» »

Google maps

Google maps

Auba ::

Žvijo, imam HTC desire x pa androida 4.1.1. zanima me pa slednje npr ko uporabljam google maps navigacijo se mi ekran vedno ugasne po 1 minuti. Zdaj kako to nastaviti, da ko bi lavfal google maps da se mobitel nikoli ne bi dal v stanje pripravljenosti?!
Živjo :)

JerryP ::

Sta dve opciji, in sicer prva je, da si ročno nastaviš zakasnitev na dalj časa. Za to obstajajo razni widgeti, ki si jih lahko daš kot bljižnico na zaslon. Druga opcija je pa uporaba aplikacij kot je tasker, ki ga najdeš v google play store ali pa na njihovi strani. Ta aplikacija ti omogoča bolj podrobno nastavljanje telefona. Tako recimo lahko v tej aplikaciji nastaviš z if pogoji, če ti teče google maps v ospredju, da ti podaljša zakasnitev telefona na neko visoko cifro.

Auba ::

Aja še to! Imam update Google Maps 7.1 in ne znam cachati offline map. Kdo ve kako to narediti?!
Živjo :)

JayKay ::

klikni v search bar in NATO poskrolaj do konca. Tam Max gumb za offline

LitralSM ::

Izberem kvadrat območja in kaj potem?

JayKay ::

7.1 nimajo tega kvadrata. pri prejsnji verziji pa moras izbrat manjse podrocje da dobis opcijo za offline

LitralSM ::

Nekako mi ni pustilo dokončati dejanja dokler nisem vklopil gps. Oh, ta hudobni Google.

LitralSM ::

Sem posodobil na zadnjo različico in je dokaj neuporabna. Ali je mapa prevelika, da bi jo shranil in jo moram približati ali pa je ni mogočoe shraniti sploh.

DuleKrtola ::

LitralSM ::

Ne deluje. Post nad tvojim, zakaj ne.

jedateruk ::

Ne bom šel nove teme delat o problemu z google maps na androidu 4.1.1.
Imam tablico xplore, pri kateri mi na google maps ne kaže niti moje lokacije, pa tudi ne dela stret view. Za street view vem, da se mora pri naslovu oz. ulici pokazati slika, da vem, da je street view na voljo, ampak ko pritisnem na to funkcijo, mi ne preklopi na ta ulični pogled, še vedno mi kaže satelitsko sliko. Imam vklopljene vse nastavitve za odkrivanje lokacije, no, moja tablica pa sploh nima nastavitve za gps. Ampak ta gps verjetno ni nujna stvar, saj na mobitelu imam na voljo gps, ampak tudi če ni vklopljen, mi dela street view.
Saj mi to ni nujna stvar, ampak vseeno me zanima, če se da kaj narediti.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsungovi androidni telefoni bodo dobili zemljevide Nokia HERE

Oddelek: Novice / Android
3212859 (9196) kpkp
»

Google maps an Androidu in shranjevanje brez povezave

Oddelek: Programska oprema
316149 (5439) Go-ahead
»

Google Street View tudi po Sloveniji! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14537135 (26047) MrStein
»

Google Earth dobiva trorazsežen pogled

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
188245 (6073) Jst

Več podobnih tem