» »

Vaš sanjski avtomobil?

Vaš sanjski avtomobil?

1
2
»

Tero ::

Moj "pravi" sanjski avto je ta. Drugac pa malo realni pa je Peugeot 206.



Niam pa dnara niti za jugeca...:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

frenk ::

Ja moj naj je F50, bol realn pa kšna supra:D...mogoče pa res.:\ :D

IceIceBaby ::

Iceman, meni recimo Twingo ki nima ne servo volana ne ABSa velik bol paše kot od mame C5 ki ma vsako malenkost na elektriko. Vse neki piska, če mal bol na bremzo pritisneš ti piska, traction control se skos umešava ... Sej nč ne rečem, je varno vse skup. Ampak problem je pol ko se začneš zanašat na vse te fore. Voziš 130 pri omejitvi 90 pa si misliš da ti bo elektonika čudeže delala.

M4TECH ::

Vsi samo sanjate o avtih (eksotika, super športni, šminkerski, ultra hitri,...) in drugem luksuzu.
Eeeeh, fuj, bljak.
Tukaj mate Avto ki nima veliko HP-jev, ni najlažji, in ni najdražji BrmBrm na svetu.
To je avto za tiste ki hočejo izziv na cesti.

Po domače povedano: Naj avto vseh časov.:)


Aja
od 0-100 kmh rabi nekje 3,5 sek, končna pa nekje 310 kmh.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

R0K ::

Dej njehi no. Tole je en jajc od ford pa še lep ni ne vem kak. Če bi že mogu američana, bi novga mustanga.

Drgač pa od forda mi je edin fejst Focus RS. Prava zverinca...

Boško ::

Trenutno imam alfo 33 1.7 ie, ki sem jo kupu od kolega za 230k, vam povem, da za podoben dnar ne dobite niti približno podobnega avtomobila!! Edino motor je zaspan ko kur...! Sam bo že bolš!:D Sem vozu tud že močnejše avtomogile, pa me niso niti približno tak navdušli.

L.p.

borinho ::

Pozabi avto Yamaha YZF R1 rula, za tko na izi se mi pa dopade Ducati Monster 600, k se res lepo na izi pele

Dr_M ::

M@tech bravo, se en avto ki je bolj legendaren kot viper:D :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

dizel ::

borinho: končno en ki je izrekel moje misli: motor = ultimativen užitek.

Kar se avtov tiče: edina želja je Golf 4 TDi, efektivno in realno, sanjanje o nekih porših in ostalo me je minilo.:\
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

IceIceBaby ::

borinho, motor sux. Skuterčki so kul za po mestu, ampak kej več je pa že brez veze.

borinho ::

Ja jest mam kr rad hitrost v hitrosti lahko neizmerno uzivas na motorju veliko bolj kot v avtu, tut pri motorju za manj kesa dobis vec speeda, je pa tveganje veliko vecje, ker so slovenski vozniki zelo talentirani za spregledat motorista

zile ::

Ya sploh k ga nikjer ne vidš, pol pa 250 mimo tebe pade :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

krneki0001 ::

Petke tut ne vids pol pa kr naenkrat neki mejhnga mim pade z 230 km/h.
Z mojim avtom prehitim večino avtomobilov do 2.0 mašine v sloveniji. _Upam si stavt, da do 170KM ga u slo ni k ma take pospeške. pa mam sam 1.4 turbo mašino mal predelano da ma za zdej 150KM, čez kak mesec bo mela pa 1.7 turbo mašino - bo pa 176KM /129KW. pol pa sam kak 2.0 turbo da bo lahko kej podobnega delal.

Za vse k V6 obožujete - turbina je zakon, noben V6 nima tok pospeškov kt turbina.

Pa nekdo se je oglasu, da mamo želje k se ne bodo nikol uresničle - za do 300k dobiš športnika u slo, da leti k sneta skera, sam če ga sproti ne štimaš(vsaj bremz) se tut ne moreš dolgo vozit.

LP
Nebivedu

P.S. Iceman, enkrat te povabim na mobikrog, pa bom mel dva avta tm - enga z vso elektronko in enga brez vse elektronike pa oba isto moč.
Boš pol vidu kok se razlikuje vožnja, če ti elektronka vse uravnava.
Sam ko enkrat zapeleš na makadam ti vsa elektronika nč ne pomaga - kaj pa pol? Kako si bo nekdo, k je samo na elektroniko navajen pomagal na makadamu - kako bo servo delal, če je volan že tako lahek zarad peska, kje bo dobil občutek, kok mora zavit, ker pri servotu nimaš dost občutka?

Aspirinix ::

Kaj pa recimo kaj bolj realnega
Recimo novi Megane?
Sprobal, dela, fajn. Kaki se vam zdi?
Drgač bi pa kako Porshe Carerro(sanjski).

zile ::

nebivedu: Kako preveriš moč mašine, ko tako piliš mašino ?

krneki0001 ::

V eni firmi, kjer predelujejo avtomobile v Italiji. Za zdej se še ni pokazal, da bi bila meritev popračena, ker ko sem peljal "original" avto tja je pokazalo točno tok, kot je po papirjih(115KM), ko pa je bil predelan pa 150KM.

LP
Nebivedu

TylerDurden ::

nebivedu: koliko sekund traja pri tvoji GTT5, da pride do 100?
Let\'s make some soap ...

krneki0001 ::

6,9s

LP
Nebivedu

TylerDurden ::

No in zdej, dasiravno dvomim, da je 150 HP dovolj za pod 7 sek. si pejt pogledat koliko rabijo V6 atmosferski motorji do 100, glej AR 156 GTA, BMW 330, AR GTV V6 3.0.

BTW, da se ti ne bo zgodilo tako kot meni, ko sem mal dragal na semaforjih, pa enkrat vidim enga pošmekanga A4 avat, speljem, do konca 1. sva nekje skupaj, potem pa A4 odleti naprej. Sledi WTF, potem pa na naslednjem semaforju ugotovim, da je bil RS4.
Let\'s make some soap ...

dizel ::

nebivedu: kolk kil pa ma ta petka
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

krneki0001 ::

TylerDurden: 3.0 al pa 1.4 turbo se težko primerja med seboj - met moraš pa še primerjavo po teži pa konjske moči na kilogram vozila, ker en bmw 330 je zeeeeelo težji od moje petke.

Mam tut sam 2.0 16V TURBO(176KM) mašino v SAAB-u pa vem kok to leti, ampak v pospeških pa ne počim dol petke, je pač še enkrat težji od petke.

Petka je težka 960kg.

Ta model, ki ga zdej predelujem bo imela isto težo, samo še 26KM več in pa veliko več navora.

LP
Nebivedu

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Absolutno Audi.

Model verjetno A4.

1.8 T

Potem pa gremo v predelave. Prvo podvozje, potem gume, nato motor, potem pa še alternativna pogonska sredstva(NO2):D .

Na koncu pa še styling. Kaj češ lepšga. Pa še nemc je. Ha.


krneki0001 ::

A je kdo že slišal za WATER INJECTION. V mašino poleg goriva še pod pritiskom vlivaš vodo, da postane para in s tem:
- čisti mašino
- da približno 35% več moči (para pod pritiskom da veliko energije
- ker je para še vedno hladnejša od ognja pri izgorevanju, še hladi mašino

Prvi so to začeli uporabljati v kombijih za dolge vožnje - v rally-ju pa je prvi tak avto ford focus.

LP
Nebivedu

||_^_|| ::

TylerDurden: do konca prve sta bla skupi? model očitno sploh ni dirku s tabo:D

bostjan11s ::

hmn da ne bodo tu samo nemci in italiani:


Mitsubishi EVO 7

1 beseda performance

Lucifer Tanatos ::

my dream car: Fiat 124 Spider zrihtan u nulo 8-)
Les yeux sans visage

flipflop ::



Ker pa verjetno ne bo možno (ali pač),pa vsaj landcruiserja,malo predelanega. Ne bi pa imel športnega avta,ker so mi dobri sam terenci.>:D

Imel bi pa še večino avtekov na TEM NASLOVU.:)

TylerDurden ::

1. sploh nisem povedal kateri avto je bil
2. mišljeno je bilo do konca moje prve prestave, ki je očitno krajša od RSove
Let\'s make some soap ...

mlakar ::

evo še moj avtoček


lp

undefined ::

Mlakar, če bi lahko videli te slike, bi ti tud lahko vsak formatiral disk. ;)

San ::

Zelo dober izbor, tist k je dal gor sliko Forda Gt40. Very classy.

Keyser Soze ::

Petka je ko konzerva. vem saj smo jo imeli pred davnimi časi pri hiši. Je bla bolj pohlevna izvedenka. Ampak. Pleh je isti in teža je nikakva. Tko da 150KM v tem avtu?

Pomoje pride dobre 4-5 kil na 1KM:D . No ja kakšno kilco več morda. Je pa odvisno tudi kako prožen je motor, navor motorja, maks. moč, pri kakšnih vrtljajih?

Maš lahko 250 konjski motor, pa bo potegnil slabše kot 150 konjski. Pa čeprav je teža avtomobila približno ista.

TylerDurden , je treba izpopolnit tehniko prestavljanja.>:D

M4TECH ::

Tule pa je moj drugi NAJ avto ;)
Mitsubishi Lancer Evolution VIII:D


Tale zadevca se da tko lepo predelat da z njim za sabo puščate porscheje in ferrarije.:D Na netu sem gledal da so ga celo do 900 hp spravil.8-O


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M4TECH ()

krneki0001 ::

Matrix res je. Navora ma ta petka dost za 1,4 mašino. Navadna 1,4 mašina od petke ima 60KM. Ta mašina, ki jo pa zdej predelujem je pa 1,7 z 94KM in že v osnovi bo imela pa še enkrat več navora, pa sam 26KM več.
Prej sem imel kompresijo 7.9:1 in 200Nm navora, zdej bom mel pa 10:1 za navor bomo pa še vidl.


LP
Nebivedu

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Feromoni - ali delujejo?

Oddelek: Loža
257402 (5534) Isotropic
»

Najhitrejši osebni avtomobili (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Na cesti
42941899 (23422) guest #44
»

kakšen avto bi si kupili ? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28584896 (77652) roba87
»

Pomoc pri nakupu avtomobila od 400k do 650 k

Oddelek: Na cesti
424726 (3604) SynTax64
»

Kaj pomeni GTI?

Oddelek: Loža
354007 (3226) Binji

Več podobnih tem