» »

Spoznavanje ženskega spola

Spoznavanje ženskega spola

dzinks63 ::

Zresnite se malo, če ne bo šla tema v karanteno.

NonPlusUltra ::

lolzmagnet je izjavil:


Noro res. Enako velja za ženske, tista ki pri 25 ni poročena, je nekaj hudo narobe z njo.

- Wow. In to celo hudo.

Tipe rajca pametna ženska. Ženske pa rajca pameten tip.
Samo pametna je za tipe taka, ki zna šravfati avte, zna porihtati PC, praktično .. tip.

- Glede na to, da praviš, da so vse ženske zabite, pametnih torej ni in tipe torej v resnici rajcajo tipi?

Pameten tip je za ženske tak, ki jo zna poslušati (ohjoj sofisticirana emocionalna inteligenca, rajc rajc), zna pokomentirati njene cunje, .. ženska ali bolje, copata/gay.

- Ženske torej v resnici rajcajo gayi?

Zagotovo pa sem sedaj, ko sem povedal par ključnih resnic, največji prasec na tem planetu.

- A nisi rekel, da so moški za ženske a priori največji prasci na tem planetu? Se pravi, bil bi tudi, če bi ne povedal teh ključnih resnic.

Je zelo preprosti določiti inteligenco nekoga, ki je brezposelen in z novo torbico.

- Highlight.

Moški pa sodimo v dva ekstrema, nadpovprečno inteligentni in dejansko zabiti/neumni, ni sredine.

- Nimamo razloga ne dvomiti, da ti ne spadaš med prve.

1. Vse dobre punce SO ZASEDENE ali poročene
2. Trg je poln punc KI JIH NOBEDEN NOČE

- 1. Kaj je z dobrimi fanti?
- 2. Kaj je s fanti, katerih nobena noče?


Napačno je razmišljanje, da si boš našel žensko ki te bo izučila v iskanju boljših žensk. TO ni v njenem interesu.

- Se strinjam.

Da vam malo olajšam glavo upoštevajte, da vsaka ženska, ki jo boš spoznal, do 20ga leta je imela na sebi 10 ali več tipov. Taka je realnost.

- Se popravljam: highlight.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

jype ::

lolzmagnet> Napačno je razmišljanje, da si boš našel žensko ki te bo izučila v iskanju boljših žensk. TO ni v njenem interesu.
NoNickName> - Se strinjam.

Jaz se pa ne: Beseda "iskanje" sama po sebi implicira, da se ti sanja ne, kje bi lahko reč bila, kar izkazuje popolno nerazumevanje mehanizmov snovanja in vzdrževanja človeških odnosov.

Po eni strani je seznanjanje z ogromno različnimi ljudmi najbolj smiseln način za povečanje bazena vseh tistih, ki so potencialno zanimivi bodoči partnerji, hkrati je pa pod družbenimi pritiski s tem treba pohiteti - na tak način pa seveda naleteti na zoprno dilemo glede tega, ali smo res že spoznali dovolj ljudi, da nima smisla iskati še naprej, ker bi morda za vogalom lahko našli še boljšo izbiro.

Resnica je seveda drugačna: Odnosov se ne gradi tako kot likov v RPG, temveč na zaupanju in iz njega izhajajočim vzajemno večjim udobjem, kar v resnici ne izključuje niti odprtih odnosov, niti povsem krščanske doživljensko ekskluzivne zveze. Edina stvar, ki jo tak odnos izključuje, je pokroviteljsko in skrajno nespoštljivo poskušanje skrivanja nekaterih podrobnosti "za zaščito partnerjevih čustev".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

sci3nc3 ::

Večina vas še vedno piše, kot da iščem punco za resno zvezo. Saj med drugim je tudi to cilj, ampak bolj sem se fokusiral na to, kako spoznati ženske nasploh... saj ni nujno, da bo že prva taprava, ne bi pa rad izgubljal časa z neko, ki nič ne obeta. Če naredim neko vzporednico z iskanjem službe, da boste boljše razumeli: Danes so taki časi, da velja le še dobra veza. Če nimaš veze, težko prideš do službe (in podobno je z ženskami). Zdej, če iščeš delo v pisarni, ti bo fizični delavec bolj malo koristil (ni dovolj velika riba). Hočem reči, iskati je treba ljudi, ki ti kaj obetajo.

Kakšni dogodki bi bili super, če bi živel v lj ali kakšnem večjem mestu, kjer so med tednom študenti in posledično tudi kakšni dogodki. Jaz pa sem v bolj zaspanem mestu, kjer ni dogodkov (razen takih, ki si jih sam pripraviš - popivanje do jutranjih ur). Plesni tečaji, aerobika in podobne stvari zato odpadejo. Plesni tečaji običajno niso za računalniške geeke, saj so ponavadi preveč leseni (za takega se imam tudi sam). Mogoče bi se prej kot plesat naučil igrati kak instrument (kar tudi menda vžge pri ženskah), vendar nikoli nisem niti probal. Upoštevati moram še, da nekateri pri moji starosti še študirajo ali pa se po študiju zaposlijo v lj ali mb, zato se izbira zame zmanjša.

Si pa pogosto vzamem čas za malo športa. Poleti sedem na kolo, drugače pa vsaj kakšen kilometer odtečem ali vsaj prehodim. Srečujem pa samo neprimerne - ali starejše ženske ali pa kakšne mlade mamice. Težko pa naletiš na mladino do 30 let, ki bi morda kaj obetala.

Glede mojih izkušenj je pa tako: Kot srednješolec oz. študent sem spoznal nekaj prijetnih punc, vendar po spletu okoliščin ali pa je ona naredila prvi korak. Nikoli pa nisem bil dovolj pogumen in pristopil do kakšne in si izboril priložnost za nadaljnji uspeh. Bil sem bolj sramežljiv in sem morda zaradi tega izgubil najboljši čas (če upoštevam, da gre pri mladini to lažje, kot pri starejših). Ob prvem srečanju sem običajno bolj resen, po nekaj srečanjih (če naključje tako hoče) pa že napredujem (mi je do heca in jo spravljam v smeh). Večina teh težav nima in jim besede same letijo, sem pa že videl težje kalibre - odgovarjajo samo z "da" in "ne" oz. samo to, kar jih vprašaš.

Zdaj sem se počasi zresnil in spoznal, da sem porabil kar nekaj let in so naključja redka, zato nima smisla čakati, ampak bom moral narediti prvi korak (tukaj ima nasprotni spol prednost - deluje kot vaba, od moškega pa se pričakuje prvi korak). Opazil sem, da leta bežijo in bi lahko ta čas porabil za nabiranje izkušenj. Zdaj se imam za malo bolj pogumnega, ampak sem ostal brez družbe (nekateri so že v zvezah, drugi zaposelni in nimajo časa, tretji še študirajo in so v drugem kraji, spet drugi so se po študiju preselili v domači kraj in nas loči razdalja itd.)

NonPlusUltra ::

L1nK je izjavil:


Samorefleksija je vedno koristen atribut razmišljujočega posameznika, nobena prava škoda ni bila storjena.

- Drži kot pribito. Mislim, oboje.

Ko jaz retroaktivno analiziram svoje tekste, včasih dobim precej novih idej.

- V tem primeru se je isto zgodilo meni. Mi lahko sugeriraš par moških forumov? Moških meaning: forumi, kjer sodeluje pretežno populacija moškega spola (gayevski, študentski, verski in tuji ne pridejo v poštev). In naj mi oprostijo prisotni, če so moj 'oglas' že prebrali, mogoče ga bodo še enkrat (morda celo tu gor). In naj mi spregleda admin, če smatra, da bi ga morala postaviti med male oglase.

Tvoj zadnji stavek je pa pravi ženski kriptopokroviteljski feministični udarec. Po mojem bo več učinka, če tisto zbrišeš, kot pa da mu 'pomagaš' :D

- Nikakor. Razen, če bi me zanimal kvantitativni učinek.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Invictus ::

sci3nc3 je izjavil:

Plesni tečaji, aerobika in podobne stvari zato odpadejo. Plesni tečaji običajno niso za računalniške geeke, saj so ponavadi preveč leseni (za takega se imam tudi sam).

To je samo kliše. Ostali poklici niso nič boljši ...

sci3nc3 je izjavil:

Srečujem pa samo neprimerne - ali starejše ženske ali pa kakšne mlade mamice. Težko pa naletiš na mladino do 30 let, ki bi morda kaj obetala.

Te "neprimerne" ženske imajo tudi kolegice in znanke. Kot si rekel, rabiš dobre veze. Poleg tega z njimi natreniraš komunikacijo z ženskami.

sci3nc3 je izjavil:

Zdaj se imam za malo bolj pogumnega, ampak sem ostal brez družbe (nekateri so že v zvezah, drugi zaposelni in nimajo časa, tretji še študirajo in so v drugem kraji, spet drugi so se po študiju preselili v domači kraj in nas loči razdalja itd.)

Malo samoiniciative ne škodi. Razdalja problem? Saj je v Sloveniji vse na dosegu maksimalno 2 ur ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

NonPlusUltra ::

sci3nc3 je izjavil:


Večina vas še vedno piše, kot da iščem punco za resno zvezo.

- Kdo ve zakaj smo si ustvarili takšno mnenje? Ker prijateljstvo, po tvojem, spada med neresne zveze?
("Za začetek mogoče samo za prijateljstvo, če se bo iz tega razvilo kaj več, pa toliko boljše.")

Spoznavanje preko družbenih omrežjih je tudi bolj jalovo... prvič, odločiš se le na podlagi videza in drugič, o njej ničesar ne veš

- In tega seveda nočeš.
("Fina ali fajn je zame taka, ki 1) dobro zgleda, 2) v njeni družbi je lepo
Za začetek mora izpolnjevati prvi 2 točki ")
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

science, taprave ni, to si kar izbij iz glave
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

L1nK ::

NonPlusUltra je izjavil:

L1nK je izjavil:


Samorefleksija je vedno koristen atribut razmišljujočega posameznika, nobena prava škoda ni bila storjena.

- Drži kot pribito. Mislim, oboje.

Ko jaz retroaktivno analiziram svoje tekste, včasih dobim precej novih idej.

- V tem primeru se je isto zgodilo meni. Mi lahko sugeriraš par moških forumov? Moških meaning: forumi, kjer sodeluje pretežno populacija moškega spola (gayevski, študentski, verski in tuji ne pridejo v poštev). In naj mi oprostijo prisotni, če so moj 'oglas' že prebrali, mogoče ga bodo še enkrat (morda celo tu gor). In naj mi spregleda admin, če smatra, da bi ga morala postaviti med male oglase.

Tvoj zadnji stavek je pa pravi ženski kriptopokroviteljski feministični udarec. Po mojem bo več učinka, če tisto zbrišeš, kot pa da mu 'pomagaš' :D

- Nikakor. Razen, če bi me zanimal kvantitativni učinek.


pa res imam en dober predlog zate: forum joker mnenjalnik, registriraj se, v veliki večini je populacija moška, testosteron kar prekipeva, imajo pa tudi izbo, ki se ji reče paritveni brlog. sicer mrgoli trolov, zajebantov, provokatorjev, kvazijebačev in podobnih tipov (tud kakšen stalker, creepster...), ampak ko boš spoznana za žensko, boš dobila več pozornosti, kakor je zdravo (kar je precej težko, ker moraš dokazati, da nimaš med nogami binglja, pa še potem mislijo, da si AE kakšnega potrebnega dedca). ko pa nabiješ 100 sporočil, se ti pa odpre skrita izba Gnojišče (t.i. slovenski 4chan), tam boš pa potem lahko res odprto pecala, spoznavala, dobila boš na desetine ženitvenih ponudb, sicer so malo vulgarni, ampak večinoma kar vredu pobje (izogibaj se uporabnika Smrk, ki je tudi moderator te izbe, fašistoiden model brez smisla za humor, cinik, provokator). tam je nastalo že kar nekaj internetnih parčkov.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

NonPlusUltra ::

L1nK je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

L1nK je izjavil:


Samorefleksija je vedno koristen atribut razmišljujočega posameznika, nobena prava škoda ni bila storjena.

- Drži kot pribito. Mislim, oboje.

Ko jaz retroaktivno analiziram svoje tekste, včasih dobim precej novih idej.

- V tem primeru se je isto zgodilo meni. Mi lahko sugeriraš par moških forumov? Moških meaning: forumi, kjer sodeluje pretežno populacija moškega spola (gayevski, študentski, verski in tuji ne pridejo v poštev). In naj mi oprostijo prisotni, če so moj 'oglas' že prebrali, mogoče ga bodo še enkrat (morda celo tu gor). In naj mi spregleda admin, če smatra, da bi ga morala postaviti med male oglase.

Tvoj zadnji stavek je pa pravi ženski kriptopokroviteljski feministični udarec. Po mojem bo več učinka, če tisto zbrišeš, kot pa da mu 'pomagaš' :D

- Nikakor. Razen, če bi me zanimal kvantitativni učinek.


pa res imam en dober predlog zate: forum joker mnenjalnik, registriraj se, v veliki večini je populacija moška, testosteron kar prekipeva, imajo pa tudi izbo, ki se ji reče paritveni brlog. sicer mrgoli trolov, zajebantov, provokatorjev, kvazijebačev in podobnih tipov (tud kakšen stalker, creepster...), ampak ko boš spoznana za žensko, boš dobila več pozornosti, kakor je zdravo (kar je precej težko, ker moraš dokazati, da nimaš med nogami binglja, pa še potem mislijo, da si AE kakšnega potrebnega dedca). ko pa nabiješ 100 sporočil, se ti pa odpre skrita izba Gnojišče (t.i. slovenski 4chan), tam boš pa potem lahko res odprto pecala, spoznavala, dobila boš na desetine ženitvenih ponudb, sicer so malo vulgarni, ampak večinoma kar vredu pobje (izogibaj se uporabnika Smrk, ki je tudi moderator te izbe, fašistoiden model brez smisla za humor, cinik, provokator). tam je nastalo že kar nekaj internetnih parčkov.

Najlepša hvala.
In še najpomembnejše: so tudi tam sodelujoči delikatni glede števila in provenience torbic?
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

NonPlusUltra je izjavil:

L1nK je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

L1nK je izjavil:


Samorefleksija je vedno koristen atribut razmišljujočega posameznika, nobena prava škoda ni bila storjena.

- Drži kot pribito. Mislim, oboje.

Ko jaz retroaktivno analiziram svoje tekste, včasih dobim precej novih idej.

- V tem primeru se je isto zgodilo meni. Mi lahko sugeriraš par moških forumov? Moških meaning: forumi, kjer sodeluje pretežno populacija moškega spola (gayevski, študentski, verski in tuji ne pridejo v poštev). In naj mi oprostijo prisotni, če so moj 'oglas' že prebrali, mogoče ga bodo še enkrat (morda celo tu gor). In naj mi spregleda admin, če smatra, da bi ga morala postaviti med male oglase.

Tvoj zadnji stavek je pa pravi ženski kriptopokroviteljski feministični udarec. Po mojem bo več učinka, če tisto zbrišeš, kot pa da mu 'pomagaš' :D

- Nikakor. Razen, če bi me zanimal kvantitativni učinek.


pa res imam en dober predlog zate: forum joker mnenjalnik, registriraj se, v veliki večini je populacija moška, testosteron kar prekipeva, imajo pa tudi izbo, ki se ji reče paritveni brlog. sicer mrgoli trolov, zajebantov, provokatorjev, kvazijebačev in podobnih tipov (tud kakšen stalker, creepster...), ampak ko boš spoznana za žensko, boš dobila več pozornosti, kakor je zdravo (kar je precej težko, ker moraš dokazati, da nimaš med nogami binglja, pa še potem mislijo, da si AE kakšnega potrebnega dedca). ko pa nabiješ 100 sporočil, se ti pa odpre skrita izba Gnojišče (t.i. slovenski 4chan), tam boš pa potem lahko res odprto pecala, spoznavala, dobila boš na desetine ženitvenih ponudb, sicer so malo vulgarni, ampak večinoma kar vredu pobje (izogibaj se uporabnika Smrk, ki je tudi moderator te izbe, fašistoiden model brez smisla za humor, cinik, provokator). tam je nastalo že kar nekaj internetnih parčkov.

Najlepša hvala.
In še najpomembnejše: so tudi tam sodelujoči delikatni glede števila in izvora torbic?


Ne poznam te dovolj, ampak vseeno ti toplo odsvetujem, da se podaš v tiste vode.

Spajky ::

Ah ženske ... če jih ni je hudič... če so, je pa dostikrat še večji >:D ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

NonPlusUltra ::

vostok_1 je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

L1nK je izjavil:

NonPlusUltra je izjavil:

L1nK je izjavil:


Samorefleksija je vedno koristen atribut razmišljujočega posameznika, nobena prava škoda ni bila storjena.

- Drži kot pribito. Mislim, oboje.

Ko jaz retroaktivno analiziram svoje tekste, včasih dobim precej novih idej.

- V tem primeru se je isto zgodilo meni. Mi lahko sugeriraš par moških forumov? Moških meaning: forumi, kjer sodeluje pretežno populacija moškega spola (gayevski, študentski, verski in tuji ne pridejo v poštev). In naj mi oprostijo prisotni, če so moj 'oglas' že prebrali, mogoče ga bodo še enkrat (morda celo tu gor). In naj mi spregleda admin, če smatra, da bi ga morala postaviti med male oglase.

Tvoj zadnji stavek je pa pravi ženski kriptopokroviteljski feministični udarec. Po mojem bo več učinka, če tisto zbrišeš, kot pa da mu 'pomagaš' :D

- Nikakor. Razen, če bi me zanimal kvantitativni učinek.


pa res imam en dober predlog zate: forum joker mnenjalnik, registriraj se, v veliki večini je populacija moška, testosteron kar prekipeva, imajo pa tudi izbo, ki se ji reče paritveni brlog. sicer mrgoli trolov, zajebantov, provokatorjev, kvazijebačev in podobnih tipov (tud kakšen stalker, creepster...), ampak ko boš spoznana za žensko, boš dobila več pozornosti, kakor je zdravo (kar je precej težko, ker moraš dokazati, da nimaš med nogami binglja, pa še potem mislijo, da si AE kakšnega potrebnega dedca). ko pa nabiješ 100 sporočil, se ti pa odpre skrita izba Gnojišče (t.i. slovenski 4chan), tam boš pa potem lahko res odprto pecala, spoznavala, dobila boš na desetine ženitvenih ponudb, sicer so malo vulgarni, ampak večinoma kar vredu pobje (izogibaj se uporabnika Smrk, ki je tudi moderator te izbe, fašistoiden model brez smisla za humor, cinik, provokator). tam je nastalo že kar nekaj internetnih parčkov.

Najlepša hvala.
In še najpomembnejše: so tudi tam sodelujoči delikatni glede števila in izvora torbic?


Ne poznam te dovolj, ampak vseeno ti toplo odsvetujem, da se podaš v tiste vode.

:)
O glej, naivna sem pač. Le kako bi človek lahko pričakoval takšne vrste podlost od L1nK-a?
L1nK, saj sem priznala, da se glede tistih treh litrov vode lahko motim. Ker so me narobe učili. Urologa še nisem videla, iskati pa ga, zaradi razjasnitve najinega konflikta, ne mislim.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

SimplyMiha ::

sci3nc3 je izjavil:

...
Srečujem pa samo neprimerne - ali starejše ženske ali pa kakšne mlade mamice. Težko pa naletiš na mladino do 30 let, ki bi morda kaj obetala.
...

Nič ne primerne, nasprotno, te so najboljše, na kar lahko naletiš. Mislim starejše ženske. Z njimi je fajn klepetati, sčasoma pa ti predstavijo svojo samsko 10/10 hčerko.

Ključ je v poznanstveh.

aerie ::

sci3nc3 je izjavil:

Večina vas še vedno piše, kot da iščem punco za resno zvezo. Saj med drugim je tudi to cilj, ampak bolj sem se fokusiral na to, kako spoznati ženske nasploh... saj ni nujno, da bo že prva taprava, ne bi pa rad izgubljal časa z neko, ki nič ne obeta. Če naredim neko vzporednico z iskanjem službe, da boste boljše razumeli: Danes so taki časi, da velja le še dobra veza. Če nimaš veze, težko prideš do službe (in podobno je z ženskami). Zdej, če iščeš delo v pisarni, ti bo fizični delavec bolj malo koristil (ni dovolj velika riba). Hočem reči, iskati je treba ljudi, ki ti kaj obetajo.

Kakšni dogodki bi bili super, če bi živel v lj ali kakšnem večjem mestu, kjer so med tednom študenti in posledično tudi kakšni dogodki. Jaz pa sem v bolj zaspanem mestu, kjer ni dogodkov (razen takih, ki si jih sam pripraviš - popivanje do jutranjih ur). Plesni tečaji, aerobika in podobne stvari zato odpadejo. Plesni tečaji običajno niso za računalniške geeke, saj so ponavadi preveč leseni (za takega se imam tudi sam). Mogoče bi se prej kot plesat naučil igrati kak instrument (kar tudi menda vžge pri ženskah), vendar nikoli nisem niti probal. Upoštevati moram še, da nekateri pri moji starosti še študirajo ali pa se po študiju zaposlijo v lj ali mb, zato se izbira zame zmanjša.

Si pa pogosto vzamem čas za malo športa. Poleti sedem na kolo, drugače pa vsaj kakšen kilometer odtečem ali vsaj prehodim. Srečujem pa samo neprimerne - ali starejše ženske ali pa kakšne mlade mamice. Težko pa naletiš na mladino do 30 let, ki bi morda kaj obetala.

Glede mojih izkušenj je pa tako: Kot srednješolec oz. študent sem spoznal nekaj prijetnih punc, vendar po spletu okoliščin ali pa je ona naredila prvi korak. Nikoli pa nisem bil dovolj pogumen in pristopil do kakšne in si izboril priložnost za nadaljnji uspeh. Bil sem bolj sramežljiv in sem morda zaradi tega izgubil najboljši čas (če upoštevam, da gre pri mladini to lažje, kot pri starejših). Ob prvem srečanju sem običajno bolj resen, po nekaj srečanjih (če naključje tako hoče) pa že napredujem (mi je do heca in jo spravljam v smeh). Večina teh težav nima in jim besede same letijo, sem pa že videl težje kalibre - odgovarjajo samo z "da" in "ne" oz. samo to, kar jih vprašaš.

Zdaj sem se počasi zresnil in spoznal, da sem porabil kar nekaj let in so naključja redka, zato nima smisla čakati, ampak bom moral narediti prvi korak (tukaj ima nasprotni spol prednost - deluje kot vaba, od moškega pa se pričakuje prvi korak). Opazil sem, da leta bežijo in bi lahko ta čas porabil za nabiranje izkušenj. Zdaj se imam za malo bolj pogumnega, ampak sem ostal brez družbe (nekateri so že v zvezah, drugi zaposelni in nimajo časa, tretji še študirajo in so v drugem kraji, spet drugi so se po študiju preselili v domači kraj in nas loči razdalja itd.)

V čem je torej problem? Za začetek si privošči žensko, če te ta spol privlači. Pa plačaj ji za uslugo, da se ti ti ne bo domov vračala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: aerie ()

vostok_1 ::

A človek ima službo? (oz. prihodke)

Ker, če ne bo težko kaj najet.

jype ::

Nah, te reči so dost ugodne, da si jih še kdo s socialno pomočjo kdaj privošči.

StarMafijec ::

Še vedno lahko spolno potrebo krotiš z obiskovanjem omenjenih storitev.

Sicer bi pa po mojem bilo bolje, če bi delal na večanju kvalitete svojega življenja. Torej, da postaneš čimbolj aktiven, najdeš si kake hobije, potuješ, fotografiraš, itd. in se nenekako pripraviš, da kake resne partnerice ne boš imel (vsaj ne kmalu).

Pa vedi, da nas je moških krepko preveč, tako pravi statistika.

jype ::

StarMafijec> moških krepko preveč

Globalno to drži, ampak v Evropi ni sile, ker že dolgo več ne utapljamo dojenčic.

StarMafijec ::

jype je izjavil:

Globalno to drži, ampak v Evropi ni sile, ker že dolgo več ne utapljamo dojenčic.


V generacijah od rojstva do približno 50. leta starosti prevladujemo moški.

Pri tridesetletnikih je v Sloveniji 1100 moških preveč, pri dvajsetletnikih pa 230.

Zgodovina sprememb…

Vice ::

StarMafijec je izjavil:

jype je izjavil:

Globalno to drži, ampak v Evropi ni sile, ker že dolgo več ne utapljamo dojenčic.


V generacijah od rojstva do približno 50. leta starosti prevladujemo moški.

Pri tridesetletnikih je v Sloveniji 1100 moških preveč.


A pa si upošteval tud fantke ki imajo radi fantke in kontra?

Invictus ::

Vice je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

jype je izjavil:

Globalno to drži, ampak v Evropi ni sile, ker že dolgo več ne utapljamo dojenčic.


V generacijah od rojstva do približno 50. leta starosti prevladujemo moški.

Pri tridesetletnikih je v Sloveniji 1100 moških preveč.


A pa si upošteval tud fantke ki imajo radi fantke in kontra?

Obstajajo tudi punce, ki imajo rade punce.

Kar zadevo izenači. Jih je pa tako malo da so statistično nepomembni za paritev z drugim spolom.

Nekaj naravne selekcije mora pa tudi biti ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

StarMafijec> V generacijah od rojstva do približno 50. leta starosti prevladujemo moški.

Za manj kot promil.

Invictus> Obstajajo tudi punce, ki imajo rade punce.

Saj je napisal:

Vice> A pa si upošteval tud fantke ki imajo radi fantke in kontra?

Poleg tega nas je itak velika večina bi-curious, samo nismo še srečali pravih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

StarMafijec ::

jype je izjavil:

StarMafijec> V generacijah od rojstva do približno 50. leta starosti prevladujemo moški.

Za manj kot promil.


Ne, za dobrih 48 promil je moških preveč. Za vzorec sem vzel starost od 0 do 30.

Pri starosti od 0 do 50 pa je moških več za dobrih 106 promil.

Invictus ::

StarMafijec je izjavil:


Ne, za dobrih 48 promil je moških preveč. Za vzorec sem vzel starost od 0 do 30.

Pri starosti od 0 do 50 pa je moških več za dobrih 106 promil.

Nekako tega problema ne občutim ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

StarMafijec> Ne, za dobrih 48 promil je moških preveč. Za vzorec sem vzel starost od 0 do 30.
StarMafijec> Pri starosti od 0 do 50 pa je moških več za dobrih 106 promil.

V kateri vasi je blo pa to?

Invictus ::

Na štajerskem ali dolenjskem ...

Pomešali alkohol v krvi in presežek moških ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BCSman ::

Pomojem je najboljša taktika sprva ciljat le na kake nesamozavestne ženske in slabšega videza, pri katerih imaš nekaj možnosti da jih osvojiš. Sčasoma, ko si nabereš izkušnje in trajnejšjo samozavest, ki je tudi posledica dominantnosti v razmerju, preideš na povprečne. Tako kot pri iskanju službe, kjer za začetetek (če si brez izkušenj in brez znanja - totalna nula) ciljaš na kaj z minimalcem in postopoma prehajaš na bolj pametna dela z večjo dodano vrednostjo in boljšo plačo.

jype ::

Skratka, svetuješ mu, da naj izkoristi in potem pusti vse tiste ženske, ki bi rade, da bi jih kdo imel zares rad.

Iz zapisanega ni tako težko ugotoviti, od kod izvira stereotip o "prascih".

BCSman ::

Zveni kruto, a življenje ni pravljica. Prej ali slej bodo tiste podpovprečne že dobila koga, ki bo hotel biti trajno z njimi. Medtem ko je starejši samski moški, brez izkušenj, samozavesti in lovskega nagona obsojen na pogubo.

1o1zmagnet ::

NonPlusUltra je izjavil:

lolzmagnet je izjavil:


Noro res. Enako velja za ženske, tista ki pri 25 ni poročena, je nekaj hudo narobe z njo.


- Wow. In to celo hudo.


Izjava ženske. Dobro ve koliko je ura.
Današnje punce se dajejo dol pri 13tih, prisotnost HPV+ v SŠ je 80%.

Če je ženska do 25tga prilezla brez tipa, je problem izključno v njej in od take samo stran.

NonPlusUltra je izjavil:

- Glede na to, da praviš, da so vse ženske zabite, pametnih torej ni in tipe torej v resnici rajcajo tipi?

Glej jypt-a. QED

Ženska, ki ima več moških, kakor ženskih karakteristik.

NonPlusUltra je izjavil:

- Ženske torej v resnici rajcajo gayi?

Med drugim tudi. Z veseljem prespi v njegovi postelji.

NonPlusUltra je izjavil:

- Nimamo razloga ne dvomiti, da ti ne spadaš med prve.

Pravilno.

NonPlusUltra je izjavil:

- 1. Kaj je z dobrimi fanti?
- 2. Kaj je s fanti, katerih nobena noče?

1. Smo zasedeni
2. Životarijo v telefonskem imeniku ali na fb. Pridejo prav za dvigovanje morale, ko jo 1. tip ne jebe pola posto.

1o1zmagnet ::

jype je izjavil:

Skratka, svetuješ mu, da naj izkoristi in potem pusti vse tiste ženske, ki bi rade, da bi jih kdo imel zares rad.

Iz zapisanega ni tako težko ugotoviti, od kod izvira stereotip o "prascih".


Ker smo lahko samo tipi prasci.

Ker žensk, ki so izkoristile tipa, ni. Povprečje je ravno obratno, ženska se ne bo nikoli branila izkoristiti tipa za 'pomoč' pri nečem, za boljšo oceno, napredovanje v službi ipd.

Vse ženske bi imele rade, da bi jih nekdo imel zares rad.
Kje je to pri prioriteti, pa je nekje na zadnjem mestu, pride pa na vrsto po tem, ko vse razočarane spoznajo da jebači niso za v razmerja. Počakaj na valentinovo, boš videl koliko se jih bo po fb jokalo. Oj joj, le kje bom spoznala pravega moškega.

BCSman je izjavil:

Pomojem je najboljša taktika sprva ciljat le na kake nesamozavestne ženske in slabšega videza, pri katerih imaš nekaj možnosti da jih osvojiš. Sčasoma, ko si nabereš izkušnje in trajnejšjo samozavest, ki je tudi posledica dominantnosti v razmerju, preideš na povprečne. Tako kot pri iskanju službe, kjer za začetetek (če si brez izkušenj in brez znanja - totalna nula) ciljaš na kaj z minimalcem in postopoma prehajaš na bolj pametna dela z večjo dodano vrednostjo in boljšo plačo.


Pa saj neka taktika to je.
Samo
Zanemarja se osnovni problem
Če ni samozavesti, karakterja, ne bo nič.

To ne rajca še tako osamljene ženske.

Ljubezen pri ženskah ni svar dogovora niti stvar pogovora.

Zgodovina sprememb…

1o1zmagnet ::

SimplyMiha je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

...
Srečujem pa samo neprimerne - ali starejše ženske ali pa kakšne mlade mamice. Težko pa naletiš na mladino do 30 let, ki bi morda kaj obetala.
...

Nič ne primerne, nasprotno, te so najboljše, na kar lahko naletiš. Mislim starejše ženske. Z njimi je fajn klepetati, sčasoma pa ti predstavijo svojo samsko 10/10 hčerko.

Ključ je v poznanstveh.


Samo stran od takih kakor te noge nesejo hitro.

Če vprežeš tako hčerko, pomeni da si se oženil z njeno mat. Pod njeno komando bo 24/7 in ti bo delala težave razmerju in v življenju.
Zmenjeno pa vse vnaprej, nič seksa pred poroko, obvezno zaročni prstan in podobni heci.

Zgodovina sprememb…

L1nK ::

NoNickName, jaz nisem s tabo debatiral o nobenih urologih ali vodi, zamenjala si me z nekom drugim, drugače pa je mnenjalnik cisto normalen forum, ne vem, zakaj paranoja, prijavi se tam, če ti bo kdo najedal ali ti ne bo vsec, ga das pa na ignore listo in basta.
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

1o1zmagnet ::

jype je izjavil:

lolzmagnet> Napačno je razmišljanje, da si boš našel žensko ki te bo izučila v iskanju boljših žensk. TO ni v njenem interesu.
NoNickName> - Se strinjam.

Jaz se pa ne: Beseda "iskanje" sama po sebi implicira, da se ti sanja ne, kje bi lahko reč bila, kar izkazuje popolno nerazumevanje mehanizmov snovanja in vzdrževanja človeških odnosov.

Po eni strani je seznanjanje z ogromno različnimi ljudmi najbolj smiseln način za povečanje bazena vseh tistih, ki so potencialno zanimivi bodoči partnerji, hkrati je pa pod družbenimi pritiski s tem treba pohiteti - na tak način pa seveda naleteti na zoprno dilemo glede tega, ali smo res že spoznali dovolj ljudi, da nima smisla iskati še naprej, ker bi morda za vogalom lahko našli še boljšo izbiro.

Resnica je seveda drugačna: Odnosov se ne gradi tako kot likov v RPG, temveč na zaupanju in iz njega izhajajočim vzajemno večjim udobjem, kar v resnici ne izključuje niti odprtih odnosov, niti povsem krščanske doživljensko ekskluzivne zveze. Edina stvar, ki jo tak odnos izključuje, je pokroviteljsko in skrajno nespoštljivo poskušanje skrivanja nekaterih podrobnosti "za zaščito partnerjevih čustev".


Kar je razlog da se 13-letnice dajejo dol. Do 22ga leta so dale čez že dosti moških da približno vedo, kaj iščejo. Niso trapaste.

Kaj pa tipi, ki sanjajo po forumih. Prvo ki bi jo našli, bi jo oženili.

1o1zmagnet ::

jype je izjavil:

L1nK> ja, najbrž je hotela penis, ti pa si ga ji odrekel. bravo. boš devica do konca življenja?

IMO se je pravilno odločil. Dekle bo itak hitro našlo drugega, ki bo imel drugačne standarde, on pa v resnici nima razloga, da bi bil tako obupan, da bi moral kloniti pred vsakim bitjem z malo ekstra maščobe nad rebri.

Bolje je biti devica kot razstavni model.

mk766321> Samo če ste taki strokovnjaki, zakaj pol tu sedite že cel večer, žensko pa zanemarjate, ki ste si jo pridobili?

Z žensko, ki bi samo čakala, da si zanjo vzamem čas, zagotovo ne bi nikdar postala partnerja.




Ženska bo čakala nate, če si kaj vreden.

Dekle si je našlo drugega in se dalo z njim dol 5 min kasneje ko jo je zavrnil.

Obupan pa tip je, ko niti ne dojame da ga je nekdo imel toliko rad/bil zatreskan/kresan/pijan, da bi se dal dol z njim. Ni samozavesti 0.

Kaj bo ženska delala s takim, ko ji je samo v napoto, pa ne ve če bi al nebi al bi mogoče jutri. Mencanje.

Ženska hoče tipa, takega, da se lahko pohvali vsem njenim prijateljicam le kje je našla to vročo robo. Pa ne preveč, da ne bodo same poskrbele za to, da se dajo dol z njim.

1o1zmagnet ::

Invictus je izjavil:

napsy je izjavil:

lolzmagnet: Govoris o dolocenih zenskah. S tistimi, ki sem se jaz menil so vse iskale partnerja, ki znajo bit moski in znajo bit romantiki. Nobena niti omenila ni denarja. Dobr si znam predstavljat v kakem krogu zensk si se ti vrtel.

Ma to je paradox po svoje. Hočejo "pravega" deca, in pa romantika. Pač ne gre skupaj.

Vse babe bi rade prave dece, nekatere te celo označijo za pravega deca, na koncu pa izberejo copato samo zato ker ji naredi polovico gospodinjskih opravkov.

Za romantiko ni treba dosti. Par svečk in buteljka njenega priljubljenega vina, pa si zmagal. Če rezerviraš še kak privat jacuzzi/savno, si pa sploh zmagal. Za večino žensk višek romantike.

Denar? Če ji res ne klikne zate, je to precej velik faktor. Uspešen moški jih naredi precej mokre. Zna pospešit kako akcijo, sploh če opazijo investicijo vanje. Beri večerjo, kako darilce. Ko se začne ženska razmišljati o resni vezi, ne mara luzerskih nezaposlenih tipov, ali pa takih na minimalni plači. Razen če je sama taka. Tiste, ki imajo same keš, pa takih še za fuk ne jemljejo.

NonPlusUltra je izjavil:

Potem beremo na moških forumih, kako zelo so postale ženske nasilne in vsiljive (mislim, da je tudi zgoraj en to omenil).

Niso vsiljive, samo bolj agresivne. Ampak se jih pol da fajn ponucat ... Agresivne so sploh vse ločenke. Pač malo zaradi potrebe po resnem partnerju, malo pa preprosto ker jim manjka seksa. In vedo kaj hočejo. Podpiram ... :D


Je tko nekak. Hočjo dobrega jebača in copato ob enem. Samo da jebač pozna svojo vrednost in takih žensk nima kaj za prenašati, ki mu samo znižjujeo njegovo vrednost in tratijo njegov čas.

Romantika je umrla nekje v prejšnjem stoletju. Če take stvari počneš si označen najmanj kot pederajčina iz strani žensk. Zadeve se spremenijo v zvezi, ampak romantika za spoznanje, nikdar in nikoli.

Denar/moč klika za večino žensk že vedno. Ve da bo preskrbljena do konca lajfa če se ji userje. Pojdi v ukrajino, ti 'samske mlade deviške dame' mečejo pod noge. Zakaj nek misliš da tipi hodijo na razna popotovanja v argentino ipd. Tam se žge te mlade ženske kot še nikoli. Hkrati še njena mat spodbuja pri tem, če se bogato oženi ne bo nikdar rabila delat. Pri 35tih jo pa tip pusti ker je samo še stara in sitna in potem samska do konca lajfa, brez šihta ali pokojnine. Seveda bo zatežena.

Ločenke so ločene z razlogom. Pokvarjena/znucana roba, katere nobeden noče. Agresivne so pa iz toliko razlogov, da niti nočeš vedeti zanje.

kr1ženska ::

hehe :)
1o1zmagnet< tile tvoji komentarji so pa za žile rezat. :D Očitno ste vsi tipi na svetu pokvarjeni, tisti ki še niso, jih pa tle učite kako morjo bit. Če ste že tipi take p*** je zadnji čas je da še ženske ratamo. Pa gremo ženske tipe izkoriščat in zaje**, ker če jih ne bomo me, bodo pa tak oni nas. Pa se vrtimo v krogu.
Al pa če bi tole prekinl, pa šli raje na kak sladoled. Aja ne, če je ženska kj vredna bo večno čakala, da jo tip kam povabi, ker romantika je že tak zdavnaj izumrla. Aja, pa še ženska mora vsaj manekenka bit da je vredna tipa-uf, bo treba pod nož... 8-O
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

jype ::

1o1zmagnet> Hočjo dobrega jebača in copato ob enem.

Yup, taki smo daleč najboljši!

Invictus ::

1o1zmagnet je izjavil:


Ločenke so ločene z razlogom. Pokvarjena/znucana roba, katere nobeden noče. Agresivne so pa iz toliko razlogov, da niti nočeš vedeti zanje.

Tiste ločenke, ki so spucale svojo glavo, so v bistvu najboljše. Ni treba preveč bluzit in se delat finega ... Poleg tega pa razumejo vsakodnevno operativo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

xardas ::

kr1ženska je izjavil:

Če ste že tipi take p*** je zadnji čas je da še ženske ratamo. Pa gremo ženske tipe izkoriščat in zaje**, ker če jih ne bomo me, bodo pa tak oni nas. Pa se vrtimo v krogu. 8-O


Brez zamere, ampak v tem krogu se vrtimo že kar nekaj časa.

jype ::

xardas> Brez zamere, ampak v tem krogu se vrtimo že kar nekaj časa.

Izstopite. Udeležba ni obvezna. Zoprno (in skrajno nevljudno) je le to, da se nekateri pretvarjajo, da niso takšni.

Miha 333 ::

kitajc je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Vnaprej poudarjam, da moj namen ni trolanje. Že dolgo spremljam ta forum, skupaj z vami sem rešil že marsikatero stvar in ker je tukaj veliko meni podobnih tipov, sem prepričan, da sem na pravem mestu.

Sem mladenič, ki se bliža 30. letu starosti (nekaj let še manjka). Star še nisem, za mladega pa se tudi ne štejem. Zdi se mi, da čas kar beži mimo mene, še nedolgo nazaj sem bil bruc, zdaj pa že v registru ZRSZ. Leta bežijo in počasi sem se naveličal samote, gledano na dolgi rok bi bilo dobro spoznati kakšno prijetno dečvo. Pa da ne bo kdo narobe razumel, ne iščem napotkov za pecanje, zanima me, kako bi sploh katero spoznal. Za začetek mogoče samo za prijateljstvo, če se bo iz tega razvilo kaj več, pa toliko boljše.

Čeprav imam čisto drugo izobrazbo, se imam (kot večina na tem forumu) za kar dobrega računalničarja. Upam se trditi, da ni področja v računalništvu, ki ga ne bi vsaj delno poznal. Kot računalničar pa sem tudi bolj resen (dečve imajo rade hec, pri meni heca ni) in sramežljive sorte. Poklic in hobije imam bolj moške narave... same take stvari, kjer težko najdeš ženske. Če pa se že znajdem v ženski družbi, razmišljam kaj bi ji nakladal (na izdelavo android iger se verjetno ne spozna? kako deluje TV se ji tudi verjetno ne sanja?). Če že najdeva skupno temo, mi ponavadi kmalu zmanjka besed in se znajdem v neprijetnem položaju.

Odkar sem končal faks, sem bolj ali manj izgubil stik s sošolci, prijatelji... tipičnen primer: ko doštudiraš, ne dobiš službe, zato se preseliš domov, kjer so minimalni stroški, pristaneš na zavodu in upaš na boljši jutri. Tu pa tam pride kakšna priložnost za kakšno kavico ali pivo, če slučajno koga srečam. Malo bolj aktiven sem v virtualnem svetu (družbena omrežja in forumi), saj tukaj razdalja in čas niso ovire... tako da še lahko sledim svojim vrstnikom, v "realnem" svetu pa se bolj po redko vidim z njimi. Po diskačih in lokalih zvečer ne hodim... preprosto nimam družbe.

Dejstvo je, da je žensk ogromno (greš v mesto po opravkih, pa jih srečaš toliko, da si jih še zapomniš ne), ampak ne moreš kar tako navezati stika... ne moreš ustaviti mimoidočo in ji težit, da bi jo rad spoznal. Zavedam se, da je najboljša možnost spoznavanje preko prijateljev in znancev, vendar kot sem rekel, trenutno imam zelo malo stikov z vrstniki. Spoznavanje preko družbenih omrežjih je tudi bolj jalovo... prvič, odločiš se le na podlagi videza in drugič, o njej ničesar ne veš in težko napreduješ do srečanja v živo, saj si za njo le neznanec. Razna omrežja za flirtanje so neuporabna - zapraviš par evrov za ugodnosti, da lahko vidiš komu si všeč, nazadnje pa te njen videz še odbija.

Kako torej spoznat kakšno fino dečvo? Vsaj bežno, toliko da lahko začneš pripravljat naslednji korak. Kako vi spoznavate ženske?


Stari, sem isti kot ti.

Če pri teh letih nimaš punce si kar precej osamljen. Lahko imaš okoli sebe podobne kalibre, kot si ti, a je vse le zabijanje časa. Tudi taki prijatelji počasi odpadajo in kaj hitro spet ostaneš sam.

Ker ne hodiš ven oz. greš le sem in tja na kakšno kavo, ti manjka socializacije. Najslabše kar lahko narediš je, da sediš doma. Sam bi na tvojem mestu vsak dan odšel nekam. Pa naj bo to aerobika, zumba, plezanje, sprehod, hribi...karkoli bo pač naneslo. Nihče ti ne more dati nasveta v stilu "pojdi sem in tja in boš spoznal punco". Razlog je ta, da te nihče ne pozna. Če si "nekomunikativen/nesamozavesten/slabšega videza", greš lahko na konec sveta in zate punce ne bo. Svet pač ni ravno najlepši. Te tri stvari so pri puncah najpomembnejše (veliko vlogo ima tudi denar, a tega verjetno nimaš na pretek).

Kaj storiti?

Vse skupaj je en sam trening. Trenutno tekmuješ z ostalimi fanti, ki npr. od 15-ega leta ogovarjajo punce in so z njimi v zvezah. Ti teh izkušenj praktično nimaš in si v zelo slabem položaju. Punce so navajene, da fant vzame vajeti v svoje roke, če temu ni tako pa te bodo hitro odpikale. Pozabi govorjenje s smislu "tista prava te ne bo itd". To se najbrž ne bo zgodilo. Take stvari gledamo le na POP TV v nedeljo ob 20h.
Pojdi ven in začni povsem random debato z neko punco. Npr. V trgovini vprašaj prodajalko za nekaj o izdelku, ki ga kupuješ. V naprej pa si pripravi še vprašanje ali dva. Ne išči mladih lepih 20-letnih prodajalk, ampak išči le žensko. Ti trenutno krvavo potrebuješ izkušnje in si ne moreš privoščiti izbire. Če boš že v trgovini, pa naredi to še na blagajni - stavek ali dva, malo se pohecaj in boš videl rezultat. Ob vsem tem ostani samozavesten, a ne aroganten. Naredi to že jutri!
Tako boš lahko sčasoma opazil, kako ženska reagira nate.

Pa še par mojih opažanj:

Malo sem pregledoval razne online portale in opazil, da ima veliko punc označeno le "iščem pogovor/prijateljstvo". Ker nisem prijavljen nisem mogel klikniti. Zanima me, ali se da kaj dobiti (sex/zvezo) ali so to bolj punce, ki bi se rade le pogovarjale in to ponavadi ne pripelje nikamor? Ker mi ni do internetnega chata z povprečno punco, ker je vse skupaj le zabijanje časa.

Nov rajon spoznavanja punc so morda hribi. Sam sem prvič odšel v hribe pred nekaj meseci in so me vsi "po hribovsko" pozdravljali. Eni sicer iz navade, ker to tako pač je, bilo pa je tudi nekaj punc - samih ali s prijateljico, ki so bile vidno zainteresirane. Sam sem bil malo nejevoljen/zmatran in se mi niti ni dalo, a poskusiti ni greh. Spomladi bom šel sigurno še kdaj. Če bo bo, če pa ne pa pač ne.


OP - ti pa jutr v štacuno in načet pogovor!!!


Da se še jaz oglasim, v zgornjih opisih sem našel tudi nekaj sebe.

Nasveti o pristopih kar tako, na cesti, v diskaču, trgovini, da malo vprašaš kako je, daš kompliment in vprašaš za telefonsko, povabiš na pijačo, takim kot sem jaz in verjetno tudi zgornja avtorja, ne pomagajo, ker za nas ne delujejo. Pika. Preizkušeno 500 krat. Sem bolj zadržane sorte, resen, brez nekega smisla za humor, smalltalk mi predstavlja težavo (ker enostavno ne vem o čem se naj pogovarjam), nisem "nakladač", na čigar puhlice bi ženske padale. In pri takih pristopi "iz lepega miru" ne delujejo, ampak kvečjemu izpadeš creeper ali kot nek fehtar. Pa naj bo to na cesti, v trgovini, v klubu, na koncertu, v hribih, na teku, smučanju, hobijih, sprehodu s psom ali v knjižnici. Kot sem rekel, preizkušeno neštetokrat z rezultatom = 0, enkrat pa je ena celo poklicala na pomoč varnostnika. Še več, niti ko sem že bil s katero v "prijateljskem" odnosu, mi ni uspelo iz tega narediti kaj več, ker takoj ko sem namignil ali odkrito vprašal, je bilo konec tudi "prijateljstva". V narekovajih zato, ker sem kasneje ugotovil, da ni šlo za to, ampak sem jim pač prišel prav bodisi za popravilo računalnika, za preganjanje dolgčasa, kot nadomestilo za kolegico ali pa da draži svojega fanta s tem ko gre z menoj na pijačo. Je pa res, da se imam za nice guy-a (v smislu odkritosti, resnosti, zanesljivosti, ustrežljivosti) in mi je to vrednota ter v ponos.

No in tako sem prvo punco, zvezo in vse ostalo imel šele po 30. letu. Pobudo je dala ona, in sicer po dlje časa trajajočem skupnem delu v skupini v okviru službe, in to ne takoj, ampak po nekaj mesecih, ko je na nevtralnem terenu imela možnost spoznati moje druge kvalitete (resnost, razgledanost, ...) brez da bi kdorkoli pritiskal s prošnjami po telefonskih, komplimentih, vabilih na pijačo. Vsaj tako si jaz to razlagam.

Kaj hočem povedati. Če ima avtor lastnosti, podobne mojim (in mislim da je tako), mu s temi nasveti, kako naj ogovarja punce vsepovsod in jim daje komplimente in jih sprašuje za telefonske, delate več škode kot koristi, ker ni tip za to. Takšni se moramo tega lotiti drugače, in sicer moramo omogočiti, da nas ženske opazijo v nečem, kar obvladamo oziroma v čemer smo dobri ter ob tem seveda tudi naše lastnosti, po možnosti na nevtralnem terenu brez pritiskov. Namreč s tem ko žensko kar tako vprašaš za telefonsko, je to nek pritisk nanjo, mora se v trenutku odločiti in če te ne pozna dovolj, raje reče ne, kljub temu, da če bi te imela možnost bolje spoznati, bi mogoče kasneje bila za.

Še nekaj. Ljudje smo zelo različni. Nekateri pač bolj ali manj odstopamo od "mainstream" družbenih zakonitosti. Zato se lahko znajdemo pod pritiski tega družbenega "mainstreama", ki te hitro označi za čudaka/luzerja/..., če se ne ravnaš po nekih "pravilih", kot so npr. od katerega leta starosti dalje moraš redno seksati, sicer nisi normalen, da če ne gre drugače bi moral pa plačevati za seks... halo? Zakaj pa? To so zame mainstream floskule, nekaj se jih najde tudi v tej temi (npr. ženski nisi vreden 0, če je ne seksaš, ...). Če bi si vse to jemal k srcu, bi se lahko že zdavnaj šel obesit. (Pre)dolgo sem rabil, da sem s tem razčistil in prišel do tega, da mi za ta družbena "pravila" dol visi in raje delam tako kot jaz menim, da je prav. Pa tudi, če sem s tem kaj zamudil, zakaj pa bi bilo treba že zelo zgodaj vse možno preizkusit in imeti ne vem kakšne izkušnje. Tudi avtorju in ostalim podobnim svetujem, da se ravnajo po svoji pameti in željah in naj ne mislijo, da je z njimi nekaj narobe, če odstopajo od "mainstreama".

Yakamashi ::

OP, tvoja starost ni problem. Tvoja neizkušenost prav tako ni problem.

Tvoj problem je najprej to, da si nezaposlen in živiš v vukojebini. To je manjši problem.

Večji problem je to, da si ena sanjaška lenoba in se upiraš dejstvu, da boš kot desc moral rešit svoje lastne eksistencialne probleme, zato pa namesto tega raje odpiraš emo topice na slotechu in poslušaš forumaške alfa samce, polne nasvetov. Alpa mene, for that matter. Zgleda mamo vsi cajt, trpet s tabo.

Zakaj si dovolim takole zmerjat, zato, ker sem se prepoznal v tvojem prvem postu, drugače se nebi oglašal. Prepoznal sem se kot en nekdanji zapečkarski pezde s celo množico lastnih iluzij in iz riti privlečenih predpostavk o tem, kako svet deluje.

Kaj boš, OP, sam ukrenil glede dejanskih problemov, če kdaj boš, tega ne ve nihče. Lahko ti povem, kako sem jih rešil jaz. Pet let nazaj sem odjebal vse, kar me je še vezalo na kogarkoli in na karkoli, šel v tujino delat, po enem letu spoznal, kaj pomeni biti sam, res sam, nakar sem ugotovil, da je takih večina expat-ov, se začel družit z njimi in od takrat naprej z ženskami ni blo več problema, če ne drugega, zato, ker imamo kot imigranti vedno eno skupno izhodišče; in kot drugo, človek se postavi na noge, začne razmišljat sam zase in postane, no, desc. In to je to. Vse ostalo so samo posledice.

Sorry, OP, pomoje si uredu poba. Ampak teb manjka to, da te nekdo v rit sune endan, da se mal zbudiš.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Yakamashi> Pet let nazaj sem odjebal vse, kar me je še vezalo na kogarkoli in na karkoli, šel v tujino delat

Ni nujno, da odjebeš vse. Lahko greš samo v tujino delat in se imaš fino, ali pa celo tukaj delaš, pa se imaš fino. Bistvenega pomena je, da si samozadosten, ker če nisi, potem si v vsake vrste zvezi predvsem breme.

Yakamashi ::

Tako je, to so bli le moji lastni parametri.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Sicer pa IMO, tujina helps glede teh reči. Slovenija je skoraj vsa vukujebina in taka je tudi mentaliteta.

GTX970 ::

Yakamashi
Potem naj si op najde delo v večjem mestu in se tam preseli.Bo enako kot tujina s tem da pozna jezik/običaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

jype ::

GTX970> Potem naj si op najde delo v večjem mestu in se tam preseli.Bo enako kot tujina s tem da pozna jezik/običaje.

Ti mu skratka svetuješ, da počaka, da Slovenija okupira Istanbul?

NonPlusUltra ::

L1nK je izjavil:

NoNickName, jaz nisem s tabo debatiral o nobenih urologih ali vodi, zamenjala si me z nekom drugim, drugače pa je mnenjalnik cisto normalen forum, ne vem, zakaj paranoja, prijavi se tam, če ti bo kdo najedal ali ti ne bo vsec, ga das pa na ignore listo in basta.

Moja napaka, se opravičujem. Se mi je zdelo, da sem se zmotila, a ko sem preverila in hotela popraviti, je bilo že prepozno za popravke.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27139623 (35287) jype
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881914 (73962) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483101992 (88170) guest #44

Več podobnih tem