» »

Network 21 & Amway - kaj mislite o tem?

Network 21 & Amway - kaj mislite o tem?

Temo vidijo: vsi
1
...
3 4
5
»

jype ::

Js jem makarone za 39c pa nimam občutka da jem šmerglpaper.

Matev ::

Ane ?


ok

torej ni cena tista zaradi katere kupuješ

...

se strinjaš s tem?

... ker na začetku si trdil da je vse enako drago kot v navadnih trgovinah

sedaj si zamenjal ploščo in trdiš da je 4x dražje ker je kvalitetnejše

tudi v merkatorju imaš 4 eure na pol kile testenin če hočeš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Jst ::

>Drugi obrok pa briketi Taste Of The Wild, okus bizona, 13.63 kg ~60EUR, ki jih
>poje od 20:00 pa tudi do 23:00, kolikor mu paše.

To vrečo imam za približno mesec dni. In ko sem seštel, koliko na mesec dam za hrano za psa sem naračunal okoli 90EUR.

Tele TOTW briketi so pa po dogfoodananalysis.com 6 zvezdic (največ), Husse (ali kaj na H TAKO priporočajo - tam kjer so mi operirali psa so v trgovinskem delu vsi izdelki Husse (ali nekaj na H)) 3-5 zvezdic, odvisno od produkta, medtem pa Pedigree daje ves denar v PR zato imajo pri kakšnem produktu 1, mogoče 2 zvezdice.

Ima Amway tudi pasjo hrano? Res me zanima, ker če bi jo dobil ceneje, sploh če bi kupil več, sem zainteresiran - seveda če so testirali kvaliteto hrane in koliko kvalitetna je...

Moderator, ki me ima na piki: To ni offtopic in sem čisto resno moral obrazložiti zakaj tako drage brikete, potem ko so se delali norca iz mene. Zato mi ne briši posta.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

jype ::



Kar se mene tiče rezultati zgoraj lepo kažejo in tudi dokazujejo, da so Amway testenine zanič.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Matako ::

Amway testenine so najslabše testenine, kar sem jih kdajkoli jedel. Zadnjič sem po njih bruhal!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Furbo ::

Hahah, po samih testeninah se težko bruha, verjetno bo kriva kaka omaka.
Sicer ne maram amwaya in pranja možganov, ampak malce pretiravaš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Matako ::

Imaš prav... verjetno niso bili špageti, ampak kuharjev Amway promo govor.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

solatko ::

Amwey je biznis, kot vsak drug, je pa res, da ogromno delajo na promociji in zato so uspešni. Veliko ljudi namreč nasede marketingu, kar se lepo vidi v religiji, politiki....., zakaj tega ne bi izkoristila tudi kakšna multinacionalka. Vse to izhaja iz obdobij po gospodarski krizi, ko je bilo potrebno v Ameriki mobilizirat ogromno ljudi, da so spet dvignili gospodarstvo na višjo raven (takrat so namreč zaživele firme, ki so na podobne agresivne načine, tržili sesalce, likalnike, posodo, mikserje......

Vse je v prepričanju - placebo efekt.
Delo krepa človeka

knesz ::

Enkrat sem kolegovemu fotru, diamant al kaj je že bil, postavil enostavno vprašanje. Vprašal sem ga, da če vsi služijo v N21 in imajo vsi profit, od kod potem pride ves ta denar v mrežo? Se generira sam?
Rezultat: kolega ni več hotel biti moj kolega.

kriko1 ::

Hehe, žalostno po eni strani pa prav.
Jaz se avtomatsko izogibam raznih amwaycev, pa tudi ostalih ki po istem principu npr. prdajajo kavo in mi tvezijo kako služiš mastne pare ko postaneš zlati diamant, etc.
No vsaj tistih ki mešajo prijateljstvo z biznisom in so iritativni že s tem.

Vice ::

Goldi je izjavil:

Negativci nekaj dejstev :

Zakaj Amway ne prodaja svojih izdelkov v trgovinah ? Zato, da maržo, lahko potegne kupec sam, seveda če jo želi. V trgovinah jo potegne prodajalec ane.
Drugače pa je podjetje Amway ime lani 9,2 miljarde dolarjev prometa ? Si sploh lahko predstavljate koliko je to ? Ubogi naš lek za primerjavo nekaj čez 1 miljardo ..
Vir finance http://www.finance.si/318950/Amway-z-re...
Sicer pa to ze dolgo ni vec prodaja " od vrat do vrat" ampak imas udobno svojo spletno trgovino in pokupis kar ti pase, vec kupis vecje popuste imas .. Zakaj bi dajal provizije Mercatorju, Sparu, itd ce jo lahko obdrzim sam ? Več ljudi bo kupovali v tvoji trgovini večji frajer boš.
Samo en majhen primer. Recimo da vsi uporabniki tega foruma kupimo ene špagete v Mercatorju, si predstavljate koliko je na koncu dneva zaslužil Mercator od nas ? Preveč !!
Raje kupujem v svoji trgovino in provizijo lepo pospravim v svoj žep, pa še vem kaj točno jem in uporabljam.
Je pošteno ?
Izdelki je vsak dan več, so taki ki jih uporabljamo vsak dan.

Network 21 je pa zgolj podjetje, ki izobrazuje Amwayjeve zastopnike. V bistvu neke vrste sola za prodajalce.

Drugace pa Amway na vse svoje artikle da garancije in kdor pac ni zadovljen, lahko svoje artikle vrne in dobi denar nazaj.

Vsi izdelki so bazirani na naravnih produktih in kdor je začel uporabljati ti izdelki mislim, da jih uporablja še danes.

Mislim da je podjetje Amway zelo pošteno, fer in glede na današnje razmere zelo zanesljiv partner, saj nikdar ne zamuja z plačo, in za svoj denar točno več kaj boš dobil.


Zakaj Amway ne prodaja svojih izdelkov v trgovinah ? Ker ne sme, saj se potem sesuje sistem.
Maržo pa ti še vedno plačaš... lol

Drugače pa je podjetje Amway ime lani 9,2 miljarde dolarjev prometa.. Seveda če pa imajo naivne ljudi ki jim kažejo slike kako bodo bogati pa po 7 letih še vedno "životarijo"

Sicer pa to ze dolgo ni vec prodaja " od vrat do vrat" ampak imas udobno svojo spletno trgovino in pokupis kar ti pase, vec kupis vecje popuste imas .. To je prodaja od vrat do vrat, če hočeš kaj prodati. Razen če si car in Amwayu postaviš trgovino (ne sebi) pa še vedno boš moral plačevati stroške promocije itd... da kupci ne bodo šli h konkurenci, saj si le eden od milijon bedakov ki to počno. Amway se ti samo smeje ker si ti večji del bremena nase prevzel... Ovca :)

Zakaj bi dajal provizije Mercatorju, Sparu, itd ce jo lahko obdrzim sam ? Tako kot ti Merkator daje popuste na zvestobo ipd sranje tako ti Amway daje "popuste" samo malo drugače to tam zavijejo in ti prodajo da nasedeš. Provizijo pa seveda plačaš Amwayu ker drugače nebi imel nič prometa.

Recimo da vsi uporabniki tega foruma kupimo ene špagete v Mercatorju, si predstavljate koliko je na koncu dneva zaslužil Mercator od nas ? Če bi vsi uporabniki to naredili bi bilo za 1/3 bilo razlike kot, če bi kupili pri Amwayu + še dober bonus bi imeli :)

Raje kupujem v svoji trgovino in provizijo lepo pospravim v svoj žep, pa še vem kaj točno jem in uporabljam. Se pravi sam sebi zaračunaš provizijo, ki ti, ker sam sebi prodaš ostane? Drugače pa ne veš kaj uporabljaš ker potem Amway nebi odstranil pred leti par kozmetičnih preparatov ker niso izpolnjevali standardov... Kvaliteta pa taka.

Je pošteno? Odvisno če si ovca potem....

jani21 ::

Kako se vam še vedno da biti tako "pametni" tukaj? Vice,... ne podajaj nekakšnih odgovorov, če nisi prepričan v to kar pišeš... Iz sebe narediš bedaka... Res oprosti, nič osebnega, vendar nimaš pojma o čem govoriš.
Poglej, če izključimo ddv (pridan je na vse izdelke) gre vse skupaj nekako takole:
Če vzameš, da plačaš 100% cene... se ta razdeli nekako takole (procent gor ali dol):
- nekje okoli 40% cene dobi proizvajalec (veleprodaje mu celo nižajo ta %, saj razumete)
- nekje okoli 30% dobi maloprodaja
- veleprodaja in prevozi in reklame si razdelijo ostalih 30%

To je zelo, zelo groba in površna razdelitev cene, ki jo plačamo končni kupci. Procentii so odvisni od izdelka, maloprodaje, veleprodaje,.. vendar se v povprečju vrtijo tu nekje.
Amway, Oriflame, Avon in ostali v tej skupini imajo pa malo drugačno razdelitev te cene:
- Amway, Oriflame, Avon... - kot proizvajalec- dobijo svojih 40% , razlika pa se začne od tu naprej...
- ker ni maloprodaje (ni trgovin, zaposlenih v teh trgovinah...) gre 30% cene nazaj članom omenjenih podjetij in sicer v obliki popusta
- ker ni veleprodaj, reklam in ostalega, pa gre 30% cene izdelka v fond za nagrade, torej za tiste, ki so aktivni člani omenjenih podjetij (amwajevci in ostali, ki jim dajete imena tukaj)
Še enkrat naj dodam, da je k obema razdelitvama potrebno prišteti ddv.
To je to in nič več in nič manj. Sam sem bil član vseh zgoraj naštetih podjetij in moram priznati, da je ideja dobra vendar pa je bil problem v meni, ki sem prelen in tako se mi ni ljubilo preveč ukvarjati s tem.
Ne vidim, kako bi lahko kdo koga nategnil? Kupiš kar rabiš za sebe in to je to. Imaš super izdelek za dobro ceno. Amway ima garancijo na ZADOVOLJSTVO, tako da če ti izdelek ni všeč ga pač vrneš in dobiš denar nazaj... preverjeno. Pa o Amwayu ne bom več, ker so bili dokazi podani z moje strani že nekoliko po postu nazaj (ko sem bil še napaljen).
Problem, ki ga vidim, pa nastane, kadar ljudje začnejo mešati Amway in Network21. Amway je podjetje z izdelki, Network pa je od Amwaya popolnoma ločeno podjetje za "izobraževanje" distributerjev.
Večina ljudi tukaj, nima neposredne slabe izkušnje z Amwayom, temveč s preveč napaljenimi ljudmi, ki so postopali po načelih Networka. Network je podjetje, ki (kao) izobražuje člane Amwaya, kako hitro postati bogat. V bistvu gre za zelo dobro naštudiran sistem, kako človeku oprati možgane, da nato ne vidi nič drugega kot Network in Amway (OPOZORILO: Amway nima tukaj zraven ničesar).
V tem vidim velik problem, ker ko Network enkrat osvoji človeka, ga okupira in tak človek nato ne vidi več ničesar in je posiljen, zgubi prijatelje....(preverjeno!) Zato vsem, ki še vedno hodijte na Networkove seminarje in plačujete velike vsote (cca. 130€ za vikend seminar)polagam na dušo, pazite kaj delate! Razmislite, če je vse res kar tam pravijo!
Naj zaključim tole mojo novelo s tem: o Amwayu vse najboljše, o Networku21 pa res ne morem reči ene dobre besede!

KoMar- ::

Lepo, da si obudil temo in podal "objektivno" mnenje.

Sam sem bil član vseh zgoraj naštetih podjetij

To si pa osrečil veliko tistih, ki so bili nad tabo. Morda boš celo zdaj dobil kakšno ponudbo prek ZS ;)

in moram priznati, da je ideja dobra vendar pa je bil problem v meni, ki sem prelen in tako se mi ni ljubilo preveč ukvarjati s tem.

Tale je dobra, ja. Lepo so te naučili...

Matev ::

o Networku21 pa res ne morem reči ene dobre besede!

V bistvu gre za zelo dobro naštudiran sistem, kako človeku oprati možgane,


prvo fazo si že dal skozi

sedaj moraš samo še ovezati kar veš in boš ugotovil da je osnovni krivec za vse skupaj v resnici amwey

Pyr0Beast ::

Dve strani istega kovanca bi se lahko reklo.

N21 je žrtveno jagnje da si Away ne rabi mazati rok
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jani21 ::

Kakorkoli... Mnenje človeka je težko spremeniti na forumu. Če ne štekaš sistema, potem lahko govoriš o žrtvenih jagnjetih in o ostalem... Amway je podjetje, ki trži svoje izdelke isto kot je Henkel, Krka, Samsung.....
Vzemimo recimo farmacevtska podjetja. Oni imajo svoje potnike (beri člane-distributerje), ki jih plačajo odvisno od uspeha. Zdravniki, ki so jih ti potniki uspeli prepričati, zakaj je njihovo zdravilo boljše od konkurence, vam predpišejo zdravilo. Vi greste z receptom v lekarno in pridno jeste, kar vam je zdravnik predpisal... Zdravnik dobi od podjetja recimo, potovanje v Egipt, potnik dobi svojo nagrado, firma pa si mane roke, ker je pridobila novega zdravnika... Torej je to veliko hujši način mrežnega marketinga, ker vam, končnim "kupcem" oz. ciljani populaciji, ne pusti odločitve, ker pač tako mora biti (kar ni res. tudi v tem primeru bi se lahko vi odločili, samo tega ne veste).
Ko pa vam nekdo ponudi pralni prašek, ki je kvalitetnejši in cenejši od konkurence (persil- 0,29€ na pranje, ariel- 0,29€ na pranje, rex- 0,23€ na pranje, amway-0,22€ na pranje), ga je treba pa popljuvati in raztrgati... Tega ne bom razumel, oprostite...
Kar se pa tiče objektivnega mnenja, pa ne vem kdo naj vam ga poda drug, kot pa bivši distributer. Za vas bo verjetno štelo le mnenje, ki bo udrihalo proti vsem mrežnim marketingom, ker tako pač je naravnan ta forum... Dobro , da se sedaj več ne sekiram za to, kar pravite tukaj. Želel sem vam le podati objektivno mnenje.
Še vedno menim, da če kdo hoče dokaj hitro obogateti, je njegova priložnost v novem, inovativnem mrežnem marketingu, ki pa jih sedaj več ni. Trg je prenasičen z raznoraznimi podjetji in ljudje (taki kot vi) kakršnih koli distributerjev ne sprejemajo več oz. jim gredo lasje pokonci, pa čeprav bi jim ti ljudje mogoče lahko ponudili celo nekaj, kar bi jim lahko bilo všeč. Tako pač je.
Komar, hehehe, formula je preprosta, VELIKO delaj (ni zame), VELIKO denarja in časa vloži (ni zame) in boš uspel. Do 100-200€ mesečnega dodatnega prihodka tukaj ni težko pridit (sam dobivam tu nekje), za kar je pa več se moraš pa raztrgati, kar pa zame ni. Ne hvala, rajši uživam s svojo skromno plačo in sem doma :)
Sam od zgoraj omenjenih podjetij kupim, tisto kar je ceneje kot pa v trgovini in tisto kar je res kvalitetnejše od ostalega kar se pač lahko dobi na tržišču... In tu se moja zgodba "distributerja" konča :)

Oh še nekaj, na ponudbe preko zs ne odgovarjam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jani21 ()

Pyr0Beast ::

Ti še marsičesa ne boš razumel. Ti ne zamerim.

Če krka dela neke vrste mrežni marketing je pa kr ok če ga potem še ti ? Wtf.

Ni ok ne eno in drugo. In te packarije ki se jih gre Amway in ostala banda preprosto niso sprejemljive. GTFO ASAP

Lahko zlahka preživimo brez njih.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

knesz ::

A se pri vas da dobiti tudi kakšen šampon proti izpadanju las?

Matev ::

Do 100-200€ mesečnega dodatnega prihodka tukaj ni težko pridit (sam dobivam tu nekje),


200 eur da nateguješ vse po spisku???

(kolik ostanejo makaroni pri vas smo že pokazali tvojemu predhodniku)

hvala

jani21 ::

Pyr0Beast: Lahko, brez vsakega problema lahko preživimo brez njih! Se strinjam s teboj, da te packarije, ki se jih gre Amway, Mercator, Spar, Topshop....., niso sprejemljive, vendar v takšnem svetu pač živimo.
knesz : Nimam pojma 8-O , nisem več tolk v tem, poleg tega pa obstajajo popolnoma naravni preparati proti izpadanju las, ki se jih da dobiti na tvojem vrtu in travniku. Preverjeno učinkovito :)
Matev: Hehehe matev... Moj nateg je malo dražji kot 200 €. Za 200€ se še slečem ne.... Kar se pa tiče makaronov... jih še nisem probal, ker so odločno predragi, tako kot kava, olje, kis.... Kar jaz uporabljem od Amwaya je prašek, avto kolekcija, nekaj stvari za osebno nego in nekaj čistil. Prav tako podobne izdelke uporabljajo ljudje iz tistega spiska, kot si ti napisal. Nobeden ne hodi na seminarje, kupujejo stvari, ki so cenejše v trgovini, so zadovoljni z izdelki in na sploh živijo normalno življenje. V resnici nisem videl nobenega iz t.i. "spiska" že 4 mesece in tudi z njimi nisem govoril, tako da naročajo pač kar sami želijo in za kolikor pač sami želijo.
Sem že napisal, da nisem več aktiven in tako ne "nategujem" nikogar več. 200€ je le kot rabat od obrata prometa v mojem poslu, na katerega jaz ne vplivam nič več!

knesz ::

Očitno je bilo v brainstormingu preveč prepiha...

jani21 ::

knesz je izjavil:

Očitno je bilo v brainstormingu preveč prepiha...

? Kaj si mislil s tem?

Pyr0Beast ::

Blew thy bwains out ! :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Matev ::

Sem že napisal, da nisem več aktiven


ti nas s to izjavo dobesedno žališ

a res misliš da so uporabniki slo-tech foruma tako tumpasti ????

Jst ::

Ne vem sicer, če se gre pri "Calivita" za mrežni marketing - najverjetneje se gre - ampak bom podal svojo izkušnjo.

Ker sem alergičen od mačje dlake, pršic, do belega kruha (celo leto, tudi pozimi, ko je namesto cvetnega praha pač nekaj drugega),... jem zelo pusto, omejeno hrano. Zrezki; v glavnem meso. Sem AntiVegetarjanec. Od zelenjave jem samo krompir.

Anyway, zaradi takšne prehrane imam slab imunski sistem in sem bil dostikrat prehlajen in nasplošno bolan (recimo vsake 2 meseca).

Potem sem se pa odločil še v času Tolarja, da si poiščem ene multivitaminsko-mineralne tablete.

Prvo leto sem eno leto jedel Amway multivitaminske tablete, ki so zelo drage (30 tablet, okoli 8000SIT).

Potem drugo leto sem jedel multivitaminske tablete Citozenum, ki se jih dobi v lekarni (včasih 30 tablet 20EUR, sedaj 60 tablet 16EUR)

Sedaj pa že ene dve leti žrem Calivita Full Spectrum (90 tablet, ~18EUR) multivitaminske tablete.

In odkar sem odkril ta zvarek, sem neprimerno manjkrat bolan.

Na njihovi spletni strani lahko vsak naroči izdelek in s tem postane član in potem kupuje malo ceneje. Zbirajo se tudi neke točke, ampak to si nisem prebral.

Torej jaz sem našel en izdelek, ki mi pomaga pri zdravju, ostalo me pa ne zanima. Tudi osebno imam negativno mnenje o mrežnem marketingu in "posiljanju" ljudi. Zaradi Amway in N21 sem izgubil enega prijatelja, ker so mu oprali možgane, čeprav je ekonomist in jaz nisem, mi po zdravi kmečki logiki argumentacije (ko sem mu jaz dajal takšne argumente proti, kot so tukaj) potem reče, "ti bom dal kaseto za pogledat."

Tako da se jaz raje izogibam tako "mrežnih" ljudi, kot pogovorov o teh mrežah, čeprav sam uporabljam en izdelek.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Matev ::

te svoje tablete oglašuješ kot da so to najboljša stvar po izumu namazanega kruha

nisi pa navedel niti enega podatka o svojem produkti ki ga oglašuješ

kaj to je in zakaj naj bi ozdravil vse bolezni ki obstajajo
???

c3p0 ::

Zakaj pa potem ješ več ali manj le meso, če ti očitno ne koristi? Si alergičen tudi na vse vrste sadja in zelenjave?

Nadomestka za zdravo in uravnoteženo prehrano ni, še najmanj pa neke tablete.

/OT

Okapi ::

Teh multivitaminskih tablet in ostale robe, ki jo prodaja Calivita, dobiš za podobno ceno v lekarni, kolikor hočeš, in jaz precej bolj zaupam tistim, ki jih prodajajo na klasičen način in ne mutijo zraven z mrežnim marketingom. Itak pa so v nižjem cenovnem razredo to vse OEM prehranski dodatki, ki jih delajo kdo bi vedel kje, verjetno na Kitajskem. Z malo sreče ne lažejo (vsaj ne preveč) pri deklaraciji vsebine in potem pač pogledaš, kje dobiš več za svoj denar. V večini primerov se izkaže, da so klasične blagovne znamke v lekarni vseeno cenejše, je pa res, da so pri nas v lekarnah zelo napihnjene cene, glede na ceno istega izdelka v tujini.

O.

ZaphodBB ::

Če koga zanima Amway in ima kaka vprašanja, bom z veseljem osvetlil zadevo.

Sam z Amway in povezanimi organizacijami nimam nič, so me poskušali parkrat rekrutirat, pa jim seveda ni uspelo to pa zato, ker dejansko imam neko perspektivo v življenju.

Me pa Amway in MLM organizacije izjemno fascinirajo, tako da sem se pred leti nekaj časa ljubiteljsko ukvarjal z njih proučevanjem in mislim, da zelo dobro razumem njihovo delovanje.

Od vseh ljudi, ki so v MLM scenah poznam samo enega, ki je zaslužil (in še služi) - in to dejanska zgodba o uspehu, model je v pol leta postal naj prodajnik meseca pri GNLD. Uspelo mu je pa zato, ker praktično ignorira vse njihove nasvete :D.

Jst ::

Matev: sem mogoče komu kaj vsiljeval?

Sago: Ja, jem samo meso. Kruha, sadja in zelenjave pa skoraj nič.

Okapi: Se strinjam, jaz tudi bolj zaupam Leku, Pfizer-ju,...


Ampak očitno je Full Spectrum zame bolj primeren, obenem pa še cenejši. (btw: tudi krvna slika je sedaj normalna.)

Oglaševanje določene mreže in določenega produkta ni bil moj namen. Ampak očitno vam je težko sprejeti, da je pa kakšen izdelek mogoče celo bolj kakovosten pri "mrežarjih."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Okapi ::

Ampak očitno vam je težko sprejeti, da je pa kakšen izdelek mogoče celo bolj kakovosten pri "mrežarjih."
Ker skoraj sigurno ni. A misliš, da vso to robo delajo pri Caliviti? A misliš, da imajo zaposlene strokovnjake, ki odločajo, koliko česa mora biti v multivitaminski tabletki? V resnici imajo zaposlene samo tržnike, ki pogledajo kataloge kitajskih farmacevtskih družb, izberejo najugodnejšo ponudbo in potem to prodajajo.

O.

innerspace ::

Okapi je izjavil:

V resnici imajo zaposlene samo tržnike, ki pogledajo kataloge kitajskih farmacevtskih družb, izberejo najugodnejšo ponudbo in potem to prodajajo.

O.


Ce jim uspe izbrati koristno mesanico za manj denarja, je potem to ok, menda.
Sam kupujem pri "slovenski firmi", trznikih ki kupujejo od drugih in lepijo gor svoj brand.
Tega pocetja se zavedam in sem jim hvalezen(no ja), da lahko sploh kupim neko multivitaminsko mesanico po zmerni ceni.

Ce bi kupoval podobno zadevo v lekarni, bi porabil cirka dvakrat vec.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Matev ::

Ce jim uspe izbrati koristno mesanico za manj denarja, je potem to ok, menda.


gre se samo za denar

denar in nič drugega

to kar pap otem poješ je pa bolje da ne bi

innerspace ::

Matev je izjavil:

gre se samo za denar
denar in nič drugega

to kar pap otem poješ je pa bolje da ne bi


Saj ne kupujes necesa samo zaradi nizke cene(na racun slabse kakovosti), je pa prednost, ce za enak(primerljiv) izdelek das manj.
Menda.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Matev ::

ce za enak(primerljiv) izdelek das manj.


praviš da če si že prisiljen jesti kemijo - da je bolje če zanjo daš manj denarja
?

innerspace ::

Wut?
Pravim, da.. ce se odlocim za nek nakup, mi je v interesu porabit manj za primerljivo stvar.

Tough saturday?;)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Matev ::

da.. ce se odlocim za nek nakup


v primeru o katerem teče govor
se sam ne odločaš čisto nič

drugi se odločijo zate in določijo kaj je zate najbolje

ti jim pa potem verjhameš in jih zagovarjaš

100% dobitek za prodajalce

innerspace ::

Matev je izjavil:

v primeru o katerem teče govor
se sam ne odločaš čisto nič
drugi se odločijo zate in določijo kaj je zate najbolje
ti jim pa potem verjhameš in jih zagovarjaš


Se vedno gre za tvojo odlocitev, sprejeti pogoje ali ne.
Po mojem je stvar(N21 ipd.) ustrezna za dolocene osebnostne profile, drugi se tem 'odlocitvam' izognejo.

Odvisno je, kako desifriras "ponudbo":)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Jst ::

V bistvu laboratorij v zdravstvenem domu meni pravi, da takšno prehrano, ki jo trenutno jem, da je OK. (Kar prej ni bila.)

edit: krvna slika.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Matev ::

laboratorij v zdravstvenem domu meni


za laboratorij v zdravstvenem domu ne bi dal roke v ogenj

njim je itak vse dobro - samo da je v mejah tolerance

Pyr0Beast ::

Še posebej če delaš samo osnovni krvni test ...

Tist je glih tolk relevantno kot to da te pogleda v fris in reče da si še živ :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

nurmaln ::

Mah relevantno je že, samo pogruntat ker dejavnik je bil tist ki je krvno sliko spremenil je pa malo težje.
Beliver bo seveda trdil da vse ostalo je bilo prej in potem identično, tudi zjutraj se je usral na točno isti način, tako da lahko so ble edino međik-pils krive.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

barakus ::

In kje točno ste pokazali, da so amway testenine slabe kvalitete?

Matev ::

In kje točno ste pokazali, da so amway testenine slabe kvalitete?


naš pes je zbolel ko jih je jedel

Furbo ::

Ok ne maram N21 ampak a so testenine ustrezna hrana za psa? Mislim da ne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

c3p0 ::

Dvomim, da je barilla klon iz eurospina kaj slabši od teh amwayevih, cena sploh ni primerljiva, pa še 4kg (?) ne rabiš vzet hkrati.

Čudil se ne bi, če v resnici vse te testenine štanca ena in ista firma.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396177 (25942) chrush
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15039750 (22037)          
»

Veliki denarji in malo dela (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11117448 (10841) Elemen_T
»

Game Collection da/ne

Oddelek: Loža
111777 (1574) Dr_M
»

Velika poslovna priložnost - nateg ali kaj če je vse le res - Amway (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5413539 (9850) DSmidgy

Več podobnih tem