» »

lenovo air pods - ni zvoka

lenovo air pods - ni zvoka

Lizzy ::

Pozdravljeni!

Pred časom sem si kupila air pods.

Ker imam računalnik lenovo sem kupila še iste znamke air podse. Nekaj tednov so delali brezhibno.

Sedaj pa nočejo predvajati zvok iz naprave s katero jih povežem. Ko jih vzamem iz škatlice takoj zaslišiš zvok da se prižgejo, tudi računalnik pokaže da se povežejo, a ne sliši se zvoka od računalnika.

Air podsi odreagirajo, če jih stisnem se ugasnejo ali nazaj prižgejo, grejo v pavzo itd. Sliši se zvok kako se prižgejo, reče DEVICE CONNECTED, ali POWER OFF!

A ni zvoka od računalnika.

Po googlu sem iskala in sem že naredila kar sem našla... da naj odstranim napravo in ponvno povežem in da naj grem pod sistem, zvok in očistim bluetooth predpomnilnik.

Še vedno ne deluje.

Kaj bi lahko bilo še narobe?

Hvala
RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Gejspodar ::

Factory reset poizkusi:
Odstrani jih iz bluetooth naprav na računalniku.
Earbudse nato daš v škatlico za polnjenje, nato pa 10 sekund držiš knofe na obeh, dokler ne začnejo utripati lučke, to naj bi pomenilo, da so se resetirali, nato ponovno povežeš.

Če je pa težava izključno in samo na računalniku oz. Windows 10, pa zna bit težava v izbrani audio napravi (desno spodaj klikneš na zvočnik)

Lizzy ::

Gejspodar je izjavil:

Factory reset poizkusi:

Earbudse nato daš v škatlico za polnjenje, nato pa 10 sekund držiš knofe na obeh, dokler ne začnejo utripati lučke, to naj bi pomenilo, da so se resetirali, nato ponovno povežeš.

Če je pa težava izključno in samo na računalniku oz. Windows 10, pa zna bit težava v izbrani audio napravi (desno spodaj klikneš na zvočnik)



prilagam slike

kako to misliš, da držim knofe v škatlici?

ali to misliš da jih prvo pustim da se nekaj časa polnijo vzamem ven in pol tiščim gumbe? nič se ne zgodi namreč xD mislim vsaj lučka na škatlici ne utripa, zgolj ugasne se.

 slika1

slika1



 slika2

slika2



 slika3

slika3

RAČUNALNIK: i7, 16GB DDR4, Nividia 1060GTX 12GB GDDR5, 525GB SSD/1TB HDD, 2017
KONZOLA: PS4-1TB-slim 2017, PS3-FAT

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lizzy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334573 (9000) dope1337
»

Microsoft teams vprašanja

Oddelek: Programska oprema
202232 (1269) mahoni
»

Priklop 2.1 zvočnikov (jack) na novejši TV (brez jacka)

Oddelek: Zvok in slika
264683 (4365) LooK
»

WD Live in domači kino

Oddelek: Zvok in slika
346620 (5857) lowac
»

Nakup - tablični rač.

Oddelek: Pomoč in nasveti
91892 (1668) _Denny_

Več podobnih tem