» »

Potek zaposlitve v Krki

Potek zaposlitve v Krki

Quantum ::

Pozdravljeni, zanima me potek zaposlitve v omenjenem podjetju. V mojem primeru gre za sintezo. Imam 5.stopnjo izobrazbe. Zanima me tudi, ali so psihotesti težki.


Lp

Ganon ::

Samo stran od sinteze, če ti zdravje količkaj pomeni. Veliko jih tam ne zdrži niti teden dni in ja, osebno jih poznam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Isotropic ::

povej več

čuhalev ::

Potek zaposlitve je razložen na strani: http://www.krka.si/sl/zaposlitev-v-krki...

Naj dodam, da so pri razgovoru brez sočutja in skrajno ošabni. Postavljajo ti vprašanja, ki nimajo veze z delom, npr. vprašajo te, katere predmete si imel na faksu in celo, kaj je bila zaena snov. Že po petih minutah lahko iz pogovora razbereš, ali si jim zanimiv ali ne, in da pri njih osebnostnega razvoja ne bo. Si kar si in to tudi ostaneš. Nato samo še upaš, da ti na koncu ne rečejo na svidenje.

Ganon ::

To so ena najslabših delovnih mest v Krki. Povpraševanje je, ker se ljudje v sintezi ne obdržijo. Če si želiš cel dan preživeti v skafandru, izpostavljen raznoraznim stvarem, potem kar potrkaj na njihova vrata. Kar se mene tiče, ga ni denarja.

bajsibajsi ::

čuhalev je izjavil:

Postavljajo ti vprašanja, ki nimajo veze z delom, npr. vprašajo te, katere predmete si imel na faksu in celo, kaj je bila zaena snov.


Offtopic. Zgornje se mi ne zdi nujno napacno. Lahko se npr. potegujes za doloceno delovno mesto (npr. informatika v HR), vedo da si informatik in si imel predmet sistemska analiza. Ne morejo pa vedeti, ce si studiral in obvladal tudi AHP metodo, ki jo recimo oni uporabljajo v delovnem procesu.

Zgodovina sprememb…

Vice ::

V bistvu zelo verjetno sploh ne boš zaposlen v Krki. Čisto tako BTW.

imagodei ::

bajsibajsi je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Postavljajo ti vprašanja, ki nimajo veze z delom, npr. vprašajo te, katere predmete si imel na faksu in celo, kaj je bila zaena snov.


Offtopic. Zgornje se mi ne zdi nujno napacno. Lahko se npr. potegujes za doloceno delovno mesto (npr. informatika v HR), vedo da si informatik in si imel predmet sistemska analiza. Ne morejo pa vedeti, ce si studiral in obvladal tudi AHP metodo, ki jo recimo oni uporabljajo v delovnem procesu.

Potem lahko kar direktno vprašajo, če AHP metodo poznaš, ane? A se je treba skrivalnice igrat?
- Hoc est qui sumus -

[D]emon ::

Heh, imajo pri Heliosu podobne bedarije. Sem bil na razgovoru za delo za dolocen cas v polnilnici, pa so sama vprasanja, ki niso imela zveze z razpisanim delovnim mestom spraseval. Pa ne da bi bilo kaj direktno vprasano, vse po nekih ovinkih. Potem so pa se rekli "sporocili bomo v roku enega tedna", odgovora pa nisem prejel 2 meseca.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

čuhalev ::

imagodei je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Postavljajo ti vprašanja, ki nimajo veze z delom, npr. vprašajo te, katere predmete si imel na faksu in celo, kaj je bila zaena snov.


Offtopic. Zgornje se mi ne zdi nujno napacno. Lahko se npr. potegujes za doloceno delovno mesto (npr. informatika v HR), vedo da si informatik in si imel predmet sistemska analiza. Ne morejo pa vedeti, ce si studiral in obvladal tudi AHP metodo, ki jo recimo oni uporabljajo v delovnem procesu.

Potem lahko kar direktno vprašajo, če AHP metodo poznaš, ane? A se je treba skrivalnice igrat?

Kaj takšnega lahko zapišejo tudi v razpis poleg voziškega izpita kategorije B in poznavanja dela s preglednicami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

PandaFlow2 ::

imagodei je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

čuhalev je izjavil:

Postavljajo ti vprašanja, ki nimajo veze z delom, npr. vprašajo te, katere predmete si imel na faksu in celo, kaj je bila zaena snov.


Offtopic. Zgornje se mi ne zdi nujno napacno. Lahko se npr. potegujes za doloceno delovno mesto (npr. informatika v HR), vedo da si informatik in si imel predmet sistemska analiza. Ne morejo pa vedeti, ce si studiral in obvladal tudi AHP metodo, ki jo recimo oni uporabljajo v delovnem procesu.

Potem lahko kar direktno vprašajo, če AHP metodo poznaš, ane? A se je treba skrivalnice igrat?


Zakaj bi bile to "skrivalnice"? Na CV napises da imas diplomo, in te pac vprasajo kaj si delal sploh na faksu.

čuhalev ::

PandaFlow2 je izjavil:

Zakaj bi bile to "skrivalnice"? Na CV napises da imas diplomo, in te pac vprasajo kaj si delal sploh na faksu.

Diplomo dobi tudi tisti s 6, kar lahko pomeni, da več kot 40 % snovi ni znal.

Heavy ::

čuhalev je izjavil:

PandaFlow2 je izjavil:

Zakaj bi bile to "skrivalnice"? Na CV napises da imas diplomo, in te pac vprasajo kaj si delal sploh na faksu.

Diplomo dobi tudi tisti s 6, kar lahko pomeni, da več kot 40 % snovi ni znal.



Diplomo ima tudi tisti, ki se je piflal na pamet in ima lahko 10. Pride v realni svet pa nima pojma.

Gre se bolj za stvar principa, še posebej če te ženska intervjuja. Ne dobiš direkt vprašanja, ampak po ovinkih vlečejo iz tebe. Bonus pike, če je to neka kokoš iz kadrovske, katera niti ne ve kaj je to AHP metoda.
#TeamFelix


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij informatike - VŠ

Oddelek: Šola
253758 (3260) PrihajaNodi
»

Šolska politika... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528355 (6761) alexa-lol
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10134674 (29756) bluefish
»

FRI in zaposlitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8018756 (16836) detroit

Več podobnih tem