» »

Nakup rabljenega avta

Nakup rabljenega avta

Temo vidijo: vsi
««
59 / 59
»
»»

mikhaair ::

1. avtohiša
2. leasing
3. fiz.os. po odplačanem leasingu
4. leasing
5. fiz.os. po odplačanem leasingu
6. fiz.os.....pa si dejansko šele tretji lastnik

kixs ::

Evo, dam oglas za mojo kanto. V pol ure 20 klicev... samo dva "resna", vsi ostali za izvoz in ponujajo cash ne da bi videli avto :lol:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Buggy ::

Obvoz. Imel iste paciente, na koncu prodal clanu foruma. Vectra 2.0 TB cipana + LPG. Je nekje v prekmurju tip je pa ravno takrat rihtal Nissan GTR R32 ce se ne motim.
Vprasal je zgolj bistvene zadeve, drug dan se je ze odpeljal.
Sem imel pa osebno sreco na avtonetu, ko sem kupil naslednji avto...Insignio 2.0 TB od cloveka, ki mu ni zneslo za relacijo, pa se "pozresni" bencinarji so imeli takrat nikakvo ceno, ker so vsi sam dizle kupoval takrat...zdej pa spet kontra rofl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Blinder ::

Ko sem dal svojo kanto v oglas z previsoko ceno me je en poklical in mi ponujal 500 EUR manj. No na koncu sem za avto dobil manj od tega. Meni je tudi eden ali dva preko sms ponujal neko absurdno nizko ceno za avto za izvoz
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kixs ::

Zbrisal oglas. Zmenjen sem z enim in dva imam za backup. Upam, da je to to.

Buggy ::

Das ga pa tistemu, ki bo manj komplicral in se bo videlo, da je avta res vesel. GJ in srecno!

Bellzmet ::

In zakaj "obvoz"? Pač prodaš in te ne zanima kam gre avto.

Utk ::

Buggy je izjavil:

Das ga pa tistemu, ki bo manj komplicral in se bo videlo, da je avta res vesel. GJ in srecno!

Prodaš ga tistemu, ki največ ponudi. Kaj me briga kolk bo on vesel in kaj bo z njim naredu.

MIHAc27 ::

Bellzmet je izjavil:

In zakaj "obvoz"? Pač prodaš in te ne zanima kam gre avto.

Obvoz verjetno zato, ker bodo probal zbit ceno na minimum. Obvladajo. Meni je za 200€ pa roka potem še zbil za 30€.." Prepis boš pa ti da, a ne." Pa je šlo še 30€ (na avtu pa povsem nove sprednje luči vredne več kot to).

Pa ničkolikokrat so se z mojimi tablicami (in zavarovanjem) želeli odpeljat v tujino. Če tablic ne vrnejo ali se razbijejo po poti bom pa jaz naj**al.

Denis24 ::

Pozdravljeni,

tudi sam iščem nov rabljen avto, zato bi rabil malo vaše pomoči. Do sedaj sem imel Renault Laguno 2006, kateri bo počasi šel na odpad, zato iščem menjavo. Avto bo pri hiši kot drugi avto, uporabljal se bo večinoma za prevoz do službe in nazaj, ter prevoz otrok v vrtec. Iščem nekaj do cca 4.000€, avto mora imeti isofix, najraje bencinar in da je dovolj velik, da vanj spravim dva otroka in nekaj prtljage.

Kaj bi priporočali za takšen denar?

Lp

matobeli ::

Dva isofixa imajo vsi, bencinarji so tudi na voljo pri vseh, do 4k so tudi pri vseh znamkah.

Definiraj "nekaj prtljage". Je to 2x potovalka ali 2x tavelik kufer, poganjavček, kolo, set za ustvarjanje, roštilj...

Z neko tako žabo ne bi smel bit kaj dosti dela:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Lahko pa zameš dve let mlajšo Opel Corso o bistveno novejših pa ne bi preveč sanjal v tem cenovnem razredu.

krho ::

Avto letnik 2006 menjaj vsaj za nekaj starega max 10, let. Kakšna fabia bi šla za tam 7k-8k letnik 2016-2017. Tvoj budget je na žalost premajhen, raje obdrži laguno, če je tvoj budget 4k, za ta denar boš dobil vozila letnik 2008-2009
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

matobeli ::

Sej z avti letnika 2008-2009 ni nič narobe, nimajo ravno tipk na dotik in desetih različnih protokolov ki ne prepoznajo tvojega telefona... ampak kaj dosti drugega jim pa ne manjka.

Jasno, če niso iztrošeni, kot pravi op za svojega. Na srečo smo avtomobilistični narod in dobiš tudi odlično ohranjene in vzdrževane 15let stare avte.

krho ::

Jaz avto letnika 2007 ne bi menjal za avto letnika 2008-2009, iz enih problemov na kup drugih (oz. ene stare gare za druge :P). Bi raje za 2013-2014
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

IL_DIAVOLO ::

Ne kupim vec avta starejsega od 5 let. Kaka milina je vozit modern dizel od 1. lastnika.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

matobeli ::

"1. lastnika" :))

kixs ::

Kanto prodal prvemu. Toa sem kupil 5-6 let staro od 2. lastnika in vozil se 13 let in se bo kaksno leto. Jutri grem po drugo 5-6 let staro od 1. lastnika in da vidimo primerjavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Buggy ::

Kewl ..sam pazi, da ti cez dva tedna pacient ne bo prisel utrujat, ker mu je nekaj crknilo al pa podobni stosi, ki jih eni "znalci" kar uspesno prakticirajo.
Vsekakor je izbira kupca rabljenega avta vsaj po osnovnih metrikah v teh casih za mene potrebna, plus na papirju formaliziran dogovor z vsem, kar avtu pritece.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

IL_DIAVOLO ::

Najmanj problemov ce ga spravis cez mejo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

edi45 ::

Zato pa najboljše prodat avto pravni osebi(avtohiša). Te bolj ščiti zakon, kot pa če prodaš fizični osebi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

fikus_ ::

Avtohiše starih kant nočejo, ker vedo da je dosti težav z njimi, do 10 let še, ostalo pa ne.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

edi45 ::

fikus_ je izjavil:

Avtohiše starih kant nočejo, ker vedo da je dosti težav z njimi, do 10 let še, ostalo pa ne.


Maš teh "handlerjev" malo morje, ali pa potisneš not pri menjavi staro za staro, to pa jih večina vzame. Tako ali tako potem dvojno zasluži. Pri njegovem in potem pri tvojem avtu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

Utk ::

fikus_ je izjavil:

Avtohiše starih kant nočejo, ker vedo da je dosti težav z njimi, do 10 let še, ostalo pa ne.

LOL, kakšna jajca pa imaš to, da ga avtohiša ni hotela? Jaz poznam enga, ki je dal avto za 150 evrov v avtohišo, ker se mu ni dalo ukvarjat s švercarji. Tvoj še tolk ni bil vreden?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

fikus_ ::

Jaz tud poznam enega, ki mu stare kante niso vzeli. Kaj pa zdaj???

LOL Imaš argument da te srat pritisne. V tisti "tvoji" kanti je katalizator skoraj toliko vreden.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

Oni so ga verjetno direkt na odpad odpeljali, samo so naredili uslugo kupcu novega. Tako bi vsak normalen trgovec naredu, če se hoče nekdo znebit kante.

Argument je pa enak kot tvoj. Če nekdo nekih jajc ni vzel, ne pomeni, da je to neko pravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

fikus_ ::

"Jaz poznam enga, ki je dal avto za 150 evrov v avtohišo, ker se mu ni dalo ukvarjat s švercarji."

Nikjer nisi omenil da je šlo staro za "novo". Avtohiša je zaslužila, kolikor je hotela, kanto so pa vzeli, da so drugega prodali. Se pa nočejo ukvarjati tudi z manj starimi kantami, nekako do 10 let še, kar je starejše pa ne.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

Aha, čak, ti si hotel avtohiši oddat neko staro kanto kar tako, da bi je zate prodajali?

Ne vem zakaj se potem žališ v pritožbah ko napišem nekaj o tebi...resnica ne more bit žaljiva.

denabiker ::

1. lastnik nič ne pomeni, saj imam znance, ko imajo novejše in niso za kupit, čeprav vse zunaj izgleda tipi topi in zelo malo km...

Buggy ::

To je itaq neka prezvecena fora, podobno kot se eni hvalijo da so kupili od starejse gospe. Jezusmarija kar kocine mi grejo pokonci, ko jih na parkingig opazujem speljevat in manevrirat. Sklopka v PM, avto pa zadusen in vozen na kratke razdalje, na bremzi pa itaq visino cel cajt, praviloma jih pa neuke se na servisih nategnejo. Saj bezi stran od tega.

Avto se kupi iz tujine, poslovni leasing, kjer so zadeve vsaj proper servisirane, bolj je avto opremljen in nacickan z extra opremo, manj moznosti da ga je gonilo vec trgovskih potnikov, ker imajo denarno limito, pa se proporcionalno vec ceno izgubi po 2-3 letih, ko jih hise zacnejo umikat iz flote.

njyngs ::

Sprijaznite se da vse kar ni nov avto, ima potencial, da je zjebana kanta, ne glede na starost. Ne glede na to kdo je bil prej lastnik. Kar na smeh mi gre o teorijah o starčkih hehe.

Prej se sprijazniš, prej si dovolj pameten, da imaš na strani dovolj keša za rihtanje potencialnih problemov rabljenega voza.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

edi45 ::

njyngs je izjavil:

Sprijaznite se da vse kar ni nov avto, ima potencial, da je zjebana kanta, ne glede na starost. Ne glede na to kdo je bil prej lastnik. Kar na smeh mi gre o teorijah o starčkih hehe.

Prej se sprijazniš, prej si dovolj pameten, da imaš na strani dovolj keša za rihtanje potencialnih problemov rabljenega voza.


+1

Vsak rabljen avto je loterija.

Je pa par smernic, po katerih se lahko ravnaš, da se probaš izognit nepotrebnim stroškom.

fikus_ ::

Utk je izjavil:

Aha, čak, ti si hotel avtohiši oddat neko staro kanto kar tako, da bi je zate prodajali?

Ne vem zakaj se potem žališ v pritožbah ko napišem nekaj o tebi...resnica ne more bit žaljiva.


Jaz sem zgoraj nekaj napisal, ti si se pa vtaknil v to in žalil, potem pa sprenevedanje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Buggy ::

Ce niste sposobni mal domace naloge narest kaj pri kakem modelu in motorju pazit, pol pac kupujte nove, nihce vam ne brani. Jaz raje na 5-7 let menjam z 2-3 leta starim za manj kot pol cene novega. Do sedaj tok-tok se nikoli dobil limone, pa vsakega izdatno modificiram in ga tudi vozim kot je bil avto zamisljen. Cetrti gre za proti 300kkm.

Porodne tezave imas lahko tudi z novim, ti ze zastojn urejajo ti si pa se vedno brez avta. Pri dvo-tri-letnikih je to ze postimano. Naredis sam se velik servis in ves kaj imas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Bellzmet ::

No daj kakšen primer z avto.net, 2-3 leta star avto za pol cene novega (pa da nima ravno 1 mio km).

IL_DIAVOLO ::

denabiker je izjavil:

1. lastnik nič ne pomeni, saj imam znance, ko imajo novejše in niso za kupit, čeprav vse zunaj izgleda tipi topi in zelo malo km...


Jaz pa poznam enega ki vozi 20 let starega golfa in ga ne bi zamenjal za nic na svetu. Si morda del tega klana?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

denabiker je izjavil:

1. lastnik nič ne pomeni, saj imam znance, ko imajo novejše in niso za kupit, čeprav vse zunaj izgleda tipi topi in zelo malo km...


Jaz pa poznam enega ki vozi 20 let starega golfa in ga ne bi zamenjal za nic na svetu. Si morda del tega klana?

Jaz vem za enga na slo-techu, ki je to trdil za svojga golfa, potem se pa enkrat premislu...

Buggy ::

Bellzmet je izjavil:

No daj kakšen primer z avto.net, 2-3 leta star avto za pol cene novega (pa da nima ravno 1 mio km).


Zdej ne spremljam a-net kej dost razen AMG MB zaradi DMV ..sem pa govoril o tujini seveda, kjer sem mojega zadnjega zvleku iz Berlina za skoraj tretjino originale cene...pri nas gledat mainstream avte je itaq glupost

Utk ::

Hočeš rečt za tretjino neke navidezne cene, ki je itak ni nihče nikoli plačal.

Buggy ::

Se zmer je prisel full loaded, ki ga v SI niti ni bilo s tem motorjem in DMV ter stroski posredovanja cca 5k manj kot priblizno primerljiv z vec km na stevcu pri nas...4 leta nazaj ko so svabi smrduhe se ven pod ceno metali, kle pa se vedno za njih placevali premium rofl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()
««
59 / 59
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22124322 (1826) KTr1sk
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17418168 (12945) zobnik
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017682 (14536) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15823031 (17456) KAVINSKY
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328906 (24133) Heavy

Več podobnih tem