» »

VIDEO_TDR_FAILURE (WIN8)

VIDEO_TDR_FAILURE (WIN8)

patriot10 ::

Zdravo.

Grafa: Radeon HD 4850

Imam en zelo smotan problem, ki kar ne vem kaj bi bilo narobe. Že ko sem imel staro mašino z Win7, se mi je začel comp sesuvat tako, da se je pokazal BSOD (točne napake se ne spomnem, vem samo da je bila v zvezi z grafično). Ko sem Win7 ponovno naložil gor, je normalno prišlo v sistem, ampak so bile na ekranu pike (pike so se prikazovale celo takoj po zagonu kište, torej tut če sem šel v BIOS).
Glede na to, da mi na koncu ni nič več normalno delalo, sem dolgo časa mislil, da je problem v plati, ker je bila že dokaj zjahana in tako sem šel v nabavo nove plate, proca, ramov. Ohišje, diski, grafa pa so ostali stari...

Ko sem sestavil comp je bilo kot iz sanj, brez problema pri grafični, naložil sem Win8 in vse driverje. Nato naložim gor za foro špil COD:BO in zaženem. Vse OK v menujih, dokler se mi ni začela nalagat. Nato takoj BSOD z onim žalostnim smajlijem če pol ekrana -> :( in pa opis napake "VIDEO_TDR_FAILURE itd". Nato se je začela napaka pojavljati takoj, ko se je zagnal Win8 in po nekaj sekundah restart in tako neverending story...

Dela normalno, če priklopim na integrirano grafo, tako da sumim, da je neki z grafo hudo narobe. Grrr.

Se komu sanja kaj o tem?

Hvala!!
FORZA JUVE!

ender ::

Če imaš že v BIOSu pike na zaslonu, ti je verjetno šel RAM na grafični (lahko pa tudi sam grafični čip) - če je kartica še v garanciji, jo daj v zamenjavo, drugače ne moreš narediti drugega, kot da kupiš novo.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

patriot10 ::

jao, tega mi je blo še treba. :(

jah nč, bom malce za rabljenimi pogledal.

hvala za pomoč!
FORZA JUVE!

killa bee ::

men pa Video_tor_error prijav samo k grem v en špil, pa sm testiru tut s furMarkom pa ni zaznal da je kej narobe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490423705 (7344) jedateruk
»

Računalnik je obsedel hudič (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506931 (4877) GTX970
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378346 (7552) Invictus
»

Izginilo 4GB DDR3 rama, Windows 7 - Asus P7P55D, i5 750

Oddelek: Pomoč in nasveti
132154 (1866) krneki0001
»

windows 7 se ne instalira

Oddelek: Operacijski sistemi
151712 (1269) sequAn

Več podobnih tem