» »

Ima kdo doma tekalno stezo?

Ima kdo doma tekalno stezo?

techuser ::

Rad bi vedel. kaj je ta flek na stezi, ki sem našel na spletu, ko so drugi kupili različne tekalne steze.

https://imgur.com/a/nTnTOqV

To ni normalno ali gre za robo z napako?
  • spremenil: techuser ()

techuser ::

Našel sem še nekaj slik preko ebaya, kjer prodajajo rabljene steze. https://imgur.com/a/gjMf6fw
me zanima če je to kakšna kitajska napaka pri teh trakovih ali je to za njih kar standard?

Curly ::

Očitno je to spoj tekalnega traku? V čem je težava?

techuser ::

Zakaj pa nimajo vsi takega spoja? Ker jaz vračam en izdelek pa ne samo zaradi spoja, ampak zaradi katastrofalnih napak, da moraš železo izvijat da lahko sploh sestaviš. Tisti spoj (ki je najbrž samo pri cenenih kitajskih proizvajalcih opazen) pa imam tudi pri moji tekalni stezi s tem da je še nekako lepljiv in se zatika pri hoji. Potem pa trak tudi gre povsod na levo ko hodiš. Sem pa vseeno vesel, da bom zamenjal stezo za električno, ker mehanska te kar utrudi, pa še naklon je previsok. Najbolj opazna napaka je ta spoj, zato pa sprašujem, če imajo vsi tako ali samo tisti, ki so kupili stezo nizko cenovnega ranga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Ganon ::

Ne morem verjeti. Odprl si že eno temo, v kateri si spraševal o tekalnih stezah, pa smo ti lepo povedali, da boš vrgel denar skozi okno in da raje ne kupi nič, če ne misliš kupiti kvalitetne tekalne steze in ti narediš TOČNO TO. Bravo, genialec. Upam, da te v življenju še neštetokrat nategnejo.

#000000 ::

Vsaka ima tak spoj, le da na večini modelov tega ne vidiš ker je ta viden konec traku obrnjen noter proti drsni površini. Pri profi napravah pa tega spoja ne opaziš kar zlepa, samo je cena teh stez od 1200 eur dalje.

techuser ::

Nism nič narobe kupil, ker sem želel stezo brez motorja. Ampak sem kmalu ugotovil da je podobno kot da bi hodil v klanec. Če pa je povsod taka kvaliteta je pa tudi za pričakovat vse pod 200 EUR ranga. Nekje pišejo o malomarni izvedbi tudi do 300 eur ranga. Genialec si lahko, če imaš dovolj denarja.

Invictus ::

Genialec si, če greš laufat ven ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

techuser ::

Mam na balkonu tako da sem na zraku. Noter laufat, to pa ni normalno, to je največja neumnost kar jo človek lahko naredi. Ali pa nekateri, ki so v zaprti telovadnici pri lepem vremenu. Nimam pa lepih poti v svojem kraju, po cesti pa ne mislim laufat. Drugače pa imajo tisti spoj tudi dražji modeli, sem pregledal kar nekaj youtube posnetkov, samo manj opazen je, tako da ni šlo za napako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

techuser ::

Razmišljam o drugih rečeh. Kaj bi po vaših izkušnjah bila najbolj pametna rešitev, da ni prevelikega napora? Tekalna steza, steper ali eliptično kolo?

techuser ::

Našel sem še eno zelo uporabno stvar, mini eliptično napravo. Najbrž spet neki novga, ker so cene od 100 pa do 500 eur:
Steper se mi zdi precej statična zadeva:


Za hrbtenico, da je v mirovanju in da ne sediš na stolu kot recimo pri kolesu, je verjetno mini eliptični steper še najboljša varianta. Samo pri nas jih ne prodajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Furbo ::

Me pa res zanima kje v Sloveniji ni dobrih poti za tek.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

janezvalva ::

Ima kdo doma tekalno stezo?

nope. imam pa tekaške čevlje :))
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

jype ::

techuser je izjavil:

Mam na balkonu tako da sem na zraku. Noter laufat, to pa ni normalno, to je največja neumnost kar jo človek lahko naredi.

Qcube ::

Ne razumem zakaj bi želel manjši napor? Ravno poanta tega je da nekaj delaš z naporom.

shadeX ::

Zato ker išče vse mogoče načine da bi se izognil telovadbi, čeprav ve da je nujna. On rabi lepe poti pa napravo "brez napora".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tekalne steze

Oddelek: Šport
3413989 (3253) IL_DIAVOLO
»

Nakup tekalne steze

Oddelek: Šport
71886 (1335) fopi
»

Kako dolgo zdrži tekalna steza?

Oddelek: Loža
226007 (5601) pirx
»

Tekalna steza - Kje kupiti?

Oddelek: Loža
61257 (1057) techuser
»

Nakup Tekalne Steze

Oddelek: Loža
125083 (1957) zgubljenka

Več podobnih tem