» »

Moneybooker/Srill

Moneybooker/Srill

«
1
2

Dekinio ::

Mene zanima, če imam denar na Moneybookers/Skrill in si prenakažem na MasterCard mi pol banka ta denar prenakaže na TRR?
  • spremenil: Dekinio ()

kodsiti1 ::

Mislim da ta opcija žal ni mogoča.... Denar si lahko nakažeš na Viso. Ta Mastercard opcija, je verjetno Skrill Mastercard predplačniška kartica, katero si lahko naročiš na skrill strani.

Mislim, da je tako, nisem pa prepričan...

shadeX ::

Imam skrill kartico ( mastercard ). Zanima me ali je mogoče da bi si na tole kartico naložil denar preko TRR nakazila?

Hayabusa ::

Moneybookers mastercard = zapraviš lahko toliko kot imaš na Moneybookers (skrill) računu, torej nakažeš na Moneybookers račun (Upload funds, bank transfer, banka je UniCredit Slo).
Ostale podatke najdeš pri samem postopku znotraj Moneybookers računa.

shadeX ::

Najbrž me nisi razumel :) Vem da lahko nakažeš preko skrill.com. To sem že naredil. Ubistvu kar sprašujem je , če je mogoče da se nakaže na to kartico denar preko UPN naloga ( položnica ).

Roadkill ::

Slabo bereš.

Povedaj to je to, kar te zanima. Ti lahko brez problema nakažeš iz TRR na Skrill.

Po tem lahko ta denar zapravljaš s Skrill mastercardom.
Ü

Blum ::

shadeX, lahko.

shadeX ::

Roadkill je izjavil:

Slabo bereš.

Povedaj to je to, kar te zanima. Ti lahko brez problema nakažeš iz TRR na Skrill.

Po tem lahko ta denar zapravljaš s Skrill mastercardom.


No to me je zanimalo. A kdo ve kako se to naredi? Mislim katere podatke je potrebno vpisati na položnico? Kje bi lahko dobil te informacije?

Ah.. očitno res slabo berem. Hayabusa je povedal vse kar rabim vedet :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Sicer tam piše tole:

Bank transfers must be made by "Moje ime" and cash deposits cannot be accepted. Due to money laundering regulations we take this very seriously and will have to charge you all banking and administrative costs to return third party or cash deposits.



Se pravi mi nekdo drugi ne more nakazati na moneybookers preko UPN naloga? Trenutno sem na hrvaškem in bi rabil nekaj extra denarja, ki bi mi ga poslala punca, ki pa nima skrill accounta. Samo tole najbrž ne pride v poštev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Ales ::

In zakaj ti punca enostavno ne nakaže denar na tvoj TRR? Na Hrvaškem greš enostavno na bankomat, provizije za dvig z navadno bančno kartico niso visoke.

Hayabusa ::

Se pravi mi nekdo drugi ne more nakazati na moneybookers preko UPN naloga?

Ne vem zakaj nebi mogel.

Pač vpišeš potrebne podatke.
HR je v EU, tako da ne vidim težav, tudi provizija bo nizka.

shadeX ::

Ales je izjavil:

In zakaj ti punca enostavno ne nakaže denar na tvoj TRR? Na Hrvaškem greš enostavno na bankomat, provizije za dvig z navadno bančno kartico niso visoke.


Ker bi rad opravil dva nakupa preko skrill.


@Hayabusa

Če lahko nekdo drugi nakaže denar preko UPN naloga, kaj naj bi tole obvestilo točno pomenilo na skrill strani? :

Bank transfers must be made by "Lastnik računa - Janez Novak" and cash deposits cannot be accepted. Due to money laundering regulations we take this very seriously and will have to charge you all banking and administrative costs to return third party or cash deposits.

Ales ::

shadeX je izjavil:

Ales je izjavil:

In zakaj ti punca enostavno ne nakaže denar na tvoj TRR? Na Hrvaškem greš enostavno na bankomat, provizije za dvig z navadno bančno kartico niso visoke.


Ker bi rad opravil dva nakupa preko skrill.
V tem primeru pač denarja ne dvigneš ampak si ga prek e-bančništva sam nakažeš na Skrill. To je isto kot UPN na okencu.

Hayabusa ::

shadeX je izjavil:

Ales je izjavil:

In zakaj ti punca enostavno ne nakaže denar na tvoj TRR? Na Hrvaškem greš enostavno na bankomat, provizije za dvig z navadno bančno kartico niso visoke.


Ker bi rad opravil dva nakupa preko skrill.


@Hayabusa

Če lahko nekdo drugi nakaže denar preko UPN naloga, kaj naj bi tole obvestilo točno pomenilo na skrill strani? :

Bank transfers must be made by "Lastnik računa - Janez Novak" and cash deposits cannot be accepted. Due to money laundering regulations we take this very seriously and will have to charge you all banking and administrative costs to return third party or cash deposits.

Če pogledaš Upload funds, Bank transfer

http://moneybookers-slovenia.blogspot.c...
Nakazilo na Moneybookers iz bančnega računa
To velja, če nakazajute preko UniCredit banke
Npr.:
Potrebujemo le sledeče podatke:
ime: Moneybookers Ltd.
banka: UniCredit Banka Slovenia
kraj: Ljubljana
št. računa: SI56 2900 0007 0028 910
referenca: št. vašega moneybookers računa



Kaj od tega ti ni jasno ? Vsakdo ki ve tvoj MB ID ti lahko nakaže.

shadeX ::

Ja že to razumem. Ampak moti me sicer to njihovo obvestilo:

Bank transfers must be made by "Moje ime" and cash deposits cannot be accepted. Due to money laundering regulations we take this very seriously and will have to charge you all banking and administrative costs to return third party or cash deposits.


Se pravi če mi nekdo drugi nakaže denar se to najbrž šteje že kot "third party" , in nakazilo ni bilo opravljeno preko mojega imena. ( Zgoraj piše "bank transfer must be made by .. moje ime")

Hayabusa ::

Če ne preverjajo lahko vpiše tebe.

shadeX ::

A no. To me je zanimalo. Hvala ti.

moneybookr ::

Pozdravljeni,
sicer je tema že malo stara, ampak bom vseeno poskusil kar tukaj. Rad bi si nakazal denar iz bančnega računa na moj Skrill račun. Sledeči, navedeni podatki mi bolj malo pomagajo, saj me obrazec ob plačilu z UPN preko interneta "gnjavi" za naslov ter sedež prejemnika. Ker predvidevam, da vas je precej tukaj, ki ste aktivni uporabniki Skrilla, vas prosim za pomoč; kako torej nakažete sredstva na Skrill račun preko UPN-a?

Citiram:
Nakazilo na Moneybookers iz bančnega računa
To velja, če nakazajute preko UniCredit banke
Npr.:
Potrebujemo le sledeče podatke:
ime: Moneybookers Ltd.
banka: UniCredit Banka Slovenia
kraj: Ljubljana
št. računa: SI56 2900 0007 0028 910
referenca: št. vašega moneybookers računa

Hvala!

garfy ::

mene tud to neki zanima, a skrill kreditna deluje v tujini brez blema na atm mađincah?

StandAgainst ::

[IMG]http://i61.tinypic.com/2nl5mw9.png[/IMG]
Tako jaz nakazujem denar na skrill preko bankneta.

moneybookr ::

StandAgainst, tisočkrat ti hvala! Sicer sem se pozanimal pri osebni banki, vendar mi niso povedali nič drugega kot da so vsakršni napačni podatki kaznivi oziroma ilegalni.

sas084 ::

Na njihovi strani pod Our Company maš naslove. Do zdej sm zmeri uporablju v Londonu in do zdej še nism mel problemov.

miran72 ::

prosim za pomoč imam skrill kartico sem si nekaj naložil gor in od stav položil na skrill ko pa grem na bankomat pa mi ne zazna kartica PIN številko kaj bi lahko bilo narobe? Hvala pa pomoč vnaprej

StandAgainst ::

si aktiviral PIN kodo? Mislim da je bil nek postopek da ga aktiviraš, ko sem jaz urejal to.

miran72 ::

kako pa aktiviram PIN

StandAgainst ::

saj ti more vse pisat na tistem listu ko si ga dobil zraven PINa.

miran72 ::

ko sem pa tisti listek nekam zatepel,samo PIN sem si zapomnil

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miran72 ()

StandAgainst ::

miran72 ::

sem se prijavil na my account ,kako pa dalje ker dobro ne vem angleščine

ker kdaj sem njim napisal da ne sprejme PIN so mi nazaj odgovorili da bi moral iti na my profile tega pa ne najdem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miran72 ()

StandAgainst ::

Just log in to your Skrill Account and click on 'Skrill Card' in the My Account section, then please verify the requested details to complete the process.


Prijaviš se v skrill račun, klikneš na skrill kartico v oddelku My account, in izpolniš detajle po katerih te bodo vprašali.

miran72 ::

sem stisnil my account


My Account
Logging In
Account Limits
Account Status
Account Verification
Manage My Details
tukaj kaj treba se javiti

s6c-gEL ::

miran72 ::

imam to stran kaj pa naprej narediti da bi potrdil PIN

s6c-gEL ::

Pin kodo si dobil v pismu od MB.

ko pa grem na bankomat pa mi ne zazna kartica PIN številko kaj bi lahko bilo narobe?

Kaj misliš z "ne zazna" ?

miran72 ::

kartico stavim v bankomat natipkam pravilen PIN ki sem ga dobil po pošti in mi napiše da PIN ni pravilen

s6c-gEL ::

PIN reminder na skrill strani...si lesen kot birokrat ;((.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

miran72 ::

pin reminder pomeni zaprositev za nov PIN

s6c-gEL ::

Klikni že no.

miran72 ::

sem kliknil

in nič od tega

nobeden ne ve

izginili so vsi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miran72 ()

Auba ::

A ma kdo kako idejo kako priklicati Skrill customer support, ker ne odgovarjajo na emaile in nič. Rad bi verifciral račun svoj. Sem jim že 2 mescea nazaj poslal dokumente pa nobenega odgovora?!
Živjo :)

s6c-gEL ::

Auba ::

Ja, jaz nisem VIP :)
Živjo :)

neon21 ::

Kako pa je z skrill računom , če imaš trr blokado. Kolega namreč ma blokado na bančnem trr pa si je dal delat skrill in ves denar ki ga dobi od stav in podobno mu še zdaj nihče dol vzel. Očitno skrill nima nobenega dogovora z bankami?

StandAgainst ::

Gre za nekakšno sivo območje.

Furbo ::

To je itak neka angleška banka se mi zdi, tudi če bi si račun odprl v kaki sosednji državi, mu ne bi nič mogli. Vsaj zlahka ne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

c3p0 ::

Lahko si naroči njihov Mastercard, mislim da je 10EUR letno (če hoče prit do tega denarja).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

s6c-gEL ::

Ima še kdo zadnjih par dni probleme z logiranjem na Skrill ?

Na
https://account.skrill.com/login?locale=en

dobivam odziv:
The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
Your support ID is: 174437997379246XXXX

drvo ::

Jaz sem se pred slabo urco logiral, sicer prek moneybookersa, brez problemov.

s6c-gEL ::

Preko katerega linka ?

drvo ::

https://account.skrill.com/login?locale...
Sem zdaj še enkrat probal pa je bp povezalo. Mogoče probaj s ponovnim zagonom ali pa mogoče pobriši zgodovino in piškotke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bet 365 nakazilo

Oddelek: Loža
135062 (390) Donald Dixon
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224640 (2867) Marko61
»

Skrill

Oddelek: Pomoč in nasveti
92430 (2260) buttcrack
»

Paypal & Moneybookers (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5511894 (6818) s6c-gEL
»

Moneybookers bank transfer

Oddelek: Pomoč in nasveti
112471 (1354) s6c-gEL

Več podobnih tem