» »

HMD predstavil Nokio G22, ki jo lahko popravimo sami

1
2
»

MrStein ::

Zakaj iPhone 7 (ali 8) ne bi delal? Par let nazaj je znanec še imel 5S. Edina pritožba: rad bi kupil novega, a še vedno dela
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

PrihajaNodi ::

MrStein je izjavil:

Zakaj iPhone 7 (ali 8) ne bi delal? Par let nazaj je znanec še imel 5S. Edina pritožba: rad bi kupil novega, a še vedno dela


Ja isto moj. Če bi mi mokrofon zajebaval, ekran, karkoli, bi kupil že novega. Tako pa še baterija zdrži cel dan pri celem dnevu drkanja na njem, brez pa 2.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Tud samsung s7 edge še vedno dela... pa je tudi 7 let star, oziroma bo v kratkem.

Pa telefon za takratnih 150eur tudi, Xiaomi Redmi 4 prime, je sicer 6 in 1/3, ampak ne vidkm razloga da ne bi držal do 7.

Res da sem že dve bateriji menjal, ampak dela pa. Mimogrede, to je bil tudi en izmed tistih telefonov ki je imel dva vijaka in 4 zatiče (ki se niso polomili), to je vse kar si rabil za zamenjat baterijo.

Če primerjam z iPhone 7, ki je danes star 7+let (iphone 8 je letnik 2017), je pač dejastvo da ima mizerno baterijo.

Glede na GSM areno se pogovarjamo o battery endurance 61h za iphone vs 91h za samsunga in xiaomija.

Danes je praktično minimalno 100h, pa tudi 120h ni nič nenavadnega.

Torej bi vsem, ki jim iphone drži cel dan, danes nov telefon držal vsaj dva dni, oziroma 4 brez drkanja.

PrihajaNodi ::

Ma ja, samo da bi pa samo zarad baterije menjal telefon je pa tud neumnost. Ker 1-2 dni ni slabo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Itak, dokler ga ne filaš 2x dnevno je vse kul.

zavajon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Androidov nisem veliko uporabljal, res je. Iphone pa res po 7 letih dela kot nov. Je pa res da je imel cheap SE probleme in je v hladnem vremenu crknil, sam to je bla cheap verzija.

Oh srečnež! Ti torej nimaš tiste cheap verzije in lahko svoj telefon mirno vzameš iz žepa v lokalu :D

Mimogrede, jaz imam 12 let staro Nokio s Symbianom in še zdaj dela kot nova. ;)

PrihajaNodi ::

zavajon je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Androidov nisem veliko uporabljal, res je. Iphone pa res po 7 letih dela kot nov. Je pa res da je imel cheap SE probleme in je v hladnem vremenu crknil, sam to je bla cheap verzija.

Oh srečnež! Ti torej nimaš tiste cheap verzije in lahko svoj telefon mirno vzameš iz žepa v lokalu :D

Mimogrede, jaz imam 12 let staro Nokio s Symbianom in še zdaj dela kot nova. ;)


Ja, samo google maps pa ne dela, pa še whatsapp tud me, sej nokia 3310 je tud kul, sam dons s telefonom delamo se marsikej drudzga.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Ma ne, 3310 ni baš kul k je sam cegu. Kul je 8850, 8910, 8800 kot premium telefon, ali pa 5110, 8110 kot full size z antenco, ali pa mogoče 6100 kot majhen telefon...

Če bi se dal vsaj kontakte normalno prenest na te telefone bi še šlo za kakšen dan, ali pa zgolj kot naprava za telefonirat in kazat uro.

Ampak nazadnje ko sem to z Ericsson T28s delal mu tud sprejemnik ni več delal dobro, pa kitajska baterija je bla tud zanič...

Ni blo tolk fajn kot takrat ko je blo.

PrihajaNodi ::

matobeli je izjavil:

Ma ne, 3310 ni baš kul k je sam cegu. Kul je 8850, 8910, 8800 kot premium telefon, ali pa 5110, 8110 kot full size z antenco, ali pa mogoče 6100 kot majhen telefon...

Če bi se dal vsaj kontakte normalno prenest na te telefone bi še šlo za kakšen dan, ali pa zgolj kot naprava za telefonirat in kazat uro.

Ampak nazadnje ko sem to z Ericsson T28s delal mu tud sprejemnik ni več delal dobro, pa kitajska baterija je bla tud zanič...

Ni blo tolk fajn kot takrat ko je blo.


Kje je še google cloud in ostalo shranjevanje. No ampak sej če nimamo za dopust, da bi slike delal pa si samo doma za gmajno itak telefona sploh ne rabs ne.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Sej, mel bi dva, pametnjakoviča v jakni, pa eno 8800 na mizi, ker brez pametnjakoviča pač ne gre.

Ker, lahk maš najhujši jabuk ali samsung, zgleda isti dolgčas kot xiaomi za 200eur. In ker moja generacija ne da prav veliko več na lepe ure, bi komot ena lepa "vintage" nokia rešila to vrzel "moškega" nakita.

No, ura je še zmer, ampak je casio.

PrihajaNodi ::

Ne ni isto. Software dejansko naredi spremembo. Pa js vedno kupim second hand. In kot sem rekel ga predrkavam cel dan pa baterija se cel dan zdrzi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

Briga mene za SW, HW zgleda na zunaj ves enako dolgočasen ;)

PrihajaNodi ::

Jah ce ti je kul da ti kamera steka, se zapiraajo aplikacije pol gres na androida. Ce bi imel pa 5 let rad mir je pa iphone
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

matobeli ::

A ti se češ zdej kregat a je android al iOS bolš?

Ma ne no, za trolat po ST sta obe platformi odlični. :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HMD predstavil Nokio G22, ki jo lahko popravimo sami (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
636897 (3280) matobeli
»

V Franciji obvezen indeks popravljivosti elektronskih naprav (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6713425 (9790) feryz
»

Nokia 7.2 je tu

Oddelek: Novice / Android
248298 (5027) SmeskoSnezak
»

Motorola kot prva začela ponujati uradne komplete za menjavo delov v svojih telefonih

Oddelek: Novice / Android
115870 (3392) MrStein

Več podobnih tem