» »

Orgonski stožci in energija

Orgonski stožci in energija

1 2
3
»

Volta ::

Sem uspel nahecat sestro, da prepriča kolegico in mi posodi en majhen orgonit ker ima 2. Tako da mi bo zgleda uspelo stvar sprobat, preden morda zapravim denar po neumnosti. Kmalu poročam ali ima stvar kak efekt ali ne. Sem nevtralen do tega, pustimo se presenetit :)

gruntfürmich ::

gruntfürmich - hvala, ampak me ne zanima. Tole mi deluje še večji nateg, kot marsikaj kar sem že videl do zdaj. Sploh ko sem videl tisto Marijo na piramidi, sem se samo lepo nasmejal

še enkrat te sprašujem, od kot ti to?

pa še to: več kot očitno je da ti sam ne boš videl nobene razlike. najboljša pot bi bila da povabiš kakšnega radiostezista da ti vse to strokovno preveri, in potem res vidiš katera stvar deluje in katera ne.
in garantiram ti, da bo moja piramida najbolj efektivna. tvoje bedarije iz ostankov ali pa home-made-odpadek katere pa gledaš pa raje niti komentiral ne bom...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pegasus ::

Volta, za zganjat alternativo si vzami par dni in se zapelji v damanhur. Pusti te naše šušmarje pri miru, niso vredni tvojega časa.

Smurf ::

Volta je izjavil:

Sem uspel nahecat sestro, da prepriča kolegico in mi posodi en majhen orgonit ker ima 2. Tako da mi bo zgleda uspelo stvar sprobat, preden morda zapravim denar po neumnosti. Kmalu poročam ali ima stvar kak efekt ali ne. Sem nevtralen do tega, pustimo se presenetit :)

Kako pa mislis stestirati? A to bos dal kamen na polico pa opazoval, ce se svetloba lepo odbija od njega in stvar pase k pohistvu?

ulemek ::

Volta je izjavil:

ulemek je izjavil:

Če je epoksidna smola, ima tudi BPA kot trdilec, ki je precej strupen, prehaja čez kožo in moti endokrin sistem, pa še kaj drugega ... To pa teh paranoičnih manijakov, anticepilnikov in naivnežev, ki nasedejo vsem teorijam zarot po vrsti, nič ne moti ... :))


No, no, previdno malo z besedami prosim. Obsojat in psovat je najlažje brez da človeka sploh poznaš, ampak ti očitno veš dovolj da delaš prav to :)

Ziga Dolhar - Kaka stvarna napaka neki? Ne štekam kaj hočeš povedat. V primeru da stvar kupim in mi ne ustreza, jo imam vso pravico prodat takšno kot sem dobil dalje za določen znesek. Tisti, ki jo bo hotel imet, jo bo že kupil. Saj nisem jaz proizvajalec ali ponudnik tega lol.

Drugače pa res mislite, da je nek trdilec smole ki se uporablja pri izdelavi tako strupen, da bo vplival na te stožce in bodo zaradi tega toksični oz. kaj podobnega?


Nimas pa pravice prodajati necesa in trditi, nekaj pocne, cesar ne. To je zavajanje, goljufija,v sarkazmu pa stvarna napaka.

Oberyn ::

Evo, sem vprašal bioenergetika, ki me občasno zdravi in mu zaupam. Citiram:
Sem skeptičen. sam imam enega, pa je bil kao popolnoma v negativno energetsko varianto programiran. dal sem ga ven . Sedaj se v prostoru bolje počutim..

Volta ::

Za admina, da se ve kdo je prvi začel z osebnimi žalitvami in napadi. Ali izbrišete moj post in post tega uporabnika, ali pa nobenega. Druge opcije tu ni.

ulemek je izjavil:

Če je epoksidna smola, ima tudi BPA kot trdilec, ki je precej strupen, prehaja čez kožo in moti endokrin sistem, pa še kaj drugega ... To pa teh paranoičnih manijakov, anticepilnikov in naivnežev, ki nasedejo vsem teorijam zarot po vrsti, nič ne moti ... :))


gruntfürmich - od kod mi to? Saj pa menda poznaš svojo lastno stran, na kateri promoviraš te piramide, ali? :)) Si verjetno mislil, da ne bom kliknil na povezavo, ki si jo priložil na bolhi a ne? http://www.compat.org/turnsek/piramida....

"Kako pa mislis stestirati? A to bos dal kamen na polico pa opazoval, ce se svetloba lepo odbija od njega in stvar pase k pohistvu? "

Seveda 8-) Vmes bom pa še pozoren, če ima stožec s svojo lepoto kak vpliv na moje počutje.

Haha pegasus, toliko me pa alternativa (zaenkrat) še ne zanima. Mogoče enkrat v prihodnosti :)

Oberyn - Zanimivo... Torej stožci vendarle lahko imajo efekt in če lahko imajo negativnega, je zagotovo lahko tud obratno. Sicer pa, mogoče je pa tvoj bioenergetik negativno nastrojen in mu stožec ni pasal hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

pegasus ::

Volta je izjavil:

Haha pegasus, toliko me pa alternativa (zaenkrat) še ne zanima. Mogoče enkrat v prihodnosti :)
Ma pejdi, fajn je. Njihov tempelj je res čudo, komuna je zanimiv eksperiment, glasba rastlin je zanimiva za slišati pobliže, falco je bil zanimiv človek za debato, vidim da jim je lani umrl ... edino kar moti tam so tigrasti komarji.

Okapi ::

Ja halo? Kako si sploh doštudiral matematiko, če takšne klatiš?
Mogoče je pa diplomsko pri Kononenku delal?:))
http://eprints.fri.uni-lj.si/110/1/dipl...

Sem uspel nahecat sestro, da prepriča kolegico in mi posodi en majhen orgonit ker ima 2. Tako da mi bo zgleda uspelo stvar sprobat, preden morda zapravim denar po neumnosti. Kmalu poročam ali ima stvar kak efekt ali ne.
Priporočam, da učinek preveriš s kirlianovim posnetkom svoje avre, ker drugače ne boš vedel, ali se ti samo zdi, da deluje, ali res deluje. Glej link zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Volta ()

ulemek ::

Volta je izjavil:

Za admina, da se ve kdo je prvi začel z osebnimi žalitvami in napadi. Ali izbrišete moj post in post tega uporabnika, ali pa nobenega. Druge opcije tu ni.

ulemek je izjavil:

Če je epoksidna smola, ima tudi BPA kot trdilec, ki je precej strupen, prehaja čez kožo in moti endokrin sistem, pa še kaj drugega ... To pa teh paranoičnih manijakov, anticepilnikov in naivnežev, ki nasedejo vsem teorijam zarot po vrsti, nič ne moti ... :))


gruntfürmich - od kod mi to? Saj pa menda poznaš svojo lastno stran, na kateri promoviraš te piramide, ali? :)) Si verjetno mislil, da ne bom kliknil na povezavo, ki si jo priložil na bolhi a ne? http://www.compat.org/turnsek/piramida....

"Kako pa mislis stestirati? A to bos dal kamen na polico pa opazoval, ce se svetloba lepo odbija od njega in stvar pase k pohistvu? "

Seveda 8-) Vmes bom pa še pozoren, če ima stožec s svojo lepoto kak vpliv na moje počutje.

Haha pegasus, toliko me pa alternativa (zaenkrat) še ne zanima. Mogoče enkrat v prihodnosti :)

Oberyn - Zanimivo... Torej stožci vendarle lahko imajo efekt in če lahko imajo negativnega, je zagotovo lahko tud obratno. Sicer pa, mogoče je pa tvoj bioenergetik negativno nastrojen in mu stožec ni pasal hehe.


A boš rekel, da uporabniki teh topov niso paranoični? ... ko verjamejo v razne teorije zarot, da oblake pošiljajo Ameri? Pa da se ne vedejo manično s seansami, kisom, bajalicami? Po posnetkih na YT se vedejo včasih prav tako. Kdor naseda teorijam zarote, je naiven. Oprosti. Le po analogiji sem dodal anticepilnike, tiste, ki zavračajo znanost in trdijo, da cepljenje ne koristi oz. še veliko bolj škodi.

Se opravičujem, ker sem zapisal zgolj resnico, ki boli.

Volta ::

Ali so paranoični ali ne, to pustimo psihiatrom. Ljudje, ki so proti cepivom so dejansko zavedni in ne ovce, ki bi verjele vsemu, kar nam naše zdravstvo in v ozadju veliki farmacevtski lobiji servirajo na pladnju. V dejanskih zdravilih ni dobička, to bi pa že lahko vedel :) Teorije zarote so pa dvorezni meč. Zagotovo pa je, da je v marsikateri kalček, če ne kar veliko resnice. Ampak najlažje je porinit glavo v pesek, pa verjet vsemu kar nam avtoritete, ki so povečini lepo plačane od velikih firm povejo. Logično, da ne bodo povedali nič kar njihovim šefom ne paše.

Sicer si pa vsak lahko misli kaj hoče, dokler le drži nek nivo debate je vse ok.

zos ::

Jaz bi to mazaštvo zakonsko prepovedal.

jype ::

Volta> Ljudje, ki so proti cepivom so dejansko zavedni

En e si zgubu.

[D]emon ::

Volta je izjavil:

Ljudje, ki so proti cepivom so dejansko zavedni


Ljudje, ki so proti cepivom, so odgovorni za izbruhe bolezni, ki so bile dolgo casa smatrane za iztrebljene v civiliziranem svetu. Ospice, oslovski kaselj, itd.

Herd immunity pa to.

Aja, sej res, vi teoretiki zarot ne poznate koncepta ZNANOSTI.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PrimozR ::

Volta je izjavil:

Oberyn - Zanimivo... Torej stožci vendarle lahko imajo efekt in če lahko imajo negativnega, je zagotovo lahko tud obratno. Sicer pa, mogoče je pa tvoj bioenergetik negativno nastrojen in mu stožec ni pasal hehe.

Not sure if serious...

Več kot očitno iz tvojih postov Volta je, da ali si master troll, ali pa misliš resno in si itak že prepričan. Kje je bil point v odpiranju te teme torej ne vem (če je resnična druga možnost seveda). Kupi že ta tvoj kamen, uživaj v njegovih pozitivnih učinkih (ki bodo seveda obstajali, ker si prepričan oz. boš to postal s plačilom 50 EUR), upam pa, da tvoji necepljeni otroci ne bodo razlog za okužbo katerega od mojih bližnjih z eno izmed bolezni, ki smo jih s sistematičnim (in učinkovitim) masovnim cepljenjem izkoreninili.

Me pa resnično iz dneva v dan fascinira, koliko načeloma visoko izobraženih ljudi iz naravoslovnih znanosti je sposobno razmišljati tako nelogično in tako mimo svoje izobrazbe. Tema, zrela za kako psihološko raziskavo morda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

jest10 ::

Oberyn je izjavil:

Evo, sem vprašal bioenergetika, ki me občasno zdravi in mu zaupam. Citiram:
Sem skeptičen. sam imam enega, pa je bil kao popolnoma v negativno energetsko varianto programiran. dal sem ga ven . Sedaj se v prostoru bolje počutim..


Jp, to je pa res referenca:))

gruntfürmich ::

Volta je izjavil:

gruntfürmich - od kod mi to? Saj pa menda poznaš svojo lastno stran, na kateri promoviraš te piramide, ali? :)) Si verjetno mislil, da ne bom kliknil na povezavo, ki si jo priložil na bolhi a ne? http://www.compat.org/turnsek/piramida....


lol
od kod ti napačna ideja da je to moja stran? samo dodal sem jo, da se lahko ljudje malo informirajo o teh zadevah.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Volta ::

Dajte prosim preberite še kaj izven uradnih znanstvenih spisov preden na veliko govorite kako eni ne znamo logično razmišljati in boste videli, da stvari niso tako črno bele kot si eni predstavljate. Da razjasnim. Cepiva in sam namen cepiv je popolnoma ok, nimam nič proti njim. Imam pa marsikaj proti farmacevtskim lobijem, ki jih izdelujejo in ki jim (PREVERJENO) dodajajo razne substance (od živega srebra dalje) ki tam nimajo kaj početi in ki z leti povzročijo marsikatero kronično bolezen, tako da lepo kasirajo celo življenje od nas denar za "zdravila", od katerih smo odvisni. Eni si zatiskate oči, ampak saj imate pravico tudi do tega. Tistim, ki pa je res mar za otroka, preberejo tudi kakšno manj lepo dejstvo o substancah, preden jim jo vbrizgajo, sploh ko so najbolj ranljivi.

zee ::

@Volta: Pojma nimas o cepivih in si offtopic v lastni (troll) temi. Prvo opozorilo pred zaklepom teme.

@volta: Drugo opozorilo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

gruntfürmich ::

torej kaj se je izcimilo iz vsega tega?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

[D]emon ::

Kaj mislis da se bo izcimilo iz prodajanja megle ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

krneki0001 ::

Še več megle. :))
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

dzinks63 ::

Če bodo še naprej padali posti primerni le za izbris, se bo tema zaključila.

dzinks63 ::

Kljub večkratnemu opozorilu , da se bo tema zaprla, se bo zgodilo ravno to, če še najbolj zahtevni uporabniki foruma zatajijo in ne znajo slediti temi, potem res nima smisla nadaljevati.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioenergija verjamete ali ne? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53864993 (23914) Unknown_001
»

Svet po Nikoli Tesli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7410090 (7845) Utk

Spalnica - Magnetno sevanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625753 (11786) BigWhale
»

Legalno nategovanje - zakonodaja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9616233 (12378) PrihajaNodi

Flaška - nateg ali je kaj na tem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14628621 (25294) Gandalfar

Več podobnih tem