» »

miška zamrzne programe

miška zamrzne programe

kury ::

Nemorem ugotoviti zakaj mi miška zamrzne stran vsi progr.katere hočem odpreti zamrzne..ko iztaknem usb in ponvno vstavim spet normalno dela en čas......recimo browser pritisnem 24 ur in mi samo odpira nove tabe..ne morem niti pisati.....

Mare2 ::

kury je izjavil:

Nemorem ugotoviti zakaj mi miška zamrzne stran vsi progr.katere hočem odpreti zamrzne..ko iztaknem usb in ponvno vstavim spet normalno dela en čas......recimo browser pritisnem 24 ur in mi samo odpira nove tabe..ne morem niti pisati.....


Uporabi miško Logitech ali HP...

To dela večina noname mišk...

kury ::

imel sem logitech miško..bila je kar draga današnjih 50 e..delala je več kot 5 let in potem so se začele pojavljati te težave..kupil sem novo genius ..stala je 10 e.. in se pojavljajo iste težave samo na dalj časa...

filip007 ::

Potem je problem drugje, probaj z Linux Live in skeniraj za spam in viruse.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

kury ::

Za viruse sem skeniral tudi na scan online..ne najde virusov...danes sem tudi sprobal live cd knoppix-linux..Na linuxu mi miška dela normalno...očitno je napaka v win. sem probal že vse kar mi je padlo na pamet..driwerje razne,,,počasi mi zmankuje idej in res me že zanima kje je blem....

Mare2 ::

Kdar meni karkoli zašteka v Windowsih, dam nastavitve Obnovitev sistema na čas, ko je še delovalo. Seveda moraš to opcijo imeti vklopljeno. :)

Nadzorna plošča\Vsi elementi nadzorne plošče\Obnovitev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z Windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253043 (2144) Dober dan
»

Problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
8523 (403) wbla
»

USB kluček dela,miška in tipkovnica ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
181945 (1676) miraldinjos
»

windovs update

Oddelek: Pomoč in nasveti
9777 (777) Spike Edin
»

kaj je narobe z miško

Oddelek: Pomoč in nasveti
61306 (1190) Ram0

Več podobnih tem