» »

program za emaile!!!

program za emaile!!!

WarMaker ::

Rabim en program, ki se vsi emaili shranjujejo v datoteko,ki jo lahko skopiram na cd in potem iz cdja (po formatiranem disku) spet prilepim nazaj, tako, da jih imam spet v INBOXU!

lp

@ljash ::

Incredi Mail XE

Imagination ::

MS Outlook - *.pst file!

jamiroq ::

ali pa The Bat!, ki ti naredi backup v eno datoteko (skupaj z vsemi filtri, nastavitvami accounta(ov) ipd.)

voda ::

Sem formatirala disk v začetku tega tedna. Uporabljam Outlook in sem si pred dnevom D vse shranila v *.pst file, račune pa tudi lepo izvozila. Sformatiram, naložim programe, uvozim račune, uvozim *.pst in vse je bilo, tako kot na dan D. Nič lažjega :)) eliko bolj zoprno je naložiti vse prorame, ki jih uproabljaš :\

Imagination ::

Da ne bo matranja naslednjič! Naredi dve particiji (C-sistem, D-dokumenti), si "nabavi" Norton Ghost, narediš z njim image c-diska in ga shraniš na d, ter naslednjič, ko ti zaštekajo windowsi, prepišeš disk c z image-a:\ !

HerrBaron ::

Tudi Outlook express ima ves mail shranjen v enem direktoriju. Sicer je več datotek, ki so pomenovane po "folderjih" v mailu. Npr Inbox, Outbox, ...
Za ta folder izveš, če greš v outlooku expressu na Tools-Options-Maintenance-Store folder
Potem samo vsebino folderja skopiraš in izvoziš kontakte.
Pot do teh datotek lahko tudi spremeniš, npr jih daš na D:\ disk, da ti ob naslednjem formatu tega in treba ponavljati

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

> ter naslednjič, ko ti zaštekajo windowsi, prepišeš disk c z
> image-a

Za crknt... ;)

WarMaker ::

@HerrBaron! Mi lahko razložiš cel postopek po slovensko, ker imam slovenski Outlook!

PS: Ja uporabljam Outlook Express od winsow!

HerrBaron ::

Točno ti ne morem povedati, ker imam trenutno samo angleškega
Gre približno takole:
Orodja-Možnosti-Vzdrževanje-Mapa za shrambo
Tu vidiš, v katri mapi je pošta, nato preprosto skopiraš vsebino mape.
Adresar moraš izvoziti posebej, to pa greš datoteka-izvozi...

Po novi inštalaciji v outlooku narediš račun, skopiraš prej shranjene datoteke nazaj na disk,v Orodja-Možnosti-Vzdrževanje-Mapa za shrambo določi mapo za shranjevanje, uvoziš adresar in imaš vse

WarMaker ::

Hvala mi je uspelo!

lp vsem!

RacaClone ::

Tisti, k mate vinze morte sprobat The Bat!
Najbol carski program za mail, kar se da na vinzih dobit!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375268905 (13836) Matko
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132515 (2267) chrush
»

microsoft outlook vprašanje

Oddelek: Programska oprema
61676 (1606) ABX
»

Outlook resen problem.. od vedno za vedno

Oddelek: Programska oprema
91522 (1317) Jackal
»

Kako rešiti pošto iz OUTLOOKA ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
102814 (2591) Kriko

Več podobnih tem