» »

Zunanji disk 2,5'' težava

Zunanji disk 2,5'' težava

opajec ::

Zdravo!
Sem pregledal in prebral precej tem o težavi z zunanjim diskom in problem še vedno ni rešen.
Imam fujitsu siemens disk 2,5'' Storage bird 25EV820 500 GB. Nekaj dni nazaj še normalno deloval, potem pa kar naenkrat težava.
Imam ga za gledanje filmov, nalganje slik itd... Na WD plejerju se zažene in prepozna vse kar je gor, tudi filme si lahko ogledam. Ko pa ga priklopim na Win7 na PC pa ga naenkrat noče več prepoznati. Prepozna samo kot lokalni diks K: in to je to. Ostalo pa tema. Sem nabavil USB kabel z dvojnim USB priklopom, priklopil na zadnjo stran, pa se nič ne spremeni. Ostane enako. Potem pa sem ga priklopil na stari netbook, naložil Linux-Ubuntu, tam pa brez problemov prepozna disk in vse kar je na njem. zagnal tudi ClamTK antivirus, popucal grožnje, okužene datoteke .... , poskusil ponovno na win7 in na žalost nič, enostavno diska ne prepozna... Lučka veselo utripa oz. sveti v vseh variantah... Kaj lahko še naredim, da bi ga winsi prepoznali? Bi šlo, da prenesem vse podatke na stari netbook z linuxi in formatiram disk na PCju ponovno ? Bo delovalo?

Lp

hojnikb ::

assign-aj mu drugo črko v disk managment.
#brezpodpisa

opajec ::

Je Raw datotecni sistem....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OS na SD kartici

Oddelek: Operacijski sistemi
111137 (892) radmannsdorf
»

HP laserjet 1018 in HP Probook 6550b nikakor mi ne uspre povezat

Oddelek: Pomoč in nasveti
221810 (1584) TwingoLove
»

Sistem zazna disk, v raziskovalcu pa ga ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
233514 (2926) Opkow
»

Zunanji trdi disk problem!!

Oddelek: Strojna oprema
245522 (4393) Bye
»

Usb ključa ne prepozna

Oddelek: Pomoč in nasveti
2112343 (10517) BlaY0

Več podobnih tem