» »

Obdelava videa iz digitalne kamere DV!

Obdelava videa iz digitalne kamere DV!

Realman ::

Rabil bi en simple programcek, za obdelavo video ki je posnet z digitalno kamero.
Neki preprostega, samo za zacetek in konec, pa mogoce se kaksno vstavljanje slik v video.Sem gledal ze neke bolj profesionalne programe, pa so prevec komplicirani da bi jih studiral.
Vsem, ki so ze to delali oz. delajo na tem,
prosim za pomoc.

poga ::

Dva, ki sta zelo enostavna za uporabo in cisto zadostujeta obdelavi DVja na domacem racunalniku:

Pinnacle Studio 8 - klik; za tega ne vem ce obstaja kaksen DEMO

Ulead VideoStudio - klik

lp

IceIceBaby ::

MovieMaker 2 probi downloadat. Mislim da je zaenkrat še beta ampak za take simpl zadeve je več kot dovolj.

CaqKa ::

mm2 je že final kolkor sem videl.
sam uporabljam ulead media studio.
eden izmed zastonjskih je movie xone.

Dr.S ::

CaqKa tudi sam občasno še uporabljam ulead media studio vendar se mi zdi da bo treba menjati.
RAZLOG:
Kadar sestavim film iz večih kadrov, dodam različne efekte in potem vse skupaj shranim v xvid file mi naredi zmeraj PROBLEM Z ZVOKOM!
ZVOK predvsem na zaključku posnetka prehiteva SLIKO!! Sem že večkrat probal, tudi z drugimi posnetki in zmeraj isto!
MOGOČE MI MANJKA KAKŠNA NASTAVITEV - NE VEM?

Se vam to tudi pojavlja, ali ste zadovoljni s tem programom?

CaqKa ::

nekaj nimaš vredi z fpsi ali pa z Hz od zvoka... verjetnno :)

VS ::

Kadar sestavim film iz večih kadrov, dodam različne efekte in potem vse skupaj shranim v xvid file mi naredi zmeraj PROBLEM Z ZVOKOM! ZVOK predvsem na zaključku posnetka prehiteva SLIKO!! Sem že večkrat probal, tudi z drugimi posnetki in zmeraj isto!

Pa imas zvok samplan na 48kHz?

Media Studio smo uporabljali se do pred kratkim, vecinoma za 2-3 ure dolge filme z kar nekaj efekti, ogromno razlicnih scen itd, pa ni bilo nikoli problema. Ampak program na zalost ni bil dovolj zmogljiv za zahtevnejso uporabo.
Saso
--
Povsem nekompetentna oseba.

Dr.S ::

JA zvok na kompresijo mp3 48000 kbit, pa je isto.

Tko da bo res nekaj z fpsi - KAJ?

HitriPepe ::

Probaj z Vegasom, men se najbolj dopade, ker je zelo enostaven za uporabo, delaš pa lahko skoraj vse kar ti poželi, pe še tutorial ima fajn napisan:D
www.STROJI.NET

mauzer ::

Ima kateri kakšen predlog za program za obdelavo videa iz DV kamere, kateri je v slovenskem jeziku? (ne MovieMaker)
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za editiranje videa

Oddelek: Programska oprema
223359 (3066) poweroff
»

Program za montažo filmov...

Oddelek: Zvok in slika
327827 (7461) martinsm3
»

Kako iz DV narediti DIVX?

Oddelek: Zvok in slika
392405 (1792) marS
»

montaža videa

Oddelek: Sedem umetnosti
133986 (3665) daylight
»

adobe premiere

Oddelek: Zvok in slika
91072 (859) nemesis

Več podobnih tem