» »

Galaxy Ace 2 ali Lumia 620?

Galaxy Ace 2 ali Lumia 620?

jabolko123 ::

Kupujem novi telefon in se ne morem odločiti med tema dvema? Telefon rabim samo za klicanje, sms-e in internet ter glasbo. Iger se ne bo igralo. Katerega priporočate?

Formula 1 ::

Nokia Lumia 620 absolutno, delala bo precej lepše pa še pomanjkanja iger ne boš občutil če jih ne igraš. Za tako ceno je WP8 precej boljša izbira od Androida.

SLO_Matej ::

Tako kot je dejal Formula 1. Če želiš da ti telefon preprosto deluje lepo, tekoče, brez zatikanj, potem Lumio 620. Pa tudi s poganjanjem iger ne bo imela težav, če ti bodo kdaj pa kdaj zadišale. :)

jabolko123 ::

Do sedaj sem imel Android telefon, vendar se nagibam k nakupu lumie in me zanima kakšen se vam zdi Windows phone 8? Je preprost za uporabo? Ali deluje tekoče?

ivanuscha ::

Deluje izjemno tekoče, manjka pa mu nekaj funkcij, ki sicer za povprečnega uporabnika niso tako moteče. Beri WP8 temo.

SLO_Matej ::

Je preprost, enostaven in logičen. Deluje izredno tekoče in hitro. Ne boš razočaran. ;)

jabolko123 ::

Danes sem videl, da so najavili novo Lumio 625, ki pride ven jeseni. A se mi splača počakati, ali še ta telefon dolgo ne bo prišel v Slovenijo :)?

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Ace 2 je grozen telefon. Vzami Lumio.
The truth is rarely pure and never simple.

SLO_Matej ::

jabolko123 je izjavil:

Danes sem videl, da so najavili novo Lumio 625, ki pride ven jeseni. A se mi splača počakati, ali še ta telefon dolgo ne bo prišel v Slovenijo :)?

Verjetno se ti ne splača čakati, ker bo potem, ko ta pride k nam spet najavljena kakšna nova Lumia in boš lahko spet čakal. Če trenutno potrebuješ nov telefon, ga kupi. Poglej za primer Lumio 720, ki je k Mobitelu prišla te dni (prejšnji teden). Sicer pa je telefon v prodajo prišel že aprila. Sam presodi, če se splača čakati. Potem pa je še vprašanje, če jo bodo naši operaterji sploh ponudili.

TORRO_47 ::

čeprav nisem pristaš nokie ti svetujem da vzameš Lumio 620 .

jabolko123 ::

Vceraj me je prodajalec navdusil nad Lumio 920, ki stane samo 5€ vec na mesec. Ali se jo splaca vzeti?

Hayabusa ::

Prodajalcu se vsekakor splača 8-).
btw, ne verjemi vsega wp fanbojem, zanje je wp najboljše, takoj za Nutello na kruhu namazano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

SLO_Matej ::

jabolko123 je izjavil:

Vceraj me je prodajalec navdusil nad Lumio 920, ki stane samo 5€ vec na mesec. Ali se jo splaca vzeti?

Lumia 920 stane 17 eur na mesec, Lumia 620 pa 6 eur na mesec ob dvoletni vezavi pri Mobitelu. To je 11 eur razlike. Lumio 920 lahko dobiš tudi v prosti prodaji iz Nemčije za 314 eur + poštnina: http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach... Pa presodi, kaj se ti bolj splača.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia lumia 625

Oddelek: Mobilne tehnologije
94247 (3938) matejc666
»

Xperia SP, Optimus G, Lumia 920

Oddelek: Mobilne tehnologije
408312 (7322) tomzzi
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114833 (4545) jizzer
»

Kateri telefon z WP8 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302644 (1830) bdoxx
»

Mnenje o telefonu

Oddelek: Mobilne tehnologije
102602 (2314) Tilk

Več podobnih tem