» »

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

oo7 ::



TV serija The Walking dead se bo končala z 11 sezono. Glavna lika Daryl in Carol pa bosta dobila svojo novo TV serijo spinoff The walking Dead enkrat leta 2023.


The Walking Dead: Daryl and Carol to Receive Spinoff
Though The Walking Dead is coming to an end, Daryl Dixon (Norman Reedus) and Carol Peletier (Melissa McBride) are receiving their own spinoff series.

https://www.denofgeek.com/tv/the-walkin...
  • spremenil: bluefish ()

FTad ::

Imam mesane obcutke glede spinoffa. Daryl je kul, ampak Carol je bila v tej sezoni zelo antipaticna. Upam, da popravijo njen lik.

Raje bi skoraj videl Daryla in njegovega psa :)

oo7 ::

FTad je izjavil:

Imam mesane obcutke glede spinoffa. Daryl je kul, ampak Carol je bila v tej sezoni zelo antipaticna. Upam, da popravijo njen lik.

Raje bi skoraj videl Daryla in njegovega psa :)



Lahko bi notri vključili še Negana.

Zdaj je menda potrjeno, da Negan in Maggie ne bosta dobila svoji spinoff seriji.

FTad ::

Daryl & Neagan & the Dog - ti bi bili najboljša druščina :)

oo7 ::

Me zanima ali bodo nadaljevali zgodbo od tam kjer se bo končala 11 sezona.
In če bo še kak drug lik iz TWD ali bosta šla na pot čisto sama ?

FTad je izjavil:

Daryl & Neagan & the Dog - ti bi bili najboljša druščina :)


Ja :)

oo7 ::

Walking Dead ( Daryl & Carol ) spinoff je izgubil Carol in kot kaže je Daryl ostal sam.

Snemali bodo v Evropi. Ali se bo dogajalo tudi v Evropi ?

Universal released the following statement in response to McBride's departure.

"Melissa McBride has given life to one of the most interesting, real, human and popular characters in 'The Walking Dead' Universe. Unfortunately, she is no longer able to participate in the previously announced spin-off focused on the Daryl Dixon and Carol Peletier characters, which will be set and filmed in Europe this summer and premiere next year. Relocating to Europe became logistically untenable for Melissa at this time. We know fans will be disappointed by this news, but 'The Walking Dead' Universe continues to grow and expand in interesting ways and we very much hope to see Carol again in the near future."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Daryl gre v Pariz ampak brez Carol.

delavec44 ::

Odlično, Carol je itak antipatična. Ko bi vsaj Daryl v Parizu srečal Ricka :D

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Odlično, Carol je itak antipatična. Ko bi vsaj Daryl v Parizu srečal Ricka :D


Rick bo zaposlen z Michone v svoji spin-off TV seriji.

Me pa zanima kako in s kom bo šel Daryl v Pariz.

buttcrack ::

z Dog-om :D

oo7 ::

Norman Reedus Says Daryl Spin-Off is a Reset for the Walking Dead

https://movieweb.com/norman-reedus-says...

IgorCardanof ::

Kako razocaranje je tole.
Sem se lotil in zapravil 20 ur zato, da sem twd pogledal recap in celotno zadnjo sezono, ker sem mislil, da bo kak dober zakljucek po 12 letih enega in istega sranja, Pa ni blo.
Na koncu se odlocijo, da iz ene shitty serije naredijo 3 shitty nove spin offe. Halo.

Res. Toliko nesmislov in nelogicnosti in straightforward neumnega pisanja kolikor je v TWD, nisem videl tudi v serijah, ki so splosno priznane kot slabe. Tale ima pa kar oceno 8 al koliko. Zalostno.
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

oo7 ::

Dixon v Parizu

LeQuack ::

IgorCardanof je izjavil:

Kako razocaranje je tole.
Sem se lotil in zapravil 20 ur zato, da sem twd pogledal recap in celotno zadnjo sezono, ker sem mislil, da bo kak dober zakljucek po 12 letih enega in istega sranja, Pa ni blo.
Na koncu se odlocijo, da iz ene shitty serije naredijo 3 shitty nove spin offe. Halo.


Tudi sam sem isto naredil in bil isto razočaran.

IgorCardanof je izjavil:


Res. Toliko nesmislov in nelogicnosti in straightforward neumnega pisanja kolikor je v TWD, nisem videl tudi v serijah, ki so splosno priznane kot slabe. Tale ima pa kar oceno 8 al koliko. Zalostno.


Tudi meni ni jasno od kjer take ocene, razen da so kupljene. Prvih nekaj sezon še ne rečem, ker so bile dobre. Tako da ni logike.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

IgorCardanof je izjavil:

Kako razocaranje je tole.
Sem se lotil in zapravil 20 ur zato, da sem twd pogledal recap in celotno zadnjo sezono, ker sem mislil, da bo kak dober zakljucek po 12 letih enega in istega sranja, Pa ni blo.
Na koncu se odlocijo, da iz ene shitty serije naredijo 3 shitty nove spin offe. Halo.


Tudi sam sem isto naredil in bil isto razočaran.

IgorCardanof je izjavil:


Res. Toliko nesmislov in nelogicnosti in straightforward neumnega pisanja kolikor je v TWD, nisem videl tudi v serijah, ki so splosno priznane kot slabe. Tale ima pa kar oceno 8 al koliko. Zalostno.


Tudi meni ni jasno od kjer take ocene, razen da so kupljene. Prvih nekaj sezon še ne rečem, ker so bile dobre. Tako da ni logike.



Zelo možno je, da sistem ne upošteva slabih ocen ;) Ta serija bi morala že zdavnaj imet oceno med 2 in 3 , kar pomeni popolnoma negledljivo. Žalostno je bolj to, da obstaja še vedno 2 milijona ljudi, ki to redno gledajo. Bi jih bilo potrebno zapret v samice.

oo7 ::

The Walking Dead: Daryl Dixon -- In Production

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

scipascapa ::

se bo obril?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

se bo obril?



oo7 ::

Je bilo rečeno, da Carol ne bo v tej TV seriji ampak so jo opazili na snemanju v Parizu.

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

se bo obril?




He, he. Smešno.:))

oo7 ::

oo7 ::

TV serijo The Walking Dead: Daryl Dixon začnejo predvajati letos 10 septembra.

oo7 ::

The Walking Dead: Daryl Dixon - Official Trailer (2023) Norman Reedus |




Napovedana druga sezona.

Outcast ::

Dead City (Maggie and Negan spin-off) ni slaba prva sezona, napovedana že druga...

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Dead City (Maggie and Negan spin-off) ni slaba prva sezona, napovedana že druga...


Moram pogledati še finalno epizodo drugače pa veliko boljše kot FTWD.

oo7 ::

The Walking Dead: Daryl Dixon | Daryl's Journey | Premieres Sept 10th on AMC and AMC+.

oo7 ::

Believe In Him | The Walking Dead: Daryl Dixon | Teaser

oo7 ::

Zaenkrat 100% na RT https://www.rottentomatoes.com/tv/the_w... ampak je komaj 6 opisov.


The Walking Dead: Daryl Dixon Producer Addresses Strong Similarity To The Last Of Us
https://www.gamespot.com/articles/the-w...

Outcast ::

Vzdušje je res čist postapokaliptično, podoben vibe kot na začetku TWD....ne vem pa kolk mi bo zgodba všeč z temi nunami in otrokom.
Pa kul je da so predstavili novo vrsto zombijev.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Vzdušje je res čist postapokaliptično, podoben vibe kot na začetku TWD....ne vem pa kolk mi bo zgodba všeč z temi nunami in otrokom.
Pa kul je da so predstavili novo vrsto zombijev.


Kar vredu začetek. Še posebej so lokacije veliko lepše kot tiste v USA.
Virus je tudi prišel iz Francije mogoče kaj več izvemo o tem.

Wildfire Virus is a contagious disease that creates zombies in AMC's The Walking Dead Television Universe. The virus originated from La Biomédicine DDMI in France and was discovered by the Center for Disease Control on 15 April 2010. The disease quickly spread worldwide and was declared a pandemic on 25 August 2010.

Okapi ::

Vtis po prvi epizodi je slab. Preživeli se kar nekaj brezveze med seboj pobijajo, še bolj nesmiselno kot v ZDA. Pa muzejsko orožje imajo, kdo ve zakaj, za umetniški vtis? Ko pa bi moralo biti vsepovsod ogromno sodobnega orožja brez lastnikov. Ali pa mogoče Američani mislijo, da v Evropi nimamo trgovin z orožje, vojašnic, lovcev z najsodobnejšimi puškami...

oo7 ::

Okapi je izjavil:

Vtis po prvi epizodi je slab. Preživeli se kar nekaj brezveze med seboj pobijajo, še bolj nesmiselno kot v ZDA. Pa muzejsko orožje imajo, kdo ve zakaj, za umetniški vtis? Ko pa bi moralo biti vsepovsod ogromno sodobnega orožja brez lastnikov. Ali pa mogoče Američani mislijo, da v Evropi nimamo trgovin z orožje, vojašnic, lovcev z najsodobnejšimi puškami...


Weapons in TWD: Daryl Dixon: How France Differs from the US
https://mynightsarebooked.com/weapons-t...

oo7 ::

Druga epizoda spoiler...

Ko Daryl pade v tisti jašek poln zombijev tisto so verjetno vse skupaj posneli v 5 minutah :)) Daryl obkrožen z zombiji tisti zombiji za njemu so kar obstali, Daryl se skrije za zid ustreli v jeklenke BUM vsi zombiji na tleh tudi tisti za njim :)) čeprav se je skril za zid :)

oo7 ::

Včeraj pogledal, do konca prvo sezono. Nič posebnega vse skupaj razen veliko lepših lokacij katere lahko ponudi Francija za razliko od Amerike.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Včeraj pogledal, do konca prvo sezono. Nič posebnega vse skupaj razen veliko lepših lokacij katere lahko ponudi Francija za razliko od Amerike.



Sam sem pogledal zgolj 3 dele, pa me je minilo.

Edini plus je lepa francoska pokrajina..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

IgorCardanof ::

Po pričakovanjih. Nove zgodbe se tako ali tako ne morejo spomnit, gledat še 15o sezono enega in istega storylinea pa najbrž postane dolgočasno?
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

oo7 ::

The Walking Dead: Daryl Dixon druga sezona pride prej kot je bilo pričakovano - enkrat poleti 2024

LeQuack ::

Torej je vredno ogleda ali samo ožemajo eno in isto cunjo? Oz. beating a dead horse, kot pravijo Američani?
Quack !

Pithlit ::

LeQuack je izjavil:

Torej je vredno ogleda ali samo ožemajo eno in isto cunjo? Oz. beating a dead horse, kot pravijo Američani?

Če se fan, je vredno. Če nisi pol verjetno ni. Mal manj se folk strelja med sabo... mal bolj za lase privlečene situacije. Manjka Carol (kar je meni malus), je pa Daryl (kar je zame bonus - zate domnevam da ni). Serija ne prinaša kaj dosti novega, razen nekaj malega vpogleda v ozadje weaponizacije virusa ter dodatne zaplete okol tega.
Life is as complicated as we make it...

oo7 ::

Največja spremeba je to, da se dogaja v Evropi.

Bi pa lahko šel že malo k frizerju :)

Pithlit ::

oo7 je izjavil:

Največja spremeba je to, da se dogaja v Evropi.

Bi pa lahko šel že malo k frizerju :)


Sej se skoraj strinjam. Sam ga pa ne poznam frizerja ki bi dejansko preživel teh 12 let apokalipse. Pa itak so vsi šamponi že zdavnaj iz roka :P
Life is as complicated as we make it...

oo7 ::

Pithlit je izjavil:

oo7 je izjavil:

Največja spremeba je to, da se dogaja v Evropi.

Bi pa lahko šel že malo k frizerju :)


Sej se skoraj strinjam. Sam ga pa ne poznam frizerja ki bi dejansko preživel teh 12 let apokalipse. Pa itak so vsi šamponi že zdavnaj iz roka :P



Ne rabiš frizerja >:D

IL_DIAVOLO ::

Kaj te krave se niso zmolzli do konca?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Pithlit ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj te krave se niso zmolzli do konca?

V nedeljo je zaštartala TWD: The Ones Who Live.

Do the math. Očitno se jim splača. Pač šopajo 3 spin off-e z najbolj priljubljenimi liki. In noben od teh ni slab.
Life is as complicated as we make it...

delavec44 ::

Po drugi strani je pa samo eden od teh dober. In kot je v navadi ravno ta verjetno ne dobi druge sezone.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Po drugi strani je pa samo eden od teh dober. In kot je v navadi ravno ta verjetno ne dobi druge sezone.


Misliš na Rick Michone ? Jaz bi počakal še malo, ker je zunaj komaj ena epizoda :)

oo7 ::

Exclusive Look At TWD: Daryl Dixon The Book of Carol | Coming This Summer



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4260777188 (8183) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015333621 (13608) oo7
»

Silent Hills

Oddelek: Igre
81557 (223) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337622 (5800) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497580 (2602) oo7

Več podobnih tem