» »

Nokia N-Gage

Nokia N-Gage

wince ::

Ze ima kdo to nokio? vtisi?

LP

undefined ::

Warp 5. N-Gage. 8-)

mlakar ::

Ja men se zdi kr uredu, še posebi to z karticam, ker lahko ustaviš poljubno velikost kartice in stem pridobiš ogromno na prostoru! Drugač pa je odličn telefon, vendar nič posebnega:)

wince ::

Ma me zanima kako se obnese pri vsakdanji uporabi :D muci me tak al tak od kar se je pojavla... pa to da lahko MP3je poslusas... pa se kaj bi se naslo :)) edino ko sem ga videl v zivo mi deluje eno "malo" glomazen :)

Dr_M ::

ja pa spili so 8-12k sit...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ferdo ::

je že kaj piratskega?:))

če ni, se nesplača....

para! ::

A gre to za Java igre?

Lp
Death before dishonor!

Dr_M ::

se mi zdi da gre za podoben sistem kot gameboy-u...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tody ::

Mnjah n-gage je pomoje sfaljen telefon nevem no tko k da bi se z game boyem sprehajal (: Že una nokia k ima tipkovnico namesto 15 tipk je zgrešeno ta je pa še grd k svina.

Dr_M ::

mas ti telefon za gledat, al za uporabljat?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OldSkul ::

Tud po moje zgrešen telefon.Če kdo hoče igrce igrat si naj kupi računalnik al pa GameBoy.
Zadnje čase Nokia samo velke telefone prodaja, pa ta telefon nima Infrardeče povezave (sramota), pa igrce stanejo 12 jurjev, pa tole sploh ni za klicat,...
Oz. če povzamem vse skupi je to bedarija na kubik.

wince ::

Vsak ma svoj okus noben telefon se ni bil vsem vsec kaj cmo :D ce ne drugega ne rabis sabo zobotrebca in mikroskopa za uporabljat tipkovnico :D namesto IR ma pa "modri zobek" kar je se bolse... za igrice pa bo tako al tako prej al slej kaj na netu...

Avalonis ::

wince : Tukaj ni govora o okusu. N-Gage je že propadel, kot produkt (prodaja N-Gagov v ameriki in Britaniji je bila prva tedna okoli 500 kosov za vsako državo - druge konzole/telefone prodajajo po več deset tisoč kosov na teden/dan). Nokia je že začela z Damage Control in to pomeni, da bodo kmalu usahnili novi viri iger zanj. Večina iger/predelav, ki naj bi izšle šele naslednje leto so bile že odpoklicane. Če želiš dober telefon si kupi kaj drugega, za prenosno konzolo je pa GameBoy Advance edina dobra alternativa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PlayStation Phone vse bližje izidu

Oddelek: Novice / Android
103238 (2699) Ales
»

Symbian in Windows Mobile nazadujeta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
628801 (7710) damirj79
»

Sony načrtuje PSP mobilni telefon

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
92867 (2502) kiFni
»

Game Boy star 20 let

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
234904 (3261) Semine
»

N-gage???

Oddelek: Mobilne tehnologije
10887 (783) djtech

Več podobnih tem