» »

Curve - več kartic v eni

Curve - več kartic v eni

««
13 / 13
»
»»

DjTonic ::

Že nekaj let uporabljam Curve, sedaj 2 leti sem imel Metal in vse ok. Letos pa sem šel na free plan, saj ne potrebujem več dodatnih storitev. Podpora pa vedno zelo odzivna, sedaj sicer nisem nič testiral, ampak, ko sem imel Metal so v parih minutah, do ene ure odgovorili. Lahko samo pohvalim.

Daniel ::

Si imel pa srečo. Meni ponavadi odpišejo po 30+ dneh. Zastonj varianta.

J.McLane ::

Meni tudi, več dni, pišem jim pa zato ker če kliknme "Enable Curve Pay" se vrti tisti kolešček v nedogled in nimam možnosti uporabe ure ali telefona za plačevanje, edini razlog zakaj sem sploh šel na Curve. Prvi response, ki sem ga dobil od njih je bil naj odstranim kreditno kartico in jo ponovno dodam, ampak kako če ti pa zadnje kreditne ne pusti izbrisat, ker je default. Sem poskusil z drugo kartico in prvo brisal, pa z oobema... vse isto.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

tac ::

curve pay že nekaj časa ne dela več, vsaj meni. Možen obvoz preko google pay, tam notri daš curve kartico in potem dela.

delavec44 ::

Kolikor je meni znano je curve pay podprt samo v državah kjer še nimajo google ali apple pay. Ne vem niti zakaj bi moral imeti oboje.

J.McLane ::

Aha, potem je pa zgleda drugi vzrok, da mi z uro ni delalo plačevanje, sem dodal Curve v Gpay.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vivid Money (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
52192471 (813) chrush
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19934515 (834) MrStein
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18617172 (3724) Pahuljone
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14944127 (16699) Excavator

Več podobnih tem