» »

Odprta tema o lc power napajalnikih

Odprta tema o lc power napajalnikih

1
2
3 4

hojnikb ::

tudi men že en lcpower (550W, 380W@12V) laufa že 6 leto, pa jih niti slučajno ne kujem v nebo. Še več, ob prvi priložnosti leti direkt v kanto.
#brezpodpisa

Fritz ::

Ale3š je izjavil:


Tudi lc mi je že deloval po 8 ur na dan in več nobenega problema.So pa verjetno izdelani v različnih tovarnah, ker sam kot pravim z njimi nisem nikoli še imel negativnih izkušenj prej pozitivne prav tako se je napajalnik , zaradi pokvarjenega diska ker bi drugače vse skuupaj šlo v kratek stik preventivno in v trenutku zaustavil po tem dogodku sem ga moral pustiti izklopljenega nekaj časa potem pa sem ga nazaj vklopil , ker se preventivno v prvo ni vklopil toliko o uničevanju osnovnih plošč lc napajalnikov. Sicer je pa že Blaž dovolj povedal recimo v tem primeru za be quiet (ni vse zlato kar se sveti).

Lej, če bi kaj bolj prebral in manj nabijal, bi opazil, da sam sploh nisem pisal o LC napajalniku temveč o low cost napajalniku. Morda bi tako opazil, da mi je tudi Enermaxov napajalnik crknil, vendar ob tem ni poškodoval druge opreme, kar je zame (kljub odpovedi napajalnika) zelo pomembno, saj imam mašino sestavljeno iz boljših in dražjih komponent in bi škoda bila bistveno večja, kot je to samo zamenjava PSU-ja.

Še enkrat, to so moje izkušnje in na podlagi le teh, ne kupim več poceni napajalnika razen, če ne bo ta na testih istočasno poceni in zelo dober. Takšnih danes skorajda ni. Tudi boljši LC-jevi napajalniki niso poceni.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

lovro535 ::

mam 2 lc powerja oba LC6600 600w oba brez težave več kot 2 leti prej sem imel tudi lc power in je ostalo prej odpovedalo kot pa napajalnik

Ale3š ::

Fritz je izjavil:

Ale3š je izjavil:


Tudi lc mi je že deloval po 8 ur na dan in več nobenega problema.So pa verjetno izdelani v različnih tovarnah, ker sam kot pravim z njimi nisem nikoli še imel negativnih izkušenj prej pozitivne prav tako se je napajalnik , zaradi pokvarjenega diska ker bi drugače vse skuupaj šlo v kratek stik preventivno in v trenutku zaustavil po tem dogodku sem ga moral pustiti izklopljenega nekaj časa potem pa sem ga nazaj vklopil , ker se preventivno v prvo ni vklopil toliko o uničevanju osnovnih plošč lc napajalnikov. Sicer je pa že Blaž dovolj povedal recimo v tem primeru za be quiet (ni vse zlato kar se sveti).

Lej, če bi kaj bolj prebral in manj nabijal, bi opazil, da sam sploh nisem pisal o LC napajalniku temveč o low cost napajalniku. Morda bi tako opazil, da mi je tudi Enermaxov napajalnik crknil, vendar ob tem ni poškodoval druge opreme, kar je zame (kljub odpovedi napajalnika) zelo pomembno, saj imam mašino sestavljeno iz boljših in dražjih komponent in bi škoda bila bistveno večja, kot je to samo zamenjava PSU-ja.

Še enkrat, to so moje izkušnje in na podlagi le teh, ne kupim več poceni napajalnika razen, če ne bo ta na testih istočasno poceni in zelo dober. Takšnih danes skorajda ni. Tudi boljši LC-jevi napajalniki niso poceni.




Ok razumem tvoj pogled na to ;).
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Ale3š ::

Kako pa bi rangirali napajalnike po kvaliteti izdelave če bi imeli na izbiro slednje:



CORSAIR (21/21)
Antec (8/8)
COOLER MASTER (9/9)
Enermax (25/25)
Thermaltake (2/2)
LC Power (23/23)
CHIEFTEC (2/2)
Morex (1/1)
DELOCK (1/1)
DIVERSE (1/1)
BE QUIET! (22/22)
EVERCASE (1/1)
SPIRE (4/4)
TECNOWARE (2/2)
Gigabyte
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

pointless rang, ker ni nikjer seasonic-a :)
#brezpodpisa

Ale3š ::

Ale3š je izjavil:

Kako pa bi rangirali napajalnike po kvaliteti izdelave če bi imeli na izbiro slednje:



CORSAIR (21/21)
Antec (8/8)
COOLER MASTER (9/9)
Enermax (25/25)
Thermaltake (2/2)
LC Power (23/23)
CHIEFTEC (2/2)
Morex (1/1)
DELOCK (1/1)
DIVERSE (1/1)
BE QUIET! (22/22)
EVERCASE (1/1)
SPIRE (4/4)
TECNOWARE (2/2)
Gigabyte

seasonic

hojnikb je izjavil:

pointless rang, ker ni nikjer seasonic-a :)


Sem ga dodal.8-)
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

hojnikb ::

No potem pa..
Seasonic
vse ostalo...
#brezpodpisa

trnvpeti ::

Ce ne das spec in cen nima smisla

bluefish ::

Imel LC 550W, po nekaj letih delovanja je pričel oddajati nadležen zvok (ne ventilator), računalnik se v prvo sploh ni zagnal,... Saj OK, dokler dela je za svojo ceno kul, potem pa človek dvakrat premisli pred ponovnim nakupom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

hojnikb ::

trnvpeti je izjavil:

Ce ne das spec in cen nima smisla

exactly. In sploh, ker te firme ne delajo same napajalcev, ampak uporabljajo več različnih OEMov..
#brezpodpisa

Riff ::

sem imel LC 420W pozlaćen deloval brez problema, zaradi nadgradje šel na LC 550W tud ta mi še vedno poganja 4 diske + 8800gts ali HD 6850 pa še dvojedrni sistem brez probleam

xy! ::

Imel tri LC-je in na vseh je crknil ventilator.

feryz ::

In si zaradi tega verjetno menjal napajalnik!?
Meni 650w LC služi že šesto leto 24/7. Ne vem pa, kako je slišati, ker je komp v kleti in ga noben ne posluša (pa čisti tudi ne).

einstein :P ::

Brat ima LC6550 in dela brez problema, tudi tih je.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Ale3š ::

Zadnja stvar ,ki jo bom menjal je napajlnik!. Nekateri so pač bogati pa naj mečejo stran denar ,če jim paše . hojnikb nevem zakaj bi spraven napajalnik odvrgel v smeti?.Za nas ki nimamo toliko pod palcem pa je lc dovoljdokler se ne dobi za tak denar kaj boljšega. In še enkrat napajalniki so predragi in to očitno predragi.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

einstein :P ::

Ale3š je izjavil:

Zadnja stvar ,ki jo bom menjal je napajlnik!. Nekateri so pač bogati pa naj mečejo stran denar ,če jim paše . hojnikb nevem zakaj bi spraven napajalnik odvrgel v smeti?.Za nas ki nimamo toliko pod palcem pa je lc dovoljdokler se ne dobi za tak denar kaj boljšega. In še enkrat napajalniki so predragi in to očitno predragi.



Se popolnoma strinjam, da so drage znamke napajalnikov overratane...

Če bi sam zdajle kupoval, bi definitivno tudi vzel LC-ja.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

ProGo ::

LC 850w star 1 mesec, crknil sredi delovanja, delal je pa 24/7, dokler je še delal.

opeter ::

V PC-ju imam LC Power GP 2.0 420 W in mi dela že nekaj let brez problemov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BorutK-73 ::

Ale3š je izjavil:

Zadnja stvar ,ki jo bom menjal je napajlnik!. Nekateri so pač bogati pa naj mečejo stran denar ,če jim paše . hojnikb nevem zakaj bi spraven napajalnik odvrgel v smeti?.Za nas ki nimamo toliko pod palcem pa je lc dovoljdokler se ne dobi za tak denar kaj boljšega. In še enkrat napajalniki so predragi in to očitno predragi.

Zakaj bi dal 60€ za LC-ja, če pa dobiš XFX-a za par evrov manj in je seasonic v xfx obleki?!!

Ale3š ::

BorutK-73 je izjavil:

Ale3š je izjavil:

Zadnja stvar ,ki jo bom menjal je napajlnik!. Nekateri so pač bogati pa naj mečejo stran denar ,če jim paše . hojnikb nevem zakaj bi spraven napajalnik odvrgel v smeti?.Za nas ki nimamo toliko pod palcem pa je lc dovoljdokler se ne dobi za tak denar kaj boljšega. In še enkrat napajalniki so predragi in to očitno predragi.

Zakaj bi dal 60€ za LC-ja, če pa dobiš XFX-a za par evrov manj in je seasonic v xfx obleki?!!


Tega nisem rekel , takrat je pač tako bilo. Sesdaj bi verjetno vzel Gigabyte Odin če bi imel zate stvari denar.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

jest10 ::

BorutK-73 je izjavil:

Ale3š je izjavil:

Zadnja stvar ,ki jo bom menjal je napajlnik!. Nekateri so pač bogati pa naj mečejo stran denar ,če jim paše . hojnikb nevem zakaj bi spraven napajalnik odvrgel v smeti?.Za nas ki nimamo toliko pod palcem pa je lc dovoljdokler se ne dobi za tak denar kaj boljšega. In še enkrat napajalniki so predragi in to očitno predragi.

Zakaj bi dal 60€ za LC-ja, če pa dobiš XFX-a za par evrov manj in je seasonic v xfx obleki?!!

Ne vem kako je sedaj s cenami, ampak moj "550W" GP LC je bil 34€. Za mojih okoli 250W max porabe je čez glavo dovolj.

AngelOfDeath ::

Sedaj imam Seasonica G 550 in mi računalnik (i5 haswell) pri normalni uporabi (recimo ko pišem tule) na vtičnici porablja cca 50W. Če poženem Igro pa sem na 150W. Sedaj se sprašujem kaj si naj začnem z preostalimi 400W ?
Drugače pa mi več Enermaxov deluje že kar nekaj let...
Se je kdaj kdo spraševal zakaj ne naredijo 300W kvalitetnega napajalnika ? Saj bi bil prek zadosti za več kot 90% vaših računalnikov.
edit: Slovnica

Brias ::

Ale3š je izjavil:

Ale3š je izjavil:

Kako pa bi rangirali napajalnike po kvaliteti izdelave če bi imeli na izbiro slednje:



CORSAIR (21/21)
Antec (8/8)
COOLER MASTER (9/9)
Enermax (25/25)
Thermaltake (2/2)
LC Power (23/23)
CHIEFTEC (2/2)
Morex (1/1)
DELOCK (1/1)
DIVERSE (1/1)
BE QUIET! (22/22)
EVERCASE (1/1)
SPIRE (4/4)
TECNOWARE (2/2)
Gigabyte

seasonic

hojnikb je izjavil:

pointless rang, ker ni nikjer seasonic-a :)


Sem ga dodal.8-)


od te tvoje liste:

1. seasonic
2. corsair ( hx650, ax760, ax860 )
3. antec ( High Current Gamer M in True Power Classic in polovica modelov serije Neo Eco )
4. cooler master ( V series )
5. be quiet ( BQT P10-850W, BQT P10-1000W, BQT P10-1200W )


x. enermax ( vse razen ETL300AWT iz serije Triathlor, in tudi ne komplet serije Triathlor Eco, preskocis tudi serijo Revolution X’T., in preskocis se NX series, EX series, NAXN
Tomahawk II, NAXN ADV, NAXN 82+, MX series, NAXN 87+, RG series, in GX series ... )

vse to od enermaxa NE KUPIS ... vse ostalo, kupis ...



aja in vse te napajalnike, ki sem jih priporocil ( razen enermaxa ) izdeluje firma ... .. ...

SEASONIC

jest10 ::

AngelOfDeath je izjavil:

Sedaj se sprašujem kaj si naj začnem z preostalimi 400W ?

Odgovor je enostaven.
Konkretna grafična in miniraj kovance>:D

opeter ::

AngelOfDeath je izjavil:

Sedaj imam Seasonica G 550 in mi računalnik (i5 haswell) pri normalni uporabi (recimo ko pišem tule) na vtičnici porablja cca 50W. Če poženem Igro pa sem na 150W. Sedaj se sprašujem kaj si naj začnem z preostalimi 400W ?


Premalo elektrike plačuješ, ali kaj? 8-O Bodi vesel, da ti ne porabi več.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

hojnikb ::

AngelOfDeath je izjavil:

Sedaj imam Seasonica G 550 in mi računalnik (i5 haswell) pri normalni uporabi (recimo ko pišem tule) na vtičnici porablja cca 50W. Če poženem Igro pa sem na 150W. Sedaj se sprašujem kaj si naj začnem z preostalimi 400W ?
Drugače pa mi več Enermaxov deluje že kar nekaj let...
Se je kdaj kdo spraševal zakaj ne naredijo 300W kvalitetnega napajalnika ? Saj bi bil prek zadosti za več kot 90% vaših računalnikov.

maš seasonic g-360.. za manj pa recimo kak SFX format (200W+)
#brezpodpisa

galu ::

@Fritz

Je bila morda plata, ko je crknil Enermax, kakšna mid-high end ASUS-ka?

Kera plata pa je bla notri, ko ti je odletel LC?

Čist iz fibrca sprašujem.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

MadMax ::

galu:
Nekaj imaš na sumu v povezavi z Asuskami. Bodi dober in napiši kaj.
Ker pred časom mi je LC "ubil" 3 od 4 diskov v PCju, kjer je bila P4P800e-deluxe...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

galu ::

ASUS* ma en feature, imenovan anti-surge protection, ki je zgolj pozitivna stvar pri cenejših napajalnikih. Tista muzejska P4P800 pa je čist druga stvar.


*če majo tudi drugi proizvajalci podobno tehnologijo in kako le-to tudi imenujejo, pa ne vem.
Tako to gre.

Fritz ::

galu je izjavil:

@Fritz

Je bila morda plata, ko je crknil Enermax, kakšna mid-high end ASUS-ka?

Kera plata pa je bla notri, ko ti je odletel LC?

Čist iz fibrca sprašujem.

Ko je crknil Enermax je bila notri GA-P35-DS4 in ta še danes veselo deluje v moji mašini.

Ko je odletel low cost (ne LC) pa je šla Asusova TX97 plata, ena najboljših kar se jih je tedaj dalo dobiti za Pentium procesor (govorimo o letu 1997, yes I'm old ;) ).
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Blinder ::

od kdaj pa so na slo trgu tej lc napajalniki?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Hayabusa ::

Ja sem enega http://www.pc-specs.com/psu/LC_Power/LC... kupil v Jae trgovini trgovina JAE , torej so že kar precej dolgo.

Ale3š ::

galu je izjavil:

@Fritz

Je bila morda plata, ko je crknil Enermax, kakšna mid-high end ASUS-ka?

Kera plata pa je bla notri, ko ti je odletel LC?

Čist iz fibrca sprašujem.



Asus in pa high end na žalost ne gresta skupaj imel sem tri višje rangirane modele in vedno so bile same težave z njimi m4a79 deluxe,m4a78 pro , m4a798m pro.
Toliko denarja sem zmetal za te smeti ,da bi za to ceno dobil že zelo kvaliteten napajalnik mogoče je asus v intel področju bolj kakovostno narejen.Ali je možno ,da je bil zato kriv lc?;((
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

Ale3š je izjavil:

galu je izjavil:

@Fritz

Je bila morda plata, ko je crknil Enermax, kakšna mid-high end ASUS-ka?

Kera plata pa je bla notri, ko ti je odletel LC?

Čist iz fibrca sprašujem.



Asus in pa high end na žalost ne gresta skupaj imel sem tri višje rangirane modele in vedno so bile same težave z njimi m4a79 deluxe,m4a78 pro , m4a798m pro.
Toliko denarja sem zmetal za te smeti ,da bi za to ceno dobil že zelo kvaliteten napajalnik mogoče je asus v intel področju bolj kakovostno narejen.Ali je možno ,da je bil zato kriv lc?;((

sigurno bolj verjetno kot 3 različne plate..
#brezpodpisa

einstein :P ::

MadMax je izjavil:

galu:
Nekaj imaš na sumu v povezavi z Asuskami. Bodi dober in napiši kaj.
Ker pred časom mi je LC "ubil" 3 od 4 diskov v PCju, kjer je bila P4P800e-deluxe...


In, kako veš, da ti jih je ubil LC?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

dxx ::

Ale3š je izjavil:


Asus in pa high end na žalost ne gresta skupaj imel sem tri višje rangirane modele in vedno so bile same težave z njimi m4a79 deluxe,m4a78 pro , m4a798m pro.
Ali je možno ,da je bil zato kriv lc?;((

Edino kar tukaj ne gre skupaj je LC napajalnik in highend komponente.
Poleg tega M4A78 PRO ne sodi v highend ampak bolj lowend- 4+1 phase power design

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

N4m31355 ::

v main kisti corsair TX850 V2
12V 70A
star ene 2,3 leta (5let garancije)
PC laufa 24/7, i7 920@4.1GHZ, zraven pa se 1/2 graficne GeForce 8800GT
dela brez napak.

3 tuje main kiste, 1 dela 24/7 drugi 2 malo manj,
green 650W delajo brez tezav vsi

1x lc power 5550 v2.2 550W
star 2 leti, dela 24/7 brez tezav

Ale3š ::

dxx je izjavil:

Ale3š je izjavil:


Asus in pa high end na žalost ne gresta skupaj imel sem tri višje rangirane modele in vedno so bile same težave z njimi m4a79 deluxe,m4a78 pro , m4a798m pro.
Ali je možno ,da je bil zato kriv lc?;((

Edino kar tukaj ne gre skupaj je LC napajalnik in highend komponente.
Poleg tega M4A78 PRO ne sodi v highend ampak bolj lowend- 4+1 phase power design



Po fazah se ne sklepa kaj je high end in kaj low end imaš osnovne plošče tudi po 80 eur ,ki imajo 4+1 fazno napajanje in pa za to niso low end.
Sklepam , da mi je m4a78 pro ubil lc , kar naenkrat je kar tako na lepem odpovedala in to že po 2 letih takrat je bil notri še lc green serija 500 w.
Tale 600 watna zadeva pa je videti dosti bolše zgrajena.Ali je osnovna višje rangirana se sklepa po mosfetih.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

ravno faze so dober indikator, kako dobra je plata..

Po fazah se ne sklepa kaj je high end in kaj low end imaš osnovne plošče tudi po 80 eur ,ki imajo 4+1 fazno napajanje in pa za to niso low end.

highend pa tut ni..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Ale3š ::

hojnikb je izjavil:

ravno faze so dober indikator, kako dobra je plata..

Po fazah se ne sklepa kaj je high end in kaj low end imaš osnovne plošče tudi po 80 eur ,ki imajo 4+1 fazno napajanje in pa za to niso low end.

highend pa tut ni..


Ja no ni ne.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

Tale 600 watna zadeva pa je videti dosti bolše zgrajena.Ali je osnovna višje rangirana se sklepa po mosfetih.

ne
#brezpodpisa

Ale3š ::

Imaš osnovne plošče 4+1 , ki so bolše zgrajene kot pa 4+2 plošče , nekatere osnovne plošče imajo samo 4+1 napajanje , ki pa se kasneje razdeli na 4+2 vod.
Potem se ne ,da sklepati. Pomemmbni so tudi ostali elementi.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

hojnikb ::

ma jst ti ne govorim o +1, +2... to je itk sekundarna linija (za ram/nb/igpu)... dobra plata bo mela 8 faz samo za cpu..
#brezpodpisa

xy! ::

feryz je izjavil:

In si zaradi tega verjetno menjal napajalnik!?
Meni 650w LC služi že šesto leto 24/7. Ne vem pa, kako je slišati, ker je komp v kleti in ga noben ne posluša (pa čisti tudi ne).


Zamenjal ventilator in tudi dela že šesto leto.

s1m0n ::

ProGo je izjavil:

LC 850w star 1 mesec, crknil sredi delovanja, delal je pa 24/7, dokler je še delal.


Slab primerek pač! Moj dela že 6 let BP skoraj 24/7.

mr1two ::

Imel nekaj primerkov LC550- svojčas smo jih vsi vgrajevali v sisteme, ker so bli poceni pa "močni". V življenskem ciklu sem jim v 4 od 5 primerov moral zamenjati kondenzator ali dva, ker se stvar enostavno sploh več zagnala ni. Sicer so delali, dokler so delali, recimo da dokaj solidno, vendar so vsi imeli bolj ali manj porabo okrog 300W ob maksimalni obremenitvi.
Ventilatorje je bilo itak treba zamenjati, ampak to ne štejem kot napaka napajalnika ampak svoja izbirčna ušesa, itak so ventilatorji skoraj potrošni material, še posebej če delajo 24/7.

Po tem, ko so začeli ti napajalniki crkovat, sem se vedno odločil za nakup česa kvalitetnejšega in mi ni žal. LCji so šli rakom žvižgat nekje v roku 3 let, sicer se jim da podaljšati življensko dobo, ampak običajno je vsak uspešen zagon bolj pozitivno presenečenje kot pa realno pričakovanje( ok, malo pretiravam, ampak če odleti en kondenzator, je vprašanje časa kdaj bo odletelo kaj drugega).
Sej LC dela, ampak je treba tiste specifikacije jemati z zrnom s pestjo dvoma. 550 je bolj 300-350, če bi rad, da napajalnik dela nekaj let.

Bottom line, kot so že vsi poznavalci in guruji pisali že tolko let nazaj: za napajalnik je dobro odšteti nekaj več denarja, ker se splača. Zavoljo zanesljivosti in tudi pričakovane življenske dobe.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

jest10 ::

Imej tudi v glavi, da je pri LCjih več različnih napajalcev pod istim imenom.

Recimo najbolj "popularna":
LC6550GP2 V2.2 imaš v 3 verzijah. Z 16+18A in 282W, 19+19A in 364W, ter zadnja verzija 21+23A in 450W na 12V liniji. Zadnja verzija je čisto spodobna, prejšnji pa sta za švoh sisteme.
LC6550 V2.2: 16+18A 318W, 19+19A 432W, 21+23A 450W, 23+25A 500W. V1.3 je imela 24A 288W

Pri ostalih verzijah je podobno.

Janac ::

Ale3š je izjavil:

Kako pa bi rangirali napajalnike po kvaliteti izdelave če bi imeli na izbiro slednje:



CORSAIR (21/21)
Antec (8/8)
COOLER MASTER (9/9)
Enermax (25/25)
Thermaltake (2/2)
LC Power (23/23)
CHIEFTEC (2/2)
Morex (1/1)
DELOCK (1/1)
DIVERSE (1/1)
BE QUIET! (22/22)
EVERCASE (1/1)
SPIRE (4/4)
TECNOWARE (2/2)
Gigabyte


Kje je LEPA?

hojnikb ::

lepa = enermax
#brezpodpisa
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri napajalnik? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Kaj kupiti
43183897 (3850) OK.d
»

Napajalnik (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Kaj kupiti
948142367 (78026) Riff
»

Kateri napajalnik mi priporočate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19733992 (25828) denis9
»

kaj menite o teh napajalnikih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
637631 (6884) bluefish
»

Napajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5310343 (8829) Pyr0Beast

Več podobnih tem