» »

Spoznavanje ženskega spola

Spoznavanje ženskega spola

kr1ženska ::

kornhole je izjavil:


Mater ja, jaz na razgovor še nikoli nisem prišel s torbico, pa imam vseeno službo. Ziher zato ker sem moški in niso hoteli žensk.

Ne vem kdo si, niti kaj delaš, s čim se ukvarjaš, nič ne vem o tebi dugega, kot da sebe posplošuješ na vse ljudi na svetu ter da si očitno zelo malo razgledan. Ves svet ne deluje povsem tako kot si očitno ti predstavlaš. Idi malo med ljudi.

vostok_1 je izjavil:


Meni se recimo zdi dobro vodilo tole, za ocenit neko osebo:



Seveda, zlo poenostavljeno.


Eden najbolših posplošenih kriterijev, ki sem jih kdaj videla :) 1A!
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

vostok_1 ::

Jz se skoraj instantno odločim, če se ujemam z neko osebo. (poudarek na skoraj)

kornhole ::

kr1ženska je izjavil:

kornhole je izjavil:


Mater ja, jaz na razgovor še nikoli nisem prišel s torbico, pa imam vseeno službo. Ziher zato ker sem moški in niso hoteli žensk.

Ne vem kdo si, niti kaj delaš, s čim se ukvarjaš, nič ne vem o tebi dugega, kot da sebe posplošuješ na vse ljudi na svetu ter da si očitno zelo malo razgledan. Ves svet ne deluje povsem tako kot si očitno ti predstavlaš. Idi malo med ljudi.


Očitno sem en butec, ki je preveč glup da bi na rezgovor šel s torbico. Tako pa so mi morali službo dati na podlagi zahtev za to mesto in ne glede na spol in torbico. Diskriminacija!

St235 ::

To, da si butec je očitno (pa to nima nič z delovnimi kompetencami), ker se tako enoznačno obešaš na besedo torbica. Namreč pozitiven IQ bi ti povedal, da se nanaša na to, da je na razgovoru za službo potreben tudi primeren zunanji videz. Zdaj kakšne izkušnje imaš ti na Snagi pa je težko posploševat na vsa delovna mesta, sploh glede na to, da tam tako ali tako dobiš uniformo in bi ti bila torbica na kamionu res v napoto.

ZaphodBB ::

Mater ja, jaz na razgovor še nikoli nisem prišel s torbico, pa imam vseeno službo. Ziher zato ker sem moški in niso hoteli žensk.

Jaz tudi hodim na razgovore z urejeno torbico, pa nisem ženska. Hmm...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

kr1ženska ::

vostok_1 je izjavil:


Ne vidim razloga, zakaj ne bi ženske pasale v tako temo. Konstruktivna mnenja so vedno dobrodošla, ne glede kdo jih sporoča.

Ne vem če je tole ravno tema za neka znanstvena konstruktivna mnenja. Kake take teme je zanimivo za sprostitev preletet, ker se ven ustvari vedno kaka nova znanost oz teorija. Takih in podobnih tem je tko al tko ogromno. Sploh pa, ko se umešavamo vanje ženske, se običajno, vsaj začasno spremeni dialog-se bolj prevido oz. lepše piše-vsaj tisti redki, ki niso troli. Je bol zabavno brat ko nekateri pišejo kar dejansko mislijo ob misli, da ženske tega ne beremo.

kornhole je izjavil:


Očitno sem en butec, ki je preveč glup da bi na rezgovor šel s torbico. Tako pa so mi morali službo dati na podlagi zahtev za to mesto in ne glede na spol in torbico. Diskriminacija!

Vrjamem da si strokovnjak na svojem področju (predvidevam računalništvo), nevem pa, kako bi ti to pomagalo pri. npr oglaševanju kakega produkta ali prodaji avtomobilov, kako bi ti to pomagalo če bi bil maneken... Tako kot je v tvojem poklicu (karikiram) eno izmed potrebnih znanj, zanje Jave, je v nekem dugem poklicu nujna urejenost-poleg ostalih znanj.
Nisi neumen-sploh ne! samo preozko gledaš na svet.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

jype ::

Dosan> Res je, tvoj komentar o trdem penisu in volji je bil celo korekten.

Ja, pa o IRCu tudi!

vzewa> Ej, kje pa so na ircu?

Povsod! Ampak ogromna večina ljudi na ircu danes ne ždi zaradi flirtanja, temveč dejansko zato, ker imajo kaj za povedat, kar je presenetljivo prijetno okolje, ki ga tudi (osebnostno odrasle) ženske cenijo.

crniangeo ::

ker irc server pa je dandanes sploh aktualen ? :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

kornhole ::

St235 je izjavil:

To, da si butec je očitno (pa to nima nič z delovnimi kompetencami), ker se tako enoznačno obešaš na besedo torbica. Namreč pozitiven IQ bi ti povedal, da se nanaša na to, da je na razgovoru za službo potreben tudi primeren zunanji videz. Zdaj kakšne izkušnje imaš ti na Snagi pa je težko posploševat na vsa delovna mesta, sploh glede na to, da tam tako ali tako dobiš uniformo in bi ti bila torbica na kamionu res v napoto.


Jop, butec sem. Vi visoko inteligentni osebki pač sodite knjigo po ovitku, medtem ko mi butci po njeni vsebini.

Očitno si res visoko inteligenten da prav nič sramežljivo napadaš in žališ delovce na Snagi. Opažam da imate to skupno, Vi razgledani, nadarjeni... Aja, te se lahko napada ker so prasci ki ne zaposljujejo žensk.

jype ::

crniangeo> ker irc server pa je dandanes sploh aktualen ? :)

Joj, težko rečt, ker jih je preveč. Če te zanimajo slovenci, potem sioff in ircnet še vedno obratujeta.

otago ::

Mislim, da je plesni tečaj super ideja. Sam sem se znašel v podobnem položaju kot OP in sem napisal mail plesni šoli: " Želel bi se naučiti plesati x, vendar nimam soplesalke." Morda je izpadlo nerodno, ampak v roku 2 dni je plesna šola zrihtala soplesalko, se je izkazalo, da je precej manjka moških.

Soplesalka je 6 let starejša, ima otroka, po videzu je ok, vendar je vse skupaj precej sproščeno, se smejeva in uživava v plesu. Zveni precej gej. Vendar pa vsaj pridobiš znanje, da lahko greš na kak plesni večer in zapleseš z n... Ženske te ne bodo dojemale kot nekoga, ki bi te rad pof...l, tipom za šankom, pa ne bo jasno, kako tako z lahkoto pristopaš do random žensk. Neobremenjenost z rezultatom. Naj se ženska potrudi zate. Sicer pa na vsake 10 žensk, srečaš kakšno normalno in ki je še samska. Ene ženske so, kakor tipi, samske z razlogom.

Morda ideja, če imaš kolege, da greš na kak koncert ali fesitval. Na konretih bolj redko koga spoznaš, se pa zgodi. Na festivalih, ker trajajo par dni, se morda nastani v sosednjem šotoru kakšna luštna. Vsekakor pa dobiš materiala zgodb, prigod, da imaš o čem govorit. Če pa se ne zaklikata, si pač nista usojena. Razen če hočeš, jo pof...t, ptem preberi kakšno knjigo o NLP (Edvard Kadič ma knjige o tem npr.). Pa še oglas na Prevoz.org lahko daš, ko greš večje razdalje, se zgodi da se s kom zelo ujameš. Širiš svoj bazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

kornhole ::

otago je izjavil:

Mislim, da je plesni tečaj super ideja. Sam sem se znašel v podobnem položaju kot OP in sem napisal mail plesni šoli: " Želel bi se naučiti plesati x, vendar nimam soplesalke." Morda je izpadlo nerodno, ampak v roku 2 dni je plesna šola zrihtala soplesalko, se je izkazalo, da je precej manjka moških.

Soplesalka je 6 let starejša, ima otroka, vendar je vse skupaj precej sproščeno, se smejeva in uživava v plesu. Zveni precej gej. Vendar pa vsaj pridobiš znanje, da lahko greš na kak plesni večer in zapleseš z n... Ženske te ne bodo dojemale kot nekoga, ki bi te rad pof...l, tipom za šankom, pa ne bo jasno, kako tako z lahkoto pristopaš do random žensk. Neobremenjenost z rezultatom. Naj se ženska potrudi zate. Sicer pa na vsake 10 žensk, srečaš kakšno normalno in ki je še samska. Ene so, kakor tipi, samske z razlogom.

Morda ideja, če imaš kolege, da greš na kak koncert ali fesitval. Na konretih bolj redko koga spoznaš, se pa zgodi. Na festivalih, ker trajajo par dni, se morda nastani v sosednjem šotoru kakšna luštna. Vsekakor pa dobiš materiala zgodb, prigod, da imaš o čem govorit. Če pa se ne zaklikata, si pač nista usojena. Razen če hočeš, jo pof...t, ptem preberi kakšno knjigo o NLP (Edvard Kadič ma knjige o tem npr.)


Ker nočejo prikolice?

Glugy ::

Ne išči punce. Išči družbo. Z prodiranjem iz enega kroga prijateljev v drugega obstajajo vezi prek katerih lahko ti prideš. V vsakem novem krogu ljudi si prišel v nov svet kateri ti morda ponuja tudi kakšno žensko prijateljstvo na katerem lahko gradiš medtem ko spoznavaš nove kroge prijateljev.

Druga možnost je pa v bistvu dost preprosta. Brutal force varianta. Čakaš na postaji in se opogumiš. Ne pretiravaj z samozavestjo obenem pa ne mencaj. Sproščeno vprašaš kok je ura..kdaj bo bus pršu pa začneš kej napletat da rabš domov pridt čim prej ker da morš to pa to nardit...pol pa vidš če je njej tud do jamranja boš to zlahka prebral na njenem obrazu. če pa ne pa pač naslednjič pri naslednji psotaji probaš. No če pa je zainteresirana da mal pojamra da mora hitr domov pa pač išči skupne točke ane. Ne tisto na silo ampak ravno tok da gre pogovor naprej. Pa pol recimo omenš mal da komi čakaš da boš bil mal frej pa da greš .... delat (kakšna aktivnost prostega časa kjer sta ponavad dva...mal tud pomisl kakšn tip človeka ti deluje...če ni vidt kot športn tip ji ne govor o hribarjenju) sam da morš pa še koga najdt za zravn. Pa jo tko vprašaš če ma ona tud kdaj take probleme da ne najde koga k bi bil z njo k bi kej hotla počet.
mislm to je pač podlaga...normalno da jo morš vsaki punci prilagodit ker je vsaka drugačna. tko k je 300 vrst fantov je 300 vrst deklet. najmanj.
pač če ti odgovarja na kratko potem veš da jo ne zanimaš ...če ti pa še kako malenkost zravn pove pa lahko je lahko ni..v bistvu zares veš šele ko pridta tok delč v pogovor da ko bi lahko na kratko odgovorila ti odgovori na dolgo pa da še kako priložnost da jo na podlagi rečenga kej vprašaš....
sam ja če pa bus pride ane predn imata daljši pogovor jo pa pač vprašaš če bi ji blo slučajno kul cifro dat. če ti ne da jo pač pust. sej je še dost drugih. aja pa ne pozabt ti ne iščš zveze..ti iščš prijateljstvo ...enga zato da gre s tabo na tvoj hobij.
če boš to kar sm ti napisu probu pr desetih grem stavt da bo vsaj ena ti dala cifro. Če izbiraš med samoto al pa temu da prijazno nagovoriš nekoga ki drugač itak nima nč druzga za delat ker mora čakat in pač mogoče dobiš prvo stopnico do prijateljstva je izbira pač preprosta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

ZaphodBB ::

otago je izjavil:

Mislim, da je plesni tečaj super ideja. Sam sem se znašel v podobnem položaju kot OP in sem napisal mail plesni šoli: " Želel bi se naučiti plesati x, vendar nimam soplesalke." Morda je izpadlo nerodno, ampak v roku 2 dni je plesna šola zrihtala soplesalko, se je izkazalo, da je precej manjka moških.

Soplesalka je 6 let starejša, ima otroka, po videzu je ok, vendar je vse skupaj precej sproščeno, se smejeva in uživava v plesu. Zveni precej gej. Vendar pa vsaj pridobiš znanje, da lahko greš na kak plesni večer in zapleseš z n... Ženske te ne bodo dojemale kot nekoga, ki bi te rad pof...l, tipom za šankom, pa ne bo jasno, kako tako z lahkoto pristopaš do random žensk. Neobremenjenost z rezultatom. Naj se ženska potrudi zate. Sicer pa na vsake 10 žensk, srečaš kakšno normalno in ki je še samska. Ene ženske so, kakor tipi, samske z razlogom.

Morda ideja, če imaš kolege, da greš na kak koncert ali fesitval. Na konretih bolj redko koga spoznaš, se pa zgodi. Na festivalih, ker trajajo par dni, se morda nastani v sosednjem šotoru kakšna luštna. Vsekakor pa dobiš materiala zgodb, prigod, da imaš o čem govorit. Če pa se ne zaklikata, si pač nista usojena. Razen če hočeš, jo pof...t, ptem preberi kakšno knjigo o NLP (Edvard Kadič ma knjige o tem npr.). Pa še oglas na Prevoz.org lahko daš, ko greš večje razdalje, se zgodi da se s kom zelo ujameš. Širiš svoj bazen.


#

Sklepam, da imaš težave navezovat stik z ženskami. Glej največ parov se spozna preko skupnih prijateljev, po možnosti na kakih privat žurkah. Kar je po moje zate najlažje je, da se začneš ukvarjati z aktivnostmi, kjer si boš našel ženske prijateljice (ples, zumba, šport, kar ti pač leži). One te pa bodo prej ali slej spoznale s svojimi prijateljicami (kakšni rojstni dnevi, partiji, kavice), s katerimi se boš veliko lažje zapletel.

Tole sta po mojem dva najboljša nasveta.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

St235 ::

kornhole je izjavil:

St235 je izjavil:

To, da si butec je očitno (pa to nima nič z delovnimi kompetencami), ker se tako enoznačno obešaš na besedo torbica. Namreč pozitiven IQ bi ti povedal, da se nanaša na to, da je na razgovoru za službo potreben tudi primeren zunanji videz. Zdaj kakšne izkušnje imaš ti na Snagi pa je težko posploševat na vsa delovna mesta, sploh glede na to, da tam tako ali tako dobiš uniformo in bi ti bila torbica na kamionu res v napoto.


Jop, butec sem. Vi visoko inteligentni osebki pač sodite knjigo po ovitku, medtem ko mi butci po njeni vsebini.

Očitno si res visoko inteligenten da prav nič sramežljivo napadaš in žališ delovce na Snagi. Opažam da imate to skupno, Vi razgledani, nadarjeni... Aja, te se lahko napada ker so prasci ki ne zaposljujejo žensk.


Kdo koga žali? za butca si se oklical sam. In nihče ne žali zaposlenih na Snagi, je pa jasno, da nekdo ki cel dan visi na kamijonu v kombinezonu ne razume, da za določena delovna mesta šteje tudi izgled.

jype ::

ZaphodBB> Tole sta po mojem dva najboljša nasveta.

Potrjujem.

kornhole ::

St235 je izjavil:

kornhole je izjavil:

St235 je izjavil:

To, da si butec je očitno (pa to nima nič z delovnimi kompetencami), ker se tako enoznačno obešaš na besedo torbica. Namreč pozitiven IQ bi ti povedal, da se nanaša na to, da je na razgovoru za službo potreben tudi primeren zunanji videz. Zdaj kakšne izkušnje imaš ti na Snagi pa je težko posploševat na vsa delovna mesta, sploh glede na to, da tam tako ali tako dobiš uniformo in bi ti bila torbica na kamionu res v napoto.


Jop, butec sem. Vi visoko inteligentni osebki pač sodite knjigo po ovitku, medtem ko mi butci po njeni vsebini.

Očitno si res visoko inteligenten da prav nič sramežljivo napadaš in žališ delovce na Snagi. Opažam da imate to skupno, Vi razgledani, nadarjeni... Aja, te se lahko napada ker so prasci ki ne zaposljujejo žensk.


Kdo koga žali? za butca si se oklical sam. In nihče ne žali zaposlenih na Snagi, je pa jasno, da nekdo ki cel dan visi na kamijonu v kombinezonu ne razume, da za določena delovna mesta šteje tudi izgled.


Aha, torej smetarji so OK, butci so le šoferji?

Očitno moraš danes res priti z novo torbico v službo, drugače vi napredni razgledanci mislite da si butelj.

Danes očitno nihče ne more na razgovor za službo, ker pač piha in frizura ne bo OK. Čelavi pa itak ne izgledajo primerno za 'nekatere' službe. Zajeban ljaf.

Vice ::

St235 je izjavil:

kornhole je izjavil:

St235 je izjavil:

To, da si butec je očitno (pa to nima nič z delovnimi kompetencami), ker se tako enoznačno obešaš na besedo torbica. Namreč pozitiven IQ bi ti povedal, da se nanaša na to, da je na razgovoru za službo potreben tudi primeren zunanji videz. Zdaj kakšne izkušnje imaš ti na Snagi pa je težko posploševat na vsa delovna mesta, sploh glede na to, da tam tako ali tako dobiš uniformo in bi ti bila torbica na kamionu res v napoto.


Jop, butec sem. Vi visoko inteligentni osebki pač sodite knjigo po ovitku, medtem ko mi butci po njeni vsebini.

Očitno si res visoko inteligenten da prav nič sramežljivo napadaš in žališ delovce na Snagi. Opažam da imate to skupno, Vi razgledani, nadarjeni... Aja, te se lahko napada ker so prasci ki ne zaposljujejo žensk.


Kdo koga žali? za butca si se oklical sam. In nihče ne žali zaposlenih na Snagi, je pa jasno, da nekdo ki cel dan visi na kamijonu v kombinezonu ne razume, da za določena delovna mesta šteje tudi izgled.


Ve da je razlika v torbici ki jo ima s seboj. Če se vsede v kamijon bo v torbici imel sendvič, če pa gre salon pa robčke.

Dosan ::

Moški, ki znajo zavrteti na plesišču poskočijo za kar par nivojev navzgor po lestvici privlačnosti.

ZaphodBB ::

Dosan je izjavil:

Moški, ki znajo zavrteti na plesišču poskočijo za kar par nivojev navzgor po lestvici privlačnosti.

Tako visoko, da se lahko ženske zanje celo tepejo. Dobesedno.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

St235 ::

res je zajeban life, o katerem sicer nimaš pojma, ampak te to ne ustavi, da ne nabijaš tri dni.

Dejstvo je, da so posploševanja na račun zgleda (torbice, ki se tu tako veselo izpostavlja) izraz precej omejega dometa posameznika. Ker, da določene službe zahtevajo določen stil in tudi nivo oblačenja in ker prvi vtis nosi veliko težo, pa si lahko še tako domišljaš, da ne.

Vice ::

Jah se sliši kot v pravljici. Dokler se ne upoštevaš persone same potem ti realnost in statistika zjebeta še tako dobre nasvete.

jype ::

Vice> Jah se sliši kot v pravljici. Dokler se ne upoštevaš persone same potem ti realnost in statistika zjebeta še tako dobre nasvete.

V resnici je ta dilema popolnoma simetrična in v praksi enaka količina moških čaka na princesko, kot žensk na princa.

Zelo redki karkoli dočakajo, bi pa praktično vsi lahko živeli zelo prijetna življenja, če si jih ne bi postlali s predsodki in zastarelimi družbenimi vzorci.

Vice ::

Ja zelo posplošeno, to je isto kot če bi rekeli, da če bi se denar porazdelil med vse ljudi bi vsi praktično živeli prijetno življenje.

ZaphodBB ::

Zelo redki karkoli dočakajo, bi pa praktično vsi lahko živeli zelo prijetna življenja, če si jih ne bi postlali s predsodki in zastarelimi družbenimi vzorci.

"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

Vice> Ja zelo posplošeno, to je isto kot če bi rekeli, da če bi se denar porazdelil med vse ljudi bi vsi praktično živeli prijetno življenje.

Ja, saj tudi to je res.

Že če se nehaš obremenjevat z "izpadanjem" si na precej boljšem kot tisti, ki se še niso. Tudi pri plesu.

Jaz sicer plesat ne maram, cenim ga pa vseeno lahko in ker ne maram plesat, sem se vedno tudi zapletal predvsem z dekleti, ki ne marajo plesat.

Vice ::

Ja samo to je logično, da se prilagajaš določenim vrlinam v določenem okolju. Malo utopično bi pričakoval pozitiven rezultat če bi nek "emo" iskal sorodno dušo na koncertu Alfi Nipiča. Zate vrjamem, da nimaš socialne "blokade" velika populacija "samskih" pa ne more čez to oviro. Zato je realnost malo drugačna. Vsekakor pa je dober nasvet tudi dober začetek terapije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Invictus ::

Večini folka se zdi pod častjo iskati punce online.

Pač marsikaj zamudijo ... Niso samo obupane gor, ampak najdeš povsm fajn primerke, ki preprosto nimajo časa in volje za iskanje tipa po lokalih ali dogodkih.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

theBill ::

Glugy je izjavil:

Ne išči punce. Išči družbo. Z prodiranjem iz enega kroga prijateljev v drugega obstajajo vezi prek katerih lahko ti prideš. V vsakem novem krogu ljudi si prišel v nov svet kateri ti morda ponuja tudi kakšno žensko prijateljstvo na katerem lahko gradiš medtem ko spoznavaš nove kroge prijateljev.

Druga možnost je pa v bistvu dost preprosta. Brutal force varianta. Čakaš na postaji in se opogumiš. Ne pretiravaj z samozavestjo obenem pa ne mencaj. Sproščeno vprašaš kok je ura..kdaj bo bus pršu pa začneš kej napletat da rabš domov pridt čim prej ker da morš to pa to nardit...pol pa vidš če je njej tud do jamranja boš to zlahka prebral na njenem obrazu. če pa ne pa pač naslednjič pri naslednji psotaji probaš. No če pa je zainteresirana da mal pojamra da mora hitr domov pa pač išči skupne točke ane. Ne tisto na silo ampak ravno tok da gre pogovor naprej. Pa pol recimo omenš mal da komi čakaš da boš bil mal frej pa da greš .... delat (kakšna aktivnost prostega časa kjer sta ponavad dva...mal tud pomisl kakšn tip človeka ti deluje...če ni vidt kot športn tip ji ne govor o hribarjenju) sam da morš pa še koga najdt za zravn. Pa jo tko vprašaš če ma ona tud kdaj take probleme da ne najde koga k bi bil z njo k bi kej hotla počet.
mislm to je pač podlaga...normalno da jo morš vsaki punci prilagodit ker je vsaka drugačna. tko k je 300 vrst fantov je 300 vrst deklet. najmanj.
pač če ti odgovarja na kratko potem veš da jo ne zanimaš ...če ti pa še kako malenkost zravn pove pa lahko je lahko ni..v bistvu zares veš šele ko pridta tok delč v pogovor da ko bi lahko na kratko odgovorila ti odgovori na dolgo pa da še kako priložnost da jo na podlagi rečenga kej vprašaš....
sam ja če pa bus pride ane predn imata daljši pogovor jo pa pač vprašaš če bi ji blo slučajno kul cifro dat. če ti ne da jo pač pust. sej je še dost drugih. aja pa ne pozabt ti ne iščš zveze..ti iščš prijateljstvo ...enga zato da gre s tabo na tvoj hobij.
če boš to kar sm ti napisu probu pr desetih grem stavt da bo vsaj ena ti dala cifro. Če izbiraš med samoto al pa temu da prijazno nagovoriš nekoga ki drugač itak nima nč druzga za delat ker mora čakat in pač mogoče dobiš prvo stopnico do prijateljstva je izbira pač preprosta.

Tole je kr neki na nivoju srednje šole. Ti avtobus osvajalec, si morda ti tisti, ki že nekaj tednov išče punco, ki se mu je nasmehnila na enki v Ljubljani :))

Avtorju teme - tvoj osnovni problem je komunikacija z ženskami, kar je čisto razumljivo glede na to, da si samo doma, nimaš kaj dosti prijateljev, še manj prijateljic. To moraš najprej spremenit oziroma delati na temu, za ženske pač ni največji magnet nekdo, ki je resen in brez smisla za humor, povrh vsega pa zna govoriti le o "tehničnih" temah. Ženske imajo rade, če jih obravnavaš kot normalne ljudi in se tako tudi pogovarjaš z njimi (tu se bo treba spustiti na raven povprečnih in malih ljudi, ni druge, razne filozofske debate o idejah so tu dokaj neuporabne), še bolje je če si jih upaš malo prcat (pazi tu je meja med prcanjem in tem, da izpadeš kot aroganten kreten, zelo tenka), ampak za to rabiš imet kot osnovo neko zdravo socializacijo, ki je pa pri tebi primanjkuje.

Največja neumnost je silit v neke aktivosti, ki te ne zanimajo, samo za to, da bi tam spoznal "žensko svojih sanj". Za tiste, ki jih boš tam spoznal, je velika verjetnost, da bo imela druge interese kot ti in skupnih točk ne bo, le te, ki si jih sam na silo ustvaril (npr. ona bi rada plesala vsako soboto, tebi pa v resnici ni do plesa, ker si šel na plesni tečaj po sili razmer in le zato, da bi spoznal kakšno žensko, drug primer; jo spoznaš zunaj kjer si šel na silo žurat, ona bi žurala dvakrat tedensko, tebi v resnici ni do tega,...).

Rajši počni in se ukvarjaj s tistim, kar te zanima, po možnosti naj to vključuje tudi druge ljudi, še bolje če so to ženske. Če ti je edini hobi npr. navijanje grafičnih kartic, nisi nič kaj dosti naredeil.

Kot je že večkrat omenjeno, še najbolje je preko prijateljev in prijateljic, ker osebo večkrat vidiš, se počasi neobvezno spoznavaš in če klika iz obeh strani lahko gresta dalje. Samo spet je tu pogoj, da prijatelje oziroma družbo imaš in po možnosti to niso taki, katerim si ti tudi edini prijatelj.

V končni fazi pa se malo vprašaj, kaj pa bi delal z žensko enkrat, ko bi jo dobil? Bi jo zdolgočasil do smrti? Mogoče je pa rešitev, kot je že ena napisala, da si najdeš kakšno "geekinjo" in se bosta dobro poklapala.

Sodelujočim v tej temi pa - mislim a je to resno vprašanje, če je avtor teme še devičnik? Mislim da je jasno, da niti punce še ni imel, kaj šele kaj drugega.

SimplyMiha ::

Samo v opozorilo: kolikor toliko normalne ženske se na daleč ogibajo očitnih fukfehtarjev. No, so tudi fukfehtarice, a te imajo svoje standarde - ne zanimajo jih vratobratci, ki ne znajo razvajati ženske, še toliko manj pa taki z pričakovanji glede obveznosti. Fukfehtarice iščejo dobre fukfehtarje, ki jih znajo zabavati.

Najprej razčistite pri sebi: kaj hočete? Fuk? Napraskajte denar in poglejte med oglase. Družbo? Pojdite ven in začnite pogovor s komerkoli, ni treba, da je 10/10 bejba. Gradite na družbenem omrežju, in ne, ne govorim o sranju tipa Facebook. Govorim o poznanstveh.

lolzmagnet ::

Aljaz1980 je izjavil:

Da bi pa hodil na zumbo, mi je pa mal lame....
Pa ne ker bi blo homoseksualno ali ker si edini moški med 20 ženskami. Ampak ker mi preprosto do tega ni...

Nima ti kaj biti lame. Greš tam, se zabavaš, greš dam, s ciframi ali pa brez. Po želji podreš še katero na štengah ali v garderobi.
Do tega pa ti ni, ker v tem ne vidiš zabave.

Enako kakor ženskam ni do tebe, ker jim nisi zabaven, privlačen, karkoli jim tisti trenutek paše.

Ne mi niti slučajno reč, da misliš da ženske hodijo na ples ker bi 'rade plesale', neumnost.

Aljaz1980 je izjavil:


Sam nisem sramežljiv, ampak pozabljaš na faktor za debato sta potrebna dva. Če nimaš prijateljic pač debate bolj težko z njimi furaš.

Ne mi furat tega bottom-level copatarskega stuffa, da rabiš prijateljice da boš perspektiven, pa mogoče preko njih še katero spoznal.
Ne rabiš in prijateljice so zate samo potrata časa in denarja.
Zapomni si to: Če ženske ne sexaš, ji nisi vreden 0. Velja za vsa razmerja, od prijateljskega dalje. Ženske niso zainteresirane za prijateljstva z moškimi, če iz tega nimajo profita. Velja tudi za razmerja.

Aljaz1980 je izjavil:

Moj edin uporaben nasvet je dobit hobije ali službo, kjer je dosti punc.

Ženske iz služb so najslabše kvalitete, hkrati te lahko taka čveka karirerno ubije.
Ženske iz hobijev, obstajajo hitrejši načini za dobiti žensko, ne rabiš se pretvarjati da si v nekaj, kar nisi.

Aljaz1980 je izjavil:


Tisti, ki mu svetujete, da naj raje še naprej drka in se ne obremenjuje z puncami, ker mu bo bolje še sedaj brez njih. Mu pa svetujete popolen recept za katastrofo. Punce se bodo moškega, ki ni imel pred 30 še nobene resne zveze izogibale kot hudič križa.


Noro res. Enako velja za ženske, tista ki pri 25 ni poročena, je nekaj hudo narobe z njo.

Virginity je vredno nekaj samo v krščanskem svetu. Devičnik je najnižja štenga na listi, katerega bi žensk seksala.
Za razliko od tega, moški štejemo device kakor najbolj vredne in vse ženske, se na vse moči trudijo prikazati sebe kakor najbolj pohotno devico daleč naokoli.

To nas tipe rajca, padamo na take neumne fore.

L1nK je izjavil:

Aja, ne poslušaj ženskih nasvetov, ker hočejo ravno kontra, kot govorijo.


Resnično da bolj ne more biti.

Interes moškega, da nategne čim več žensk (biološko oplodi in proizvede čimveč potomcev), je diametralno nasproten interesu ženske, da ima čim več moških pod seboj, ki jih lahko nateguje za obljubo seksa (materialne dobrine za njene potomce).

Nasveti od žensk so tam, da te spremenijo v igračo, vir denarja, ki koristi NJIM, ne tebi.

PurpleMoo je izjavil:


Če te zanima fitnes in ga redno obiskuješ, je to tudi dober prostor za spoznavanje, če si nov, ali pa izkušen. Če si nov, lahko vprašaš kako bolj izvežbano punco za nasvet pri izvedbi vaj (mogoče bo celo sama pristopila do tebe?), če si pa že izkušen, pa lahko sam daš kak nasvet. Tako sem spoznala kar nekaj ljudi.

Sicer sem svojega partnerja spoznala preko OKcupid, in ker sva oba geeka, sva se tudi zelo dobro ujela.


To je pogled ženske, ki malce požmika z očmi in ji pride takoj na pomoč nek mačo.
Seveda obrnjena situacija ne deluje.
Če boš rabil pomoč, bo h tebi prej pristopil tip, kakor ženska. Ženske na fitnesih pa niti najmanj niso zainteresirane vate.
Za razliko od tipov v fitnesih, ki so zainteresirani v vse ženske.
In avtorica je tam šla probat srečo, tako kakor tisoče drugih.

Okcupid pa preprosto zato, ker nima socialnih skilov, ki bi ji omogočali izbiro dobrega tipa. Zraven je še rahlo pretežka, osamljena, obupana, noče pa pasti v posteljo s prvim tipom, toliko ji nagoni že pravilno svetujejo.
Za razliko od 15-letnic, ki pijane visijo po tipih in se hvalijo kako jo imajo vsi radi, ko jo neznanci počijo vsako noč. Dol s patriarhijo a ne. Potem pa pri 22tih pride realnost, da so jo hoteli samo pofuk* in adijo.

kr1ženska je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Punce. Kako se počutite, da vas večina moških obravnava kot nezemeljske organizme?

hehe :) se nekako nisem mislila vmešavat-se mi je zdela tole ena tistih tem, kamor ženske ne pašemo. Je pa zanimivo preletet.

Ka pa vem.. Mogoče velja tisto, si previden okoli stvari, katere ne poznaš-znanstveni pristop. Je pa problem ker neka univerzalna teorija o tem kaj smo, psihološko ženske, ne obstaja. In ni možno samo prav in narobe. Tisti geeki ki obožujete teorije, znate imeti na tem področju probleme.

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov, ki so bili polni znanja in samega sebe, pa z nevrjetno majhno čustveno inteligenco. Zlo dober izgovor nekoga, ki se ima za zelo pametnega pa o nečem nima pojma je, "zaka bi pa to moral vedet? to je pa res bz". Tako kot je nekaterim vam bz, da se ženske spoznajo na ličenje in ostale traparije je nekaterim ženskam bz, da se vi spoznate npr. na kvantvo fiziko. Tako kot lahko vi trdite za ženske da so neumne ker nečesa ne razumejo, tako bi lahko me trdile, da ste neumni, ker nečesa ne razumete.

še vedno, jaz si nebi upala nikoli naredit dveh predalčkov, en predalček za vse moške in drugega za vse ženske. Če pa to delate pol se pa res ne čudim da ste samski in zaslužite si, da to ostanete do konca lajfa.

Pa brez zamere.

Mogoče še komentar na tole, en prodajalec v Big-bengu mi je razlagal da se ženska nikoli ne sme spoznat na računalnike in tehnologijo. Vsaj to je še lahko "tista" moška stvar. Iz tega bi nekako sklepala, da je kako tako že kdaj srečal.

Op, preberi še mal sorodne teme in veliko sreče.


Ženske so načeloma zabite. Tako kakor smo tipi za ženske idioti, vsi po vrsti isti.

Zajec tiči v tem grmu, da je za tipe in ženske inteligenca definirana drugače.
Tipe rajca pametna ženska. Ženske pa rajca pameten tip.
Samo pametna je za tipe taka, ki zna šravfati avte, zna porihtati PC, praktično .. tip.
Pameten tip je za ženske tak, ki jo zna poslušati (ohjoj sofisticirana emocionalna inteligenca, rajc rajc), zna pokomentirati njene cunje, .. ženska ali bolje, copata/gay.

In hkrati, dela predalčke za tipe, ki so ji všeč, in za tipe, ki si ne zaslužijo obstajati na tem planetu in si zaslužijo biti sami do konca življenja - beri, niso ji koristni.
Dvojni standardi in nič drugega.
Izživljanje žensk nad tipi je odobravano s strani družbe, ne bo pa odobravano iz moje strani;)

Pa brez zamere mlada dama 8D
Zagotovo pa sem sedaj, ko sem povedal par ključnih resnic, največji prasec na tem planetu.
A tako kakor za "Prasice - da vsem, razen tebi", velja za "Prasce - seksam z vsemi drugimi, razen s tabo"

Prodajalec pa ni vedel zase.
Ženskam tehnologija, ni zanimiva. Razen tega, da jo zadovolji v postelji (vibrirajoč prijatelj), chatta po fb in si umetno dviguje status, ni interesa tukaj.
Vse kar imajo interes je v to, da tehnologijo uporabljajo, same jo razvijati ne znajo.
Najboljši kuharji so moški, najboljši znanstveniki so moški. .. in tako je in tako bo.


kr1ženska je izjavil:

kornhole je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Bol bode v oči da, smo vse ženske zabite. Vsi smo do neke mere omejeni z znanjem. Sem že srečala par osebkov...


Je zelo preprosti določiti inteligenco nekoga, ki je brezposelen in z novo torbico.

Spet posplošuješ. Mogoče jo je pa dobila za roj. dan, za kako učno pomoč, kar koli.
Lahko jo je kupila prijateljica ki je potem ugotovila, da ji ni tako všeč, pa jo je dala njej.
Lahko se ji je stara torba povsem raztrgala, je morala kupiti novo. (na razgovoru za službo moraš biti urejen).
Lahko je samo veliko šparala ko je imela službo in ker si že več mesecev ni popolnoma nič privoščila si je kupila na razprodajah novo torbico. Vsaj nekaj jo je razveselilo.

Lahko je pa še kar koli drugega.

V življenjskih situacijah ni nikoli črno in belo. Včasih je dobro poznati tudi malo ozadje.

SimplyMiha< je znanec. Sicer pa, kaj ti delaš in kam ti hodiš je tvoja osebna odločitev.
Nisem ga dala kot reprezentativen vzorec, kvečjem sem povdrila, da čisto vse ženske (po kriterijih, koliko se spoznajo na tehnologijo), pa tudi niso zabite.


Novo torbico je dobila od copate od tipa. "Če mi jo ne kupiš, me nimaš rad"
Stara torba raztrgala, kakšna laž. Ženske menjujejo torbice po tekočem traku, ne ker bi se iztrošile, temveč ker ji neha biti všeč.
Resnica je samo v tem ki je potem ugotovila, da ji ni tako všeč ...

Poglej sebe OP, čevlje imaš, dokler praktično ne razpadejo, pa še potem so ti najbolj všeč.
Ženske, omare čevljev, cunj, kozmetičnih pripomočkov.

Glede zabitosti žensk pa tole.
Ženske so povprečno inteligentne.
Moški pa sodimo v dva ekstrema, nadpovprečno inteligentni in dejansko zabiti/neumni, ni sredine.


Glugy je izjavil:

Ne išči punce. Išči družbo. Z prodiranjem iz enega kroga prijateljev v drugega obstajajo vezi prek katerih lahko ti prideš. V vsakem novem krogu ljudi si prišel v nov svet kateri ti morda ponuja tudi kakšno žensko prijateljstvo na katerem lahko gradiš medtem ko spoznavaš nove kroge prijateljev.

Druga možnost je pa v bistvu dost preprosta. Brutal force varianta. Čakaš na postaji in se opogumiš. Ne pretiravaj z samozavestjo obenem pa ne mencaj. Sproščeno vprašaš kok je ura..kdaj bo bus pršu pa začneš kej napletat da rabš domov pridt čim prej ker da morš to pa to nardit...pol pa vidš če je njej tud do jamranja boš to zlahka prebral na njenem obrazu. če pa ne pa pač naslednjič pri naslednji psotaji probaš. No če pa je zainteresirana da mal pojamra da mora hitr domov pa pač išči skupne točke ane. Ne tisto na silo ampak ravno tok da gre pogovor naprej. Pa pol recimo omenš mal da komi čakaš da boš bil mal frej pa da greš .... delat (kakšna aktivnost prostega časa kjer sta ponavad dva...mal tud pomisl kakšn tip človeka ti deluje...če ni vidt kot športn tip ji ne govor o hribarjenju) sam da morš pa še koga najdt za zravn. Pa jo tko vprašaš če ma ona tud kdaj take probleme da ne najde koga k bi bil z njo k bi kej hotla počet.
mislm to je pač podlaga...normalno da jo morš vsaki punci prilagodit ker je vsaka drugačna. tko k je 300 vrst fantov je 300 vrst deklet. najmanj.
pač če ti odgovarja na kratko potem veš da jo ne zanimaš ...če ti pa še kako malenkost zravn pove pa lahko je lahko ni..v bistvu zares veš šele ko pridta tok delč v pogovor da ko bi lahko na kratko odgovorila ti odgovori na dolgo pa da še kako priložnost da jo na podlagi rečenga kej vprašaš....
sam ja če pa bus pride ane predn imata daljši pogovor jo pa pač vprašaš če bi ji blo slučajno kul cifro dat. če ti ne da jo pač pust. sej je še dost drugih. aja pa ne pozabt ti ne iščš zveze..ti iščš prijateljstvo ...enga zato da gre s tabo na tvoj hobij.
če boš to kar sm ti napisu probu pr desetih grem stavt da bo vsaj ena ti dala cifro. Če izbiraš med samoto al pa temu da prijazno nagovoriš nekoga ki drugač itak nima nč druzga za delat ker mora čakat in pač mogoče dobiš prvo stopnico do prijateljstva je izbira pač preprosta.


Čakanje na avtobus postaji, pa ste vi dejansko največji creeperji naokoli ali kaj ?
Punca ti bo tam dala neko fake cifro samo zato da se te znebi.

Keri low-liferji

Punce iz kroga prijateljev so najslabše možne punce, pozabite na te bedarije.

1. Vse dobre punce SO ZASEDENE ali poročene
2. Trg je poln punc KI JIH NOBEDEN NOČE

1. Velja tudi to, da imajo enega 'jebača' na strani za hude čase in cel imenik tipov, ki so jo prosili za cifro.
2. Ženska, ki ne more imeti tipa je okvarjena roba, problemi v družini, feministka ali karkoli podobno groznega.

Napačno je razmišljanje, da si boš našel žensko ki te bo izučila v iskanju boljših žensk. TO ni v njenem interesu.
Ženskam je v interesu imeti na desetine moških, ki jo bodo futrali s pozornostjo in enega alfa jebača, katerega ne more vpreči v razmerje.
Realno je razmišljanje da se ji preprosto jebe zate. Dober tip moraš postati sam, tu ti ne bo pomagal nobeden, ne ženska, še najmanj pa tvoja familija. In stanje danes je tako, da so modeli pri 30ih nesposobni najti partnerko magari za eno noč.

Da vam malo olajšam glavo upoštevajte, da vsaka ženska, ki jo boš spoznal, do 20ga leta je imela na sebi 10 ali več tipov. Taka je realnost.

ZaphodBB ::

Zanimivo, kdo ima low life probleme. :))
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

lolzmagnet ::

ZaphodBB je izjavil:

Zanimivo, kdo ima low life probleme. :))

Maš vsaj luštno sestro/mat če že drugega ne ?

napsy ::

lolzmagnet: Govoris o dolocenih zenskah. S tistimi, ki sem se jaz menil so vse iskale partnerja, ki znajo bit moski in znajo bit romantiki. Nobena niti omenila ni denarja. Dobr si znam predstavljat v kakem krogu zensk si se ti vrtel.
"If you die, you die. But when you live you live. There is no time to waste."

NonPlusUltra ::

sci3nc3 je izjavil:


Kako torej spoznat kakšno fino dečvo? Vsaj bežno, toliko da lahko začneš pripravljat naslednji korak. Kako vi spoznavate ženske?

Ok, ker se baje lahko oglasijo tudi ženske:
Kljub vsem opisanim nasvetom, je moje mnenje, da je net še vedno najboljša opcija za navezovanje prvih stikov. Vzame manj časa, manj stresno je, človek je ponavadi bolj sproščen. Negativna stran tega je, da v resnici ne moreš vedeti, kdo je na drugi strani (razen, če ga vidiš preko kamere). Kar se tiče vsega ostalega (kaj človeka v resnici zanima, kakšne namene ima, itd.), tega ne moreš vedeti niti pri navezovanju stikov v realnem svetu. Vse to se izve iz pogovora.
Spoznavanje nasprotnega spola, kakršno je bilo običajno še pred 10-20 leti, se danes ne smatra več kot takšno. Fanta/punco je bilo čisto normalno spoznati na plesu, v diskoteki, v lokalu, med športanjem, preko prijateljev, itd. Danes je to težje.
Moški se v takih situacijah bojijo napraviti prvi korak, po mojem mnenju upravičeno. Ponavadi se zgodi tako, da tisti, ki se opogummijo in ga naredijo, pozabijo (ali jim je nerodno, ne vem) na zadnji in najpomembnejši: dokončni dogovor za naslednje srečanje (povabilo na kavo, kino, sprehod, whatever). Izmenjava telefonskih in "se slišiva kaj" ali pa še to ne, ponavadi pripelje do tega, da se oba sprašujeta, kdo naj bi prvi poklical: jaz ne bom, ker bo mislil, da sem 'lahka', jaz ne bom, ker bo mislila, da jo hočem že poročiti.
Po drugi strani ženske, ravno zaradi spremenjenih običajev in navad (beri zgoraj) ne pričakujemo več, da nam bo moški pristopil, ko se potimo na fitnesu, razen, če se bo to zgodilo zaradi tega, da nam pokroviteljsko pove, kaj na orodju delamo narobe. In ker teh pristopov ne pričakujemo več, se nam morebitni dogodek zdi že skoraj čuden.
Babje revije priporočajo razne 'pristopi prva in ga očaraj ti' tehnike. Potem beremo na moških forumih, kako zelo so postale ženske nasilne in vsiljive (mislim, da je tudi zgoraj en to omenil).

Torej, kaj zdaj?
Poskusiš se prijaviti na kak spoznavni portal. Kaj kmalu ugotoviš, da se je največji (vsaj mislim, da je) v Sloveniji, v zadnjih časih, prelevil iz portala, kjer so ljudje dejansko iskali prijatelje in partnerje za resnejše zveze, v leglo poročenih moških, ki undercover iščejo izvenzakonske avanture, miriada tistih, ki iščejo samo partnerico za sex (ne pravim, da je s tem kaj narobe, če dajo to vnaprej vedeti), zdolgočasenih parov in zakoncev, ki ne vedo več (morda jih to celo ne zanima več), kako rešiti svoj že nekaj časa neobstoječveč zakon in iščejo posameznike in pare za razna 'doživetja', zdolgočasene ženske posameznice, katerih možje iščejo avanture na istem portalu (znan in resničen dogodek), zagrenjene ločenke, ki sovražijo ves svet, ali pa takšne, ki moški populaciji ne zaupajo več in se samo malo 'hecajo', poročene ženske, ki bi rade samo avanturo (te imajo še največ sreče pri iskanju), itd., še bi lahko naštevala.
Med vsemi temi se potem najde še peščica tistih, ki jih dejansko zanimma resnejša veza. Če so to moški, večinoma potegnejo kratko zaradi slabega vtisa, ki ga zaradi svojih pristopov pustijo zgoraj omenjeni. Če so to ženske, spet nimajo lahkega dela, prvič, zaradi 'napadov' zgoraj omenjenih (ki niso njena ciljna populacija) in drugič, zaradi tega, ker zgoraj omenjeni moški osebki vedo, da je na portalu precej zgoraj opisane ženske populacije. Lepa štala, a.

Včasih (pred časom se je bolj pogosto) se zgodi tudi kak čudež in se najdeta dva takšna s podobnimi nameni. In od tu naprej pravim, da je lažje spoznavanje preko neta, kot pa na žurih, kolesarjenju, itd.
Lahko se bolj sproščeno kaj pogovoriš. Moje mnenje je, da je potrebno, če se v par pogovorih zazna skupne interese in namene, čimprej srečati v živo. Ženske ponavadi bolj oklevajo s tem, ponavadi zaradi strahu, češ, le kaj zdaj pričakuje od mene. A če ji poveš: glej, sva si povedala par stvari drug o drugem, me zanimaš in bi te rad bolje spoznal, pojdiva na pijačo in se še kaj pogovoriva, kaj veš, morda si bova zanimiva, lahkko pride do prijateljstva, znanstva, poslovnega sodelovanja, itd. Lahko pa tudi do ničesar. Daj ji vedeti, da s to pijačo nimaš nikakršnih pričakovanj od nje, samo sproščeno druženje, ki se lahko konča z nadaljevanjem ali pač ne in s tem ni nič narobe.

Zdaj, kje spoznati takšno žensko, sprašuješ. Nimam pojma. Jaz se sprašujem, kje spoznati takšnega moškega.
Mi je zdaj prišla na misel ena ideja. Morda ravno tam, kjer se jih običajno ne išče in kjer se zbirajo v večjem številu: na kakem ženskem forumu? Lahko ti posredujem par linkov.
Odpreš temo na primernem kraju in napišeš, kar si napisal tu. Vseeno priporočam par rahlih popravkov v besedilu. Če drugega ne, bo tvoj oglas prebralo par desetkrat večje število žensk, kot na spoznavnih portalih.
Srečno.

P. S.
Če kakega nevezanega moškega med 38-45 let zanima prijateljstvo, resna veza, klepet ali pa samo spoznavanje z žensko istih interesov in v istem starostnem rangu, mi lahko piše na zs.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

jype ::

lolzmagnet> Ne mi niti slučajno reč, da misliš da ženske hodijo na ples ker bi 'rade plesale', neumnost.

Ja, sej js se tut vozm s kolesom da izpadem badass, v resnici mi je pa totaln pain to.

L1nK ::

social sciences at its best :P
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

lolzmagnet ::

napsy je izjavil:

lolzmagnet: Govoris o dolocenih zenskah. S tistimi, ki sem se jaz menil so vse iskale partnerja, ki znajo bit moski in znajo bit romantiki. Nobena niti omenila ni denarja. Dobr si znam predstavljat v kakem krogu zensk si se ti vrtel.


Ženska bo začela iskati partnerja kot prvo izbiro potem ko ji zmanjka ostalih možnosti:
1. Postane stara/grda, še vedno hoče otroke a ni boljše izbire
2. Doma jo silijo v poroko/otroke
3. Dala je dovolj tipov čez da je mentalno na dnu
4. Noče izpasti kurbirska

Do takrat, party on. Nov tip vsak vikend. Gonoherpasifilis wohoho

jype ::

lolzmagnet> Ženska

A to vsaka?

lolzmagnet ::

jype je izjavil:

lolzmagnet> Ženska

A to vsaka?


Se že copate oglašajo

jype ::

lolzmagnet> Se že copate oglašajo

Kaj zdaj, vsaka al ne? In če vsaka, kaj so ta bitja, ki hodijo po svetu, pa očitno niso ženske?

lolzmagnet ::

jype je izjavil:

lolzmagnet> Ne mi niti slučajno reč, da misliš da ženske hodijo na ples ker bi 'rade plesale', neumnost.

Ja, sej js se tut vozm s kolesom da izpadem badass, v resnici mi je pa totaln pain to.


Ker kolo ni nič drugega kakor pobeg stran od ženske.

jype je izjavil:

lolzmagnet> Se že copate oglašajo

Kaj zdaj, vsaka al ne? In če vsaka, kaj so ta bitja, ki hodijo po svetu, pa očitno niso ženske?


Vsaka, tudi tvoja. Preverjeno padajo tudi poročene.

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

@NoNickName

mene zanima, če imaš brado, v nasprotnem primeru mi pa lahko pišeš na ZS (samo zaboga, uporabljaj genitiv)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

lolzmagnet ::

L1nK je izjavil:

@NoNickName

mene zanima, če imaš brado, v nasprotnem primeru mi pa lahko pišeš na ZS (samo zaboga, uporabljaj genitiv)


I keep everything trimmed. Brez ZS prosim

NonPlusUltra ::

L1nK je izjavil:

@NoNickName

mene zanima, če imaš brado, v nasprotnem primeru mi pa lahko pišeš na ZS (samo zaboga, uporabljaj genitiv)

Imam brado, seveda. Ni pa dlakava.
Mimogrede, ker je to očitno pomembno, a nisem vedela do zdaj: imam ogromno torbic in še več čevljev. Vse kupljene s svojim prisluženim denarjem. Hmmm ... je potrebno tudi pojasnilo, da je bil prislužen v običajni službi?
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

jype ::

lolzmagnet> Ker kolo ni nič drugega kakor pobeg stran od ženske.

Od katere ženske?

lolzmagnet> Vsaka, tudi tvoja. Preverjeno padajo tudi poročene.

Moja? Jaz si ne lastim nobene ženske. Tista, s katero jaz živim, ni poročena, zgolj otroke imava skupaj (je pa res, da ni nihče preverjal, če niso v resnici od poštarja).

NonPlusUltra ::

L1nK je izjavil:

@NoNickName
(samo zaboga, uporabljaj genitiv)

Sicer nimam težav s tem, tudi v neformalnem pogovoru, dopuščam pa možnost, da mi je kje ušel. Kje točno?
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

theBill ::

lolzmagnet je izjavil:

L1nK je izjavil:

@NoNickName

mene zanima, če imaš brado, v nasprotnem primeru mi pa lahko pišeš na ZS (samo zaboga, uporabljaj genitiv)


I keep everything trimmed. Brez ZS prosim

Don't worry, you won't get any... :))

ZaphodBB ::

Vsaka, tudi tvoja. Preverjeno padajo tudi poročene.

Ti si klovn prvega razreda.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Ti si klovn prvega razreda.

Važn da hod u fitnes, lej.

Je pa v resnici kvalitetno povzel vse predsodke v en velik post tam zgoraj, sem poslal link kolegu, ki je kulturni antropolog, pa je navdušen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27139621 (35285) jype
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881913 (73961) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483101989 (88167) guest #44

Več podobnih tem