» »

Kopiranje zbirke Avdio cd-jev

Kopiranje zbirke Avdio cd-jev

SmeskoSnezak ::

Kolega bi rad prekopiral svojo zbirko originalov za varnost. Rad bi prekopiral cisto vse, tud 3tag al kako se imenuje. Recimo, da Windows Media Player napise namesto Track1,2,3... imena kot so avtor in pesem. Tako kot to naredi pri original CD-ju. Isce pa freeware program za to. Kaksna priporocila? Poskusil je navadno kopiranje s CDBurnerXP in ImgBurn, a tega ta dva programa ne zmoreta ali pa se ni nasel nacina. Vsaka pomoc je dobrodosla.

LP
@ Pusti soncu v srce... @

Ozric ::

[D]emon ::

ID3 tagi niso zapisani nikjer na cdju. Naj si poisce kak program za ripanje, ki naslove poisce preko interneta.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Han ::

Nekateri CD-ji imajo CD-Text, ki vsebuje podatek o naslovu skladbe in izvajalcu.

All ::

Audio cd-ji majo možnost cd-texta..vendar ga redki predvajalniki berejo......pa tud redki original cd-ji so ki ga vsebujejo

[D]emon ::

Sam sem vedno imel obcutek, da je bil CD-Text bolj kot ne propadel eksperiment.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

SmeskoSnezak ::

Torej original cd ima recimo tracke z imeni Unit 1, Unit 2 ... ali pa Naslov skladbe 1, Naslov skladbe 2. On bi rad tocno to imel na kopiji.

Pravite da to ne gre? Kolikor je gledal, redkokdaj najde original naslove prek interneta, ker so "eksoticni" albumi.
@ Pusti soncu v srce... @

pegasus ::

EAC, ki si ga že dobil polinkanega zgoraj, zna izbrskati marsikaj iz online baz cdjev. Od skeniranih naslovnic do besedil. Tudi jaz imam tako eksotične cdje, da jih niti na what.cd ni, a sem jih v freedb našel. Tako da kar brez izgovorov, naj proba.

SmeskoSnezak ::

Okej, še je treba na kaj posebej pazit ali nastavit ali je privzeto vse tak, da lahk komot začne kopirat cd-je?
@ Pusti soncu v srce... @

Ozric ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Okej, še je treba na kaj posebej pazit ali nastavit ali je privzeto vse tak, da lahk komot začne kopirat cd-je?

http://www.exactaudiocopy.de/en/index.p...

dottor ::

Meni je WMP na W7 sam preimenoval. Kupil prejšnji CD od Zlatkota, pa sem si naredu še eno kopijo na USB ključ za v avto, pa je sam WMP preimenoval in spremenil podatke v pravega izvajalca in naslov pesmi, leto izdaje, ...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
213248 (2886) joze28
»

Original CD

Oddelek: Pomoč in nasveti
8684 (581) itsjure
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412573 (7090) Geronimo11
»

Arhiviranje mp3 fileov na CD z zaporednimi številkami

Oddelek: Programska oprema
171756 (1483) valterz
»

CD text

Oddelek: Pomoč in nasveti
151259 (1061) DrSergioDJ

Več podobnih tem