» »

Katero tablico?

Katero tablico?

1
2
3

IcyFox ::

Kaj mislite, katero 10 inčno tablico bi kupil za ceno pod 300 EUR?

IcyFox ::

čeprav po testih je Nexus 7 najboljša tablica na svetu :http://www.techradar.com/news/mobile-co...

dzinks63 ::

Kaj menite o Onda V972, si jo mogoče kdo lasti, da pove mnenje iz prve roke? Glede na YT, zgleda kar zanimivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

M-XXXX ::

IcyFox je izjavil:

čeprav po testih je Nexus 7 najboljša tablica na svetu :http://www.techradar.com/news/mobile-co...

Kaj ima to veze s tem da je meni premajhna?

IcyFox ::

nisem govoril tebi, govoril sem da razmišlam da bi morda to kupil, ker je zelo dobra

IcyFox ::

kaj je s tem wireless polnjenjem, ali je kak video ki to predstavlja?

M-XXXX ::

IcyFox je izjavil:

kaj je s tem wireless polnjenjem, ali je kak video ki to predstavlja?

Imaš ploščico. Na to ploščico daš tablico/telefon in zadeva se polne. To je to :)

IcyFox ::

Aha, hvala. Kje se pa najceneje dobi tablica?

M-XXXX ::

IcyFox je izjavil:

Aha, hvala. Kje se pa najceneje dobi tablica?

Hm, odvisno katero iščeš. Ali imaš že kakšno v glavi?

IcyFox ::

Ja Nexus 7 2013, pa da bi bilo možno vzeti na obroke.

M-XXXX ::

IcyFox je izjavil:

Ja Nexus 7 2013, pa da bi bilo možno vzeti na obroke.

Tujina. Vendar so obroki potem problem...

IcyFox ::

Da, vem+ plačilo je problem, ker nimam paypala. brez obrokov bi se dalo.

MaterVola ::

rkobarov ::

jz mam nexus 10, po nekaj dnevih uporabe, me najbolj zmoti dolgo poljenje tablice.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

IcyFox ::

kaj pa tab 3? 8 binch ali 7 inch? kako pa so ti

Siddh ::

nexus 7 je na mimovrstah za 270€, 16gb model


IcyFox ::

to sem videl ja.
kaj pa misliš glede tab 3?

Siddh ::

tab 3 8.0 je dober, jaz big a kupil, če bi le imel stock android, 7 colski pa je bolj švoh zadeva


IcyFox ::

kaj ma pa android veze?

Siddh ::

Samsung ima svoj grafični vmesnik, ki pa se meni ne dopade, včasih rad zašteka. Tudi z posodobitvami radi zaostajajo. Z nexusom pa imaš posodobitve takoj, ko jih izda google.


IcyFox ::

to je dober samo me jezi da ni 8 inčne verzije. Imel bi osem ali 10 inčno tablico, s tem da je Nexus 10 predrag, pa pri Nexusu me moti da nima reže za SD kartico

+meni se je zdelo da samsung dobi prvi posodobitve. očitno sem se motil. Kako dolgo bo pa še Nexus 7 podprt s strani androida (dobival nove verzije androida)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

Siddh ::



IcyFox ::

a je kvalitetna in zmogljiva tablica?
drugače pa hvala

pa morda bi imel kaj cenejšega

kaj pa misliš na Tab 2? Ali bo še dolgo podprt s strani Androida?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

Siddh ::

Poglej reviewe, po moje je asus vreden denarja, sploh zaradi ekrana. Tudi zmogljivejši procesor in 2gb rama ima.
Za tab 2 pa zgleda kot da nebo več posoditev, trenutno je komaj na 4.1, najnovejša verzija android pa je 4.3.

Najbolje pa je, da greš v Big Bang in tam malo pogledaš kateri ti bolj paše.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

IcyFox ::

res, prav imaš. kaj se pa da drugače narediti glede spomina če ti ga zmanjka? ker ne moreš priklopiti SD kartice+ moti me tudi pri samsungih da nimajo hdmi izhoda, da bi tablico priklopil na tv, ker drugače za tako zunaj naokoli je 7inch tablica super, za domačo uporabo pa ni, kar bi se dalo rešiti z možnostjo priklopa na TV :D

Kaj ti misliš glede zaslona? drugače glede bigbanga bo problem, živim daleč od katerega koli bigbanga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

Siddh ::

Mislim, da vse te tablice podpirajo MHL, ki lahko prek adapterja spravi HDMI preko microUSBja. Asus mempad pa ima vgrajen hdmi priključek.
Glede spomina pa, za dokumente se itak uporablja google docs in jih imaš v oblaku. Moj nexus 7 ima na voljo 12,5gb spomina za uporabnika, imam pa naloženi igri Real Racing in GTA Vice city (skupaj zasedeta 3gb) ter cel kup drugih aplikacij in še imam vedno dobrih 7gb prostora.
Dokler nimaš gor velikih fullHD filmov ni problema. Koliko prostora boš pa potreboval pa si moraš sam preračunat.


IcyFox ::

http://www.mimovrste.com/artikel/272000...
kaj pa to?

drugače filmov ne bom gor imel, aplikacij pa kar veliko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

hojnikb ::

dzinks63 je izjavil:

Kaj menite o Onda V972, si jo mogoče kdo lasti, da pove mnenje iz prve roke? Glede na YT, zgleda kar zanimivo.

allwinner, run away...

razn če ti je stock predvajalnik movijov všeč..
#brezpodpisa

IcyFox ::

ampak po eni strani Nexus 7 zaradi prostora odpade. Potrebval bi 8 inčno ali 10 inčno tablico z HDMI izhodom in SD card vhodom ter podporo za čim novejši android

ali pa Ios-om, ampak Ipad mini ravno tako nima reže za SD kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IcyFox ()

Siddh ::

Če rabiš android, potem Apple takoj odpade.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

IcyFox ::

pravzaprav je vseeno, ampak še vedno mi Apple zaradi pomankljivosti SD card reže ni primeren za mene+ drag je za to kar ponuja

IcyFox ::

čeprav me pritegne zaslon Ipada, retina so mi res super zasloni. Ali se pa da kako rešiti težavo glede prostora?

IcyFox ::

Zdaj se odločam med Tab 3 8.0 in Ipad Mini 16GB WIFI

Siddh ::

iPad mini nima retine in ima zelo slabo strojno opremo, vzemi samsunga


IcyFox ::

Samsung it is than :D

Siddh ::

Vseeno še poglej asus memopad 10, mogoče si premisliš.


IcyFox ::

ne bom, ker je veliko drabžji.

Siddh ::

20€ razlike je.


igorpec ::

dzinks63 je izjavil:

Kaj menite o Onda V972, si jo mogoče kdo lasti, da pove mnenje iz prve roke? Glede na YT, zgleda kar zanimivo.


Imam V972 že pol leta in nakup priporočam. Na tem zagotovo dela TWRP in posledično CyanogenMod 10.2 - Android 4.3 ... dosedaj najboljša izkušnja. Originalni (Stock) 3.2x je tudi več ali manj OK. Do v3.2 pa so bile raznovrstne težave in sem že skoraj obupal.

180 EUR V972 @Dealextreme s poštnino vred + (morebitni) DDV.

Zanimiva je tudi tale:
140 EUR V818 mini s podobnimi performancami vendar z manjšim (7.9") in običajnim zaslonom. Na tem bi tudi moral delati TWRP in posledično CyanogenMod 10.2

Pametno se je izogibati Ondam s procesorjem A31s, ne samo zato ker je nekoliko slabši, ampak ker še ni alternativne podpore. Na kitajski stock se ne bi zanašal. Težave (ne deluje) s TWRP so na 973 in 975 (A31s in nepodprt zaslon).

Skratka. V972 dela odlično.

P.S.
Testiranje V972 na Youtube je z V1.32 ... Od takrat do zadnje 3.21 se je uporabnost / hitrost / stabilnost / uporaba baterije ... drastično izboljšala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igorpec ()

killa bee ::

A lahko na tablici gledaš video s podnapisi. A obstaja tablica ki ne deluje (samo)na baterije ampak tudi na vtičnico? A je za gledanje filmov dovolj 7"?

andromedar ::

Zanimiva je tudi tale:
140 EUR V818 mini s podobnimi performancami vendar z manjšim (7.9") in običajnim zaslonom. Na tem bi tudi moral delati TWRP in posledično CyanogenMod 10.2


To se sliši, kakor da, če na neki tablici dela TWRP, dela tudi Android 4.3 (na primer CM 10.2)...kar je nesmisel.

TWRP je custom recovery in med drugim omogoča flashanje custom rom-ov na naprave. Seveda mora takšen rom za svojo napravo najprej obstajat...

Napisal sem to, ker je tvoj post napisan zelo dvoumno, pa da ne zavede koga ;)
Eh?

Yossarian ::

killa bee je izjavil:

A lahko na tablici gledaš video s podnapisi. A obstaja tablica ki ne deluje (samo)na baterije ampak tudi na vtičnico? A je za gledanje filmov dovolj 7"?


- da, lahko gledaš videe s podnapisi
- vsaka tablica ima polnilec in od tebe je odvisno, ali boš trošil baterije ali pa gledal film in si zraven še polnil tablico
- za moj okus je tudi 10 colska tablica za gledanje filmov premala, vsekakor pa je boljša kot 7 coljska, ki pa je še vedno boljša, kot če gledaš film preko mobilca
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

killa bee ::

a pa lahko gledaš film brez da si polniš baterijo

JerryP ::

killa bee je izjavil:

a pa lahko gledaš film brez da si polniš baterijo


Na baterijo lahko pogledaš tud dva filma:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JerryP ()

killa bee ::

Mislm če lahko gledaš film če nimaš baterije v tablici ampak samo kabel iz omrežja.

JerryP ::

killa bee je izjavil:

Mislm če lahko gledaš film če nimaš baterije v tablici ampak samo kabel iz omrežja.

Skoraj vsi tablični računalniki imajo vgrajeno baterijo, tako da ne ne moreš dati baterije ven.

scenic16 ::

Prodajam, če te zanima podobno:
http://www.bolha.com/racunalnistvo/tabl...

killa bee ::

a ima kdo kake izkušnje s 7'' tablicami za 70 - 80 €? A se da z njimi gledat filme ?

igorpec ::

andromedar je izjavil:

Zanimiva je tudi tale:
140 EUR V818 mini s podobnimi performancami vendar z manjšim (7.9") in običajnim zaslonom. Na tem bi tudi moral delati TWRP in posledično CyanogenMod 10.2


To se sliši, kakor da, če na neki tablici dela TWRP, dela tudi Android 4.3 (na primer CM 10.2)...kar je nesmisel.

TWRP je custom recovery in med drugim omogoča flashanje custom rom-ov na naprave. Seveda mora takšen rom za svojo napravo najprej obstajat...

Napisal sem to, ker je tvoj post napisan zelo dvoumno, pa da ne zavede koga ;)


Hvala za popravek, res se slišo malo čudno :) V glavnem ... tudi za 818mini obstaja (neuradni) CM10.2, vendar so na nekaterih A31 tablicah lahko težave s TWRP - v recovery načinu ne dela touch screen ... ROM pa načeloma dela, verjetno zaradi bolj rednega posodabljanja. Od tega izhaja ta "posledica" :)

Več info o CM10.2 za A31 pa tukaj.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igorpec ()

jasa123434 ::

Če hoces kakovos ipad , hoces prostor,zanimive apk. Tab 3

Odločitev je tvoja
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516518 (7405) AvtoR
»

tablicni racunalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13119522 (14954) Vkun

Več podobnih tem