» »

aplikacija Malcajt

aplikacija Malcajt

1 2
3
»

Manu ::

Še nekaj opazkov glede aplikacije:

1. Za premik nazaj se (poleg puščice zgoraj levo) lahko uporabi 'swipe' iz levega roba ekrana proti sredini, kar pa zdaj ni mogoče. Govorim za iOS. To bi bilo zelo olajšano pri uporabi aplikacije in veliko boljša uporabniška izkušnja.

2. Ko sem v ponedeljek dostopal do aplikacije mi je datum zgoraj kazal na soboto (takrat sem jo nazadnje uporabljal). To je v primeru, ko gledaš najbližje ponudnike. Res je, da sem bil zunaj in je bila povezava slaba. Mogoče je bil problem v tem, ne vem. Mi je pa pozneje čez dan datum pokazal pravilno, ampak takrat sem bil že doma. Je pa pravilno zaznal dan v tednu pri "Info - delovni čas" ... tam ko osvetli dan v tednu.

**Sem zdaj spet probal in čeprav smo torek, mi zgoraj datum kaže na ponedeljek (to je dan, ko sem nazadnje uporabljal aplikacijo). Čeprav sem poskušal seznam posodobit, datum kaže napačno. Pri "Info - delovni čas" pa kaže pravilen dan v tednu.
 napačen datum

napačen datum



3. Mogoče je to povezano s prejšnjo točko. Čeprav je spodaj izbran ponedeljek, mi za picerijo Trto kaže, da je odprta, čeprav imajo ob ponedeljkih zaprto.
 piše odprto, čeprav imajo navedeno pod delovnim časom, da ni

piše odprto, čeprav imajo navedeno pod delovnim časom, da ni

Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FURS Preveri račun (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
813165599 (49849) PINki
»

Projekt Travana - aplikacija za javni transport (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
609893 (8030) Vazelin
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559691 (6704) Smurf
»

Koper ,izola, malice

Oddelek: Loža
93411 (3078) yayo
»

Apple in Amazon v tožbi za ime app store (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
8720965 (18486) hamax

Več podobnih tem