» »

Pege

Pege

komar88 ::

Živjo,
na obrazu imam nekaj peg, ki verjetno ne izgledajo najbolje :D Pozna kdo kako rešitev, ki bi zadevo odstranila ali umilila?
LP
MAN UTD <3
  • spremenilo: komar88 ()

bluefish ::

Dermatolog naj bi bil prvi naslov za tovrstno vprašanje.

komar88 ::

Zagotovo, vendar se mi zdi zelo neumno, da bi se na pregled naročil samo zaradi tega.
MAN UTD <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: komar88 ()

para! ::

Pege so cute, pa če si đinđer itak spadajo tja, tud če jih nimaš, jih bojo drugi vidl ;)
Death before dishonor!

BladE_ ::

Potem je neumno tudi tvoje vprašanje, če misliš, da boš to odpravil z "babičinim" čajčkom in kremo iz šumskih jagod?!

Naroči se k dermatologu, čakal boš tako ali tako par mesecev ta čas pa preizkušaj alternative...
Akcija - Reakcija

komar88 ::

para! je izjavil:

Pege so cute, pa če si đinđer itak spadajo tja, tud če jih nimaš, jih bojo drugi vidl ;)

ja, nisem ravno đinđer, nimam oranžnih las in mlečno bele polti, lase imam pa rjave, mogoče tu in tam bolj svetlo rjave, vendar samo, če se resno izpostavljam soncu..
MAN UTD <3

Smurf ::

Jaz se ne bi sekiral na tvojem mestu, ves koliko fantov pada na taka dekleta ;).

komar88 ::

Smurf je izjavil:

Jaz se ne bi sekiral na tvojem mestu, ves koliko fantov pada na taka dekleta ;).

Je bila tole kaka provokacija ali si samo narobe obrnil?
MAN UTD <3

RejZoR ::

Rjavolaske (oz nasploh non ginger) s pegicam so lahko čist cute. Tipov ne gledam v takem smislu, tko da niti nimam pojma...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

panteist ::

komar88 je izjavil:

Pozna kdo kako rešitev, ki bi zadevo odstranila ali umilila?

Tole je verjetno čisto vse zmedlo, da so te zamenjali za dekle :)

Looooooka ::

Ce mas pege zarad soncenja je ravno te dni na tv-ju neka reklama, ki ta pigment zredci in odstrani. 2x videl...nism zihr ampak mislim, da je blo od Garnierja.
A ni to vprasanje bolj za kksne poptv-jeve strani... :)

Yohan del Sud ::

Naredi tatu zraven ali čez. Bolj bo provokativan, manj te bo folk zjal v pege.
www.strancar.com

PurpleMoo ::

Lahko greš na dermatološko kliniko, kjer imajo kar nekaj metod za odstranjevanje peg. Ena metoda je z laserjem, ampak je precej draga.

figula ::

V lekarnah se dobijo kreme za posvetlitev.
Jaz sem enkrat eno uporabila za en predel pod nosom in je bila kljub šlampasti uporabi še kar zadovoljivo učinkovita.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obubožan zapit lovec (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6611766 (7732) Heavy
»

Klobase v naravnem crevu - plesen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11327577 (23899) Unknown_001
»

Domača jajca

Oddelek: Loža
143001 (2320) Looooooka
»

Krema, gel proti aknam? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6818867 (16635) CleanPower
»

Nekaj vprašanj glede kreme za odstranjevanje znamenj.

Oddelek: Loža
347621 (6806) gruntfürmich

Več podobnih tem