» »

Huawei ascend

Huawei ascend

winko ::

Imam sledeč problem

Ko kličem s telefonom, se ekran ugasne in se ga ne da odklenit. Zaradi tega ne morem prekinit klica, ko pa sogovornik prekine se ekran spet odpre in deluje.

Bolf3nk ::

težave z proximity senzorjem predvidevam....rešitev?

calibrate the proximity sensor...vsaj za lg telefone deluje.

hojnikb ::

senzor ti nagaja. Mam isti problem na One X. Fix je, da pritisnem na rob ekrana; potem začne senzor spet sporočat telefonu pravilne podatke.
#brezpodpisa

winko ::

Kako pa pridem do teh nastavitev senzorja?
Ker sem pregledal že po nastavitvah in ne najdem nikjer.

Seljak ::

Vključen imaš senzor bližine in če je vključen se zaslon ugasne.Zadevo lahko odkljukaš,če greš pod "nastavitve/klic" in potem boš našel "Vključi senzor bližine" tam odkljukaj in težave ne bo več. Kako pa se kalibrira pa sem že pozabil.
Ps: Tako je na Samsungu tako,da predvidevam je nekako podobno na tvojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

popster ::

senzor ti nagaja. Mam isti problem na One X. Fix je, da pritisnem na rob ekrana; potem začne senzor spet sporočat telefonu pravilne podatke.


js sm to tko resil pri nokia N9 da sem s superattacom prilepil zaslon kjer ni tesnilo dovolj da proximity ni deloval tko kot mora.

Lonsarg ::

Kolegica je imela podobni problem in se je jezila, potem pa je čez kak mesec odstranila zaščitno folijo za ekran(ki je šla tudi čez senzor) in je začelo delovati tako kot mora, tak da mogoče je to problem? Ker če ni to problem je senzor pokvarjen in bi se konec koncev lahko tudi na servis neslo...

lucky13 ::

Meni se to občasno zgodi na experiji arc s. Sem si vključil opcijo prekinitve klica z gumbom za vklop telefona, pa me ne moti več. Moj primer ni za na servis, ker bi tam sigurno ves čas delalo. :)

Ko sem še imel Gingerbread-a pa se je dogajalo, da je telefon po klicu čisto zmrznil in je pomagala samo odstranitev baterije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lucky13 ()

winko ::

Zdravo, zanima me če mi lahko pomagate. imam telefon Huawei ascend g510 in ko ga položim na tršo podlago nekoliko hitreje, se samodejno ponovno zažene in moram ponovno vnašati pin kodo. Ali je mogoče kje samo kak stik ali kaj podobnega, telefon žal ni več v garanciji.

Duhec ::

Lahko za trenutek baterija izgubi stik s kontakti črevesja.
Če je možno očisti kontakte z radirko ali če so za kontakt kakšni jezički se jih malce napne, da se z večjo silo tiščijo kontaktov baterije.

winko ::

Hvala za nasvet, bom poizkusil.

Clubraider ::

Zdravo.
Bom uporabil to temo.

Uporabljam tel. Meiigoo S8 in senzor bližine ne deluje.
Prav tako ne najdem nobenih nastavitev kje bi ga lahko vklopil ali izklopil.

Uprabljam Android 7.0
Prosim za pomoč.

Hvala!
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zanesljivi so kitajski telefoni v resnici?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410114 (7990) mrbanana
»

lg g2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13516974 (10209) Mare3
»

Samsung Xcover 2

Oddelek: Mobilne tehnologije
132426 (1959) Siddh
»

Servis VAMA TRADE

Oddelek: Mobilne tehnologije
62133 (1817) Dosan
»

HTC predstavil One (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5213925 (11682) PrimozR

Več podobnih tem