» »

Iščem plato 1155, sata 3

Iščem plato 1155, sata 3

UNIVERZUM ::

Kot naslov teme pove iščem novo plato s socketom 1155, sata 3 priključkom. Zaželjeni so 4 sloti za ram. Bi sicer iskal za plato sam ampak je internet brez dostopa do PC zelo omejen.

Hvala


p.s cena naj bo v okvirih normale in garancija plate vsaj 2 leti (torej razne popravljene plate odpadejo).
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Domobrancek ::

no ja cena v mejah normale je tko tko..za enga je to 100€ za enga mogoče 250..drugač pa če nimaš namena navijat procesorja pol neki velik falit nemorš..neke raketne znanosti neboš odkriv. Plata ti tud ne vpliva na performance računalnika tko da..če ne navijaš uzem neki cenejšga kar ma zgoraj napisane zahteve pa je to to. Plato z takimi zahtevami nebi smel bit problem najdt :)

skico ::

UNIVERZUM je izjavil:

Kot naslov teme pove iščem novo plato s socketom 1155, sata 3 priključkom. Zaželjeni so 4 sloti za ram. Bi sicer iskal za plato sam ampak je internet brez dostopa do PC zelo omejen.

Hvala


p.s cena naj bo v okvirih normale in garancija plate vsaj 2 leti (torej razne popravljene plate odpadejo).


Živijo

sam sem malo nazaj iskal takšno ploščo, pa ti povem, da jo pomojem v sloveniji ne boš dobil. vsaj nove ne.

sam sem vzel pol nek zadnji model 1155 plošče, ki sem ga še našel, da je podpiral sata 3 ter usb 3, ampak je ta imela le 2 ram slota :(

ko pa sem 14 dni kasneje iskal enako 1155 ploščo, pa še tega nisem več našel :( samo sata2, usb2 plošče..

tako, da ti priporočam tujino.

Če pa najdeš še kje v sloveniji, pa mi prosim povej, ker bi mi prav prišla plošča z 4imi ram sloti :)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skico ()

Cveto ::

Tudi sam sem mesec in pol nazaj iskal tako plato in ogotovil da so pri nas na voljo večinoma samo še mATX plate, z dvema slotoma za ram, večinoma pa tudi samo z štirimi SATA priklopi (brez SATA 3) in z samo parimi USB priklopi.

Zadevo sem na koncu naročil v nemčiji in sicer Asrock Fatali1ty P67 professional, za 90€ + 20€ poštnine. Plata ima 10x SATA3, cel kup USB-jev (6x tudi USB3), diagnostični displej, stikala za poewr/rest in še cel kup goodijev.

Se pa dobi tudi kaj bolj osnovnega, recimo tole:

http://www.mindfactory.de/product_info....

Ima 4x ram, usb3, sata3...

UNIVERZUM ::

hvala za odgovore, pač je težko najti preko mobitela vse spletne štacune. Tako da sem se na koncu moral zadovoljit s sata2 plato in samo 2 slotoma za ram.Pozabil pa sem navest da tujiina ne pride v poštev. Kdo bi si mislil da bo omenjeni socket tako hitro končal na smetišču zgodovine. Kot kaže bom v prihodnje moral ob nakupu novega PC kupiti še dodatno ploščo na rezervo.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti lga 1155 matično?

Oddelek: Kaj kupiti
292082 (1071) Apocalypse
»

Kateri matična, CPU in RAM za 300 €? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6911227 (10418) mtosev
»

Računalnik do 250€

Oddelek: Kaj kupiti
183481 (3047) opeter
»

Budget Gaming PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7112867 (10893) bajsibajsi
»

i7 2600k ali počakat na Ivy Bridge?

Oddelek: Pomoč in nasveti
222284 (1638) klinker

Več podobnih tem