» »

N26 in popoldanski S.P. - plačilo prispevkov

N26 in popoldanski S.P. - plačilo prispevkov

1
2
»

wajdouc ::

Tudi jaz sem izvedel od supporta, da lahko osebni N26 račun uporabljaš za popoldanca. Je pa obenem dejal, da Mastercard, ki je vezan na osebni račun, ni namenjen poslovnim nakupom, samo osebnim.

Obssesen ::

Zdravo,

če je še aktualno - uporabljate N26 plačljivi Business account za SP? V mojem primeru bi šlo za normiran SP (ne popoldanski, ampak normalen). Rabim res prvo SLO račun ko odpiram SP pa potem N26 ali lahko direktno N26?

Hvala!

tony1 ::

Ne vidim razloga zakaj najprej enega in nato drugega. V čem je fora?

amacar ::

Lahko direkt N26, jaz nisem v Slo nic odpiral.

Obssesen ::

Super, hvala. Ne vem, sem misli, če je kak problem z "Zdenko" na SPOTu, da ji DE IBAN ne diši. Poizkusim potem tako.

Lonsarg ::

Vsak normalen računovodski program bo sklic preveril v obeh poljih, tako v posebnem polju za sklic, kot v polju za namen/messages.

Če pa avtomatika ne bo mapirala bodo pa pač morali ročno dokler programa ne izboljšajo ;) Skratka njihov problem ne tvoj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

jeremenen ::

Obssesen je izjavil:

Zdravo,

če je še aktualno - uporabljate N26 plačljivi Business account za SP? V mojem primeru bi šlo za normiran SP (ne popoldanski, ampak normalen). Rabim res prvo SLO račun ko odpiram SP pa potem N26 ali lahko direktno N26?

Hvala!

Direktno, za S.P. navaden N26 račun. Slo bank se ni treba sploh dotaknit razn če je to recimo zahtevano v kakšnem razpisu, na katerega se prijavljaš e.g. P2 od slo podjetniškega sklada (zahtevajo račun na slo banki).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13225552 (4323) tony1
»

Redno zaposlen, popoldanska dejavnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534863 (2420) jabe
»

Poslovni račun

Oddelek: Loža
112335 (1847) naix
»

Odprtje bančnega računa v tujini (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
388134794 (80294) BlaY0

Več podobnih tem