» »

Dostava Dhl

Dostava Dhl

1
2
»

blackRa ::

Zdravo, si sposodim temo.

Prodajam en artikel in mi je kupec predlagal, da bo kurir čez nekaj dni prišel na moj naslov po paket. Poleg tega najprej moram plačati stroške zavarovanja, ki mi jih nato vrnejo. Na prvo sem celo verjel, sedaj sem prejel sporočilo na mail, da so ti stroški zavarovanja v višini 100€ in najprej moram poravnati to, da kurir pride po paket. Zanimivo je še, da je elektronska pošta DHL-a prišla z osebnega @gmail naslova, kar je več kot sumljivo.

Predvidevam, da gre za nateg. Ima kdo kaj več izkušenj glede pošiljanja paketov preko DHL?

Dreko123 ::

Logicno, da nateg.

starfotr ::

To je dobro uveljavljena praksa, da DHL uporablja gmail naslove, ker drugače gredo njihovi emaili v spam.

Vse je legit.

/s

val46 ::

Starfotr ne ga zajebavat, ker vsi ne vedo, kaj pomeni tisti /s na koncu. Da ne bomo potem čez kak teden brali, kako je ostal brez teh 100€. V glavnem BlackRa, to je tipičen nateg. Že to da bi moral ti karkoli v naprej plačat, kljub temu da si ti prodajalec, ti da vedet, da je nateg. Drugi je pa ta, da bi dhl prišel k tebi po izdelek. Tudi če dobiš kako potrdilo na mail, da je izdelek plačan na tvoj TRR, ne verjemi, ker tistega denarja ti nikdar ne boš videl.

V glavnem, nateg. Niti se ne ubadaj s takimi, ker že čas je denar...če ga pa zraven še dobesedno izgubiš je to dvakratna izguba.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710261 (699) kixs
»

eBay.de DHL Tracking

Oddelek: Loža
6689 (275) Rad21
»

Dostava iz Nemcije

Oddelek: Kaj kupiti
215247 (3648) pol3ni
»

Pošta Avstrija problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7411618 (6910) Gregex
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546052 (16893) uporabnik50

Več podobnih tem