» »

Dave Chappelle (komik, prepoved telefonov)

Dave Chappelle (komik, prepoved telefonov)

«
1
2

SloBiscuit ::

http://www.complex.com/pop-culture/2015...

A lahko to sploh dela? Pač legalno? Če nekdo noče tega upoštevat a mu lahko prepove vstop? Dost neumna ideja imo.

Kaj vi mislte?
neznanec555

zee ::

Njegov show, njegova pravila. IMO.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bluefish ::

Tako je. Pri nas pa recimo v nekaterih galerijah in kulturnih ustanovah zahtevajo obvezno oddajo nahrbtnikov, torb, jaken,... Njihov prostor, njihova pravila.

Skratka, povsem pravilno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

SloBiscuit ::

Ja samo kje se bo to ustavlo, če se bo to nadeljeval?

"A.A.A.A. modre hlače ma! vn ga vržte!"

Mislm kar se tiče telefonov... ne more se kar smatrat da bo pa zdeu usak k bo meu telefon snemu al pa govoru po telefonu.
neznanec555

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

SloBiscuit je izjavil:

Ja samo kje se bo to ustavlo, če se bo to nadeljeval?

"A.A.A.A. modre hlače ma! vn ga vržte!"
Ne boš verjel, obstaja tudi dress code.

SloBiscuit je izjavil:

Mislm kar se tiče telefonov... ne more se kar smatrat da bo pa zdeu usak k bo meu telefon snemu al pa govoru po telefonu.
Očitno ima tale komik dovolj slabe izkušnje, da se je odločil za tak ukrep.

Matek ::

SloBiscuit je izjavil:

"A.A.A.A. modre hlače ma! vn ga vržte!"
Specifična obleka je v bistvu že zdaj dostikrat predpisana na kulturnih prireditvah.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

SloBiscuit ::

bluefish je izjavil:

SloBiscuit je izjavil:

Ja samo kje se bo to ustavlo, če se bo to nadeljeval?

"A.A.A.A. modre hlače ma! vn ga vržte!"
Ne boš verjel, obstaja tudi dress code.

SloBiscuit je izjavil:

Mislm kar se tiče telefonov... ne more se kar smatrat da bo pa zdeu usak k bo meu telefon snemu al pa govoru po telefonu.
Očitno ima tale komik dovolj slabe izkušnje, da se je odločil za tak ukrep.



Ja po šolah.

Ma dej, miljon drugih komikov pol pa ma on tok hude izkušne... samo preseravanje če mene uprašaš.
neznanec555

Smurf ::

SloBiscuit je izjavil:


Ja po šolah.

Ma dej, miljon drugih komikov pol pa ma on tok hude izkušne... samo preseravanje če mene uprašaš.

Tudi na prireditvah in npr. dolocenih restavracijah imas dresscode.

Okapi ::

Tudi v cerkev ne smeš v kopalkah;)

In ja, tega (s telefoni) bo vedno več, ker mnogi pač nočejo, da so njihovi nastopi čez pol ure že na netu.

O.

SloBiscuit ::

Okapi je izjavil:

Tudi v cerkev ne smeš v kopalkah;)

In ja, tega (s telefoni) bo vedno več, ker mnogi pač nočejo, da so njihovi nastopi čez pol ure že na netu.

O.



So celi nastopi po youtubu pa so še vedno gor. sej majo zakone pa to, copyright pa to, pa so še vedno videii gor. sploh pa kar se tiče dobička, ga nč ne zgubijo če so videii na netu gor od njih, tkole posneti z telefoni
neznanec555

Mavrik ::

Okapi je izjavil:

Tudi v cerkev ne smeš v kopalkah;)

In ja, tega (s telefoni) bo vedno več, ker mnogi pač nočejo, da so njihovi nastopi čez pol ure že na netu.

O.


Predvsem pa je izjemno moteče za ostale gledalce in obiskovalce dogodka.
The truth is rarely pure and never simple.

bluefish ::

SloBiscuit je izjavil:

sej majo zakone pa to, copyright pa to, pa so še vedno videii gor.
Točno. Precej cenejša in lažja je blokada telefonov in drugih snemalnih naprav na prizorišču kot pa pravdanje.

Matek ::

SloBiscuit je izjavil:

So celi nastopi po youtubu pa so še vedno gor. sej majo zakone pa to, copyright pa to, pa so še vedno videii gor. sploh pa kar se tiče dobička, ga nč ne zgubijo če so videii na netu gor od njih, tkole posneti z telefoni
Kolikor sem uspel razumeti, ne gre toliko za dobiček. Gre za ohranjanje šal v dvorani oz. preprečevanje, da bi se vsebina predstave / stand up material razkril + preprečevanje motenja ostalih obiskovalcev.

Osebno bi z velikim veseljem obiskal koncert/predstavo, kjer bi mi organizator zagotovil, da ne bo nihče težil z mobitelom. Morda bi celo dodatno plačal za to.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

SloBiscuit ::

sej bi youtube že blokeru, ne rabjo nč dnarja zapravlat...

Ni delo komika da skrbi za te stvari!

Če že, majo ljudi najete v dvorani k skrbijo za mir. Drugače pa ni tok težko enmu rečt da nej izklop telefon, če te mot.

Zdej mi bo pa komik tle govoru, da nej dam telefon v en tošlc... Ja fak off, kaj pa če bo kej nujnega? Greš pa itak vn govort.

Kukr sm pa slišu od enga ki je šel na ta show, je pa reku da sploh ni avtomatsk narjen da se odpre ampak majo varnosniki to čez da odprejo... cela linija ljudi da pride do svojga telefona. Bolano kaj vse lohka delajo, sam še več bo tega.

> Gre za ohranjanje šal v dvorani oz. preprečevanje, da bi se vsebina predstave / stand up material razkril.

Ja sej nardi DVD, sej snemajo te oddaje pol pa dajo na DVD pa prodajajo.
neznanec555

Mavrik ::

SloBiscuit je izjavil:


Zdej mi bo pa komik tle govoru, da nej dam telefon v en tošlc... Ja fak off, kaj pa če bo kej nujnega? Greš pa itak vn govort.


Tale bebav argument sem slišal že velikokrat in ga še vedno ne razumem - kaj točno je TAKO nujnega da ne more počakati 1 uro in kako točno si se ti sploh lahko rodil če ljudje 10 let nazaj niso mogli TAKOJ NUJNO V TEM TRENUTKU odgovoriti na telefon.

Resno no... če ne gre eno urco brez svetleče škatlice je treba ljudi poslati v psihiatrično kliniko, ne pa na predstavo.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

SloBiscuit ::

Emergency. ja karkol se lohka zgodi.

lohka se je kej zgodil kej komu od tvojih frendov al familiji, lohka je "work related", mogoče si pozabu pečico izklopt pa morš poklicat domou da en ugasne.

Mislim čisto preseravanje. kot sem že rekel to ni delo komika!
neznanec555

bluefish ::

SloBiscuit je izjavil:

Ni delo komika da skrbi za te stvari!
Saj, potrebuje pravnika, ki vlaga vloge za odstranitev avtorskega materiala. Naj si bo to YT ali neka druga stran.

SloBiscuit je izjavil:

Emergency. ja karkol se lohka zgodi.

lohka se je kej zgodil kej komu od tvojih frendov al familiji, lohka je "work related", mogoče si pozabu pečico izklopt pa morš poklicat domou da en ugasne.

Mislim čisto preseravanje. kot sem že rekel to ni delo komika!
Nihče nikogar ne sili k ogledu predstave. Pred vstopom se strinjaš s pogoji, naj bo to glede odvzema telefona ali hlač. Če ti pogoji niso všeč, odideš.

Kakorkoli, v dobrih "starih" časih so ljudje kljub odsotnosti priročnega telefona zmogli stopiti v kontakt z ljudmi, če je bilo to nujno potrebno. Danes imajo očitno zmanjšano mentalno kapaciteto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Matek ::

SloBiscuit je izjavil:

Zdej mi bo pa komik tle govoru, da nej dam telefon v en tošlc... Ja fak off, kaj pa če bo kej nujnega? Greš pa itak vn govort.
Seveda ti ne bo govoru, ravno to je veselje cele zadeve, tebe ne more nihče prisilit, da greš gledat Davea Chapella! Eni bomo pa še toliko raje šli.

Tako kot se v Kinodvoru ne smeš basat s čipsom med predstavo. Tudi če imaš diabetes in obstaja verjetnost, da boš padel v šok zaradi nizkega krvnega sladkorja. Greš pač v Kolosej.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Okapi ::

No ja, resnici na ljubo so vedno možne izjeme. Čips v Kinodvoru za diabetika, pes vodnik v restavraciji, ali telefon v žepu za šefa newyorških gasilcev na Chapellovi predstavi.

sandmodnigga ::

Matek je izjavil:

SloBiscuit je izjavil:

So celi nastopi po youtubu pa so še vedno gor. sej majo zakone pa to, copyright pa to, pa so še vedno videii gor. sploh pa kar se tiče dobička, ga nč ne zgubijo če so videii na netu gor od njih, tkole posneti z telefoni
Kolikor sem uspel razumeti, ne gre toliko za dobiček. Gre za ohranjanje šal v dvorani oz. preprečevanje, da bi se vsebina predstave / stand up material razkril + preprečevanje motenja ostalih obiskovalcev.

Osebno bi z velikim veseljem obiskal koncert/predstavo, kjer bi mi organizator zagotovil, da ne bo nihče težil z mobitelom. Morda bi celo dodatno plačal za to.

Meni je komično to, da je ta človek komik. Glede na komentarje predvidevam:
a) da se njegove finte kot trailerji za film. Vidiš trailer, vidiš ves film.
b) da komik noče zastonj reklame.

mihec87 ::

Končno en...
Folk je že veliko kje bolj podoben stojalu/držalu za telefon kot pa človek na nekem dogodku... In potem stoji da ima boljši kader un za njim stegne roko v luft un še bolj zadi stopi na stol revež za njimi pa sedi z razgledom po ekranih njihovih naprav, potem se negdo odloči fotografirat da zaflešira vse okol.. Potem pa naredi dobro predstavo oz animiraj ljudi...

Že v kinu se v 99% najde pacient ko pol filma samo telefonari..

msjr ::

Matek je izjavil:

tako kot se v Kinodvoru ne smeš basat s čipsom med predstavo.


This! Zgleda da sem tako obupal nad kinom, da sem tole spregledal. Odlično! Odlčno tudi za Yondr, jest sem sicer doživel na eni prireditvi v Monacu še bolj low tech rešitev - v garderobi si oddal telefon in so ti številko gor prilepil (z nalepkico, ki gre potem enostavno dol). Simple as that.

Bi to takoj uvedel na vseh predstavah, v restavracijah pa še kje. Prav žalostno je gledat družbo, ki sedi v baru in vsak brska po svojem telefonu. Kolega je na zadnjem druženju rekel, da lahko tist, ki da telefon na mizo gre lahko kar domov. In prav mu dam.

Dr_M ::

Ta tema je lep primer o pametnih telefonih in neumnih ljudi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SloBiscuit ::

Dokler nobenga ne mot, ne vidm problema. Če pa že koga mot se pa človeku reče nej neha al pa kej... problem solved?
neznanec555

bluefish ::

Ne le, da predstavo moti uporabnik telefona, zmotiti jo mora še vsaj en, da človeka opozori na bonton? No go.

SloBiscuit ::

predstave same uporabnik telefona ne moti. moti gledalce. en k zraven sedi mu potihem reče nej ugasne telefon al pa kej podobnega. sej nau nobenga ubil če kdo reče neki če jih nekaj moti. kva je tle težko? tistih 5 sekund da mu rečeš svoje in je pol mir do konca...
neznanec555

bluefish ::

Stanje v povprečni kinodvorani priča drugače.

McClane ::

Še na koncertih naj uvedejo to pa bo čista zmaga. Sedaj je dostikrat vse kar vidiš pred sabo samo ekrančki mobitelov ki žarijo.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

RobertDev ::

Najprej je treba razčistit, kako sploh deluje, preden zganjate paniko. In sicer takole to zgleda
 Yondr

Yondr

daš telefon notr, zapreš in potegneš čez magnet in se zakleni. In ko greš ven, v cono uporabe, potegneš spet čez magnet in se odkleni. Kar je pomembno, je, da klic še vedno lahko dobiš samo oglasit se ne moreš, sms lahko dobiš tako da tu ni panike, da boš kaj zamudil. Sicer pa to ni prvič uporabljeno, se v usa uporablja že nekaj mesecev. Sem pa vesel tega, za koncerte bi bilo res fino, ko 20 ljudi pred mano, sveti s telefoni, pa še zakriva pogled, samo da se bodo lahko potem važili da so bili tam.

mihec87 ::

SloBiscuit je izjavil:

predstave same uporabnik telefona ne moti. moti gledalce. en k zraven sedi mu potihem reče nej ugasne telefon al pa kej podobnega. sej nau nobenga ubil če kdo reče neki če jih nekaj moti. kva je tle težko? tistih 5 sekund da mu rečeš svoje in je pol mir do konca...


No poskusi to večkrat na prireditvah..boš hiter dobu brigi se zase ali pa še kaj več(po možnosti bo zadeva trajala par minut in tako bota uničla tistih par min predstave).. Če ne moreš brez telefona tisto uro kolikor traja predstava pač ne it, tako kot ne greš v postonjsko jamo..

Oberyn ::

To me spominja na TrueCrypt, ki ponuja šifriran predal znotraj drugega šifriranega predala, tako da lahko gnadi pokažeš fake predal, za tistega s pravimi podatki pa gnada ne vejo. Torej vljudno oddaš varnostniku telefon, rečeš tako je prav, red mora biti, kar zaklente ga, v žepu imaš pa drugega, ko se to razpase, pa še tretjega v gatah. In predstava gre vseeno v živo na tube.

SloBiscuit ::

Brezveze je res. Če je člouk tok da more na telefon gledat, se bo pad med predstavo ustal pa šel ven, umes pa se gmotu med 30 ljudmi...
neznanec555

Manu ::

SloBiscuit je izjavil:

Emergency. ja karkol se lohka zgodi.

lohka se je kej zgodil kej komu od tvojih frendov al familiji, lohka je "work related", mogoče si pozabu pečico izklopt pa morš poklicat domou da en ugasne.

Mislim čisto preseravanje. kot sem že rekel to ni delo komika!

Če se je kaj zgodilo komu od tvojih bližnjih, potem gotovo ne bo nekdo tebe poklical, ampak nujno prvo pomoč.

Če je kaj v zvezi s službo in je nujno, potem sploh ni treba hodit na predstave. Kaj pa če je nujno, ti pa si v dvorani? Bolje je bit blizu svojega šefa ali poslovnih prostorov ali pa blizu računalnika, če moraš kaj nujno postoriti (odvisno kaj delaš).

Če si pozabil pečico izklopit, potem bo to gotovo kdo doma opazil in jo ugasnil. Če bi pa vseeno rad poklical in povedal doma, da pečica dela, ker si jo pozabil izklopit, potem boš šel ven iz dvorane in poklical (tako, da je vseeno, če imaš telefon zunaj v garderobi). Če boš pa hotel samo SMS poslat, pa tvegaš, da prejemnik ne bo pogledal takoj na telefon ali pa sploh ne bo pogledal, ker ko bo telefon zapiskal bo sral na stranišču in piska ne bo slišal, zato je bolje poklicat, ampak v dvorani ne boš opravil klica.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

SloBiscuit ::

Manu je izjavil:


Če se je kaj zgodilo komu od tvojih bližnjih, potem gotovo ne bo nekdo tebe poklical, ampak nujno prvo pomoč.

Če je kaj v zvezi s službo in je nujno, potem sploh ni treba hodit na predstave. Kaj pa če je nujno, ti pa si v dvorani? Bolje je bit blizu svojega šefa ali poslovnih prostorov ali pa blizu računalnika, če moraš kaj nujno postoriti (odvisno kaj delaš).

Če si pozabil pečico izklopit, potem bo to gotovo kdo doma opazil in jo ugasnil. Če bi pa vseeno rad poklical in povedal doma, da pečica dela, ker si jo pozabil izklopit, potem boš šel ven iz dvorane in poklical (tako, da je vseeno, če imaš telefon zunaj v garderobi). Če boš pa hotel samo SMS poslat, pa tvegaš, da prejemnik ne bo pogledal takoj na telefon ali pa sploh ne bo pogledal, ker ko bo telefon zapiskal bo sral na stranišču in piska ne bo slišal, zato je bolje poklicat, ampak v dvorani ne boš opravil klica.



Jao, človek. Potem ko pokličejo prvo pomoč, ponavad najbližne ljudi pokličejo al bolncia al pa sami ljudje iz bolnice...

Ma če je kej tazga k ne boš mogu predvidevat... Najbolj da si u službi skoz aaa?

Ja najbolj da čakaš da raznese. Najbol da nč ne nardiš ane, pošleš SMS in je to to. Saj neki nardiš.
neznanec555

bluefish ::

Poglej, lahko si izmislimo en kup če scenarijev, ampak potem pridemo do zaključka, da je najbolje dovoliti ljudem imeti telefone na najbolj glasnem zvonjenju.

SloBiscuit ::

Daj na vibro in je to to. Če koga mot al je pa kdo glasn se mu reče in je to to.

Tole je mal preveč "personal"...
neznanec555

crniangeo ::

sem tudi sam za to da se te jebene telefone pusti pred vsemi dogodki, ker to je prestopilo vse razumne meje.

Če so cca 10-15 let nazaj lahko prezivel brez vsega tega, se tudi dandanes da brez tega prezivet :)=
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

SloBiscuit ::

Če bi biu jest tm, bi zahtevu dnar nazaj, ga dubu nazaj, šou domou in čez eno urco gleda na youtubu kar sm zamudu ^^

Drgač pa če vas mot rečte kej, ne pa tle govort "boš hiter dobu brigi se zase ali pa še kaj več".

Tle sam pravte kok je moteče nardite pa nč. smh

Nevem zakaj bi mogl telefone fuknt v "sef", če vse kar je treba narest, je človeku rečt da mot druge in nej preneha z uporabo.

Najbol da začnejo preiskovat vse ljudi na avtobusni postaji za cigarete pa jim jih uzamejo dokler bus ne pride... glupo

pa ne mi rečt da ni legit point
neznanec555

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

Ne, ni. Organizator prireditve/dogodka ti lahko kot udeležencu prepove vstop, če se ne držiš pogojev. Eni so recimo določeni s strani zakonodajalca (prepovedan vnos orožja, nevarnih predmetov, steklovine), drugi pač s strani organizatorja. Je pa zadeva zelo preprosta, ali se s tem strinjaš in v živo spremljaš prireditev, ali pa pač ne, in greš domov.
Morda si v nekem primeru upravičen do povrnitve vstopnine, ampak sem prepričan, glede na to, da je to "the thing," da je že ob prodaji vstopnic jasno označeno, da se telefone da v tele ovitke in jih med prireditvijo na ožjem določenem prostoru ne moreš uporabljati.
Osebno tudi podpiram idejo, se mi zdi super.
SaXsIm

SloBiscuit ::

> da je že ob prodaji vstopnic jasno označeno

ja če ti tm rečejo ko kupiš, ne pa če je sam reklama po TV-ju al pa reklama na oglasni deski
neznanec555

mihec87 ::

SloBiscuit je izjavil:

Če bi biu jest tm, bi zahtevu dnar nazaj, ga dubu nazaj, šou domou in čez eno urco gleda na youtubu kar sm zamudu ^^

Drgač pa če vas mot rečte kej, ne pa tle govort "boš hiter dobu brigi se zase ali pa še kaj več".

Tle sam pravte kok je moteče nardite pa nč. smh

Nevem zakaj bi mogl telefone fuknt v "sef", če vse kar je treba narest, je človeku rečt da mot druge in nej preneha z uporabo.

Najbol da začnejo preiskovat vse ljudi na avtobusni postaji za cigarete pa jim jih uzamejo dokler bus ne pride... glupo

pa ne mi rečt da ni legit point


1.Kaj boš ko ti bo motečnež vljudno pokazal fakiča in nadaljeval z početjem?
2.Zakaj bi jst moral nekomu težit pa prosit, pa ne vem kaj še vse(po možnosti še dodatno motil ljudi okoli sebe) naj preneha z tem če je že v štartu jasno da moti vse okoli sebe..?

Jst sn prišel in plačal za predstavo ne pa da bom špilal nekega varnostnika..

"Če bi biu jest tm, bi zahtevu dnar nazaj, ga dubu nazaj, šou domou in čez eno urco gleda na youtubu kar sm zamudu ^^ "
Ne nebi ker nebi bilo na yt.Sicer pa bi sploh plačal karto in šel na predstavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

SaXsIm ::

SloBiscuit je izjavil:

> da je že ob prodaji vstopnic jasno označeno

ja če ti tm rečejo ko kupiš, ne pa če je sam reklama po TV-ju al pa reklama na oglasni deski


Pač, sprijazni se, da ti gre na ku*ac. Kar še vedno ne pomeni, da imaš prav, ker nimaš. A misliš, da so organizatorji neumni? A misliš, da ni vsaj v nekem drobnem tisku napisano? Pa pri večini pogodb, ki jih skleneš (kar nakup vstopnice je), se strinjaš s pogoji, ki so lahko navedeni tudi v ločenem dokumentu, kot je tvoja kupoprodajna pogodba oz. račun. In pač jih ne greš brati. In to ni organizatorjev problem, ampak tvoj.

Pač, tipo je našel tržno nišo, lahko bi predstave imel v svinčeni faradeyevi kletki, tako pa je zadevo izkoristil še za marketinški namen. Vsakdo pač lahko zdrži dve uri brez telefona. Če ne more, potem tudi ne more iti na tako predstavo. Če pa imaš ti take probleme že samo ob misli na to, da dve uri na določenem območju ne moreš uporabljati telefona, ti toplo priporočam, da poiščeš strokovno pomoč.
SaXsIm

SloBiscuit ::

@SaXsIm

> Pač, sprijazni se, da ti gre na ku*ac

nikol nism reku da mi ne gre na kurac in kva pol če mi gre na kurac? Kva ma to veze tle?

Najbolj da usazga človeka pregledajo osebno, tja v rit da zih ne bo mel telefona notr al pa kakšne droge. Boste tud govoril "JA JA dejmo, čist prau". In ko bodo to povsod začel delat, ne boš mogu nikamor it. "kva če nočeš da ti rit pregledajo pol pa ne it. sej te noben ne sil". Več jim boste dovolil da delajo in skoz bolj osebno bo postajal. Nekje more bit linija, kjer se to ustavi, ampak ta linija je skoz bolj daleč...


> A misliš, da ni vsaj v nekem drobnem tisku napisano?

Ne ni, če je je blo na reklami po Tv-ju. Na spletni strani ko prodajajo vstopnice sploh ne piše tega(samo piše da morš pustit telefon v avtu al pa tm pr njih na prizorišču), na vstopnici pa tud ne piše. Ni čudn da so bli ljudje presenečeni zadnč k je meu show... dost jih ni vedl sploh.


> so lahko navedeni tudi v ločenem dokumentu

ja in ne moreš brat ker nikol ne dobiš tega dokumenta. in ja pač če je ločen dokument ti ga morjo dat, drgač pa kje na predstavitvah si pa še vidu to, dej mi to povej? te raznorazni comedy show-i a?

Gre se za to kolk več zahtevajo od nas. Ne bo se ustavl sam pr telefonih. Na koncu ko bodo kakšne prireditve ti ne bodo pustil uporabe določenih besed, da nerečem da v ameriki so že mel 2 taki prireditvi (pa uni prfukneni ljudje k so kao wolfkin pa nevem kva še use), pa da so ljudi ki niso bli straight vn metal (pa white privilege pa to)...

Ni fora kolk cajta lohk folk zdrži brez telefona. Pa mislm da sm bil dovol jasn, da bi pa mogu do zdej že dojet to.



@mihec87

> 1.Kaj boš ko ti bo motečnež vljudno pokazal fakiča in nadaljeval z početjem?

kaj ko ne bo? potlej bo pa problem rešen ane... tle govoriš kukr da se to dogaja 99% cajta. če nisi probu ne morš vedt. pa prosm ne mi zdej "ja aveš se mi je pa že zgodil" b.s.


> 2.Zakaj bi jst moral nekomu težit pa prosit, pa ne vem kaj še vse(po možnosti še dodatno motil ljudi okoli sebe) naj preneha z tem če je že v štartu jasno da moti vse okoli sebe..?

Koji kurac, a nism bil dovol jasn? Reku sm. kva.je.tok.težko.enmu potihm rečt da mot pa.da.nej.neha.z uporabo. klinčevih 5 sekund, ti pa tle govoriš k da se boš 10minut prepiru z človekom. drgač pa ne more vedt če ostale mot če noben nič ne reče(verjameš al ne, je velik ljudi ki jih ne mot če en zraven njega pošlje sms al pa igra igrco na mute). alas se vrtimo v krogu. enga človeka mot pa nč ne reče in pol začne govrt okol kok so usi kuric k uporabljajo telefone pa use, nardi pa nč. 5 sekund.

> "Če bi biu jest tm, bi zahtevu dnar nazaj, ga dubu nazaj, šou domou in čez eno urco gleda na youtubu kar sm zamudu ^^ "
> Ne nebi ker nebi bilo na yt.

Ja bi ja, ker bo tako al tako na koncu pristalo na youtube, ker če je človk pršu z namenom da bo zraven še mal posneu za doma al pa kej, bo pa uzel kamerco al pa 2. telefon...

Ja in pol bo problem ko bojo ljudje nosl po 2 ali več telefona zravn da snemajo in bo spet problem ratal, in kaj jim pol druzga preostane kot pa da majo varnostnike pa da jih pretipajo, al pa tko k na letališču ko moraš dat vso kovino pa to dol. Pol se boste tud strinjal da vas bodo šlatal a? Zato je problem. Več ko jim boste pustil delat take stvari, še več bodo delal.

pol pa rečeš mi lahko nazaj " ja ne bodo te pretipal ker je pa že res preveč osebno to oz. predaleč". potem takem je pa tudi brezveze met tak sistem od začetka. sam vprašanje cajta je.

Upam da vidte moj vidik zdej. Moj problem je implementacija. Je res da dosti ljudi moti, ampak ko večina ljudi pogleda sam na uro al pa na sms k so ga dobil. Če pa člouk skoz v telefon buli pol pa mu rečeš neki. Ne pa da mi grejo zdej moj telefon zaklent...

Drgač pa če temu komiku res tok slabo ratal da ljudje skoz buljo v telefone, pol pa priporočam da zamenja svoj material pa mogoče kej originalnega pove oz. smešnega. pa bojo ljudje zaposleni. Čudn da nima ČISt noben drug komik probleme z tem, pa jih je na miljone. ČUDNO. to se pa ne bo noben spraševou ane...
neznanec555

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

Dejstvo je pač, da imaš probleme.

Če še nisi nikoli šel na nobeno prireditev, že sedaj ti pregledajo vsebino torbe, po potrebi pa tudi žepov. In ne rabiš se jim pustit in vsak trenutek lahko od tega pregleda odstopiš. Kakor tudi odstopiš od pravice, da greš gledat to zadevo.
SaXsIm

SloBiscuit ::

Ja problem imam z tem, da skoz bolj posegajo v privatne reči.

Sem že šel in nikol do zdej niso pregledoval ničesar. res da že kakšne par let nisem šel nikamor, ampak da ti pa pregledujejo torbice pa nevem use kva pa tud še ne. to je pa že res predaleč...

Pa nevem dost glupa je ta ideja, ker se izogneš tok lahko. na koncu sploh ne bo efektivno. zdej na začetku mogoče bolj, sam konc koncev pa ne bo zaleglo.

In pol se bo še en črnc najdu k bo šel še stopničko dalje. itd...
neznanec555

solatko ::

Pianist Ivo Pogorelič je prekinil koncert, dokler se ni odstranil gledalec, ki je pokašljeval.
Mobilni telefoni so na vsaki prireditvi moteč element in tisti, ki ne morejo brez FB eno uro, naj pač ne hodijo na prireditve. Vsedi se v lokal in visi na telefonu cel dan če hočeš, na prireditvah, kot so gledališke predstave, koncerti klasične glasbe, govorne predstave,..... pa telefon pusti doma, v avtu ali se podredi ukazom organizatorja, ki poiskušajo vsem obiskovalcem omogočiti neovirano uživanje v predstavi.

Sicer je pa kulturno, če ne že temelj bontona, da telefon na določenih krajih ni vklopljen.
Delo krepa človeka

SaXsIm ::

Nič vedno bolj ne posegajo v privatne reči. Pregledi pri vstopu na prireditve so prisotni že vsaj 20 let, da jaz vem za njih.
SaXsIm

solatko ::

Kar dosti je vzrokov, da se opravi osebni pregled, pred vstopom na prireditev z veliko obiskovalci.
Delo krepa človeka

SloBiscuit ::

Morjo bit za zelo zelo pomembne te prireditve. (ne pa kakšen comedy show)...

o kakšnih prireditvah to govorimo?
neznanec555

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

Sploh ni važno, o kakšnih prireditvah tu govorimo. Kar se izvedbe prireditve tiče, je organizator car, in ne stranka. In če organizator oceni, da je mobilni telefon moteč, ti lahko prepove vnos telefona na prireditveni prostor. Pika.

Seveda pa ni nujno, da se s tem strinjaš. Zato v tem primeru lahko odkloniš predajo telefona / pregled. Kakor ti seveda potem lahko organizator odkloni dostop na prireditveni prostor.
SaXsIm
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lisičenje v Stožicah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13221391 (17794) Gregor P
»

Mala zgodovina filmskega piratstva (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
9817181 (13489) TESKAn
»

Ljubitelji kina za blokiranje mobilnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
606561 (5175) CaqKa

Več podobnih tem