» »

Prenosnik z AMD E1-6010 (1M Cache, 1.35 GHz)

Prenosnik z AMD E1-6010 (1M Cache, 1.35 GHz)

l0g1t3ch ::

Kako se obnesejo ti atom in podobni CPU-ji v prenosnikih ?
Bi bil prenosnik kot je tale http://klub.t-2.net/ponudba.aspx/8273 dovolj za starejši par ki šele sedaj hodi na tečaj računalništva in bi bil to njun povsem prvi računalnik. Malo sem namreč skleptičen glede CPU-ja, saj dons že spletne strani znajo precej obremenit le tega.

Ne gre se toliko za to ali je konkretni prenosnik OK, bolj na splošno ali so CPU-ji kot sta npr. AMD E1-6010 in Intel Celeron N2840 dovolj za današnje čase za brskanje po netu, gmail, FB, ...

Dr_M ::

Tej low power cpuji so dovolj za bolj osnovna opravila, bolj je fora v tem, da dobis bitveno zmogljivejsi cpu za malenkost vec denarja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

hojnikb ::

za tak denar dobiš i3 z njemačke.
#brezpodpisa

GTX970 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

l0g1t3ch ::

Kupilo se bo v Sloveniji, ker bosta kupila sama (nikakor nočem bit jaz kakršenkoli posrednik) in zaželjen je nakup na obroke, ker pač sta precej omejena z denarjem.

D3m ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kako se obnesejo ti atom in podobni CPU-ji v prenosnikih ?
Bi bil prenosnik kot je tale http://klub.t-2.net/ponudba.aspx/8273 dovolj za starejši par ki šele sedaj hodi na tečaj računalništva in bi bil to njun povsem prvi računalnik. Malo sem namreč skleptičen glede CPU-ja, saj dons že spletne strani znajo precej obremenit le tega.

Ne gre se toliko za to ali je konkretni prenosnik OK, bolj na splošno ali so CPU-ji kot sta npr. AMD E1-6010 in Intel Celeron N2840 dovolj za današnje čase za brskanje po netu, gmail, FB, ...


Zdaj mi pa povejte zakaj iz tujine laptop za starejši par? A se mislite vi zanje fukati, če bo kaj narobe?

Drugače je boljša ponudba od mimovrste, ki jo je limal GTX970.

Pa, da še povem, da imam E-450, ki je dovolj zmogljiv za FB, mail, net pa 1080p preko HDMI. Ampak za zadnje ne vem, če bosta uporabljala.
|HP EliteBook|R5 6650U|

B-Stard ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik do 300€

Oddelek: Kaj kupiti
294892 (2113) LeXani
»

Set-top-box pri T2

Oddelek: Zvok in slika
294895 (3479) ...:TOMI:...
»

8GB DDR3 vs 4GB DDR4

Oddelek: Strojna oprema
464561 (3910) GupeM
»

Izziv za poznavalce budget prenosnikov 250€-300€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15631377 (25450) sameone
»

Ugašanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
211531 (1268) hojnikb

Več podobnih tem