in novo Arabsko državo. Ampak Arabci so temu nasprotovali in izbruhnila je prva Arabsko Izraelska vojna, katere rezultat je bil, da je Egipt okupiral Gazo, Jordanija pa Zahodni breg. Leta 1967 jih je Izrael premagal in sam okupiral ta področja in zasedel tudi če se ne motim Sinaj. Nakar je sledila novo vojna 1973 med Arabci in Izraelci (Yom Kippur). Skratka cilj muslimanov je ves čas uničenje Izraela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

fulk ::

dronyx je izjavil:

Nekoč se bo Izrael lahko smejal Evropi in njeni naivnosti! In takrat bodo morda ljudje v Evropi lažje razumeli, s čim se srečuje Izrael že dolga desetletja.


Izrael se smeje že sedaj.
Saj oni eden večjih generatorjev preseljevanj ljudstev v evropo. In to delajo namerno.
Tora jim pravi, da treba goyime ali eksterminirati ali si podrediti. In ortodoksni židi, ki imajo glavno besedo v šlomo politiki, to želijo tudi uresničiti.
Veš koliko rabinov sem videl to pridigati?!
Večina šlomotov na poziciji moči, sovraži evropejce, skoraj bolj kot arabce!!
Koga je izrael podpru v Armensko-Azerski vojni? Kristjane? Ne.
Podpru je tiste, s katerimi naj bi se sovražu, Azere. Prodal jim je drone.
Zakaj?

Dajte prosim odpret oči, judom niste nič zares dolžni, ker vas izkoriščajo že vrsto let. Pa vsake toliko vas operejo.
Govori se, da so Hamasovci pobili 40 otrok v naselju od 400 ljudi.
40 je hebrejska sveta številka. Kakšne so šanse, da so ravno 40 jih pobili?
Ne dvomim, da so lahko pobijali tudi otroke, ampak tako lepe okrogle številke, z biblijskim pomenom, pa se mi zdijo prekleto malo vrjetne. Tko, da spet vam propagirajo mini holokavst.

In preden padajo politične opazke, jaz ne podpiram nikogar tam dol. Naj se morje združi in poplavi vso regijo, kar se mene tiče.
Imamo svoje probleme tu doma kot evropejci.
Gledamo genocid naših celotnih ljudstev v real-time. Zakaj bi se sekiral kaj se tam dol dogaja?

In še enkrat. Izrael je gensko pogojena država. Če si gensko jud si priznan, če ne, si drugorazredni državljan.

WizzardOfOZ je izjavil:

Ja, pesmico se da zaenkrat še obračat. Če pride hitler 2.0 na oblast, jo bo pa težko še kaj obračat, če se ne boš podredil idiotom. Leva in desna skrajnost sta pač kup idiotov, ki delata probleme vsem ostalim.

Tako da zadeve z ahmedi bo treba zdaj poštimat, pa potem preprečit še prihod hitlerja 2.0.


To so brezpredmetne skrbi. V evropi lahko pride gor Hitler 2.0., pa razen kakega propagandnega letaka se ne bo nič zgodilo. Evropajci kolektivno nimamo ne več toliko moči, mentalne in fizične.
V začetku 20. stoletja je bil peak white-european, zato smo se lahko šli takih reči. Sedaj ni nobene bojazni za to.

Jaz sicer nočem, integrirati prišleke, integracija eventuelno pomeni redčenje. Ajde, v neki minimalni meri ne bo konec sveta, ampak ne v takih številkah kot sedaj operiramo.
Najboljše kar lahko naredimo je, da spodbudimo domače prebivalstvo.
To je vojna številk.

PovemVfaco ::

Malidelničar je izjavil:

dronyx: no, če si bil v Izraelu in na palestinskih ozemljih potem imaš nedvomno več znanja od nas, ki tam še nismo bili. Recimo na rtv-ju so za komentar skenslali novinarja Nejca Krevsa, ki poza regijo iz številnih obiskov v preteklosti, je bil tam na terenu, ampak situacijo komentirajo "mirovniki" iz Ljubljane. Poročevalka Karmen Švegl, ki je ena redkih, ki je bila dolgo časa na Bližnjem Vzhodu, je pa trenutno na 'assigmentu' v Aziji, tako da nam bodo politiko na tem področju očitno krojili ljubljanski I8M ...


Saj en z izkušnjami iz Palestine bi se pa skor lahko našel med RTV sodelavci

Zgodovina sprememb…

Polda ::

Nizozemska kjer so postavili vprašanje muslimanom

Muslims should be able to live in accordance with the rules of Islam

Turki 61%
Maročani 66%
Somalijci 74%




v Avstriji so vprašali muslimane

The rules of the Koran (the Bible) are more important to me than the laws of Austria.

S tem se je strinjalo 73% vprašanih.

PovemVfaco ::

To je drgač?

Polda ::

PovemVfaco je izjavil:

To je drgač?



Je ja. Nekaj je USa nekaj pa Evropa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

PovemVfaco ::

fulk je izjavil:

dronyx je izjavil:

Nekoč se bo Izrael lahko smejal Evropi in njeni naivnosti! In takrat bodo morda ljudje v Evropi lažje razumeli, s čim se srečuje Izrael že dolga desetletja.


Izrael se smeje že sedaj.
Saj oni eden večjih generatorjev preseljevanj ljudstev v evropo. In to delajo namerno.
Tora jim pravi, da treba goyime ali eksterminirati ali si podrediti. In ortodoksni židi, ki imajo glavno besedo v šlomo politiki, to želijo tudi uresničiti.
Veš koliko rabinov sem videl to pridigati?!
Večina šlomotov na poziciji moči, sovraži evropejce, skoraj bolj kot arabce!!
Koga je izrael podpru v Armensko-Azerski vojni? Kristjane? Ne.
Podpru je tiste, s katerimi naj bi se sovražu, Azere. Prodal jim je drone.
Zakaj?


Zanimiv podatek sem zasledil nekje, da je v Izraelu ful malo kristjanov. Manj kot na palestinskih ozemljih.

PovemVfaco ::

Fulk, konverzija v islam te kaj mika? Ene par od AfDja se jih je, pa ene par od Wildersa na Nizozemskem, to je nek path očitno.

WizzardOfOZ ::

Polda je izjavil:

Nizozemska kjer so postavili vprašanje muslimanom

Muslims should be able to live in accordance with the rules of Islam

Turki 61%
Maročani 66%
Somalijci 74%




v Avstriji so vprašali muslimane

The rules of the Koran (the Bible) are more important to me than the laws of Austria.

S tem se je strinjalo 73% vprašanih.



Sej to je jasno, zato pa je treba vse religije prepovedat čimprej. In kdorkoli bi rad živel po njihovih verskih zakonih lahko to počne kje drugje, v Evropi NE!
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

michael32 ::

"Levičar si samo, dokler prvič ne stopiš na človeški drek za blokom. Sem tukaj 10 let in do letos ni bilo nikoli tako hudo,"

To je zapisal eden prebivalcev Viča na enem od forumov.

Očitno Ljubljančani niso več tako navdušeni nad kulturno obogatitvijo Ljubljane, ki jo pospešeno izvaja Golobova vlada.

Sicer pa je vladajoča koalicija največje odstotke glasov na volitvah dobila v Ljubljani. Tako, da kar seješ, to žanješ.

arnecan1 ::

PovemVfaco je izjavil:

To je drgač?


Dragi Povemtiprekotipkovnice, načeloma ti ne odgovarjam, ker tvoje pisanje razkriva, da si navadni trol, pa še po navadi ne napišeš nič konstruktivnega, ampak Polda ti je podal statistiko, kaj si mislijo muslimanski priseljenci v krščansko-agnostično-ateistični Evropi. In rezultati ankete povedo, da si želijo šarijo sredi sekularne Evrope. lahko samo povem njim in tebi, hebite se, nikoli.

Ti pa odgovarjaš, kaj si mislijo večinoma krščanski jenkiji v krščanski državi ZDA.

Če ti ne vidiš, da primerjaš jabolka in hruške, si pač trol in provokator.

Malidelničar ::

PovemVfaco: Ta je sigurno že na seznamih, brez skrbi.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

darksamurai ::

Polda je izjavil:

Nizozemska kjer so postavili vprašanje muslimanom

Muslims should be able to live in accordance with the rules of Islam

Turki 61%
Maročani 66%
Somalijci 74%



v Avstriji so vprašali muslimane

The rules of the Koran (the Bible) are more important to me than the laws of Austria.

S tem se je strinjalo 73% vprašanih.

Super, potem pa naj se vzpostavi Šeriatsko pravo. Avtohtonim moškim ne bo hudega. Ilegalne astronavte pa bi v skladu s šeriatskim pravom vse po vrsti spravili v zapor. Naj gredo ilegalno v Savdijevo Arabijo in štihajo & ropajo.

Zgodovina sprememb…

darksamurai ::

darksamurai je izjavil:

Polda je izjavil:

Nizozemska kjer so postavili vprašanje muslimanom

Muslims should be able to live in accordance with the rules of Islam

Turki 61%
Maročani 66%
Somalijci 74%



v Avstriji so vprašali muslimane

The rules of the Koran (the Bible) are more important to me than the laws of Austria.

S tem se je strinjalo 73% vprašanih.

Super, potem pa naj se vzpostavi Šeriatsko pravo. Avtohtonim moškim ne bo hudega. Ilegalne astronavte pa bi v skladu s šeriatskim pravom vse po vrsti spravili v zapor. TNaj gredo ilegalno v Savdijevo Arabijo, kaj še le da naredijo kakšno tatvino ali koga poškodujejo. .

Slopek ::

Posilstvo, za tretjino povečana kriminalna dejavnost in policija pravi, da bodo poostrili nadzor.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...

Matheus ::

Je to znak, da se morajo tudi v Ljubljani vzpostaviti milice?

Kakšno sranje (dobesedno drek od "ljudi") smo si mi navlekli v to državo. Jejte drek tisti, ki ste to 2015 podpirali.

Važn, da je bila večina, ki je bila proti tem drekom takrat oklicana za fašiste in rasiste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

alkor ::

LP, a

lynxslo5 ::

Slopek je izjavil:

Posilstvo, za tretjino povečana kriminalna dejavnost in policija pravi, da bodo poostrili nadzor.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...


Pohvalno, da POP TV sploh poroča o tem. Osvobojeni javni RTV o tem ne poroča. Verjetno osvobojeni novinarji tam mislijo da, če oni o tem ne poročajo, bodo pa ljudje mislili, da se porast kriminala v Ljubljani ni zgodila.

Za vse to sranje je kriv Golob in njegova vlada, ki je dopustila, da imigracijsko politiko države sedaj vodijo nevladne organizacije iz Metelkove. Ta banda kot je PIC iz Metelkove migranton na veliko pomaga, da izigravajo azilne postopke in jih vedno več ostaja v Sloveniji. Odkar je Golob na oblasti nezakonitih migrantov ne vračajo več na Hrvaško. Policijo so pa spremenili v taksi službo, ki nezakonite migrante z južne meje prevažajo v Ljubljano. Sedaj se jih je v Ljubljani nagnetlo že nekaj tisoč in kaj bo šele potem, ko jih bo v Ljubljani enkrat 50.000. Takrat se ne bodo bali več nikogar in bodo terorizirali domače prebivalstvo. Drugače pa kot mi pravi folk, ki je vsakodenvno v Ljubljani, da je teh afriških in arabskih fac vedno več po parkih in na javnih prevozih. Gibajo se v skupinah in buljijo v ženske in jih včasih celo nadlegujejo. Na Metelkovi so pa že izpodrinili Črnogorce in Albance pri trgovini z drogo.

Ljubljančani se sploh še ne zavadajo povsem, kaj jim je naredila Golobva vlada. Še eno leto nazaj je lahko šla ženska sama tudi ponoči po ulici v bilo kateri ljubljanski četrti, pa se ni bala za svojo varnost. Danes pa ni več tako. Danes je Ljubljana očitno nevarna že podnevi, kaj šele ponoči. In vsak dan bo samo še slabše.

Bo pa zanimovo spremljati, kaj se bo zgodilo, če bodo res hoteli vzpostavli še kakšen azilni center izven Ljubljane. Mislim, da bo Golobova oblast povsod naletela na masovni odpor in vaške straže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

Matheus ::

Ja saj je v Logatcu azilni center... Tam jih včasih vidiš celo kolono kako capljajo.

So pa vse bolj aktivne navijaške skupine proti migrantom (vsaj v Ljubljani).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Slopek ::

Vse to je neizbežno in celo zaželjeno, ker prej, ko pokažejo svoj pravi obraz, prej bo folk ukrepal.

PovemVfaco ::

arnecan1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

To je drgač?


Dragi Povemtiprekotipkovnice, načeloma ti ne odgovarjam, ker tvoje pisanje razkriva, da si navadni trol, pa še po navadi ne napišeš nič konstruktivnega, ampak Polda ti je podal statistiko, kaj si mislijo muslimanski priseljenci v krščansko-agnostično-ateistični Evropi. In rezultati ankete povedo, da si želijo šarijo sredi sekularne Evrope. lahko samo povem njim in tebi, hebite se, nikoli.

Ti pa odgovarjaš, kaj si mislijo večinoma krščanski jenkiji v krščanski državi ZDA.

Če ti ne vidiš, da primerjaš jabolka in hruške, si pač trol in provokator.


Ja, sej je potem korektno odgovoril, kje je razlika, kaj jokaš zdaj o nekem trolanju in provociranju, cmera snežinkasta? Jaz sem spotoma pokazal da v določenih pogojih in državah ima krščanstvo enak fanatični potencial, ni nobene potrebe, da se ob steno mečeš. V ZDA je ta fanatični potencial krščanstva udejanjen, pa sicer tudi imajo v ustavi napisan stavek ali dva o distanciranju od religij, ampak očitno to malokoga briga.

arnecan1 ::

Torej, Alah Akbar in streljanje v Bruslju in posilstva v Ljubljani.... ampak to za nekatere še vedno ni dokaz, da je povečanje zaradi preveč liberalnega priseljevanja srednjeveških raketnih znanstvenikov.

https://t.me/RadioGenoa/478
https://t.me/RadioGenoa/475

lynxslo5 ::

Matheus je izjavil:

Ja saj je v Logatcu azilni center... Tam jih včasih vidiš celo kolono kako capljajo.

Azilni center v Logatcu so vzpostavili že leta 2015, ko je polovica Slovencev še verjela, da v Evropo prihajajo sami astrofiziki. Drugače pa se je tudi tam že zgodilo posilstvo.

Matheus je izjavil:

So pa vse bolj aktivne navijaške skupine proti migrantom (vsaj v Ljubljani).

Dragonsi naj pokažejo, da so pravi moški in branijo svoje mesto pred invazijo.

Matheus ::

arnecan1 je izjavil:

Torej, Alah Akbar in streljanje v Bruslju in posilstva v Ljubljani.... ampak to za nekatere še vedno ni dokaz, da je povečanje zaradi preveč liberalnega priseljevanja srednjeveških raketnih znanstvenikov.

https://t.me/RadioGenoa/478
https://t.me/RadioGenoa/475


A ni tko, da je to v islamu greh, ce si ga drkas? Se sami ne spostujejo svojega alaha.

lynxslo5 je izjavil:

Matheus je izjavil:

Ja saj je v Logatcu azilni center... Tam jih včasih vidiš celo kolono kako capljajo.

Azilni center v Logatcu so vzpostavili že leta 2015, ko je polovica Slovencev še verjela, da v Evropo prihajajo sami astrofiziki. Drugače pa se je tudi tam že zgodilo posilstvo.

Matheus je izjavil:

So pa vse bolj aktivne navijaške skupine proti migrantom (vsaj v Ljubljani).

Dragonsi naj pokažejo, da so pravi moški in branijo svoje mesto pred invazijo.


Mene bolj zanima, kje so zdaj te kleni štajerci in štajerska varda? Na finskem majo te antimigrantske skupine dobro pošlihtane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

Blinder ::

Dva europejca ubita v švedski, zdaj bi švedi morali po randomu eliminirat par muslimanskih družin.

Treba bi organizirat en final solution za muslimane.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

PovemVfaco ::

Matheus je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Torej, Alah Akbar in streljanje v Bruslju in posilstva v Ljubljani.... ampak to za nekatere še vedno ni dokaz, da je povečanje zaradi preveč liberalnega priseljevanja srednjeveških raketnih znanstvenikov.

https://t.me/RadioGenoa/478
https://t.me/RadioGenoa/475


A ni tko, da je to v islamu greh, ce si ga drkas? Se sami ne spostujejo svojega alaha.



Al ni musli ali pa se je že integriral. Arnecan kr rad tele drkače gleda, to je že drugi k ga je nalimal, se mi zdi. Tu se neki vzorci vidijo

Matheus je izjavil:


Mene bolj zanima, kje so zdaj te kleni štajerci in štajerska varda? Na finskem majo te antimigrantske skupine dobro pošlihtane.


Pod mizo, tk ko vedno.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

arnecan1 je izjavil:

Torej, Alah Akbar in streljanje v Bruslju in posilstva v Ljubljani.... ampak to za nekatere še vedno ni dokaz, da je povečanje zaradi preveč liberalnega priseljevanja srednjeveških raketnih znanstvenikov.

https://t.me/RadioGenoa/478
https://t.me/RadioGenoa/475


90% terorističnih napadov zadnjih 5 let je aka alah akbar, ampak levaki jih se kar vabijo. Dokler jih ne bodo odnesli iz parlamenta.

Rajo je ze strah, njih pa se bo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Polda ::

Za povečanje posipstev in ropov se pravi kriminala v Ljubljani je kriva samo Golobova vlada kajti letos so že več kot 50 000 ilegslnih migrantov brez dokumentov ne samo spustili v državo ampak tudi organizirano prepeljali v azilni centrr kjer jih potem spustijo, da se prosto gibljejo. 50 000 ljudi brez dokumentov.

Kar se tiče pa Bruslja pa menda vedo za okoli 600 jihadistov v Belgiji ampak kot kažejo samo čakajo kdaj bo kateri napadel idioti.

enemon ::

Matheus je izjavil:

Ja saj je v Logatcu azilni center... Tam jih včasih vidiš celo kolono kako capljajo.

So pa vse bolj aktivne navijaške skupine proti migrantom (vsaj v Ljubljani).


Zadnjič grem zgodaj zjutraj na vlak v Logatcu in mimo mene prileti gruča razposajenih akbarovcev, za njimi pa policijska kibla. Hoteli so na vlak via Italija, pa jim policija to preprečuje.

chucki ::

Matheus je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Torej, Alah Akbar in streljanje v Bruslju in posilstva v Ljubljani.... ampak to za nekatere še vedno ni dokaz, da je povečanje zaradi preveč liberalnega priseljevanja srednjeveških raketnih znanstvenikov.

https://t.me/RadioGenoa/478
https://t.me/RadioGenoa/475


A ni tko, da je to v islamu greh, ce si ga drkas? Se sami ne spostujejo svojega alaha.

lynxslo5 je izjavil:

Matheus je izjavil:

Ja saj je v Logatcu azilni center... Tam jih včasih vidiš celo kolono kako capljajo.

Azilni center v Logatcu so vzpostavili že leta 2015, ko je polovica Slovencev še verjela, da v Evropo prihajajo sami astrofiziki. Drugače pa se je tudi tam že zgodilo posilstvo.

Matheus je izjavil:

So pa vse bolj aktivne navijaške skupine proti migrantom (vsaj v Ljubljani).

Dragonsi naj pokažejo, da so pravi moški in branijo svoje mesto pred invazijo.


Mene bolj zanima, kje so zdaj te kleni štajerci in štajerska varda? Na finskem majo te antimigrantske skupine dobro pošlihtane.


Pusti vardo. So vas opozarjali pa ste se smejali in klicali policijo na njih. Dolžni niso ničesar več. Dvignili so glave, ostali pa kot pičke proti njim.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

AgJ1 ::

lynxslo5 je izjavil:

Slopek je izjavil:

Posilstvo, za tretjino povečana kriminalna dejavnost in policija pravi, da bodo poostrili nadzor.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/p...


Pohvalno, da POP TV sploh poroča o tem. Osvobojeni javni RTV o tem ne poroča. Verjetno osvobojeni novinarji tam mislijo da, če oni o tem ne poročajo, bodo pa ljudje mislili, da se porast kriminala v Ljubljani ni zgodila.

Za vse to sranje je kriv Golob in njegova vlada, ki je dopustila, da imigracijsko politiko države sedaj vodijo nevladne organizacije iz Metelkove. Ta banda kot je PIC iz Metelkove migranton na veliko pomaga, da izigravajo azilne postopke in jih vedno več ostaja v Sloveniji. Odkar je Golob na oblasti nezakonitih migrantov ne vračajo več na Hrvaško. Policijo so pa spremenili v taksi službo, ki nezakonite migrante z južne meje prevažajo v Ljubljano. Sedaj se jih je v Ljubljani nagnetlo že nekaj tisoč in kaj bo šele potem, ko jih bo v Ljubljani enkrat 50.000. Takrat se ne bodo bali več nikogar in bodo terorizirali domače prebivalstvo. Drugače pa kot mi pravi folk, ki je vsakodenvno v Ljubljani, da je teh afriških in arabskih fac vedno več po parkih in na javnih prevozih. Gibajo se v skupinah in buljijo v ženske in jih včasih celo nadlegujejo. Na Metelkovi so pa že izpodrinili Črnogorce in Albance pri trgovini z drogo.

Ljubljančani se sploh še ne zavadajo povsem, kaj jim je naredila Golobva vlada. Še eno leto nazaj je lahko šla ženska sama tudi ponoči po ulici v bilo kateri ljubljanski četrti, pa se ni bala za svojo varnost. Danes pa ni več tako. Danes je Ljubljana očitno nevarna že podnevi, kaj šele ponoči. In vsak dan bo samo še slabše.

Bo pa zanimovo spremljati, kaj se bo zgodilo, če bodo res hoteli vzpostavli še kakšen azilni center izven Ljubljane. Mislim, da bo Golobova oblast povsod naletela na masovni odpor in vaške straže.

Ne bi bilo slabo imeti nekje objavljen spisek teh NGOjev, ki delujejo protislovensko z asistiranjem tej invaziji, da nam ne bi kakšnega od akterjev kdaj v prihodnosti prodajali kot "novi obraz" in odrešenika s strani levih fašistov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

FireSnake ::

https://siol.net/novice/svet/bruselj-na...

Bruselj v strahu: napadalec še vedno na begu. Premier: Teror nas ne bo prestrašil.

O čem ta premier blebeče? O čem?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Miki N ::

Hja lahko bi se reklo, da je EU zakon o digitalnih storitvah prišel ravno še skrajni čas, da reši naše profesorje pred grdimi besedami zlobnih lokalcev. Si predstavljate, da se niti na klopco v parku ne smete usrati, brez da vas rasistično klevetajo?

AgJ1 ::

Miki N je izjavil:

Hja lahko bi se reklo, da je EU zakon o digitalnih storitvah prišel ravno še skrajni čas, da reši naše profesorje pred grdimi besedami zlobnih lokalcev. Si predstavljate, da se niti na klopco v parku ne smete usrati, brez da vas rasistično klevetajo?

Ne rabimo zakona, aktivistični spletni mediji se vneto samocenzurirajo in sodelujejo pri lobotomiziranju prebivalstva v Evropi:

Ljubljana postaja vedno bolj nevarno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Kayzon ::

Nimam facebooka,a lahko potrdi d se gre res za napad imigranrov na hrvaskem(video spodaj)

https://m.facebook.com/reel/17664105371...

Slopek ::

Res ne vem, kaj je tolk posebnega pri teh posnetkih? Saj jih gledamo že vrsto let. Sicer iz Nemčije, švedske, UK, zdaj smo pa tudi mi na vrsti. Vse to, smo že predvideli, ali bolje rečeno vedeli že takrat, ko smo videli kaj se dogaja po Afriki, BV.
Sicer pa vedno bolj verjamem, da je to namerno priseljevanje z namenom upravičeno zasovražiti muslimane in takrat, se bo čistka lahko začela. Mogoče se ji bo reklo celo WW3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Miki N ::

To da se bo "narodu odtrgalo" so si govorili Britanci, Francozi, Nemci že pred leti. Zdaj so pridne psičke, še renčijo ne več dosti. Nikoli niso našli nekih "skritih jajc". Tudi mi ne bomo prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Slopek ::

Ja, gotovo ne bo pri nas nič drugače. Ampak pravim, da čistka bo lahko potekala neusmiljeno in civilisti ne bodo več simpatizirali z migranti(islamisti) in to je to. Open fire brez zadržkov.
Je res kdo tako naiven, da misli, da so vlade po svetu tako zabite, da te ljudi vozijo medse zaradi potrebe po delavcih in volilnih glasov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

sbawe64 ::

Pri uvozu alahinzenirjev prednjačijo evropske vlade.


Bojda še vedno samo teorija zarot.
Kalergi Plan @ Wikipedia
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Kayzon ::

BIG BREAKING NEWS - France to immediately deport and revoke visa of foreigners who are found involved in Pro Hamas protests

France President Emmanuel Macron said enough is enough and warned that all antisemitic acts and defending terrorism will now be dealt with "severely" in France

https://twitter.com/TimesAlgebraIND/sta...


Kaksna gnida usrana od predsednika,sele zdej k se gre za zide pametuje kje je pa prej bil?!
««
45 / 47
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2972294853 (6030) miha98
»

Kanadsko prebivalstvo se je prvič povečalo za več kot 1 milijon (Letna rast 2,7%) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16918564 (674) Mr.B

Kako dvigniti populacijo starjoče Evrope? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Problemi človeštva
124289543 (63225) vostok_1

Več podobnih tem