» »

Družabna igra Risk

Družabna igra Risk

kk26 ::

Ali kdo ve, kje bi lahko kupil klasično igro Risk - osvajanje sveta, s slovenskimi navodili in karticami? Veliko se prodaja Game of Thrones verzija, vendar te nočem saj nisem GOT fan. Zasledil sem jo le na www.svetknjige.si in www.ciciklub.si, vendar bi se moral včlaniti v njihov klub in vsaka 2 meseca kupovati njihove izdelke. Jo je morda kdo videl v kakšni trgovini?

St235 ::

Če se ne motim sem jo videl v Sparu BTC pred kratkim. Ziher ni bila GOT, ne dam pa roke v ogenj, da je bila klasična edicija.

The Player ::

kk26 je izjavil:

Ali kdo ve, kje bi lahko kupil klasično igro Risk - osvajanje sveta?


Si pogledal v kako fizično trgovino ali zgolj po internetu?

Sigurno jo morajo prodajati v večje založenih veleblagovnicah tipa Spar, Leclerc ipd.

Prjatu jo je kupil par let nazaj, tko, da se more stvar sigurno dobit.

Lahko pa še zmerm kupiš rabljeno, če nikjer ne moreš dobit nove.

Bekiiiii ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bekiiiii ()

kk26 ::

The Player je izjavil:

kk26 je izjavil:

Ali kdo ve, kje bi lahko kupil klasično igro Risk - osvajanje sveta?


Si pogledal v kako fizično trgovino ali zgolj po internetu?

Sigurno jo morajo prodajati v večje založenih veleblagovnicah tipa Spar, Leclerc ipd.

Prjatu jo je kupil par let nazaj, tko, da se more stvar sigurno dobit.

Lahko pa še zmerm kupiš rabljeno, če nikjer ne moreš dobit nove.

Pogledal sem vse kataloge igrač večjih fizičnih trgovin (Spar, Mercator, Muller, Baby-center, Tuš, Pikapolonica, E Leclerk), pa je nimajo nikjer. Vsaj v katalogu ne. Activity, Catan, Scrabble itd ni problem dobiti, Riska (ki ni GOT verzija) pa ni nikjer. Je možno da neke stvari ni v katalogu, je pa v trgovini? Bom šel med tednom še osebno preverit, vendar nimam dobrega občutka o tem. Tudi rabljeno bi kupil, vendar je na bolhi samo ena, letnik 1996 za 50€, kar mi je preveč za 23 let staro igro.

Bekiiiii je izjavil:

https://www.igraceshop.si/dru%C5%BEabna...

Tole?

preglej se tole ce je kaj zate...

https://www.crnaluknja.si/artikli.php?p...

Hvala, sem jih opazil že prej. Na www.igraceshop.si je madžarska verzija igre, na črni luknji pa so samo tematske verzije Riska (plus Risk Legacy, ki je kampanjski način igranja).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kk26 ()

kk26 ::

St235 je izjavil:

Če se ne motim sem jo videl v Sparu BTC pred kratkim. Ziher ni bila GOT, ne dam pa roke v ogenj, da je bila klasična edicija.

Grem jutri pogledat če jo imajo v Europark Sparu, ampak mi je čudno da je nimajo v katalogu poleg drugih iger (Monopoly, Activity...). Si jo mogoče videl kje drugje?

St235 ::

možno je, sam se prejcej ziher, da je bil špar. V katalogu pa zagotovo nimajo vseh iger, ki jih imajo v interšparu (vsaj v BTC imajo kar veliko kolekcijo).

matobeli ::

Sem tud jaz skor zih videl non GOT verzijo riska v šparu. Zadnjič je bilo ravno 40% na eno igračo po izbiri pa sem se malo dlje zadržal v oddelku z igračami.

dottor ::

Če želiš neko boljšo in dostopnejšo igro priporočam Catan (ga dobiš skoraj da v vsaki trgovini).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

D3m ::

Imam jaz Risk. Pa ni bil veliko uporabljen. Samo moj Risk je star ene 15-20 let.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

kk26 ::

Sem bil danes v Šparu - Europark. Imajo le GOT verzijo Riska. Sem vprašal prodajalko, če imajo tudi navadnega, pa mi je odvrnila, da letos žal ne. Klical sem še v CityPark LJ - pa ga tudi nimajo. Catan že imam. Tako da mi ne preostane drugega, kot da ga kupim privat.

dottor ::

Poglej v Muller, čeprav tam bi znali imet le nemškega...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kk26 ::

dottor je izjavil:

Poglej v Muller, čeprav tam bi znali imet le nemškega...

Sem bil tam. Nimajo.

dottor ::

Pol pa ni druge kot bolha...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Mato989 ::

D3m je izjavil:

Imam jaz Risk. Pa ni bil veliko uporabljen. Samo moj Risk je star ene 15-20 let.



Jaaaa, tale Risk je bil legendaren, sem ga mel... se mi samo zdi ali tile novi Riski dejansko nimajo toliko figur in pokrajin kot stari?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dottor ::

Jaz imam tega:


Smo ga igrali ene 3x in skregali na smrt :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družabna igra za dve osebi

Oddelek: Loža
1910134 (2138) TheBlueOne
»

Solarni kolektor za sanitarno vodo

Oddelek: Pomoč in nasveti
113959 (3788) fikus_
»

Menjava kuhinjske pipe

Oddelek: Loža
102446 (2263) freesty
»

GTA IV v Slovenščini?

Oddelek: Igre
223471 (2622) BorutO
»

Družabne igre za 3-5 oseb

Oddelek: Loža
369498 (8056) hanuman

Več podobnih tem