» »

Kitajski baloni in drugi neznani leteči predmeti

Kitajski baloni in drugi neznani leteči predmeti

1
2
3 4

MIHAc27 ::

Industrija mora delat. In vojna ima dva efekta... dela se orožje, ki ruši, in po vojni je treba zgradit na novo. Profit 2x.
Za Rusijo smo vedno vsi mislili kaka velesila je... pa ene državce ne more ukrotit v 1 letu. Nima veze, kdo ji pomaga v ozadju.
Jaz mislim, da bo Kitajska podobno pušnila. Chinesium pa to. Jeba ti je zgradit bajto v 1 dnevu, če potem en potres vse podre, tko kot v turčiji.

V glavnem... stare rezerve vojnega motorja se se v Rusko-Ukrainskem lepo spraznile oz. se še bojo. Sedaj imajo vse države dober izgovor, da nadoknadijo posojeno/darovano/prodano. Industrija pa bo lepo vse nadoknadila. Nova delavna mesta v orožarski industriji zagotovljena.
Novih cest pa še ne rabimo, je bolj pomembno da nabavimo kake nove patrije, da se bomo pred rusi in kitajci branili.


Mater imamo mi Ljudje še dosti pred sabo, preden odrastemo končno.

Glugy ::

Z baloni se ukvarjat je neumnost. Kar se vohunstva tiče se to da vse z sateliti naredit. Baloni so namenjeni za preusmerjanje pozornosti in ničemur drugemu.

xseki ::

Naj vas vohunski baloni ne odvrnejo od nesreče v Vzhodni Palestini v Ohiu in dejstva, da je Joe Biden razstrelil plinovod Severni tok, zaradi česar se je sprostilo 400.000 ton plina.

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

Glugy je izjavil:

Z baloni se ukvarjat je neumnost. Kar se vohunstva tiče se to da vse z sateliti naredit. Baloni so namenjeni za preusmerjanje pozornosti in ničemur drugemu.


Kdo koga preusmerja kam? Balon je bil viden od tal, ker je bil tako velik.

https://www.bbc.com/news/world-asia-chi...

:D

xseki je izjavil:

Naj vas vohunski baloni ne odvrnejo od nesreče v Vzhodni Palestini v Ohiu in dejstva, da je Joe Biden razstrelil plinovod Severni tok, zaradi česar se je sprostilo 400.000 ton plina.


aha, whataboutism.. all the way

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

Chalky je izjavil:

Američani tam nimajo pogojev ker ima Kitajska na tisoče raket.

To, da ima Kitajska tisoče raket, sorry, meni nič ne pove.

V prvi verigi Američani nimajo nobenih možnosti to ti že sama logika pove.

zeh...

V drugi verigi zaenkrat Kitajci kot si že sam povedal nimajo resnejših zmogljivosti, vendar ne pozabi da gradijo bojne ladje kot po tekočem traku. Čez 5 let bodo tudi v drugi verigi precej bolj nevarni kot Američani. Pri 3 verigi pa jih Američani pojedo za malico in bo verjetno tako še nekaj desetletij.

Glej, Kitajci imajo samo eno obalo. Ladje se nimajo kam skrit, pa prepočasne so za manevre.
Okrog so Japonska, Jućna Koreja, Tajvan. Vse te tri države so nepotopljive letalonosilke.

Japonska, Taiwan, Filipini to so otoki ki bi v primeru vojne s Kitajsko bili pečeni saj se nebi mogli nikamor umakniti. Edina rešitev za Japonsko bi bila da dobijo jedrsko orožje srednjega dosega, to bi bila edina prava protiutež proti Kitajski. V konvencionalnem smislu jih Kitajci uničijo precej hitro.

Kitajska se ni borila v nobeni moderni vojni. Ne mi pisat, kaj bi Kitajska "precej hitro". Ta zadnjo vojno, ki bi jo morali zmagati "precej hitro" so proti Vietnamu zgubili. In to prav hitro.

Sino-Vietnamese War
17 February – 16 March 1979 (3 weeks and 6 days)

Kar se tiče tistega grafa o tonah pa tudi ni tako zelo pomemben saj Kitajci gradijo precej hitreje kot Američani in je samo vprašanje časa kdaj jih bodo ujeli.

Kaj Kitajci gradijo je precej nepomembno. Čez kakšno desetletje bodo Američaniimeli roje AI UAVjev, ki bodo pometli s kitajskim ladjevjem brez kakšnih bistvenih žrtev.

Kljub temu je dejstvo da bodo Kitajci slej ko prej ujeli Američane, jaz pravim da v roku 10 let oziroma leta 2035.

Ja, ja... poslušam jaz te zgodbice že 20 let. Kitajsko gospodarstvo je daleč od tega, da bi bilo zdravo. Bistveno hitreje jim raste dolg, Amerike ne bodo nikoli ujeli.

Mr.B ::

Sem moras pocutiti res neumno oziroma visoko zaupsnje v video igrice, ko sprasujes neumnost, no samoumevne med razvitejsimi, toda tam cez luzo so to postala resna vprasanja.... https://www.reddit.com/r/interestingasf...

Se najbol smesno je, da so ga videli iz tal, ker moras res zaupati te ameriski tehnologiji da rabijo identifikacijo iz tal da je balon, ker naslednje trije so kar ufo. Verjetno jih je strah tako blizu balona leteti za identifikacijo. Ali se bolje, strah novice: f22 strmoglavilo ob identifikacija medvedek PO balona.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

Mr.B je izjavil:

Sem moras pocutiti res neumno oziroma visoko zaupsnje v video igrice, ko sprasujes neumnost, no samoumevne med razvitejsimi, toda tam cez luzo so to postala resna vprasanja.... https://www.reddit.com/r/interestingasf...

Se najbol smesno je, da so ga videli iz tal, ker moras res zaupati te ameriski tehnologiji da rabijo identifikacijo iz tal da je balon, ker naslednje trije so kar ufo. Verjetno jih je strah tako blizu balona leteti za identifikacijo. Ali se bolje, strah novice: f22 strmoglavilo ob identifikacija medvedek PO balona.


Puhar, pejt spat.

XIIT je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Danes se vohuni s sateliti in ne z baloni. Kitajska s temi baloni Američanom simbolno sporoča, da se jih ne boji in jih provocira in testira reakcije.

Seveda se jih ne boji, če so pa vso orožje poslali v Ukrajino, skladišča so prazna, proizvodne kapacitete za orožje pa na maksimumu.


Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Zimonem ::

TezkoDihanje je izjavil:

Glugy je izjavil:

Z baloni se ukvarjat je neumnost. Kar se vohunstva tiče se to da vse z sateliti naredit. Baloni so namenjeni za preusmerjanje pozornosti in ničemur drugemu.


Kdo koga preusmerja kam? Balon je bil viden od tal, ker je bil tako velik.

https://www.bbc.com/news/world-asia-chi...

:D

xseki je izjavil:

Naj vas vohunski baloni ne odvrnejo od nesreče v Vzhodni Palestini v Ohiu in dejstva, da je Joe Biden razstrelil plinovod Severni tok, zaradi česar se je sprostilo 400.000 ton plina.


aha, whataboutism.. all the way

Pa daj človek , obnašaj se. Vemo da nisi inteligentna opica, lahko bi bil vsaj sposobna.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Amerisko gospodarstvo je na skrgah dva trola pa sanjata kako bo sirjenje demokracije potrebno financirati preko vojaskih sredstev. Ze sama povezava sirjene demokracije s silo je samo posebi degenerirano mentalnodojemanje sveta.
PS: kot sem dal uradni link fobsa o gen z generaciji, pac sablonsko trolcki gen z generacije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

TezkoDihanje ::

Zimonem je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Glugy je izjavil:

Z baloni se ukvarjat je neumnost. Kar se vohunstva tiče se to da vse z sateliti naredit. Baloni so namenjeni za preusmerjanje pozornosti in ničemur drugemu.


Kdo koga preusmerja kam? Balon je bil viden od tal, ker je bil tako velik.

https://www.bbc.com/news/world-asia-chi...

:D

xseki je izjavil:

Naj vas vohunski baloni ne odvrnejo od nesreče v Vzhodni Palestini v Ohiu in dejstva, da je Joe Biden razstrelil plinovod Severni tok, zaradi česar se je sprostilo 400.000 ton plina.


aha, whataboutism.. all the way

Pa daj človek , obnašaj se. Vemo da nisi inteligentna opica, lahko bi bil vsaj sposobna.


Kuga pa je s tabo?

Mr.B ::

TezkoDihanje je izjavil:

Chalky je izjavil:

Američani tam nimajo pogojev ker ima Kitajska na tisoče raket.

To, da ima Kitajska tisoče raket, sorry, meni nič ne pove.

V prvi verigi Američani nimajo nobenih možnosti to ti že sama logika pove.

zeh...

V drugi verigi zaenkrat Kitajci kot si že sam povedal nimajo resnejših zmogljivosti, vendar ne pozabi da gradijo bojne ladje kot po tekočem traku. Čez 5 let bodo tudi v drugi verigi precej bolj nevarni kot Američani. Pri 3 verigi pa jih Američani pojedo za malico in bo verjetno tako še nekaj desetletij.

Glej, Kitajci imajo samo eno obalo. Ladje se nimajo kam skrit, pa prepočasne so za manevre.
Okrog so Japonska, Jućna Koreja, Tajvan. Vse te tri države so nepotopljive letalonosilke.

Japonska, Taiwan, Filipini to so otoki ki bi v primeru vojne s Kitajsko bili pečeni saj se nebi mogli nikamor umakniti. Edina rešitev za Japonsko bi bila da dobijo jedrsko orožje srednjega dosega, to bi bila edina prava protiutež proti Kitajski. V konvencionalnem smislu jih Kitajci uničijo precej hitro.

Kitajska se ni borila v nobeni moderni vojni. Ne mi pisat, kaj bi Kitajska "precej hitro". Ta zadnjo vojno, ki bi jo morali zmagati "precej hitro" so proti Vietnamu zgubili. In to prav hitro.

Sino-Vietnamese War
17 February – 16 March 1979 (3 weeks and 6 days)

Kar se tiče tistega grafa o tonah pa tudi ni tako zelo pomemben saj Kitajci gradijo precej hitreje kot Američani in je samo vprašanje časa kdaj jih bodo ujeli.

Kaj Kitajci gradijo je precej nepomembno. Čez kakšno desetletje bodo Američaniimeli roje AI UAVjev, ki bodo pometli s kitajskim ladjevjem brez kakšnih bistvenih žrtev.

Kljub temu je dejstvo da bodo Kitajci slej ko prej ujeli Američane, jaz pravim da v roku 10 let oziroma leta 2035.

Ja, ja... poslušam jaz te zgodbice že 20 let. Kitajsko gospodarstvo je daleč od tega, da bi bilo zdravo. Bistveno hitreje jim raste dolg, Amerike ne bodo nikoli ujeli.

Tema je
Kitajski baloni in drugi neznani leteči predmeti


Da prov smešno se morajo američani pučutit, da morajo identificirat balon stal. Ker ostali trije so še vedo UFO med nami. Celo tako daleč je, da se že memi pojavljajo


France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Še malo resnih...






Sedaj vemo zakaj so tako hitro upokojilli F22, F35 pa je ravno dobil nov radar, kot da ga zraven block 4 ni imel, no novega...


Še zadnji posnetek balona poslan na kitajsko, preden ga je zadela eat at moses flaša...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

lynxslo5 ::

TezkoDihanje je izjavil:

Kitajska se ni borila v nobeni moderni vojni. Ne mi pisat, kaj bi Kitajska "precej hitro". Ta zadnjo vojno, ki bi jo morali zmagati "precej hitro" so proti Vietnamu zgubili. In to prav hitro.

Sino-Vietnamese War
17 February – 16 March 1979 (3 weeks and 6 days)


V času ko je potekala Vietnamsko-Kitajska vojna je bila Kitajska nerazvita agrarna država, gospodarsko nivoju afriških držav. Vsi Kitajci so imeli enako obleko in enake čevlje. V Pekingu pa ni bilo nobenega avtomobila, vsi so bili na kolesih. Vietnam pa je imel od Sovjetov oboroženo in dobro prekaljeno vojsko. Danes je Kitajska tehnološka velesila, ki moderna orožja izdela hitreje in ceneje kot Američani. Podenjevati današnjo kitajsko vojsko je nonsens.

TezkoDihanje ::

lynxslo5 je izjavil:

ki moderna orožja izdela hitreje in ceneje kot Američani.

hmm.. koliko pa stane F-35 na Kitajskem?

Mr.B je izjavil:

Amerisko gospodarstvo je na skrgah.


Še 94125-ič. Če je ameriško gospodarstvo na škrgah, je Kitajsko tudi.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

TezkoDihanje je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

ki moderna orožja izdela hitreje in ceneje kot Američani.

hmm.. koliko pa stane F-35 na Kitajskem?

Tema j o balonih... verjento pač ne veš, ane...

Večina kupcev Block III sploh ne bodo nadgradile na Blok IV, pa je to kao full oglaševana prednost... Ensotavno je predrago, za letalo, ki so ga kupili pred dvema letoma. Dober je ta najemniški model.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Chalky ::

@TezkoDihanje 19:17:12:

To da imajo Kitajci tisoče raket tebi nič ne pove? Morda res, vendar to veliko pove prebivalcem Taiwana in ostalim državam v okolici v to si lahko prepričan. Povej mi v kakšnem primeru imajo ZDA možnosti proti Kitajcem v primeru vojne s Taiwanom. Rad slišim mnenja in če imaš kakšen dober razlog prosim z besedo na dan, ker situacijo spremljam precej podrobneje in jaz osebno ne vidim kako bi lahko ZDA v primeru napada na Taiwan Kitajce onesposobili.

Ne vem zakaj omenjaš Vietnamsko vojno ki je bila skoraj 50 let nazaj. Primerjati Kitajsko iz tistih časov proti temu kar imajo danes je smešno in nesmiselno. Ko ravno omenjaš Vietnam bi lahko omenil še Korejsko vojno kjer so Kitajci kar konkretno porinili Američane nazaj, pa je bila takrat vojaška razlika nekajkrat večja med Kitajsko in ZDA kot je danes.

Vojaško jih bodo dohiteli tudi ekonomsko jih bodo dohiteli, zato ti ni potrebno biti intelektualec. Očitno si prestal zadnjih 30 let. Je pa res da imajo ZDA velikega Jokerja v zaveznikih in zvezi NATO ki bo prava protiutež Kitajski.

Jaz bi bil raje previden kar se tiče Kitajcev, bolje da je celoten Zahod pripravljen, kot pa da jih podcenjujemo kot to počneš ti v zgodnjem komentarju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Chalky ()

Mr.B ::

Chalky je izjavil:

@TezkoDihanje danes, 19:17:12:

To da imajo Kitajci tisoče raket tebi nič ne pove? Morda res, vendar to veliko pove prebivalcem Taiwana in ostalim državam v okolici v to si lahko prepričan. Povej mi v kakšnem primeru imajo ZDA možnosti proti Kitajcem v primeru vojne s Taiwanom. Rad slišim mnenja in če imaš kakšen dober razlog prosim z besedo na dan, ker situacijo spremljam precej podrobneje in jaz osebno ne vidim kako bi lahko ZDA v primeru napada na Taiwan Kitajce onesposobili.

Ne vem zakaj omenjaš Vietnamsko vojno ki je bila skoraj 50 let nazaj. Primerjati Kitajsko iz tistih časov proti temu kar imajo danes je smešno in nesmiselno. Ko ravno omenjaš Vietnam bi lahko omenil še Korejsko vojno kjer so Kitajci kar konkretno porinili Američane nazaj, pa je bila takrat vojaška razlika nekajkrat večja med Kitajsko in ZDA kot je danes.

Vojaško jih bodo dohiteli tudi ekonomsko jih bodo dohiteli, zato ti ni potrebno biti intelektualec. Očitno si prestal zadnjih 30 let. Je pa res da imajo ZDA velikega Jokerja v zaveznikih in zvezi NATO ki bo prava protiutež Kitajski.

Jaz bi bil raje previden kar se tiče Kitajcev, bolje da je celoten Zahod pripravljen, kot pa da jih podcenjujemo kot to počneš ti v zgodnjem komentarju.


Da sej vemo,
Iskra je full dobra elektronika.
To je tudi edino kar si boš lahko privoščil.
Pa zastava bo in, ker to morda na balkanu še znajo sestaviti skupaj brez elektronike, večina se kaj dosti ne bo sekirala na Euro 5, 6, ai celo euro 3 porabo, kaj šele uporabo katalizatorja.

Trenutno o ameriškem jokerju vemo le to, da je identificiral en balon ter tri UFO, pa še to si nso čisto jasno katere geometrične oblike je bil.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

k4vz0024 ::

Vsi ti NLP so provokacije in do kam otroci lahko gredo! Seveda metaforično.

TezkoDihanje ::

Chalky je izjavil:

To da imajo Kitajci tisoče raket tebi nič ne pove? Morda res, vendar to veliko pove prebivalcem Taiwana in ostalim državam v okolici v to si lahko prepričan.

Tajvanci se za vojno proti Kitajski pripravljajo 70 let, Ukrajinci so se proti Rusom zadnjih 5.

Morda res, vendar to veliko pove prebivalcem Taiwana in ostalim državam v okolici v to si lahko prepričan.

Kaj točno ti misliš, da jim je treba povedat? 8-O
Da se bomo pustili izsiljevat? Koliko otočkov bo Kitajska postavila po svetu, pa trdila, da je to njihovo ozemlje? Kaj pa če ga bodo postavili zraven Pirana?

Povej mi v kakšnem primeru imajo ZDA možnosti proti Kitajcem v primeru vojne s Taiwanom. Rad slišim mnenja in če imaš kakšen dober razlog prosim z besedo na dan, ker situacijo spremljam precej podrobneje in jaz osebno ne vidim kako bi lahko ZDA v primeru napada na Taiwan Kitajce onesposobili.

Ej, vse ladje jim potopijo preden pridejo do Tajvana. A bo ok? A bo to dovolj? Poleg tega, vsi vejo, da imajo Tajvanci možnost razsut Three Gorges Dam. A ti povem, kakšna škoda bi bila, če ta jez popusti? Koliko kitajske industrije in poljedeljstva se nahaja nizbrdo te reke?? 8-O

Primerjati Kitajsko iz tistih časov proti temu kar imajo danes je smešno in nesmiselno.

Pravzaprav ni smešno. Na korejskem polotoku jim je šlo precej bolje kot pa proti Vietnamu. 25 let korupcije bilo vmes. Zdaj pa lahko dodaš še 40+ let korupcije na to. Pa si lahko predstavljaš kako pa kaj.

Vojaško jih bodo dohiteli tudi ekonomsko jih bodo dohiteli, zato ti ni potrebno biti intelektualec.

Ne bodo. Ta vlak je odpeljal. Prehitro so se postarali, prebivalstvo je pa ostalo prerevno.

Očitno si prestal zadnjih 30 let.

Očitno si ti prespal zadnjih 20 leti. Po prvih ocenah iz začetka stoletja bi morala biti Kitajska že daleč pred Ameriko.

Zgodovina sprememb…

Chalky ::

Jaz nisem za Kitajsko saj si njihovega sistema ne želim ampak je potrebno priznati da so naredili velik preskok na praktično vseh področjih. Recimo spodnji video je lep pokazatelj.




Razumem tudi da so lahko videi kot sta zgornja dva precej "bias" vendar je dejstvo da se ZDA niti približno ne morejo kosati s Kitajsko glede infrastrukture. To je res kot dan in noč. Osebno bi si želel da bi imeli takšno infrastrukturo tudi v Evropi sploh ko gre za javne prevoze in letališča ter podobno.

Mr.B ::

TezkoDihanje je izjavil:

Chalky je izjavil:

To da imajo Kitajci tisoče raket tebi nič ne pove? Morda res, vendar to veliko pove prebivalcem Taiwana in ostalim državam v okolici v to si lahko prepričan.

Tajvanci se za vojno proti Kitajski pripravljajo 70 let, Ukrajinci so se proti Rusom zadnjih 5.

Morda res, vendar to veliko pove prebivalcem Taiwana in ostalim državam v okolici v to si lahko prepričan.

Kaj točno ti misliš, da jim je treba povedat? 8-O
Da se bomo pustili izsiljevat? Koliko otočkov bo Kitajska postavila po svetu, pa trdila, da je to njihovo ozemlje? Kaj pa če ga bodo postavili zraven Pirana?

Povej mi v kakšnem primeru imajo ZDA možnosti proti Kitajcem v primeru vojne s Taiwanom. Rad slišim mnenja in če imaš kakšen dober razlog prosim z besedo na dan, ker situacijo spremljam precej podrobneje in jaz osebno ne vidim kako bi lahko ZDA v primeru napada na Taiwan Kitajce onesposobili.

Ej, vse ladje jim potopijo preden pridejo do Tajvana. A bo ok? A bo to dovolj? Poleg tega, vsi vejo, da imajo Tajvanci možnost razsut Three Gorges Dam. A ti povem, kakšna škoda bi bila, če ta jez popusti? Koliko kitajske industrije in poljedeljstva se nahaja nizbrdo te reke?? 8-O

Primerjati Kitajsko iz tistih časov proti temu kar imajo danes je smešno in nesmiselno.

Pravzaprav ni smešno. Na korejskem polotoku jim je šlo precej bolje kot pa proti Vietnamu. 25 let korupcije bilo vmes. Zdaj pa lahko dodaš še 40+ let korupcije na to. Pa si lahko predstavljaš kako pa kaj.

Vojaško jih bodo dohiteli tudi ekonomsko jih bodo dohiteli, zato ti ni potrebno biti intelektualec.

Ne bodo. Ta vlak je odpeljal. Prehitro so se postarali, prebivalstvo je pa ostalo prerevno.

Očitno si prestal zadnjih 30 let.

Očitno si ti prespal zadnjih 20 leti. Po prvih ocenah iz začetka stoletja bi morala biti Kitajska že daleč pred Ameriko.


balonček, balonček ponavljaj balonček..

Od tu dalje, pa najmočnejša vojaška sila rabi vojaško silo za širje svojega ekonomskega interesa zadnje stoletje. Čudno, širjenje demokracije s silo, sedaj so pa kitajči grdi, ko pošiljajo balončke, no ufo-te.

da balonček balonček balonček.
Počasi ponavljaj.


Pa ko boš vdihnil in bral kaj drugega kotr omotičn twite in yt posnetke z zgolj eno tematiko, ti bo precej hitro jasno, da večino destilirane vode v marike ne izdelujejo v ameriki. PA je to nejak čisto banalnega...


PS: pa da ne boš imel pomote bralnega razumevanja balončkov, ti pomagam, da Azijsko gopodarstvo raste z bistveno bistvenejšo hitrost kot zahodno, no Ameriško in Evropsko.

Kaj ko bi se trolčka pri preklapljanju med sinonimi malo le skregala.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

BorutO ::

Rusi in Kitajci vohunijo.

jest10 ::

Za kaj takega pa res ne rabijo balonov

Invictus ::

Balon je bil cel teden nad ZDA. Rekli niso nič, dokler ga ni našel nek amaterski opazovalec neba.

In tega je bilo več. Vprašanje koliko so jih zaznali, saj je vprašanje, kako imajo nastavljen radar, poleg tega so pa veliko radarjev ugasnili.

Gre pa seveda za šalabajzerstvo vojske ZDA, tukaj ni kaj reči.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

Ampak generali zgleda zelo fletkani v krilcih, petkah in šminki, kar je edino kar šteje.

Mr.B ::

Ko mora NY-times pisati take članke :
U.S. Shoots Down a 4th Flying Object Over Lake Huron. The administration officials have found themselves issuing private assurances that there is no evidence that they involve extraterrestrial activity
Potem vemo kam je pripeljala GenZ generacija. Verjetno odgovorni genZ za radarjem, je balon zaradi kompleksne geometrične oblike, katere influencerji niso promovirali, zaznal to kot UFO in poslal po navodilih zaznanja UFA kar F22.


Še vsebina o kateri se ne govori, pa nekako zadeva celo zvezno državo v Ameriki.
The massive explosion and poisoning of American citizens should be a much bigger story....why isn't the media talking about Ohio anymore? What is going on?

Se opravičujem če bo GenZ generacija povzročila da je zgornja objava.... :
Moderators remove posts from feeds for a variety of reasons, including keeping communities safe, civil, and true to their purpose.

Officials are now responding to another deadly train derailment near Houston, TX. Over 16 rail cars, carrying hazardous materials crashed
Tu je kongresnik pravočasno nastopil in predlagal privatno podjetje, katerega ni lastnik, da se loti zadeve....
PS: hazardous materials je v narekovajih...

Ko Gen-Z generacija odloča s pomanjkanjem znanja kemije


Sreča, za Težkodihanje, ko orgazmira že več kot eno leto o propadu kitajskega nepremičninskega trga, ne pogleda malo bližje v Amerike. Verjento je za GenZ to tudi rešitev da preseliš populacijo zvezne države in tako povzročiš umetni dvig potreb po nepremičninah na mrtvem trgu nepremičnin.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

c3p0 ::

60s... NOT an UFO, a balloon!

2020s.. NOT a balloon, UF^H^Hit's an UAP!!

Vanich ::

PacificBlue ::



The lyrics of the original German version tell a story: 99 balloons are mistaken for UFOs, causing a general to send pilots to investigate. Finding nothing but balloons, the pilots put on a large show of fire power. The display of force worries the nations along the borders and the war ministers on each side encourage conflict to grab power for themselves. In the end, a cataclysmic war results from the otherwise harmless flight of balloons and causes devastation on all sides without a victor, as indicated in the denouement of the song: "99 Jahre Krieg ließen keinen Platz für Sieger," which means "99 years of war have left no place for winners." The anti-war song finishes with the singer walking through the devastated ruins of the world and finding a single balloon.

jest10 ::

Peking je ob tem Washington obtožil, da so ameriški baloni od maja 2022 "obleteli svet in najmanj desetkrat nezakonito vstopili v zračni prostor Kitajske in drugih držav".

Mr.B ::

ameris,i kongresniki zahtevajo od senilnega odgovor. Zakaj morajo zadeve z baloni slisati s strani kanadskega predsednika.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

fikus_ ::

Sem dopoldne slišal po radiu, da so amerikanci sami ugotovili, da pri prvem sestreljenem balonu ni šlo za vohunsko opremo.

S/on Kaže da se bodo amerikanci Kitajcem opravičili in plačali škodo. S/off
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

LeQuack ::

fikus_ je izjavil:

Sem dopoldne slišal po radiu, da so amerikanci sami ugotovili, da pri prvem sestreljenem balonu ni šlo za vohunsko opremo.

S/on Kaže da se bodo amerikanci Kitajcem opravičili in plačali škodo. S/off


Raje grejo v vojno kot da bi priznali kaj takega.
Quack !

fikus_ ::

Verjetno si opazil, ampak vseeno bom to nalepil :D :

Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

PacificBlue ::

:D

Mr.B ::

Pa mamo še ukrjinski PR :
Ukraine shoots down
Russian "reconnaissance"
balloons.

ne pozabite z S.

V ukrjinski temi bodo orgazmirali.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

fulk ::

V bistvu je precej šokantno, da uradno osebje bele hiše, potem ko jih vprašajo ali gre za (nezemeljski) NLP, molčijo.
Tej ljudje so plačani od državljanov, a jih trolajo/lažejo v faco.

Optika F35 oz. katerakoli sodobna vojaška senzorika ima tako resolucijo, še posebej če letiš blizu, kar so zagotovo naredili, da vrjetno veš že isto sekundo kaj gledaš oz. da ne gledaš nezemeljskega NLPja.

Te ljudi treba odstavit, ker izigravajo narod.

Vanich ::

Avenger ::

A poznate film Don't look up? V realnosti pa je tole z UFOji don't look down. Žeparski trik pač.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BorutO ::

Zanimiv članek na to temo z uporabo raket in nabojev.

https://www.msn.com/en-us/news/world/wh...

Mimo grede, Hershov tastari, se pravi njegov foter, je bil Sovjet. Zdaj veš kako in kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BorutO ()

fikus_ ::

To je že bilo marsikje napisano/povedano.


"Mimo grede, Hershov tastari, se pravi njegov foter, je bil Sovjet. Zdaj veš kako in kaj."


Kill the messenger, če ne zmoreš kontra argumentov.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Vanich ::

BorutO je izjavil:

Zanimiv članek na to temo z uporabo raket in nabojev.

https://www.msn.com/en-us/news/world/wh...

Mimo grede, Hershov tastari, se pravi njegov foter, je bil Sovjet. Zdaj veš kako in kaj.



Hihihi. Tip je novinar že od Vietnama naprej - in še nikoli se ni zmotil. My Lai, Watergate, Abu Graib, Bin Laden. Pulitzer, itd.

Tip je Žid. Nima veze z Rusi.
Seymour Myron Hersh was born in Chicago on April 8, 1937, to Isador and Dorothy Hersh (née Margolis), Yiddish-speaking Jews who immigrated to the U.S. in the 1920s from Lithuania and Poland, respectively.[7] Isador's original surname was Hershowitz


In ne - tole ne bo šlo preč. Zajebano, a?

kow ::

Samo sto nije pobje... se mal pa bo Putin v Kijevu, ahm.. pardon, Bahmutu.

clancy ::

Sem se že od začetka spraševal, ali nebi bilo lažje balon le prerešetati in bi počasi cel padel dol, ne pa da zagoniš nekaj sto tisočakov in ga raztreščiš, na koncu pa imaš samo razbitine.
V tej zgodbi se čisto nič ne ujema.

https://www.24ur.com/novice/tujina/balo...

Comandante ::

clancy je izjavil:

Sem se že od začetka spraševal, ali nebi bilo lažje balon le prerešetati in bi počasi cel padel dol, ne pa da zagoniš nekaj sto tisočakov in ga raztreščiš, na koncu pa imaš samo razbitine.
V tej zgodbi se čisto nič ne ujema.

https://www.24ur.com/novice/tujina/balo...

Ceneje je vsekakor, morda so bili pomisleki glede streljanja z 20mm topom na 18 kilometruh visine... lahko kugle komot letijo par deset kilometrov v vse smeri.

Je pa treba vedet, da to za amerisko vojsko ni noben denar. Morda so ga sprasili kar tako, za vajo.

Mr.B ::

Kaj so testirali raketo, ki jo redno uporabljajo ... ? Bol smesko kot realnost. dva tri strele iz f18 pa bi zadeva padla dol.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jest10 ::

Comandante je izjavil:

lahko kugle komot letijo par deset kilometrov v vse smeri.



Šarpneli od rakete tudi-zadeva ima fragmentacijsko glavo. Tanka cunja jih nekako ne zaustavi kaj dosti, veliko jih gre pa itak mimo.

Mr.B ::

jest10 je izjavil:

Comandante je izjavil:

lahko kugle komot letijo par deset kilometrov v vse smeri.



Šarpneli od rakete tudi-zadeva ima fragmentacijsko glavo. Tanka cunja jih nekako ne zaustavi kaj dosti, veliko jih gre pa itak mimo.

Helijeve balone, te ki jih spuščajo tako visoko imajo specialni material, in ko se 1x balon napolni se ga ne sme več izprazniti/zapakirati. Teža praznega balona je verjento tam max 1kg brez seveda "kitajskih vremenskih aparatur:))".
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TESKAn ::

Je že kanada ugotovila, da so ti baloni precej odporni na krogle.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZDA omejile izvoz naprednih čipov na Kitajsko

Oddelek: Novice / Procesorji
304948 (2966) Mr.B
»

Kitajske oblasti preiskujejo Alibabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6711993 (7054) joze67
»

Huawei domala ukinja razvojni oddelek v ZDA

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
3710938 (8376) xxxul
»

Severna Koreja grozi z jedrskim orožjem (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Problemi človeštva
1977356097 (180955) Pac-Man
»

Zakaj BDP ni odsev realne moči države (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10523700 (22143) Smrekar1

Več podobnih tem