» »

spomladanski servis bicikla

spomladanski servis bicikla

the_unborn ::

Po dolgem cajtu sm se odlocu, da bom zrihtal kolo in se mi je zataknilo pri menjavi zadnjih zobnikov -- ne vem kako dobit dol s feltne tist komplet 7ih zobnikov? Vem da je tist boben privijacen na feltno, samo je ravno tko da s poganjanjem zategujes, v drugo smer se pa zobniki frej vrtijo. Ce mate kksno pametno idejo kar na dan z njo.:)

Matek ::

Če nisi čarodej bo treba odpet ketno:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mlakar ::

jst ti proporočam mal posrfaš po tem bajkersem forumu, k tle maš čist use kr rabš, EVO KLIK!!!



LP

f|ction ::

You need a special key,or very strong hand:)Pac en cudn kluc,ko pol kontra zaspanas ga..in to je to..

Taras_Bulba ::

V kolesarski štacuni se dobi ključ, ki zgleda kot zamašek od flaše. Stane pa okol 2 jurja.

R0K ::

Pobje, to so 'gedore' :)

Klemenn ::

rok...lol..najbrž prvič slišijo za to :D

f|ction ::

Gospod Rok in Gospod Jebediah--zgleda da vidva nimata pojma oziroma se nista vidla gidor...verjemi da vem kaj so gidore in kaj je tisti ključ.Verjemi da se že 9 let tekmovalno ukvarjam s kolesarjenjem tk da sm ze premontiral veliko koles-z gidorami ali brez...in verjemi da imamo doma kamione in vem kaj so gidore...tk da mestni fantki-brez determinacije!

jjohny ::

kexs,
strinjam se s teboj, da nekateri res ne vejo kaj govorijo in kar nekaj bluzijo. Verjetno so orodje videli samo od daleč.

Klemenn ::

ne govort, jzst dobro vem ka so gedore, res pa je velik sošolcev, k najbrž še za izvijaš niso slišali :\ ali inbus, ali cirkular...:D

ali3n ::

Da ne bo vrela kri... za odšraufat zobnike rabiš "spešl tool" - CASSETTE LOCKRING TOOL; kljik!
Da se zadevo rešit tudi po domače - na "matici" ki drži zobnike sta navadno dve vdolbinici (zarezi); z žebljičkom in nežnimi udarci s kladivom jo odšraufaš... (mislim da je desni navoj...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

tihi ::

Jest sem ta tool kr naredu:D

Po moje se ga da pa v kakšnem servisu kupt.

Taras_Bulba ::

@ Jebed Kva se zdej iz dreka vlečeš. :D :D

Klemenn ::

nič se ne vlečem iz dreka, sm povem po resnic :D

SkIDiver ::

To se da čist lepo odvit z izbijačem in kladivom. Neštetokrat tako naredu in vedno je delalo in bo delalo. 2 tisočaka sem pa raj za kj druzga uporabu. Če ne veste kaj je izbijač pa gas v merkur al pa kako tako štacuno pa rečte naj vam pokažejo izbijače.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero kolo (strani: 1 2 3 496 97 98 99 )

Oddelek: Šport
4932741178 (77) atlet
»

Šraufanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538639 (6618) Brane22
»

Kolo - zadnja feltna kaput

Oddelek: Loža
193709 (3363) K0K0
»

Katero gorsko kolo za 70k sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
778494 (7140) mile
»

Nakup kolesa

Oddelek: Šport
206570 (6138) R0K

Več podobnih tem