» »

SkyShowtime

SkyShowtime

1 2 3
4
5

dragog ::

Pardon, se globoko opravičujem, Xiaomi Mi stick 4K ima Android 11 in deluje.

polde66 ::

Xiaomi 4k tv stick ima android tv 11.
polde

link_up ::

polde66 je izjavil:

Problem pri nekaterih aplikacijah je android 11. Na androidu 9 vse dela. To velja za android boxe ki niso android tv. Isti problem je z HBO max, vendar se ta vsaj zažene, čeprav iz nastavitev-aplikacije. Ali pa če se inštalira prav verzija za android. Skyshowtime dela na androidu 9, ne dela pa na androidu 11. Nima to veze s starimi garami. Android 11 je ena posebna mešanica ki ni ravno prijazna takim aplikacijam. nekaterim razvijalcem se pa ne da ali pa se sploh ne zavedajo da je v tem problem. Sicer je pa datum izida androida 11 8.9.2020. Tako da niso ravno stare gare. Nekateri poceni android boxi že sicer uporabljajo android 12 ampak tej je res malo in še to je pod vprašajem kaj v resnici skriva v firmwerju.


pa dobro no. Tizen dude. Pa tem garam se verjetno rece safetynet?
In and Out

milci58 ::

Imam naročnino SkyShowtime in ne vem zakaj mi po poteku pošljejo sporočilo z vsebino-Tvoj paket SkyShowtime je bil preklican
Tvojih podatkov za plačilo nismo mogli potrditi, zato smo te odjavili od storitve SkyShowtime.
Če želiš spet gledati svoje najljubše vsebine, v svojem računu posodobite podatke za plačilo.
Imam pa vse podatke ki so potrebni za plačilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: milci58 ()

milci58 ::

milci58 je izjavil:

Imam naročnino SkyShowtime in ne vem zakaj mi po poteku pošljejo sporočilo z vsebino-Tvoj paket SkyShowtime je bil preklican
Tvojih podatkov za plačilo nismo mogli potrditi, zato smo te odjavili od storitve SkyShowtime.
Če želiš spet gledati svoje najljubše vsebine, v svojem računu posodobite podatke za plačilo.
Imam pa vse podatke ki so potrebni za plačilo.

Gregor P ::

To se sliši, kako da niso mogli potegniti plačila iz tvoje kreditne kartice ali kaj podobnega. In moraš sedaj narediti to kar ti piše: v svojem računu posodobiti podatke za plačilo. Preveri kakšno je stanje na tvojem računu, ali si prekoračil kakšen limit ipd. sicer boš moral vnesti drugo plačilno sredstvo.

Sicer pa imam sam doma predvsem težave, ko hočem gledati na napravi, ki ima brezžično internetno povezavo, tam mi začne nekje sred filma štekati na polno in se zlepa ne pobere. In to se mi sedaj dogaja praktično pri vsaki video vsebini tam. Medtem ko istočasno nimam nobenih težav ne z Netflixom ne YT ipd. Tako da je lahko sicer kaj narobe pri meni za to specifično storitev, še večja možnost pa je, da je njihova storitev zelo "tehnično omejena".
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

milci58 ::

Ne kar se stanja tiče je vse uredu in to se mi je že večkrat pripetilo.

Gregor P ::

Najboljše da vprašaš njih; če je sicer vse v redu na tvoji strani.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bauci ::

S Skyshowtime imam tut jaz stalno probleme s plačilom naročnine. Mesec, dva obremeni kartico bp, naslednji mesec pa kao kartica ni več ok. Zamenjam kartico, spet dva tri mesece ok potem pa spet problem. Enako tut ko sem plačeval preko Paypala. Sem jim pisal pa nisem dobil nobenega pametnega odgovora. Prav tako sem klical izdajatelja kartice pa niso videli nobenega problema. Kr neki.

link_up ::

meni jemlje normalno z vise ze od zacetka. Imate kaksne eksoticne banke?
In and Out

mtosev ::

Jaz nimam problemov tudi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bauci ::

Ne. NLB.

Yossarian ::

Nova KBM normalno laufa.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Tiger ::

bauci je izjavil:

S Skyshowtime imam tut jaz stalno probleme s plačilom naročnine. Mesec, dva obremeni kartico bp, naslednji mesec pa kao kartica ni več ok. Zamenjam kartico, spet dva tri mesece ok potem pa spet problem. Enako tut ko sem plačeval preko Paypala. Sem jim pisal pa nisem dobil nobenega pametnega odgovora. Prav tako sem klical izdajatelja kartice pa niso videli nobenega problema. Kr neki.

Kreditne kartice gredo ponavadi povsem normalno skozi, ali imaš morda ti debetno?

bauci ::

Imam Viso in preko nje Paypal ter Mastercard.

Gregor P ::

Kako?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Evo zamenjal brskalnik in sedaj dela brez težav (v Firefoxu mi je namreč skoz prekinjalo video predvajanje).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

49106 ::

Kolikor berem se teh jajc sploh ne da gledati na Linux.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

GupeM ::

Pa res. Sem ravnokar probal, pa piše da naprava ni podprta.

Dennis88 ::

Drgač precej jajca ja. Novih filmov ne dodajajo skoraj nič. Boljši so hbo max, netflix, disney +. Mogoče na nivoju prime video in apple tv+.

Magic1 ::

To si pač vzel na začetku leta za par mesecev za 3€/mesec, potem počasi pogledal kar je pametnega in sedaj si se že odjavil. Potem pa lahko pozabiš na ta servis za par let.
Magic

49106 ::

Frasier remake je na Skyshowtime, če koga zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

GupeM ::

Bi pogledal, pa se na Linuxu ne da gledat...

49106 ::

Ja, tudi mene to moti. Bom še malo težil supportu :))

link_up ::

? probaj out-of-the-box pomislit in zalaufaj tv.
In and Out

predi ::

Skyshowtime app na Telemachovem EON boxu deluje katastrofalno. Ne vem ali je bil kriv source (probal sem samo nekajkrat, gledal ST: Strange new worlds) ali box, ampak bilo je ne-gledljivo zaradi zatikanja. Tudi na sodobnem PC-ju preko webappa, so bili občasni problemi z zvokom (občasno pokanje). Konkurenca nima tega problema.

Aramis ::

Pa Xeno imate gor 1 sezono:| - JUHU

GupeM ::

link_up je izjavil:

? probaj out-of-the-box pomislit in zalaufaj tv.

Sem probal, ampak imamo v bolniški sobi žal takšen TV, pa ne podpira SkyShowtime.


Še kakšen boljši nasvet od strokovnjaka pametnjakoviča?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

polde66 ::

polde

Scorpy84 ::

Pri meni, na dva sony tv, mi box, shield, deluje aplikacija bp, nobenega zatikanja ali pa karkoli drugega. Minus dobijo, ker so kaksne serije prevedli z google translate.

Nikonja ::

Zdravo ekipa, zanima me ali je že kaj 4k vsebin zdaj in če vam dela 5.1 zvok na pametnih tv-jih, ker sem testiral ob izidu in nič od tega ni delalo, vsaj ne pri meni.
Hvala

polde66 ::

Kako misliš 5.1 na stereo tv-ju? V katerem formatu so filmi na razpolago pa ni podatka.
polde

opeter ::

Če kdo rabi 1-mesečno brezplačno naročnino, tu je ena koda:
SSTBFVKYFQ9BCX

Aktivacija na www.skyshowtime.com

Promocijska koda za 1-mesečno BREZPLAČNO naročnino na SkyShowtime velja do 28. 2. 2024, kar pomeni, da mora biti do tega datuma aktivirana.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

matobeli ::

Ker sem dobil en mesec zastonj na mimovrste sem se pa priklopil. Pogledam eno serijo, ravno prav 7 delov, 1 sezona.

Na koncu pa ugotovim da je serija dolga 8 delov ampak je bilo season finale potrebno ujet na divjih loviščih.
Fuck yeah :|

boko34 ::

Scorpy84:: 26. nov 2023, 10:07
Pri meni, na dva sony tv, mi box, shield, deluje aplikacija bp, nobenega zatikanja ali pa karkoli drugega. Minus dobijo, ker so kaksne serije prevedli z google translate.


Si že poskusil laufat na več napravah hkrati? Naj bi delalo na treh (tako so oglaševali), zdaj pa na njihovi strani piše, da lahko gledaš samo na dveh hkrati.
Kaj se zgodi (če je že kdo imel primer), če bi se gledalo npr. na štirih računih hkrati? Kakšen mail? Odklop? Ve kdo kako je kaj s tem?

Scorpy84 ::

Sem zdajle probal in gre samo na tri naprave. Če nebi povedal, nebi niti vedel, ker imata še starša na dva box-a in sestra na en tv, nobeden se ni pritozil, da ne more gledati. Je pa zdaj, da ob zagonu videa, na začetku 5-10 sekund nizka ločljivost, nato se spomne da lahko da na višjo. Prej tega ni bilo, isto kot pri neo lite, meni moteče, da aplikaciji dolgo časa rabita, da imata visok prenos.

Scorpy84 ::

Sicer pa zadnje case so pridni, dodajajo, filme, sploh nostalgicne serije zdaj je na voljo magnup p.i, knight rider, star trek voyager... Za 3€, se niti nimam kaj pritozevati glede vsebine.

mtosev ::

Ja res imajo knight riderja. Klasika.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GupeM ::

Mene so pa malo zajebali. Sem imel naročen Sky Showtime za 3 EUR/mesec. Ker mi je potekla kartica, s katero sem plačeval, mi ni so mogli trgati zneska. Takoj, ko sem dobil mail, da naj posodobim svoje plačilne podatke, sem to storil. Imam mail od paypala, da sem avtoriziral, sky showtime, da mi lahko računajo. Naslednji dan pa dobim nov mail, da so mi preklicali naročnino, ker mi ne morejo trgati. Zdaj pa lahko odprem le novo naročnino za 6 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

modelno1 ::

Meni se je zgodilo isto. Paypala mi nikakor ni sprejelo. Sem na support vprašal, če se da kaj narediti, pa je počakal, da sem aktiviral naročnino (moral sem uporabiti cc, ker je paypal spet štekal), pa mi je potem ročno vklopil popust. Pa še 7 dni sem imel zastonj, again.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

beta1 ::

Evo, sem probal ta Skyshowtime. Sem dobil kodo z Mimovrste.

Bogo je to vse skupaj.

Za prostorski zvok še niso slišali. Stereo oz. PCM2.0.
Max FullHD resolucija, pa zelo slab bit rate.

Dejansko je to na kvaliteti YIFY releasov. Tam-tam z VOYO izkušnjo.

Leto 2023 gre proti koncu in če nekaj plačuješ, se pričakuje da imaš na razpolago neko kvaliteto.

4K, UltraHD, Display Vision, HDR10Plus, Dolby Atmos, DTS-HD, Dolby+..... anyone ??? OK.... Vsaj 4K in DD5.1.

To je samo za dijake/študente na vlaku, da lahko gledajo na telefonih in tablicah in da ne vlačijo dol SD-ripov.

Preletel sem celotno zbirko. Gor so stvari, ki smo že vsi pogledali in downloadali in pekli še na 2 CDja !!!
Jurassic Park, Back to the future, Star Treki,... Pogledano 100x. Še na POP-TVju je to bilo najmanj 20x.
NCIS, Chigako Fire..., A-Kanal ???

Res pa je, da sem našel 5 filmov iz zbirke, ki jih nisem imel oz. pogledal. Sem šel na torrente potegnit pravo kvaliteto.

Oprostite, to ni vredno 3EUR, kaj šele 6EUR na mesec.
To je moje osebno mnenje.

Bi vas vse pa rad vprašal, kako to, da to plačujete in da se s takšno kvaliteto in ponudbo zadovoljite?
Pa danes ko se tak prodajajo ne vem kako drage in velike televizije, soundbari itd... Aja, saj niti ni prav naštelano...
Ultra hiter internet, velike kapacitete diskov, vsak novejši router podpira UPnP in SMB... Kaj je problem ?

Lep pozdrav,

Nikonja je izjavil:

Zdravo ekipa, zanima me ali je že kaj 4k vsebin zdaj in če vam dela 5.1 zvok na pametnih tv-jih, ker sem testiral ob izidu in nič od tega ni delalo, vsaj ne pri meni.
Hvala


Video: Max 1080p, low bit rate
Audio: PCM2.0 (AAC 128kbit)
Huawei LTE CPE master.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

Scorpy84 ::

Osebno ga imam zaradi serij, nove me ne potegnejo vse, stare pa rad pogledam, ker sem jih kot 10 letnik drugače razumel. Tukaj v mojem primeru je fhd ok, tudi na mobitelu, vikendu, v službi. Glede na to, da si trije delimo stroske za vse tri pretočnike(tudi netflix bp prek vpn deluje na treh omrežjih), me niti ne stane veliko, pa še podnapisi prav pridejo, ker dostikrat nimam slušalk. Za film, ki se ga res splača pogledati, tudi če je na hbo/netflix, pa si poskrbim taprav nekompresiran 4k 60-80gb video. Karkoli, če tebi ni ok, ne pomeni da vsi imajo iste želje kot ti. Tudi audio fili se sprašujejo, kako lahko živimo s takim sistemom doma...

V-i-p ::

Malo bolniške in ležanja bo :]. Ima kakšna dobra duša mogoče tole promo kodo na ZS za ponudit, da se malo "zamotam"? Iskrena hvala!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

V-i-p ::

Vsaka čast in hvala forumašu @libreus, mi je odstopil kodo in že testiram :D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Yossarian ::

Dodali so serijo Buck Rogers in the 25th Century. Legendarno, žal samo hrvaški podnapisi.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

tin01 ::

Še moje mnenje : nikakor mi ni uspelo pognati aplikacije na dveh različnih android boxih.
Preizkusil več verzij - ali mi sploh ni zagnalo, ali pa je prišlo do osnovnega menuja in konec.
Android 9 in Android TV 12. Zbrisal in končal - še dobro, da sem kodo dobil...

T

polde66 ::

Deluje na androidTV OS ali google TV OS.
polde

polde66 ::

In seveda na tv sistemu, ki omogoča aplikacijo na tv-ju.
polde

link_up ::

beta1 je izjavil:

Evo, sem probal ta Skyshowtime. Sem dobil kodo z Mimovrste.

Bogo je to vse skupaj.

Za prostorski zvok še niso slišali. Stereo oz. PCM2.0.
Max FullHD resolucija, pa zelo slab bit rate.

Dejansko je to na kvaliteti YIFY releasov. Tam-tam z VOYO izkušnjo.

Leto 2023 gre proti koncu in če nekaj plačuješ, se pričakuje da imaš na razpolago neko kvaliteto.

4K, UltraHD, Display Vision, HDR10Plus, Dolby Atmos, DTS-HD, Dolby+..... anyone ??? OK.... Vsaj 4K in DD5.1.

To je samo za dijake/študente na vlaku, da lahko gledajo na telefonih in tablicah in da ne vlačijo dol SD-ripov.

Preletel sem celotno zbirko. Gor so stvari, ki smo že vsi pogledali in downloadali in pekli še na 2 CDja !!!
Jurassic Park, Back to the future, Star Treki,... Pogledano 100x. Še na POP-TVju je to bilo najmanj 20x.
NCIS, Chigako Fire..., A-Kanal ???

Res pa je, da sem našel 5 filmov iz zbirke, ki jih nisem imel oz. pogledal. Sem šel na torrente potegnit pravo kvaliteto.

Oprostite, to ni vredno 3EUR, kaj šele 6EUR na mesec.
To je moje osebno mnenje.

Bi vas vse pa rad vprašal, kako to, da to plačujete in da se s takšno kvaliteto in ponudbo zadovoljite?
Pa danes ko se tak prodajajo ne vem kako drage in velike televizije, soundbari itd... Aja, saj niti ni prav naštelano...
Ultra hiter internet, velike kapacitete diskov, vsak novejši router podpira UPnP in SMB... Kaj je problem ?

Lep pozdrav,

Nikonja je izjavil:

Zdravo ekipa, zanima me ali je že kaj 4k vsebin zdaj in če vam dela 5.1 zvok na pametnih tv-jih, ker sem testiral ob izidu in nič od tega ni delalo, vsaj ne pri meni.
Hvala


Video: Max 1080p, low bit rate
Audio: PCM2.0 (AAC 128kbit)



low bitrate je, ker je hevc...tam ne rabis 50mbit za fullhd...

audio je pa gamble, nekje je d+, drugod spet pcm2.0..

ampak za 3e je tole joke.

ps: stari filmi so vsaj gledljivi...
In and Out

gozdar1 ::

Yossarian je izjavil:

Dodali so serijo Buck Rogers in the 25th Century. Legendarno, žal samo hrvaški podnapisi.


Maš tud knight rider,..v morju sodobnega pofla dejansko ni slabo.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1041180081 (310) Ganon
»

Hisense TV in vidaa OS (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
626949 (1078) fruc900
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738474 (1814) donvito
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131915 (3580) Pithlit
»

Kje kupiti filme

Oddelek: Loža
5880 (691) Horas

Več podobnih tem