» »

Windows xp home edition in podpora za slovenščino

Windows xp home edition in podpora za slovenščino

jurer ::

Na laptopu sem dobil zraven nemško verzijo windowsov xp home edition.
Poizkušal sem naložiti windows xp podporo za slovenčino vendar ne gre.
Ali je mogoče kakšna druga možnost? Ali se mogoče da spremeniti vsaj v angleščino?
lp

DSmidgy ::

Slovenske verzije se sigurno ne da inštalirati (razen če kakšen crack obstaja) na XP home. Za angleško pa pokliči na microsoft slovenija in prašaj če je mogoče pri njih dobit CD z angleško verzijo ... in da utipkaš isto serijsko števiko.

pomoje na www.microsoft.si dobiš telefonsko

morphling1 ::

Slovenjena verzija XP Home prihaja v bližnji prihodnosti. In takrat ne bo problema poslovenit winsov. WinXp pro slovenjenje pa ne deluje na Home.
Andrej popravi me če se motim.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

ToniT ::

Mislim, da Windows Home nimajo namena posloveniti. Razen, če so si letos premislili.
Bo Andrej povedal.

Han ::

Dvomim, da se jim je/bo dalo poslovenit Home Edition, saj še za Professional v skoraj dveh letih niso uspeli zakrpati hrošča, ki v Outlook Express dela zgago s prikazom priponke...

andrej ::

Tudi ce bi zdaj noteli poslovenit Home tega ne morejo naredit z enostavnim language packov tako kot Windows XP Pro, ker language packi na Home niso podprti. Ze pred casom, ko so se odlocali kateri produkt poslovenit so se odlocili za Windows XP Pro. Trenutno ni mozno poslovenih Home verzije. Dvomim pa tudi da bi kdajkoli docakali Home v slovenscini...

morphling1 ::

Andrej meni je eden iz Dissa povedal da ta SLO verzija def. prihaja. Kar je logično trg hoče cenejšo varianto v slovenščini. Za domačo uporabo je Home OK in večini je 50k za Pro verzijo preveč.
Se bom danes še enkrat pozanimal, če je to 100% res in kdaj naj bi prišli.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

cekr ::

Mislim, da je pred časom prav direktor MS Slo v nekem intervijuju dejal, da bo v kratkem na voljo poslovenjena Home verzija.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

andrej ::

ce bo slovenska verzija, ne bo preko Mui paketa, kar pomeni, da angleske ne bo mozno "spremeniti" v slovensko. ce bo bo samo slovenska. bom pa se malo pozanimal kako je s tem.

jurer ::

Se pravi, da v primeru če pride slovenska verzija, se mi splača počakati in naložiti slovenske windowse na novo in vpisati mojo serijsko številko.
Ali gre to?

andrej ::

"tvojo" kodo verjetno ne bos mogo uporabit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513927 (12870) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352206 (1668) poweroff
»

problem z: XP slovenian LP

Oddelek: Operacijski sistemi
92361 (2216) krneki
»

Microsoftova neumnost pri xp home edition

Oddelek: Operacijski sistemi
191979 (1584) jlpktnst
»

xp slovenski?

Oddelek: Operacijski sistemi
151485 (1190) Neo32

Več podobnih tem