» »

Podstavek za kable

Podstavek za kable

Vajenc ::

Pozdravljeni,

ima kdo idejo, kje bi lahko kupil ličen vakuumski podstavek za računalniško mizo, kamor bi lahko med neuporabo odložil kable od zunanjega diska, zvočnikov, fotoaparata ... Najbolje v SLO ali pa kakšni drugi zanesljivi spletni trgovini.

 npr.

npr.

 ali pa vsaj kaj takega

ali pa vsaj kaj takega

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Vajenc ::

Sem našel spletno trgovino. Morda kje v Ljubljani?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

TehDucky ::

Edino kar mi pade na pamet je če ima cool-pc. Vprašaj pri njemu, če ima kaj takega.

Vajenc ::

Hvala za idejo. Na spletu nimajo nič takega, na tel. se pa ne javijo. Tisti iz amazona pa tudi ni vakuumsko pritrjen, imam stekleno mizo in bi vakuumska pritrditev bila idealna. Mogoče malo kompliciram, ampak mi gre na živce, ko moram kable za mizo iskat, zaselotejpani kabli na mizi pa grdo zgledajo ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

TehDucky ::

Ja saj vem, enaki problemi, samo jaz mam malo drugače. V leseno mizo je bila že v štartu zvrtana luknja za kable. Sedaj pa je toliko kablov čez to luknjo, da se jih sploh ne da premikat več in ostajajo na svojem mestu =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

bluefish ::

Tebi verjetno ne bo pomagalo, vendar obstaja gheto varianta z uporabo tistih sponk/ščipalk za velike poke papirja.
Zadevo zapneš na rob mize in skozi uhelj potegneš kabel. Slabost je le, da skoraj vsak kabel zahteva svojo sponko + si omejen s širino priključka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711333 (6580) dottor
»

Razstavil, očistil, sestavil - nehal delovati

Oddelek: Strojna oprema
487705 (5786) cegu
»

Kako priklopiti senzor gibanja Swiss Garde

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173258 (2851) lacen1234
»

Kako naj opremim domačo pisarno?

Oddelek: Loža
213304 (2604) VelikiTun
»

Računalniška miza.

Oddelek: Kaj kupiti
3616763 (7100) nodrim

Več podobnih tem