» »

micro hdmi to hdmi adapter

micro hdmi to hdmi adapter

tomaz88 ::

Pozdarvljeni!
Zanima me, če poznate kako slo trgovino, ki prodaja kaj takega, seveda za normalno
ceno (vsekakor pod 5e) in dobavljivostjo v roku par dni? Vse slo
trgovine bodisi tega ne prodajajo (oziroma je datum dobave neznan)
bodisi imajo naravnost smešne cene (40e.... hehe rec je v tujini 2e)
lp

Buggy ::

vprasaj pri TechTrade v Trzinu. Vso taksno kablovje in adapterje imajo najceneje in moznost da je na zalogi je tudi najvecja.

gddr85 ::

tomaz88 ::

Buggy je izjavil:

vprasaj pri TechTrade v Trzinu. Vso taksno kablovje in adapterje imajo najceneje in moznost da je na zalogi je tudi najvecja.

hvala, to so mi svetovali tudi v eni drugi konkurencni trgovini

gddr85 je izjavil:

https://www.mimovrste.com/kabli-in-adap...

znaš brat?
specofično sem vprašal za adapter in normalno ceno.. za ta denar si jih lahko ob naslednjem nakupu na amazonu zmečem v voziček cel kup

cekr ::

Cena je čisto v mejah. Ne pretiravaj.
Če se ti mudi, je tako. Pri TechTradu boš dobil ceneje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

tomaz88 ::

ne mudi se tako blazno, samo ni šans da plačam za reč, ki je na kitajskem okoli 1 eur skoraj 10x več

amazon vsaj vpraviči par e višj0 cen0 z 0dličnim customer supportom in hitro dostavo poleg tega imajo rec dejansko na zalogi (će bi res nujnu rabil bi vzel prinjih z najhitrejso dostavo in v cet ze inmel)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomaz88 ()

gddr85 ::

na kitajskem dobiš še za manj kot 1 eur, vprašanje je kvaliteta in če dela potem vsaj ene par mesecev, ampak če rabiš najbolj cheap potem še najbolje ebay, če se ti ne mudi tako zelo

tomaz88 ::

zaenkrat sem imel veliko manj težav s robo z dx kot s tisto od naši prodajalcev

vse razem nekega daljinca za par dolarjev je delalo kot je treba, tist daljinec so mi pa zamenjali brez komplikacij, jaz sem rekel da ne dela, oni poslali novdga

da ne omenjem tega da ti zelo diskretno zapakirano pošljejo stvari, ki naj jih sploh ne bi imel v eu

Dr_M ::

Jest sm ravno v petek dobil iz hong konga tak adapter, kupljen na ebayu. Bil je eden izmed najcenejsih, pa da je imel prodajalec kokikor toliko dobro oceno, za 1.7e.

Mare3 ::

Kaj si pričakoval da boš v Sloveniji dobil za enako ceno kot iz Kitajske? Glede na to kakšen davek plačujemo ne moreš pričakovati da ti bodo kabel ki ga sami kupijo za 1-2€ prodali za tako ceno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB C v HDMI

Oddelek: Kaj kupiti
102917 (1838) cekr
»

Ni signala preko hdmi dokler pc ne zalaufa

Oddelek: Pomoč in nasveti
71026 (723) Han
»

Povezava s HDMI kablom

Oddelek: Zvok in slika
287889 (7265) ST-777
»

Playstation 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
264855 (4022) [D]emon
»

'Ženska-ženska' adapter za VGA kabel, kje?

Oddelek: Kaj kupiti
51524 (1431) SasoS

Več podobnih tem